Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 lis 2018, o 20:53
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Ostafinski chyba nadzoruje transakcję przelania zaległych pieniędzy śp. Tomka dla jego żony. Sypie terminami, kwotami i organami, które są w to zaangażowane. Tylko ... czy ktoś z Was słyszał bądź czytał jakiekolwiek pretensje Pani Karoliny Jedrzejak w stosunku do Irka ? Chociaż jedno zdanie. Polegacie na artykułach :cenzura: umysłowo Ostafińskiego, który pisze bzdury i wylewacie pomyje na Irka nie znając sprawy nawet w ułamku procenta... nikt na to nie wpadł, że może Pani Karolinie ten spadek ... się po prostu nie opłaca?
Zaznaczam, że nie mam tutaj zamiaru bronić Irka bo wiele jego ruchów mi się nie podoba. Poczekajmy na wiarygodne źródło. Wtedy osądzajmy...

_________________
Obrazek


           
Post 19 lis 2018, o 21:19
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Zarowno Nawrocki jak i wdowa po Jedrzejaku trzymaja to wszystko w ciszy... Ciekawe wiec, w jaki sposob Ostafinskiemu udalo sie dotrzec do tej informacji.

To nie zmienia faktu, ze cos tam jest (lub bylo) nie tak z tymi przelewami i dla poprawy PR-u klubu warto by bylo, aby zostalo to splacone, po czym obie strony (Nawrocki i Jedrzejakowa) powinny wystosowac pismo do mediow, ktore potwierdza, ze sprawa jest zamknieta.

Cytuj:
nikt na to nie wpadł, że może Pani Karolinie ten spadek ... się po prostu nie opłaca?


W to akurat nie uwierze. W takiej sytuacji spadek zawsze sie oplaca.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2018, o 21:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
A czy ktos z forumowiczów z najbliższego otoczenia parku maszyn wie co się w Stali dzieje z posezonowymi kevlarami, plastronami i generalnie częściami ekwipunku zawodników i motocykli, które na nastepny sezon już nie sa używane? Pytam, bowiem w wielu klubach angielskich po skończonym sezonie organizowana jest zawsze aukcja tego typu gadzetów i z tego co mi wiadomo cieszą się one całkiem niezłym wzięciem: kibice, firmy, kolekcjonerzy, fanatycy płacą ciężkie sumki funtów z pobudek: hobbystycznych, snobistycznych, kolekcjonerskich, pamiątkowych itp. Wiem że to tylko jeden pomysł ale jakąś sumkę by się udało zebrać na te czy inne potrzeby. Ino trzeba chcieć i to jakoś ogarnąć, skoro inni mogą.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 19 lis 2018, o 21:48
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Zawsze kewlary zostawały u zawodników, a co oni z nimi robili, to już ich sprawa ;)


           
Post 19 lis 2018, o 22:00
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Ciekawe wiec, w jaki sposob Ostafinskiemu udalo sie dotrzec do tej informacji.


Czytałeś w ogóle ten artykuł?

Cytuj:
- Rozmawiałem z panem Nawrockim - mówi nam Zbigniew Fiałkowski z GKSŻ


           
Post 19 lis 2018, o 22:19
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Goodlike
Ostafiński to bajkopisarz ale w tej sprawie ze strony prezesa powinna być krótka piłka. Sam parę postów wczesniej przywołałem dwa wywiady. Choć w listopadzie o opóźnieniu spłaty pisał tylko Ostaf, to w październiku sam Nawrocki zapowiedzial, że spłaci dług wobec rodziny Tomka do końca miesiąca. Irek znowu więc publicznie do czegoś się zobowiązał...
Przy takim obstrzale Stali, prezes wydaje oswiadczenie, że wszystko spłacił albo co najmniej, że jest w kontakcie z rodziną Tomka i sprawa będzie załatwiona po ich myśli. Nie oczekujmy przecieź, żeyby angażować wdowę po Tomku w medialne wystąpienia. Cisza ze strony prezesa tylko podkręca atmosferę...
PS. To nie miejsce na takie dyskusje ale sam wspomniałes o "opłacalności spadku". Argumnet cokolwiek dziwny, ponieważ obecnie dziedziczy się z dobrodziejstwem inwentarza czyli zobowiązania dziedziczy się wyłącznie w granicach dzedziczonego majątku. Powyższa zasada nie obowiazuje jednak w przypadku zobowiązań zabezpieczonych hipoteką. Spadkobiercy mogą odrzucić spadek i jeśli by do tego doszło w tym przypadku, to taka incormacja ze strony prezesa powinna zostać przekazana w odpowiedniej formie.
Ja nie widzę innej opcji. Albo Irek jest czysty i ucina sprawę albo zalega z kasą pomimo publicznej obietnicy i będą nas za to mieszać z błotem. I słusznie...


Ostatnio edytowano 20 lis 2018, o 00:11 przez solskjer, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 lis 2018, o 22:22
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 lis 2016, o 21:50
Posty: 1

Zobacz profil 
a ja gdybym był poważnym przedsiębiorcą powiedziałbym takiemu pajacowi jak ostafiński jedno. sorry Winnetou, prawo spadkowe jest prawem spadkowym. Tomek nie żyje należało mu się więc teraz proszę mi wskazać wierzyciela, co i ile mam komu spłacić. Dbam o swoich inwestorów dlatego nie mam czasu na negocjowanie z każdym spadkobiercą ile mam spłacić i ile się każdemu należy, nie mam czasu robić za sąd i narażać się na to, że ktoś dostał za dużo a ktoś za mało. To wy się dogadajcie, załóżcie postępowanie o dział spadku a jak będzie wyrok zapłacę co się należy. Nie mam czasu użerać się z każdym z osobna i negocjować co się komu ile it...


           
Post 19 lis 2018, o 22:27
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Ja tylko czekam na tydzień, w którym na SF czy na PS nie przeczytam żadnego artykułu na temat Stali.


           
Post 19 lis 2018, o 23:07
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
nie krytykowalem tu irka chociaz wiele zeczy mi sie nie podoba , nawet chlopa polubilem za to ze jest szczery ( nie kazdy prezes przyznalby sie ze mial problem z alkoholem ) ale taka zecz jak kasa dla wdowy powinna byc zalatwiona jak najszybciej , albo powinien powiedziec otwarcie , teraz nie mam bede mial za miesiac ( dwa ) wtedy zaplace i zaplacic , to powinien byc piorytet a nie takie zero jak ostaf kreuje i lansuje sie na wielkiego adwokata wdowy po ogorze , mam nadzieje ze ten termin ktory teraz podal prezes bedzie juz ostateczy , inaczej to bedzie hanba :evil:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 20 lis 2018, o 00:49
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
http://www.stal.rzeszow.pl/kiedy-obluda ... a-wartosc/

Półtorakowa podsumowana :D


           
Post 20 lis 2018, o 02:22
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Nie zmienia to faktu, że najlepszą odpowiedzią byłaby spłata należności i brak tworzenia kolejnych.


           
Post 20 lis 2018, o 02:38
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
liczę na równie długi post na ten temat ociągania się z płatnościami dla rodziny Tomka Jędrzejaka.
Na początek to liczyłabym na krótkie info czy temat przyjęcia spadku został zakończony.
zoltan11 napisał(a):
wstyd i tyle zobaczymy co stanie na przeszkodzie w tym tygodniu,
Nie znając szczegółów sprawy, wolałabym się wstrzymać z jakimikolwiek osądami.
GoodLikE napisał(a):
nikt na to nie wpadł, że może Pani Karolinie ten spadek ... się po prostu nie opłaca?
Takie sprawy należą do rzadkości, ale się zdarzają.
solskjer napisał(a):
Argumnet cokolwiek dziwny, ponieważ obecnie dziedziczy się z dobrodziejstwem inwentarza czyli zobowiązania dziedziczy się wyłącznie w granicach dzedziczonego majątku. Powyższa zasada nie obowiazuje jednak w przypadku zobowiązań zabezpieczonych hipoteką
Wydaje mi się, że nie masz pojęcia o czym piszesz; niby na właściwej drodze ale z zawiązanymi oczami. Czym wg ciebie są te "granice dziedziczonego majątku"?


           
Post 20 lis 2018, o 03:18
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
@karolcia Odpuść trochę,bo nie da się tego czytać.Wystarczy że mamy Giertycha w TV na co dzień.Nie ma wytłumaczenia na oszustwa i jawne złodziejstwo wobec uczciwych ludzi.Skończ z tą obłudą,bo wszyscy wiemy,że te pieniądze już dawno powinny być na koncie śp.Tomka.To że nie zostały wypłacone w terminie w żadnym wypadku nie tłumaczy Nawrockiego.Teraz to jego sprawa by to zostało wypłacone żonie Tomasza a czy stanie się to w legalny sposób czy nie, to nas to nie interesuje.Tomek te pieniądze powinien otrzymać za życia a nie teraz się przerzucać racjami i jakimiś śmiesznymi argumentami!!!

RychuZKS napisał(a):
http://www.stal.rzeszow.pl/kiedy-obluda-i-nienawisc-stanowia-najwyzsza-wartosc/

Półtorakowa podsumowana :D

Twoim zdaniem to jest usprawiedliwienie działań pana Nawrockiego?Pamiętam tamtą sytuację i mogę się odnieść do sytuacji obecnej,gdzie na trybunach niby 6 tyś.a w realu 3 tyś sprzedanych biletów.Prezesi niech zejdą na ziemie, to raz, a dwa to koszty memoriału miała pokrywać pani Marta?Przecież logiczne jest,że żaden zawodnik nie przyjechał za darmo.Dojazdy i gratyfikacje zawodnicy brali,tylko głośno się o tym nie mówiło.Takie są fakty i tak jest też dzisiaj.Charytatywne turnieje odbywają się w szkołach podstawowych a pozostałe z reguły tylko z nazwy.Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie i przykłady z dowodami.


           
Post 20 lis 2018, o 08:20
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Wczoraj w TVP Rzeszów gośćmi byli prezesi Leśniak i Janik.


           
Post 20 lis 2018, o 08:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
No i tematu Ślączki nie ma w Rzeszowie wnioskując po wczorajszych wypowiedziach zarówno Leśniaka jak i Janika, a ja dalej czekam na tą niespodziankę, która jednym się spodoba, a drugim nie.


           
Post 20 lis 2018, o 08:42
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Kenny :arrow:

Czy ja napisałem że to jest usprawiedliwienie? Napisałem tylko, że ruda postępowała dokładnie tak samo jak Nawrocki a pisze o nim felietony jaki on to nie jest


           
Post 20 lis 2018, o 08:51
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Nie ważne Rychu co napiszesz. Ważne jak zechce to zrozumieć czytający...


           
Post 20 lis 2018, o 10:19
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
No i tematu Ślączki nie ma w Rzeszowie wnioskując po wczorajszych wypowiedziach zarówno Leśniaka jak i Janika, a ja dalej czekam na tą niespodziankę, która jednym się spodoba, a drugim nie.

Chyba chodziło o Palm Tofta...

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2018, o 10:21
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Ostafinski jak to czytasz to mam pytanie czy dzień bez napisania o Stali Rzeszów, prezesie Irku w najczęściej zlym swietle to twoja pasja/jedyne co potrafisz/z nudów?

Na twojej twarzy widac najczesciej smutek. Wiecej usmiechu radości. Zacznij zyc zyciem a nie tylko Stalą.


           
Post 20 lis 2018, o 10:28
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Biszkopt :arrow:


Nie mów tak głośno bo dzisiaj jeszcze artykuł wymyśli :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jjgarcia i 63 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi