Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 gru 2018, o 18:07
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Mój błąd miał być urząd morski.


           
Post 14 gru 2018, o 18:09
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ty/pgq2q3s
w srode wszystko jasne
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/79422 ... st-mozliwa


           
Post 14 gru 2018, o 22:19
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Jeżeli jednak patrzymy na wiarygodność informacji to niestety są one z pierwszej ręki.
Kiedyś jak była afera za aferą w Tarnowie czy Częstochowie tez na forach pisali że bajki tworzy, a on sprawdzoną informację przedstawiał w sensacyjny sposób.


Niestety, ale trudno sie z tym nie zgodzic. Byc moze Ostafinski ma kiepska opinie, jako dziennikarz, ale gdyby te jego informacje byly nieprawdziwe, juz dawno bylby jakis pozew sadowy, czy cos takiego. Tymczasem nic takieo nie ma miejsca, a GKSZ odmowila Rzeszowowi licencji. Tu zarty sie skonczyly.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 gru 2018, o 22:27
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/794118/czy-marta-poltorak-pomoze-stali-rzeszow-jasne-stanowisko-bylej-prezes

Przyznać się. Ktory to prosil Marte o powrot?????? :)


podobno poprosili ją fani. Przyznać się, który ma koszulkę marmoludków? :wysmiewacz:

Ja wam powiem, kto jest tym fanem, który prosi prawdopodobnie: to człowiek o smutnej twarzy Ostafiński :hahaha:


           
Post 14 gru 2018, o 23:33
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Równie dobrze takie zapytanie mogli wysłać np. do Jasolu, Van Puru, Westy itp. Takie :cenzura: o Szopenie. Co jeszcze wyciśniemy z Irka? Kreatywność Ostafa wystąp! :kielb_pala:
PS. Kiedyś w markecie zauważyłem, jak ochrona wyczaja i otacza kolesia, który zajumał towar, coś chyba na 15-20 zeta. Gościu się zorientował, zaczął uciekać, ochrona za nim. Ale ścigając go sami łapali, co im wpadnie do rąk, żeby mu to potem podrzucić. Jak dla mnie taka analogia. Irek wtopił, kombinuje, jak gimnazjalista, i chcą go utopić. Tylko, że utopić gościa, to żaden problem. I ciekawie, co powie Ostaf Jędrzejakowej, jak się Irek podda i ogłosi upadłość.


           
Post 14 gru 2018, o 23:43
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/79422 ... powrotu-a-

Goście przechodzą samych siebie..

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 15 gru 2018, o 00:01
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Doczytałem do niedzielnego "po południa" i zakończyłem lekturę, bo o poziomie artykułu wiem już wszystko.


           
Post 15 gru 2018, o 11:42
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 gru 2018, o 20:33
Posty: 28

Zobacz profil 
ostr napisał(a):
Morał z tego taki że nie potrzeba płacić, lecz modlić się żeby nie było drużyny chętniej do awansu przy zielonym stoliku.


Nawet nie trzeba się modlić. Jedynie Opole ma skład na I ligę. Może liczyć na wsparcie miasta. Ale nie wyraża zainteresowania na tą chwilę awansem przy zielonym stoliku. Jakieś papiery do licencji uda się załatwić. Część będzie załatwiona na zasadzie dogadania się na zasadzie ugody. I za uszy ale będzie 8 zespołów.


           
Post 15 gru 2018, o 16:36
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Przykre jest to jaką sytuacje stworzył Pan Nawrocki. Kibicuje mu nadal żeby udało sie wyjsc z tego bagienka, ale to co sie pisze i mówi to jest dramat...tym bardziej jeżeli to prawda.

Czasem trzeba zrównać wszystko z ziemią żeby można coś było budować- dla mnie to proste...
kupuje/ biore to na co mnie stać, rozwijam wiarygodne przejrzyste srodowisko- uderzam do firm w okolicy i krok po kroku stawiam dom od podstaw.
Pan Nawrocki chciał zbudować pałac od dachu, a widać że fundamentów brak.

Co do zrzutki na żone P. Tomka .
Kiedys sugerowałem że zrzucmy sie na klub- może zawodnika jako kibice - zbudowanie małego stałego zastrzyku gotowki - odzewu nie było - fajnie sie pisze a działać nie ma kto.
Ok tutaj cel jest inny - Ja moge pomoc z organizacja , sam deklaruje ze sie dorzuce.
Matematyka jest prosta - na żużel chodzi ok 5000 osob m/w. Wystarczy 3000 osob po 100 zł ....
( zakładajac że jest to kwota 300 000 zł, ja tego nie wiem)

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 15 gru 2018, o 20:12
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Co do zrzutki to proponuję żeby wpłacać pieniądze na konto będzie chyba prościej i później nikt nikomu nie zarzucił jakiegos oszustwa bo będzie ślad w postaci przelewu. Ja deklaruje że również się dorzucę. Co do kwoty to kogo na ile stać tyle niech da po prostu.


           
Post 15 gru 2018, o 20:16
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Tylko w ten sposób, wszystko transparentne.
Moge zadziałać w temacie , jesli znajdzie sie kilka chetnych osób. Zapraszam na prv. Jestem po rozmowie z kolega, jest 3 zdeklarowanych:) skromnie ale to początek.

Ps. Tak to widze:
- tworzymy konto, podajemy informacje do wiadomosci
- co umowny czas podajemy stan konta/ darczynców jesli ktos sobie tego życzy
- w okreslonym terminie wyznaczamy delegacje i przekazujemy srodki p. Jedrzejak.

Jesli ktos ma odczucie malego profesjonalizmu prosze mi wybaczyc, kieruje sie dobra intencja - w kwestaich prawnych/ podatkowych nie znam sprawy- bede wdzieczy za podpowiedzi.

Nie jest to temat odpowiedni do tej sprawy, wiec to ostatni post - jesli bedzie zainteresowanie zalozy sie nowy .

Podsumowujac: jesli uwazasz ze warto zrobić taka akcje napisz do mnie wiadomosc z wstepna deklaracja: ja,kwota . Jesli bedzie odzew, to jak wyzej wspomniałem pojawi sie nowy temat. Jesli odzewu nie ma, pomysł pozostaje w sferze mysli. Pozdrawiam

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 15 gru 2018, o 21:07
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
zoltan11 napisał(a):
Słowa ostafinskiego są tyle warte ze można sobie nimi dupę podetrzeć. Jasno Wam napisze żona Tomka ma dość tego tematu i stwierdziła ze ona nie chce żadnych pieniędzy a woli mieć święty spokój.


W pełni rozumiem panią Jędrzejak, szczególnie w świetle plotek błądzących po powiecie ostrowskim.


           
Post 15 gru 2018, o 21:18
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Zrzutka to jest sluszna idea, ale mysle ze Pani Karolina ma dosc rozglosu i zuzla juz do konca zycia.

_________________
***** ***


           
Post 15 gru 2018, o 21:26
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Rozumiem, zwróciłem uwagę na ten post. Myślałem o tym i raczej chciałem odposcic jakiś większy rozgłos - bardziej o oddanie szacunku od kibiców Stali w formie finansowego wsparcia.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 00:44
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Cytuj:
Mamy nadzieję, że nasze odwołanie będzie skuteczne i otrzymamy niebawem licencję na sezon 2019, a tym samym każdy rzeszowski Kibic żużla będzie mógł już spać spokojnie... I tak dalej, słodkie pitu pitu...


Powinno być: Drogi kibicu możesz spać spokojnie w nocy z piątku na sobotę, by wypoczętym i naładowanym pozytywnej energii przyjść w rano 15 grudnia do C. H. PLAZA na nasze stoisko. Na wyspie Stali, przez cały dzień, będzie można kupić rewelacyjne świąteczne prezenty, wszystkie związane ze Stalą Rzeszów, a także karnety w promocyjnej cenie i nową kolekcję rękawiczek, bluz, szalikow i czapek. Zdajemy sobie sprawę, że nasze (wydmuchane przez media) problemy stwarzają mnóstwo pytań i każdy z kibiców Stali Rzeszów oczekuje odpowiedzi - dlatego też wszyscy pracownicy, na czele z Panem Prezesem (pseudonim Linda... tfu, Tato), przez cały dzień w Plazie będą do Waszej dyspozycji. Odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszelkie nieścisłości. A dla największych niedowiarkow mamy prezent swiateczny: pokażemy wszystkie dokumenty, które pokazać możemy (których ujawniania nie zabroni nam pzmot i polskie prawo), ponieważ przed sezonem obiecywaliśmy przejrzystość i szczerość wobec Was. Wiemy, że nasze odwołanie będzie skuteczne, gdyż nie mamy sobie nic do zarzucenia. Spelniliśmy regulaminówe wymagania, zamknęliśmy poprzedni sezon razem z naszym głównym sponsorem - Spółką Megainvest, spłacając wszelkie zaległości. Przepraszamy wszystkich, że musiało to tyle trwać - ale jak to mówią "lepiej późno niż wcale".
Przed nami trudny sezon, w ciężkiej lidze. Mimo świątecznej atmosfery - my nie przestajemy działać. Nawiązaliśmy stała współpracę z jednym z tunerów, który przez cały sezon będzie zajmował się silnikami naszych młodzieżowców, a także krajowych seniorów. Została z nami firma Handlopex, która w tym roku nie dostarczy już tylko 96 opon, tylko prawie 200, plus jeden zestaw nowych opon zimowych, który wylosujemy spośród wszystkich klientów naszego stoiska. Został z nami także Greinplast, dzięki któremu, zmienimy stary garaż pod nową trybuna w pełni funkcjonalny serwis motocyklowy, czynny już od 1 stycznia, w którym stałe zatrudnienie znajdą mechanicy i pracownicy klubowi - obiecywaliśmy samowystarczalność, trzymamy się obietnic. A jak w ten śnieg przyjedziesz do nas motorem - za darmo przechowamy Ci go pod naszym dachem do marca :)
Dla najmłodszych zaprosiliśmy Mikołaja, który to, już bez czerwonego stroju z workiem na plecach, a z mewką na piersi i programem w dłoni, będzie doradzał i instruowal naszych zawodników w parku maszyn przez, tym razem, cały sezon. Kto to będzie? Przekonajcie się sami, przychodząc w sobotę do C. H. Plaza.


I na takie oświadczenie, to bym :cenzura: wszystkim i był pierwszy. Ale oczywiście lepiej jest pisać, że "wstrzymujemy sprzedaż karnetów, bo złożyliśmy papiery".Przecież to brzmi jak "złożyliśmy papiery, ale wiemy że w nich jest coś nie tak, raczej nie dostaniemy tej licencji, a ze w kasie pusto i są zobowiązania i lada moment egzekucję - to nie będziemy mogli wam zwrócić kasy za karnety, dlatego lepiej ich nie sprzedawać".
:cenzura: , PRowcy na potęgę.

P. S. Pzmot został poinformowany przez s.p. Tomka o nieprawidłowościach w Stali (zadluzeniu wobec niego) jeszcze przed jego tragiczna śmiercią. Obecnie jest przeświadczenie, że jak Stal otrzyma licencje, to po rajtach dostanie Piła (za długi), a prawnicy stron zainteresowanych odzyskaniem kasy od Stali złoża papiery do Bańki, z sugestią o wprowadzeniu komisarza do pzmot, w sprawie łamania regulaminu (licencja mimo zadłużenia wobec zawodników, złamanie regulaminu). W gre wchodzi też podwazenie zapisu o "Salary Cap" w 1 i 2 lidze. Tak się bawią chłopcy przed świętami.


           
Post 16 gru 2018, o 09:30
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Na szczęście karnetów sprzedanych jest aż tu uwaga 7 sztuk więc jest szansa że kibice odzyskają pieniądze.


           
Post 16 gru 2018, o 10:55
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Greg Hancock w pełni opłacony za sezon 2018 chociaż to :peace:
I jeszcze ostaf próbował się dodzwonić i dowiedzieć od Rafała Haja o ewentualnych zaległosciach to ten im odpowiedział że media zawsze wiedzą lepiej :D info na syfach

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 16 gru 2018, o 10:58
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 gru 2018, o 20:33
Posty: 28

Zobacz profil 
7 sztuk? Na mój gust klub pojedzie w lidze ale już po 2 czy 3 kolejkach będzie problem. I tak dobrze że dluznicy poki co nie uzyskali zajęcia komorniczego bo wtedy byłoby po ptakach.


           
Post 16 gru 2018, o 15:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Kuk jesteś w stanie potwierdzić informację o tym, że Greg jest spłacony ? Jak są negatywne informacje to pojawiasz się od razu i je potwierdzasz, także potwierdź lub zdementuj tą pozytywną.


           
Post 16 gru 2018, o 15:19
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Greg kasę dostaje w pierwszej kolejności... grubą kasę. Dlatego nie ma na innych.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 804, 805, 806, 807, 808, 809, 810 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 63 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi