Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co myślicie o Bendzerze ???


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy chciałbyś aby Bendzera jeździł w Stali???
Tak 67%  67%  [ 34 ]
Nie 33%  33%  [ 17 ]
Liczba głosów : 51
Opcje      Szukaj
Post 17 sty 2004, o 15:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie wiem jak to sie przedstawia w rybnkiu ale możliwe, iż działacze RKM-u właśnie uwage swoją skoncenttrowali wyłącznie na Szombierskim i Romanku i nie zwazali na szkolke i moze to jest wlasnie tego efekt.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 17 sty 2004, o 17:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Ja mysle ze jesli Dawid zdecyduje sie na przenosiny z Tarnowa, to napewno nie do Rybnika.
Bedzie miał o wiele dalej niz do Rzeszowa,


Zombi napisał(a):
A zresztą to w u nas bedzie mial mocniejszą pozycję niż w rybniku chyba no i blisko do domku oczywiscie


no ja sie z tym raczej niezgodze, o wiele dalej...
z tego co sie orientuje to z tarnowa do rzeszowa jest 80 km natomiast z tarnowa do rybnika 160 czyli "o wiele wieksza roznica" to nie jest.

wszystko mozna wyczytac na stronie http://www.pilot.pl

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 sty 2004, o 17:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że wybierze Rzeszów....

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 17 sty 2004, o 20:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
80km a 160 jest troche róznicy, ale niechodzi oto...
Poprostu czuje ze wybierze Rzeszów. W rybniku oprócz Romanka, jest tez kilku innych zuzlowców, którzy moga walczyc o miano tego drugiego.
W Rzeszowie jest tylko Paweł, który prezentuje (bez obrazy) poziom własnie tych zmienników w Rybniku.
Poprostu. U nas bedzie mu łatwiej załapac do składu, nawet powalczyc o miano pierwszego młodziezowca, w Rybniku raczej nie...


           
Post 18 sty 2004, o 12:07
 s
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
mam jedno pytanie czy w składzie z bendzerą awansujemy do ekstraklasy ...jeśli tak to niech go biorą, jeśli nie PODAJCIE MI JEDEN ROZSĄDNY POWÓD DLACZEGO MA JEŹDZIĆ W RZESZOWIE ODBIERAĆ NASZYM 16-17 latkom miejsce w drużynie????????????.
Jeśli teraz ci młodzi 16- 17 latkowie dostaną szanse może za dwa, trzy lata będziemy mieli dobrych młodzieżowców i będziemy mogli walczyć o miejsce w ekstaklasie. Narazie takiej szansy nie ma, w składzie z bendzerą czy bez. ( GDZIE JEST OBCOKRAJOWIEC _ JEŚLI CHCECIE MIEĆ EKSTALIGE???)

_________________
joo


           
Post 18 sty 2004, o 12:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
joo od tego sa MDMP (a z tego co wiem nasza druzyna przystapi do tych rozgrywek) Aby jezdzic w lidze trzeba jakis poziom prezentowac dlatego ci chlopcy powinny wlasnie w tego rodzaju turniejach nabierac doswiadczenia .Jesli tam beda sobie dobrze radzic to dostana szanse w lidze :wink:Dlatego uwazam ze pomysl z Bendzera jest dobry :!: :!: To jest moje zdanie :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 19 sty 2004, o 21:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 sty 2004, o 21:01
Posty: 1

Zobacz profil 
moiom zdaniem dawid by sie przydal u nas bo mam y tylko z lepszych mlowdziezowcuw to pawla i dawid byl by drugi jest buczokeim ale przyda sie dawid jeste luz pelen spoko :lol:


           
Post 19 sty 2004, o 21:50
 Re: s
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
joo napisał(a):
PODAJCIE MI JEDEN ROZSĄDNY POWÓD DLACZEGO MA JEŹDZIĆ W RZESZOWIE ODBIERAĆ NASZYM 16-17 latkom miejsce w drużynie????????????.


Oto moja odpowiedz. ŻEBY SIE UTRZYMAC. Taki bedzie w tym roku nasz cel i bedziemy o niego toczyc heroiczną walke do konca. Teraz to na mnie gromy spadna za takie myslenie, ale coś czuje, ze znowu bede miał racje.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 19 sty 2004, o 21:58
 Re: s
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
joo napisał(a):
mam jedno pytanie czy w składzie z bendzerą awansujemy do ekstraklasy ...jeśli tak to niech go biorą, jeśli nie PODAJCIE MI JEDEN ROZSĄDNY POWÓD DLACZEGO MA JEŹDZIĆ W RZESZOWIE ODBIERAĆ NASZYM 16-17 latkom miejsce w drużynie????????????.
Jeśli teraz ci młodzi 16- 17 latkowie dostaną szanse może za dwa, trzy lata będziemy mieli dobrych młodzieżowców i będziemy mogli walczyć o miejsce w ekstaklasie. Narazie takiej szansy nie ma, w składzie z bendzerą czy bez. ( GDZIE JEST OBCOKRAJOWIEC _ JEŚLI CHCECIE MIEĆ EKSTALIGE???)


Noto popatrz sobie na Suszczynskiego.
2 sezony miał szanse objezdzić sie na torze i stac sie dobrym zawodnikiem. W tamtym roku był 2 młodzezowcem, jezdził w kilku spotkaniach, punktów nie zdobył i teraz...koniec kariery- 2 lata zmarnowane. Dla klubu zaden pozytek.
W tym roku nasi młodzi sa zgłszeni do DMMP i tam moga sobie pojezdzić.
Liga, to nie poligon doswiadczalny. Jesli chcemy zeby młodzezowiec zdobywał chocby klika punktów, musimy postawic na Bendzera, bo w przeciwnym razie bedzie jezdzil Kliś (moim skromnym zdaniem skonczy jak Suszczynski) i w kazdym meczu bedzie 0pts.


           
Post 20 sty 2004, o 13:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 sty 2004, o 13:16
Posty: 1

Zobacz profil 
trzeba szkolić swoich wychowanków a nie liczyc na podkupywanie zawodników innych klubów,tymbardziej Unii.


           
Post 20 sty 2004, o 14:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
>MaXiM napisał(a):
trzeba szkolić swoich wychowanków a nie liczyc na podkupywanie zawodników innych klubów,tymbardziej Unii.
Taa to po co wam Gollobowie w składzie :?: przecież nie wolno liczyć na podkupywania zawodników tylko na swoich wychowanków :lol: Śmiszny koleś jesteś. :wariat:

_________________
Obrazek


           
Post 20 sty 2004, o 18:45
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
w obecnej sytuacji najlepszym miejscem dla Dawida jest właśnie wasz zespół(chociaż niezbyt mnie to cieszy :wink: ) i nie oszukujmy sie, bo wy potrzebujecie wzmocnienia a Dawid częstszej jazdy na torze, takie jest moje zdanie na ten temat, nie wiem może sie mylę...
pozdr


           
Post 20 sty 2004, o 22:05
 


Cytuj:
PODAJCIE MI JEDEN ROZSĄDNY POWÓD DLACZEGO MA JEŹDZIĆ W RZESZOWIE ODBIERAĆ NASZYM 16-17 latkom miejsce w drużynie????????????.


Joo - ilu my mamy tych 16 - 17 latkow? Odpowiedz - ani jednego. Miesiac
ma 19 lat, podobnie Klis, Prucnal 20, a Mical 21. Do egzaminow
przygotowuja sie Szyszkowie i Les, ale tak naprawde to zaraz po zdaniu
licencji nie wstawisz ich do skladu ligowego, bo beda przywozic same
zera. Bendzera naszym juniorom miejsca nie zabierze - i tak glownie
startowaliby w turniejach mlodziezowych i MDMP. Poza tym, nie kupujemy
go na stale, a jedynie wypozyczamy.

Kolego MaXiM - a kogoz to Unia Tarnow wychowala poza Jankiem
Kolodziejem w ostatnim czasie? Przeciez nawet Marcin Rempala jest
wychowankiem Stali Rzeszow :lol: A gdzie reszta juniorow? Byl Artur
Stos, Slawomir Baran, Pawel Baran - gdzie sa dzis ci zawodnicy?


           
Post 20 sty 2004, o 22:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Z tego co ostanio mi mowil Tomek G. Slawek Baran i Adrian Stos juz podziekowali, za to nie wiem co sie czepiasz Pawla Barana jakby mial do wyboru Pawla albo Bendzere to bym sie dlugo zastanawiac nie musial, awlasciwie wogole bym sie nie zastanawial... mysle, ze nie tylko ja wzialbym Pawla, tylko kto go pusci !!! ???

Pawel to poza Marcinem Rempala i Janusze KOlodziejem przyszlosc Unii.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 sty 2004, o 22:12
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
ramelow - qmpel Bronka napisał(a):
Pawel to poza Marcinem Rempala i Janusze KOlodziejem przyszlosc Unii.


W pelni sie zgadzam z tym, ze Pawel Baran to duzy talent, ale z drugiej strony prawda jest taka, ze to starzejacy sie talent. Latka plyna, a Pawel nigdzie nie zaznaczyl swej obecnosci. Trzeba jednak przyznac, ze gdyby otrzymal okazje do startu np. w I lidze, dlugo nie trzeba by bylo czekac na efekty. Nie mam co do tego watpliwosci!


           
Post 20 sty 2004, o 23:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Cytuj:
mam jedno pytanie czy w składzie z bendzerą awansujemy do ekstraklasy ...jeśli tak to niech go biorą, jeśli nie PODAJCIE MI JEDEN ROZSĄDNY POWÓD DLACZEGO MA JEŹDZIĆ W RZESZOWIE

aby się utrzymać a nie każdy bieg młodzieżowców dostawać w dupe 1-5 (taka jest prawda !!!!! :!: :!: :!: ), a na objeżdżenie był czas do tej pory, przecież w zeszłym roku wszyscy zawodnicy Stali jeździli w podstawowym składzie i czego się nauczyli? - to, że Golonka raz wygrał bieg nie znaczy że w Krośnie będzie wygrywał dwa, my w zeszłym roku w plejoffach jeździliśmy z rywalami którym się nie chciało (komu się chciało jak wszystko już wiadome było) aż strach pomyśleć co będzie w tym roku jak rywalom będzie się chciało! a w zeszłym mieliśmy mocniejszy skład!, jedyny ratunek dla Stali to to by Rusko wykupił jak najwięcej zawodników z Piły i może, może wtedy z Krosnem w barażach damy rade!


           
Post 22 sty 2004, o 10:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Dawid Bendzera w 2 lidze na równi z Januszem, potem się jakoś zatrzymał, ale chłopak bije na głowe waszych juniorów... (może Misiącowi troszke ustepuje, bo brak mu pbjeźdzenia) Jestem pewna, że jak dawid będzie miał sprzęt na dobrym poziomie to nie od początku, ale tak w połowie sezonu będzie jeździł już na dobrym i równym poziomie tym bardziej, że uczestniczy teraz w każdym treningu z resztą tarnowskiej ekipy więc będzie bardzo dobrze przygotowany do startów...
Rzeszów to najlepsze miejsce dla Dawida obecnie... wybacz Bazyl, ale tarnowscy zawodnicy mają złe wspomnienia ze startami w Krośnie :P:P:P

Dawid jest na liście za darmo, ale wydaje mi się, ze nawet gdyby do was przychodził to i tak tylko na zasadzie wypożyczenia, bo Buku mówił w wywiadzie jakimś, że podpiszą raczej ze wszyslkimi zawodnikami, bo nie chcą nikomu zamykać drogi na przyszłość (gdyby Dawid po roku chciał wracać to, żeby problemów nie miał)... :D

P.S.- wydaje mi się, że on już od dawna się szykuje na starty w waszej drużynie, bo na kevlarze ma herb Tarnowa :P:P:P:P


Jasiek napisał(a):
A gdzie reszta juniorow? Byl Artur
Stos, Slawomir Baran, Pawel Baran - gdzie sa dzis ci zawodnicy?

Adrian Stós na treningach zajmował się przestawianiem band, a nie jazdą... coś ala Kliś czy Prucnal :P
Tomek Budzik wielki talent (swego czasu najlepszy zawodnik 2 ligi) ale niestety po kontuzji to już nie był ten sam zawodnik, i do tego starty w biednym Krośnie, brak sprzętu i koniec kariery...
Sławek Baran w swoim debiucie ligowym zrobił 8 pkt (z tego co pamiętam) no, ale nie miał zbyt wielu okazji do startów (wtedy w Unii królował Jasiek i Dawid), poszedł do Krosna, wystartował w 3 meczach i również podziękował.... :P
Paweł Baran ten koleś to rekordzista kontuzji w Tarnowie (razem ze Staszkiem), zawsze jak zaczynał się rozjeźdzać to kontuzja i miesiąc, dwa przerwy... gdyby nie kontuzje to chłopak by pokazał na co stać :D

Jasiek myśle, że tak po części udało mi się przybliżyć Ci historie naszych zawodników :D:D

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 24 sty 2004, o 00:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
W tych adresach zapomniałaś jeszcze dodać forum :lol: :

http://unia-tarnow.star.net.pl/index.php


           
Post 19 kwi 2004, o 21:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Bardzo ciekawa informacje znalazłem na sportsboardzie...

Cytuj:
...Być może druzynę Wandy wzmocnią Dawid Bendzera, Krzysztof Mikuta, Artur Tomczyk oraz Krzysztof Nowacki, ale to jeszcze nic pewnego.


Ciekwae ile tam dostanie kasy :twisted: Napewno wiecej niż u nas :lol:
Pozatym bedzie miał szanse na rozwijanie swojego talentu...w końcu bedzie jezdził z samymi ,,asami,, w drużynie: Jarek Ślęzak, Marek Remian...no no az zazdroszcze :lol:

A tak na poważnie...i po co ci to było Bendzera. Miał bys pewne miejsce w składzie rzeszowskim...


           
Post 19 kwi 2004, o 21:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale trzeba rowniez wzrocic uwage na to że w koncu Bendzera zobaczy na dluzej jakies ciekawe miasto a nie ciagle to samo a tazke bedzie mial blizej na zakupy :lol: :lol: :lol:

A tak powaznie to sie ciesze ze nie ma go u nas bo kto wie czy kasa ktora poszla na silnik dla Pawła Miesiąca nie zostala by wtopiona w Dawida.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 185 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi