Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2019


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 wrz 2018, o 20:31
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Irek powiedział, że nie będzie na nas bata jeżeli chodzi o juniorkę :D Także może Rempała to jednak ploty i będzie jakiś niespodziewany transfer typu Lampart.

PS. Jaki brat ?


           
Post 18 wrz 2018, o 20:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Śp.Krystian Rempała

Poczekamy zobaczymy jeśli Irek mówi ze na juniorce ma być dobry zawodnik to musimy tylko czekać na okienko transferowe,które jest za 1,5 miesiąca już nie mogę sie doczekać :D


           
Post 18 wrz 2018, o 20:36
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Dawid nie jest bratem Krystiana.


           
Post 18 wrz 2018, o 20:45
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Dawid Rempała jest synem Tomka Rempały a Krystian był synem Jacka


           
Post 18 wrz 2018, o 21:12
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
czy zauważyliście w wypowiedzi prezesa ze powiedział iż nie będzie na nas mocnych w zawodach młodzieżowych a nie w lidze


           
Post 18 wrz 2018, o 21:18
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Chyba oczywiste, że skoro nie będzie na nas mocnych w zawodach młodzieżowych to i w lidze tak będzie ;)


           
Post 18 wrz 2018, o 21:33
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
SpeedwayFan7...mam prośbę. Wyszukaj sobie swoje posty pisane tutaj w ostatnich miesiącach. Przeczytaj je, i dojdź do wniosku, że 80% ich było zupełnie tutaj niepotrzebne. Bez urazy oczywiście.

DMN: Panowie, posty ze Spraw klubowych przeniesione do tego wątku. W sprawach składu na przyszły sezon proszę dyskutować tutaj, gdyż w tym celu został on założony tak wcześnie.


           
Post 19 wrz 2018, o 00:36
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 346

Zobacz profil 
To chyba Pan z PS

Obrazek


           
Post 19 wrz 2018, o 08:18
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... ka/jd62198

No no PS nie pisze o nas w złych słowach.Szykuje nam sie ciekawe okienko.Gdybysmy zakontraktowali Holdera to już mamy 2 torpedy na 1 lige Hancocka o Holdera :D


           
Post 19 wrz 2018, o 09:41
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Holder to chyba jednak nie głupi pomysł. Wiadomo, w 1 lidze powinien wymiatać, ale na e-lige mozna go rozpatrywac tylko jako 2 linię.

_________________
***** ***


           
Post 19 wrz 2018, o 10:29
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Holder ciekawa sprawa. W sam raz żeby się odbudował bo widać, że jest w dołku (wypalenie w Toruniu?). Ligę niżej może nabrać pewności a w Ekstralidze będzie śmigał aż miło. Przecież On był IMŚ - nie zapomniał jak się jeździ na żużlu. Niemniej jednak warto brać z dystansem twett'y kolegów z PS czy informacji podsłuchanej przez Ostafińskiego podczas hotelowego śniadania przy stoliku kawowym. Jest jeszcze drugi mecz. Wczoraj w Szwecji pewniacy z Rospiggarny musieli mocno przecierać oczy ze zdumienia co się dzieje na ich własnym torze. Mam nadzieję, że u Nas się tak nie stanie.

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2018, o 10:35
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... -duze.html

Dzis wysyp artykułów :D


           
Post 19 wrz 2018, o 11:18
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Mnie cały czas zastanawia czy będzie ten wielki sponsor i kto miałby nim być.

PS1. A jeżeli chodzi o PS to chyba sam Ostafiński napisał temu Puce na Twitterze, że jego przepychanki z Irkiem są śmieszne.

PS2. No i jeszcze sprawa, która wydawałyby się pewna że względu na 3 letni kontrakt, ale jednak takie proste to nie będzie. Gregory Alan Hancock. Irek musi jak najszybciej dojść z nim do porozumienia i spłacić na 0, bo Ekstraliga już go kusi.

PS3. Z Morrisem też trzeba będzie szybko się dogadać, bo już też kluby podobno o nim myślą.


           
Post 19 wrz 2018, o 13:09
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Holder? Dwóch kangurków w Stali? Jestem za! :peace:

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 19 wrz 2018, o 14:44
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Tak trochę o Holderze ...

W dodatku jego sprawy pozatorowe ciągle nie są uporządkowane. Chris Holder planował po sezonie wrócić do Australii i wziąć udział w indywidualnych mistrzostwach kraju. W ten sposób mógłby wywalczyć przepustkę do udziału w eliminacjach do GP 2020, na wypadek gdyby zabrakło go w przyszłorocznym cyklu. 31-latek nie poleci jednak do ojczyzny, dopóki jego sprawy nie zostaną rozwiązane.
- Chcę jeździć w Australii. To zależy jednak od innych spraw, które mam na głowie i od tego, czy będę mógł opuścić Wielką Brytanię - mówi Chris Holder w rozmowie ze speedwaygp.com. - Chcę jeździć. Chcę, żeby to wszystko było tak, jak być powinno. Nie chcę mówić za dużo, bo nie wiem co mogę powiedzieć. Muszę czekać i zobaczymy co się wydarzy - dodaje.
Holder nie ukrywa, że te problemy go frustrują. - To niedorzeczne, co się dzieje. Ile razy słyszałem "w przyszłym tygodniu będziesz miał jakieś wiadomości" i to się nigdy nie wydarzyło. Nigdy nie byłem w sądzie tyle razy w moim życiu! Sprawa zostaje odroczona, a cała reszta trwa i ciągnie się dalej - mówi.
- To frustrujące, bo gdybym mógł to zmienić, zrobiłbym to. Ale nie mogę. Nie mogę nic zrobić. Po prostu muszę to przeczekać do końca i mam nadzieję, że nadejdzie on szybciej niż później - wyjaśnia. - To naprawdę może pochłonąć życie. Próbuję ścigać się, podczas gdy ciążą na mnie inne rzeczy - dodaje.
Pojadę w ostatnich rundach i będę się dobrze bawić. Nie martwię się o punkty. Wiem, że do pierwszej ósemki jest daleka droga, ale chcę dobrze zakończyć sezon i zobaczymy, co się stanie. Każdy chce być w GP, ja także - dodał. Australijczyk w tym sezonie otrzymał od organizatorów stałą "dziką kartę" i nie wiadomo, czy wobec słabej formy byliby oni gotowi w przyszłym roku znowu wręczyć mu takie zaproszenie.


Chodzi tutaj chyba o jego żonę która zostawiła go dla jakieś piłkarza... przykre

_________________
ZKS


           
Post 19 wrz 2018, o 15:28
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 wrz 2018, o 15:20
Posty: 4

Zobacz profil 
Irek to poważny człowiek, wizjoner. Zapowiedzi wielkiego sponsora, łączony Holder ze Stalą, za chwilę Przedpełski, nie trzeba być Einsteinem by się domyśleć o jakiego sponsora chodzi. Droga daleka, ale wystarczy zobaczyć jacy zawodnicy jeżdżą z tymi czapeczkami w ekstralidze, by stwierdzić że gra jest warta świeczki, a marzenie i zapowiedzi o awansie w ciągu 2 lat, mogą szybko się przerodzić w DMP 2020.


           
Post 19 wrz 2018, o 16:37
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Przedpełskiego nie będzie w Rzeszowie.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 19 wrz 2018, o 16:47
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Przedpełski mówił,że bedzie jezdzil w ekstralidze


           
Post 19 wrz 2018, o 18:28
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
wrzuci ktos prosze caly artykul ? ;)

Holder jest bardzo realny i uważam, że lepszy niż michelsen czy kilde. Odbuduje się, punktów narobi, odbuduje psychike i forme i będzie to hit transferowy. Irek zrobi swoje, W Grega nikt nie wierzył a jest. Skoro grega do 2 się udało to Chrisa do 1 tym bardziej. Trzymam kciuki za to jak i za samego Chrisa.

Holder
PL
Morris
Baran/PL
Greg
Curzytek

Play Off nasze ;)

_________________
HEJ STAL !


           
Post 19 wrz 2018, o 18:49
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
9.Ch.Holder
10.K.Baran
11.N.Morris
12.K.Pieszczek
13.G.Hancock
14.V.Trofimov
15.M.Curzytek

Skład torpeda petarda :D

2 australijczyków,który najbardziej lubie jako nacje żużlowa :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1740 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi