Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 wrz 2018, o 12:53
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Nie musi być żadnego artykułu przynajmniej w moim przypadku. Moje ostatnie posty można przeczytać i zobaczyć na jaki temat były pisane. Aby nie było że nie wnoszę nic do tematu. To w końcu mogę napisać coś dobrego gdyż Irek spłacił cześć zadłużenia wobec zawodników. Także pewnie będę musiał odszczekać swoje wczesniejsze słowa. Z tego co mi wiadomo tylko play off nie są jeszcze rozliczone.


           
Post 25 wrz 2018, o 13:27
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Sprawa jest prosta. W każdym klubie są zaległości, a że Irek jest nowy w środowisku to łatwiej go było obrzucić błotem przez PS. Teraz redaktor Puka ma problem, bo będzie musiał szukać jakichś innych tematów teraz skoro z kasą jest okej. Może wysmaruje coś o SDC znowu ?


           
Post 25 wrz 2018, o 13:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Teraz po awansie równie ważne jak skompletowanie mocnego składu będzie odcięcie się od 2-ligowej mizerii organizacyjnej. Moim zdaniem klub-spółka nie powinien funkcjonować jedynie z myślą o wynikach sportowych, ale zająć się też powinien zakresem od marketingu i social media po gastronomię na stadionie.

Sezon niemal zakończony, więc można go podsumować. Pod koniec zeszłego roku sytuacja wydawała się dramatyczna. Oczywiście można napisać, że gdyby nie Irek to ktoś inny albo rok przerwy i wszystko wróciłoby do normy, ale niespecjalnie były ku temu przesłanki. Więc fakt jest taki, że facet nie tylko ożywił trupa, ale w bardzo dobrym stylu awansował od razu ligę wyżej. Za to należą się brawa i niskie ukłony. Inna sprawa, że pod wieloma względami dostosowaliśmy się do 2 ligi, chociaż biorąc poprawkę na debiutancki sezon to można przymknąć na to oko. Ale jeżeli nasze aspiracje sięgają stałego zakotwiczenia w ekstralidze to wiele rzeczy musi się zmienić i mam nadzieję, że zarząd ma tego świadomość. I są to rzeczy prozaiczne jak czystość krzesełek, lepsza organizacja sprzedaży biletów czy wpuszczania ludzi na stadion po rzeczy bardzo istotne w sporcie ogólnie czyli tzw. PR. Szanuję poglądy prezesa, że "nie ma tajemnic", ale jednak przed kamerą trzeba wiedzieć co można mówić a czego się nie powinno. Nie każdy ma do tego dryg, dlatego potrzebujemy w klubie osoby, która to ogarnie. Potrzebujemy kogoś kto będzie potrafił w lepszy sposób przedstawić bardzo fajną ofertę typu "Diamond Cup". Kolejna sprawa to telewizja klubowa - Stal Rzeszów TV chyba zdechło a zapowiedzi były szumne. W trakcie sezonu jakieś tam akcje promocyjne się odbywały, ale w dość dużym mieście jakim jest Rzeszów potrzeba tego więcej i na szerszą skalę. Warto spojrzeć jak w tym polu działają kluby ekstraligowe, bo to powinien być nasz wyznacznik. Tych spraw jest jeszcze sporo i jak widać 1 czy 2 osoby nie wystarczą. Także roboty jest generalnie dużo, bo też zaniedbania sięgają wielu lat wstecz.

I jeszcze jedna rzecz. Szkolenie. Kluby z naszej części Polski po prostu muszą mieć swoich wychowanków. Ostatnio jestem trochę związany z Lesznem i na mecz przyjechałem właśnie z Leszna. I na własnej skórze odczułem te odległości. Zawodnicy z tamtego rejonu w promieniu 2 godzin jazdy mają 6-8 ośrodków żużlowych na różnych szczeblach ligowych. Z Rzeszowa w 2 godziny dojedzie się do Tarnowa, Krakowa i Krosna z czego te dwa ostatnie ośrodki mają ogromne problemy. Wniosek: musimy mieć swoich.

_________________
***** ***


           
Post 25 wrz 2018, o 13:43
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Co do wiarygodności artykułów w PS ostatnio śmieszkował Cegielski w studio C+ podczas GP Niemiec i Daria musiała szybko szukać tematu zastępczego.
:grin:


A co o naszym prezesie myśli Don Wito z Łodzi ?
"Żałuję, że z mojej propozycji nie skorzystał na początku sezonu obecny właściciel Stali Ireneusz Nawrocki. Proponowałem mu nowy stadion i drużynę bez zobowiązań. I jeszcze na konto chciałem dorzucić kilkaset tysięcy. Mógł mieć to wszystko podane na tacy"- Witold Skrzydlewski dla TŻ.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 25 wrz 2018, o 13:49
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Co do Stal Rzeszów TV. Rzeczywiście chyba zdechło to, a szkoda, bo lubiłem oglądać wideo z parku maszyn w trakcie meczów. Fajne były też Q&A.


Hahahahahaha, a jednak jest już mądrość od PS.
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... gi/7rtqcez

I ten clickbaitowy tytuł, a Greg nic nawet nie wspomniał o powrocie do Eligi :D


           
Post 25 wrz 2018, o 15:39
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
W obliczu dotacji 1 mln na 3-ligowych kopaczy i 1,2 mln na zimowe światełka myślę, że przydałaby się także podwyżka z ratusza na żużel. 1 mln chyba nie będzie tutaj zbyt wygórowaną kwotą w kontekście 2. poziomu żużla. Tylko, czy ratusz w ogóle coś o żużlu myśli? Bo w tym sezonie chyba nie bardzo.... Ciekawe, co będzie po wyborach?


           
Post 25 wrz 2018, o 17:44
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
SpeedwayFan7 napisał(a):

Hahahahahaha, a jednak jest już mądrość od PS.
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... gi/7rtqcez

I ten clickbaitowy tytuł, a Greg nic nawet nie wspomniał o powrocie do Eligi :D


No i kontra do powyższego
http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... komentarz#

PS. Nie wiem jak koledzy to odbierają, ale chyba się nie pomylę jeśli odważę się powiedzieć, że większość artykułów o Stali powstaje po dokładnej lekturze materiału źródłowego z tego forum ;)

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 25 wrz 2018, o 17:55
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 19 sie 2018, o 17:17
Posty: 62

Zobacz profil 
Tylko nie Walasek... Budujmy skład z głową, nie tylko z myślą o najbliższym sezonie... Sundstroem jak najbardziej, a MJJ to byłby hit.


           
Post 26 wrz 2018, o 18:17
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
http://supernowosci24.pl/dziekuje-panu- ... lozeniami/

Panie Irku nie czekać tylko dogadywać się szybciutko z Carlosem :piwo:


           
Post 26 wrz 2018, o 23:11
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
Koledzy jeśli pan Nawrocki nie załatwi jakiegoś potężnego sponsora,to prędzej czy później się wyłoży.Nie ma co liczyć na mniejszych sponsorów,bo nawet jeśli kogoś stać to nie pozwoli szastać swoimi pieniędzmi na markę pana Nawrockiego.Na dzień dzisiejszy to wygląda nie zbyt ciekawie bo marketingowo klub leży na łopatkach.Sam pan Nawrocki mówił,że ma tylko dwie firmy które rocznie wykładają po 20 tyś.zł.Na klubie nie da się zarobić a traktując to jako zabawkę biznesmena daleko się nie zajedzie.Obym się mylił w swych przemyśleniach, ale tak to widzę, patrząc racjonalnie z zewnątrz.


           
Post 26 wrz 2018, o 23:16
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Cos sie mówilo tutaj,że jakiś sponsor ma się pojawić w razie awansu.


           
Post 26 wrz 2018, o 23:17
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Monster Stal Rzeszów ?


           
Post 26 wrz 2018, o 23:31
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
Pomysłów ze strony prezesa było wiele a co wyszło?Jak na razie chyba tylko perfumy o nie wiadomych dochodach dla klubu i awans o szczebel wyżej.Liga Diamentowa ruszyła,ale bez jakiegoś wielkiego rozmachu i po za wybujałymi nagrodami,nie ma nic.Miał być przedstawiony główny inwestor tego ewentu a tu w tym temacie cisza.


           
Post 27 wrz 2018, o 11:50
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
W tym sezonie pojawiłeś się w lidze polskiej i zdaniem wszystkich pozostawiłeś po sobie znakomite wrażenie.

Dzięki wielkie. Nie wiem czy do końca było tak super, bo miałem też nieudane starty, ale bardzo się cieszę, że dostałem w Stali szansę, bo marzyłem o jeździe w Polsce. Jeśli działacze mówią, że są ze mnie zadowoleni, to ja również jestem szczęśliwy.


Zadebiutowałeś również w lidze szwedzkiej.

Tak, nie wiedziałem, że to będzie taki niesamowity sezon. Ucieszyłem się już, jak udało się trafić do Polski, a potem jeszcze trafiła się Szwecja.

Wszystko wskazuje na to, że rzeszowski tor ci odpowiada. Rzeczywiście tak jest?

Jak najbardziej. Jak dobrze zauważyłeś, fajnie mi się tu jeździ. To długi, szybki tor i dla mnie jest on naprawdę super. Nie znam jeszcze wielu polskich torów, ale ten rzeszowski wyjątkowo przypadł mi do gustu.

Greg Hancock powiedział mi, że nie spodziewał się, iż tak szybko będziesz się rozwijał. Też uważasz, że w tym sezonie poszedłeś znacznie do przodu?

Miło, że Greg tak uważa (śmiech). Ja jednak, szczerze mówiąc, nie patrzę na to. Chcę jeździć jak najlepiej, ale wiem też, że nie wszystko można mieć od razu. Nie nakładam na siebie właściwie żadnej presji. Staram się zawsze podchodzić do zawodów poważnie, ale jednak na luzie - wtedy najlepiej wychodzi. Na pewno moja kariera poszła do przodu, bo jeździłem w lidze polskiej, a także w szwedzkiej, więc z tego bardzo się cieszę.

Nie jest tajemnicą, że w lidze polskiej presja na wynik jest spora. Odczułeś to już?

Jak już wspomniałem wcześniej, staram się nie myśleć o żadnej presji. Wiem, że kibice zawsze chcą zwycięstw swojej drużyny, ale na razie jakoś specjalnie nie dotknęła mnie presja z ich strony. Atmosfera na meczach w Polsce bardzo mi się podoba.

Czyli w Rzeszowie zostaniesz?

W klubie czuję się naprawdę fajnie - wszystko działa tu super, pracują tu mili ludzie, którzy mi pomogli, więc pewnie, chciałbym zostać.

Wiem, że w tym sezonie mieszkałeś u Macieja Janowskiego.

Tak, zgadza się. Bardzo dziękuję Maćkowi za to, że mogło tak być. Dzięki temu mogłem pracować w warsztacie Grega Hancocka i wiele się nauczyłem. Kilka razy trenowałem również na torze we Wrocławiu, a więc zdobyłem również kolejne doświadczenia.

Nie tęsknisz czasami za rodziną? Nie masz tego komfortu jak niektórzy zawodnicy, że po zawodach możesz spokojnie pojechać do domu.

Sam podjąłem taką decyzję i na pewno nie żałuję. Kocham żużel i byłem świadomy tego, że jeśli chcę coś osiągnąć w tym sporcie, to muszę startować w ligach europejskich. Marzyłem o tym zawsze, więc jestem teraz naprawdę szczęśliwy.


           
Post 27 wrz 2018, o 11:54
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Greg potwierdził, że zostaje, Luke chce zostać, Karol chce zostać. Jeszcze pasuje, żeby się Nick wypowiedział :D


           
Post 27 wrz 2018, o 12:08
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Nick raczej z Rzeszowa się nie rusza także czekamy na oficjalne potwierdzenie


           
Post 27 wrz 2018, o 12:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Nie po to Nick stracił 1 sezon w 2 lidze,żeby u nas być,aby teraz w przypadku awansu odejść ;)


           
Post 27 wrz 2018, o 12:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
SpeedwayFan7 napisał(a):
Monster Stal Rzeszów ?


Tak nie będzie. Ale monstera można się spodziewać :P. Nie przypadkiem właśnie monster ma produkować napój energetyczny o którym Irek wspominał podczas konfy o biznesach ? :)

A na finale byli ciekawi ludzi na dachu parku maszyn :D

_________________
HEJ STAL !


           
Post 27 wrz 2018, o 12:40
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
A nie wiem. Irek mówił tylko, że zrobią własny napój Aton Drink czy jakoś tak. To chyba Monster nie będzie go produkował ?


           
Post 27 wrz 2018, o 15:16
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
Nie po to Nick stracił 1 sezon w 2 lidze
Dlaczego uważasz że stracił sezon?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 752, 753, 754, 755, 756, 757, 758 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 93 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi