Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 paź 2017, o 15:35
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Nie gadali, Paweł Staszek wraca na tor? :D


Staszek Burza :D

zielony zgadza się, ale jak już padają takie słowa to pasuje to rzeczywiście zrealizować ;) Jeżeli mamy startować odpadami to lepiej nie startować w ogóle.


           
Post 17 paź 2017, o 15:47
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ale jakie słowa padają? Że rozmawialiśmy z zawodnikami i są zainteresowani? Pewnie że są, a jak będzie w rzeczywistości, to okaże się po podpisaniu kontraktów. A tak właściwie, to w jakiej roli Ireneusz rozmawia z zawodnikami? Do początku okresu transferowego zostały 2 tygodnie, a u nas nie bardzo wiadomo z kim gadać. Jak pokazują jednak przykłady z EL, sporo zawodników jest już umówionych, więc czekamy na tradycyjną rękę w nocniku ;)

A tak w ogóle, to czy są jakieś formalne przeszkody, żeby z obecnymi zawodnikami przedłużyć umowy?


           
Post 17 paź 2017, o 15:55
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Tak są, w tym roku nie da się przedłużać umów przed rozpoczęciem okienka transferowego ze swoimi zawodnikami. Inna sprawa, że wiadomo, że większość pewnie już wie gdzie i za ile będzie jechać w 2018...


           
Post 17 paź 2017, o 23:08
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No to czekamy na 2-3 listopada - cisza wtedy, skończy się dramatem dwa tygodnie później lub ekstazą upadłości ;)


           
Post 18 paź 2017, o 13:46
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Do wzięcia
http://www.espeedway.pl/news,mazur_suro ... 53,12.html


           
Post 18 paź 2017, o 13:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Przypominam, że w I lidze naszym szczytowym osiągnięciem transferowym w kategorii polski senior był Marcel Szymko, więc trzeba mierzyć siły na zamiary ;)


           
Post 18 paź 2017, o 20:05
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Do wzięcia


Razem z Trojanowskim :piwo:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 18 paź 2017, o 21:16
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 3 paź 2017, o 14:57
Posty: 467

Zobacz profil 
Jest wywiad z inwestorem w papierowych nowinach,w skrócie mają zostać Grajczonek, Morris i Porsing do nich dołączą prawdopodobnie 3 młodzi zawodnicy występujący w Anglii mający średnią biegową powyżej 2,0. Do wtorku roztrzygnie się czy Dawid z Wiktorem zostaną. Inwestor chce wzmocnić Polski skład, rozmawia z wieloma zawodnikami w tym z jednym ,,konkretnym". Na pewno zostanie Janusz Stachyra, który jest dobry do szkolenia młodzieży i przygotowania toru. Szukają menadżera drużyny, było spotkanie z Rafałem Trojanowskim, którego chcą zaangażować.


           
Post 18 paź 2017, o 22:39
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Kurcze można jeszcze jutro w kiosku kupić to wydanie nowin albo czy mozesz dac zdj z wersji papierowej?


           
Post 18 paź 2017, o 23:12
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Może w Tesco albo na CPNie jeszcze mają :wink:


           
Post 18 paź 2017, o 23:34
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Przykro to pisać bo zawsze ceniłem tego Pana, ale niestety ten sezon dobitnie pokazał, ze Janusz Stachyra nadaje sie juz tylko do pielegnowania ogrodka na Podwisloczu. Jezeli Stal ma sie w jakikolwiek sposob odrodzic to tylko na zupelnie nowych fundamentach.

_________________
***** ***


           
Post 19 paź 2017, o 00:30
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Stalo trzeba zaczynac od początku z całkiem nowymi ludzmi. Wydaje mi sie ze w Rzeszowie takie osoby by sie znalazły

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 19 paź 2017, o 10:50
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Josh Grajczonek, Nick Morris i Nicklas Porsing nadal będą jeździć w Stali Rzeszów. Trener Janusz Stachyra również zostaje w klubie znad Wisłoka. Co zrobią bracia Wiktor i Dawid Lampartowie?
żródło nowiny24.pl

Na stronie klubowej cisza.

Josh uwinie się z polską licencją i mamy zarys składu na pozycjach obco i polskiego seniora.


           
Post 19 paź 2017, o 10:52
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 wrz 2017, o 11:31
Posty: 29

Zobacz profil 
Jeśli to prawda, to bardzo dobre info.

Josh Grajczonek, Nick Morris i Nicklas Porsing nadal będą jeździć w Stali Rzeszów. Trener Janusz Stachyra również zostaje w klubie znad Wisłoka. Co zrobią bracia Wiktor i Dawid Lampartowie?

Ireneusz Nawrocki, biznesmem z Bielska-Białej, który postanowił postawić na nogi rzeszowski żużel, energicznie zabrał się do pracy i są już jej pierwsze efekty. Jak nas poinformował, wymieniona trójka zagranicznych żużlowców postanowiła, mimo spadku drużyny do drugiej ligi, nadal bronić jej barw w przyszłym roku.

- Najprawdopodobniej będziemy mieli jeszcze trzech młodych wilków z Anglii, którzy chcą się pokazać i mają bardzo dobre wyniki, bo ich średnia wynosi powyżej dwóch punktów - zdradził nam nowy inwestor, który we wtorek spotkał się także z braćmi Dawidem i Wiktorem Lampartami.
- Wszystko rozstrzygnie się do wtorku, ale myślę, że będziemy razem współpracować. Myślimy również o wzmocnieniu polskiego składu. Rozmawiamy z wieloma zawodnikami, w tym z jednym „konkretnym”. Jesteśmy zaskoczeni, bo mimo spadku zespołu, wielu zawodników samych dzwoni do nas. Dowiedzieli się, że jakaś świeża krew, czyli moja, wchodzi do klubu i chcą u nas jechać - dodaje Nawrocki.

- Na pewno zostaje w klubie Janusz Stachyra, który jest bardzo dobry do szkolenia młodzieży i przygotowania toru, ale potrzebny jest jeszcze menedżer drużyny i myślimy, jak ugryźć ten temat - kontynuuje kadrowy wątek pan Ireneusz.

- Chcemy stworzyć prawdziwy team, w którym będzie obowiązywała zasada, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kogoś takiego, kto wprowadzi taką atmosferę, ogarnie to wszystko, właśnie szukamy.

Nowy szef rzeszowskiego żużla ma także inne ambitne plany. - Wzmocnimy marketing, odbyłem spotkania z Rafałem Trojanowskim, którego chcemy zaangażować w naszym klubie. Nadal jeszcze walczymy o pierwszą ligę, chciałbym aby nasze zabiegi zakończyły się pozytywnie - mówi nasz rozmówca, który spotkał się także z mechanikami.

Nawrocki przyznał, że negocjuje także z zarządem spółki warunki jej przejęcia. - Dogrywamy sprawy, okazuje się, że pozostało sporo zaległości . Myślę, że w przyszłym tygodniu będą już konkrety czyli umowy. Wprawdzie działamy wspólnie, cały czas coś się dzieje, ale mam trochę związane ręce, bo nie mogę zainwestować. Nie brakuje oczywiście problemów, ale mam nadzieję, że się z nimi uporamy.

Sezon żużlowy w Rzeszowie już się zakończył. Nie uda się już w tym roku zorganizować Memoriału Eugeniusza Nazimka. Rozpoczął się demontaż dmuchanej bandy.

Źródło: Nowiny24


           
Post 19 paź 2017, o 17:08
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/po ... 12427.html

Hmm czyli Porsing dalej w Rzeszowie ? On ma inne zdanie na ten temat ;)


           
Post 19 paź 2017, o 19:33
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
A czy Pan Nawrocki już oficjalnie przejął klub? Bo wszystkie wypowiedzi świadczą o tym jakby się to już wydarzyło. Angolom w składzie jestem przeciwny bo to nie są zawodnicy na nasze lotnisko, no chyba, że Kyle Howarth... to to rozumiem. :)

_________________
***** ***


           
Post 19 paź 2017, o 21:36
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jak dla mnie te wszystkie wywiady Ireneusza są na ściemnienie zawodników, że zaległe pieniądze są już tuż tuż. Czy ktoś wierzy że Lamparty zostaną w 6-7 drużynowej II lidze, żeby z rzadka ścigać się po Rawiczach, Opolach i Krosnach? Porsing już też zdążył się wypowiedzieć, a z Andrzejem nikt gadać nie chce ;)


           
Post 20 paź 2017, o 12:07
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Jest poważny kandydat na seniora do pary ze Staszkiem B.

46- letni Kazek który właśnie zdał licencję. Myślę że będzie tani.

https://www.youtube.com/watch?v=JlPDADRbq6w


           
Post 20 paź 2017, o 12:27
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Polis, Łęgowik niby dogadani w Opolu...zostaje mazur.

_________________
HEJ STAL !


           
Post 20 paź 2017, o 13:12
 Re: Skład Stali Rzeszów 2018
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Na komendzie twierdzą, że 3 rajderów nagranych. Do tego na początku przyszłego tygodnia okaże się czy wystąpi u Nas pewien duet, jeden spadochroniarz i trzech anglosasów. Ma być przeprowadzony również wiedźmiński rytuał "wskrzeszania".

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 47  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi