Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co myślicie o Bendzerze ???


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy chciałbyś aby Bendzera jeździł w Stali???
Tak 67%  67%  [ 34 ]
Nie 33%  33%  [ 17 ]
Liczba głosów : 51
Opcje      Szukaj
Post 16 sty 2004, o 13:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Jestem PRZECIW !!!! Ludzie po co inwestować w zawodnika który nigdy nie będzie naszym zawodnikiem ??


Generalnie zawodników sprowadza się po to, by wzmocnić drużynę. Czy Bendzera wzmoci szeregów juniorów? Jeśli tak, jeśli będzie to stosunkowo niewielkim kosztem, to nie za bardzo Cię rozumiem.


           
Post 16 sty 2004, o 14:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Cytuj:
Dawid Bendzera potwierdza, że jest zainteresowany startami w Stali Rzeszów. Młodzieżowiec tarnowskiej Unii coraz poważniej myśli o zmianie barw klubowych. Przy dużej konkurencji w swoim macierzystym zespole, ciężko byłoby mu się załapać do podstawowego składu.

„Mam dość grzania ławy. Chciałbym w końcu coś w sezonie pojeździć” - wyjaśnia Bendzera. W kontekście zmiany barw klubowych przez Dawida, wymienia się także - oprócz Stali Rzeszów - klub z Krosna. „Myślę, że w Stali mogę mieć lepsze warunki do uprawiania żużla. Więc raczej skłaniałbym się ku klubowi z Rzeszowa” - kończy tarnowianin. Bendzera będzie jeszcze przez sezon młodzieżowcem, co jest niewątpliwym atutem w rozmowach z zainteresowanymi klubami.

Przy nazwisku Bendzery na liście transferowej widnieje kwota 40 tys. zł. „W grę wchodzi tylko wypożyczenie” - prostuje Szczepan Bukowski, prezes ŻSSA Unia Tarnów. - „Jeśli tylko, w nowej drużynie, Dawid będzie miał dobre warunki do dalszego rozwoju to jestem za. Dobrze by było, gdyby jeszcze Tomek Rempała znalazł dla siebie miejsce w Rzeszowie. Zawodnicy mieliby blisko do domu, mogliby u nas trenować, tu mieć bazę, po prostu czuć się nadal związanymi z drużyną. A o to tu chodzi. Dziś jest tak - jutro może być inaczej. Staramy się więc utrzymywać naszych chłopaków w bliskim kontakcie”.

Ostatnie zdania Szczepana Bukowskiego świadczą o tym, że w Tarnowie nie tylko myśli się o dniu dzisiejszym. Całkowicie wbrew temu co wypisują niektórzy panowie...


za http://www.przegladzuzlowy.pl (tylko to zrodlo podaje :) )

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 sty 2004, o 15:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jest jeszcze jedna kwestia. Menadzer Bendzery i Cierniaka zaoferowal ich WSPOLNE starty. Problem wiec w tym, by zawodnikow tych "rozdzielic" - bo nie da sie ukryc, ze Cierniak nie bedzie nam potrzebny


           
Post 16 sty 2004, o 15:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Czego tu nie można zrozumieć ?? Jestem przeciwny angarzowaniu do Rzeszowa Dawida B. ponieważ nie możemy wiązać z nim dalszych planów i moim zdaniem przyjście do Stali nowego juniora skończy się tragicznie dla nas. Bendzera kończy juniora a stal na nowy sezon nie ma następcy bo rok przesiedzieli młodzi na ławce. Jesli chodzi o zgłoszenie młodzików do MDMP to chyba z tego co widać to nic nie wyjdzie bo kasy nie ma, i znów młodzi siedzą w domu :(. Napewno to jest wzmocnienie ale jeśli tylko walczymy o pierwszą 4 (brak obcokrajowca) to nie ma co ryzykować i próbować wyprodukować nowego następce Barana. Pozdrawiam

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 16 sty 2004, o 16:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 paź 2003, o 18:02
Skąd: Tarnów
Posty: 19

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Jestem PRZECIW !!!! Ludzie po co inwestować w zawodnika który nigdy nie będzie naszym zawodnikiem ?? Ostatni rok jazdy jako młodzik PO CO NAM TAKI ??? Nasi młodzi zawodnicy to przyszłość klubu a nie zabrać im kolejny sezon żeby przesiedzieli na ławce !!! Zycie uczy nas że lepiej liczyć na zawodników miejscowych, myslicie ze M Kuciapa czekał by tyle na wyniki rozmów jak by nie był wychowankiem STALI ??

Moim skromnym zdaniem INWESTOWAĆ TO TYLKO W WYCHOWANKÓW MIEJSCOWYCH !!!! Wszyscy "dojazdowi" to tylko najemnicy !!! :wink: .


Tez prawda ale wiesz jezeli nie bedziecie mieli zadnego wzmocnienia nawet takim bendzera to moze byc trudno, mozecie nawet spasc czego wam nie zycze :)


           
Post 16 sty 2004, o 16:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Napewno to jest wzmocnienie ale jeśli tylko walczymy o pierwszą 4 (brak obcokrajowca) to nie ma co ryzykować i próbować wyprodukować nowego następce Barana. Pozdrawiam


Tak, ale do sezonu pozostało 2,5 miesiąca. Trudno w tym czasie wyprodukować następcę Barana. Poza tym Bendzera nie jest żadnym ryzykiem, bo juniorów w podstawowym składzie musi być dwóch!


           
Post 16 sty 2004, o 16:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Glosowalem na tym mimo, iz nie jestem do konca pewien czy Dawid powinien jezdzic w Stali... Ale napewno podnioslo by to poziom rywalizacji o pierwszy sklad... Jesli Pawel ma pewne miejsce w skladzie to nie musi sie wcale wysilac na treningach, a kiedy bedzie Bendzera to odrazu Miesiac jesli bedzie chcial jezdzic w pierwszym skladzie bedzie sie musial troche bardziej sprezac... No coz poczekamy, zobaczymy mysle ze sie przyda...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 16 sty 2004, o 16:41
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hm Dawida trzeba ściągnąć nie ma co, będzie jeździł z pawłem miesiącem w parze, a za rok bedziemy mieć (jak sie Paweł rozwinie) przynajmniej jednego młodzieżowca, którego będzie stac na 5 pkt, !!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 sty 2004, o 16:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
JA równiez jestem jak najbardziej za scignieciem Dawida przeciez Miesiac i tak bedzie jezdił ma biego młodziezowy itd.!! a innego młodziezowca nie ma chyba ze lole i rotfle :P:P:D:D:D:
Cyzli prucnale,klisie,czy micały :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 sty 2004, o 17:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
poprzedni sezon pokazal ze niema co kompletowac druzyne na "styk". kazdy mial kontuzje wiec niehcialbym zeby satl popelnila znowu ten sam blad i niemiala zabespieczenia....niedaj boze kontuzji nabawi sie miesiac i co wtedy?....

_________________
Obrazek


           
Post 16 sty 2004, o 18:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Brać Bendzerę :!: :!: :!:
W Tarnowie tylko się marnuje :evil:

Gdyby miał więcej szans pokazania się, byłby teraz jednym z najlepszych juniorów.
W Rzeszowie powinien się odnaleźć - pewne miejsce w składzie, częste starty. :wink:

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 16 sty 2004, o 19:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
Przy obecnym stanie młodzieżowców stali to na pewno zawodnik taki jak Bendzera bedzie bardzo przydatny w skladzie. Jedynym rokującym jakieś tam nadzieje juniorem stali jest miesiac a nie ma przecież zadnej konkurencji. Bendzera na pewno nie do konca wygryzie ze skladu pawla, a jego pare punktow moze sie baaardzo przydać poprostu.

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 16 sty 2004, o 19:36
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Tak, działacze bierzcie do drużyny Dawida.
Poza tym to spoko chłopak.
Będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 16 sty 2004, o 21:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
niestety nie moglem zaglosowac, niewiem czemu. jak wszedlem w watek to juz byly podane wyniki.
jesli chodiz o bendzere to raczej bym sobie go odpuscil. lepiej wpuszczac swoich typow niz buczoka.
nie pozwolcie na to zeby unia mala tu swa szkolke.
protestujcie, manifestujcie.
walczcie jak to w klatce byla jakas taka piosenka

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 sty 2004, o 00:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Jestem PRZECIW !!!! Ludzie po co inwestować w zawodnika który nigdy nie będzie naszym zawodnikiem ?? Ostatni rok jazdy jako młodzik PO CO NAM TAKI ??? Nasi młodzi zawodnicy to przyszłość klubu a nie zabrać im kolejny sezon żeby przesiedzieli na ławce !!! Zycie uczy nas że lepiej liczyć na zawodników miejscowych, myslicie ze M Kuciapa czekał by tyle na wyniki rozmów jak by nie był wychowankiem STALI ??

Moim skromnym zdaniem INWESTOWAĆ TO TYLKO W WYCHOWANKÓW MIEJSCOWYCH !!!! Wszyscy "dojazdowi" to tylko najemnicy !!! :wink: .



A kto go chce na zawsze??? Jeden sezon i moze isc gdzie chce, ale przynajmniej zaden z naszych sobie krzywdy nie zrobi. na razie najwiekszym sukcesem naszych juniorów jest to, ze zaden sie nie zabił z ich umiejetnosciami. Z naszych zaden nie zrobi punktów, ani niczego sie nie nauczy (bo sa niereformowalni). Bierzmy kogolwiek bo inaczej bedziemy zawsze drżec, czy uda sie przegrac 5-1 a nie 5-0 bieg młodziezowy.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 17 sty 2004, o 06:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
doswiadczenie minionego sezonu podpowiada ze jeden mecz i mamy 2 juniorow w gipsie. Dlatego jestem za tym aby jezdzil w tym sezonie dla Stali. A moze z niego jeszcze niezly zawodnik wyrosnie kto to wie, bo podobno ma calkiem niezly potencjal.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 sty 2004, o 10:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak udało nam się dziś dowiedzieć Dawidem Bendzerą zainteresowani są także działacze z Rybnika. Niewykluczone że to właśnie w tej drużynie wystąpi tarnowski junior. Drużyna ze Śląska ma w swoich szeregach praktycznie tylko Łukasza Romanka. Wzmocnienie drużyny Dawidem byłoby na pewno dobrym zakupem przed sezonem, w którym RKM będzie walczył o jak najlepsze miejsce w Ekstralidze.


http://www.przegladzuzlowy.pl

Proponuje pośpieszyć się naszym działaczom :roll:


           
Post 17 sty 2004, o 10:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
mam nadzieje ze dawid skusi sie tym ze blisko bedzie mial do domu, bo operatywnoscia i szybkoscia w rozmowach to nasi prezesi raczej odstaja, chociaz i rybnik niczym sie nie popisal


           
Post 17 sty 2004, o 13:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
A zresztą to w u nas bedzie mial mocniejszą pozycję niż w rybniku chyba no i blisko do domku oczywiscie.

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 17 sty 2004, o 14:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Ja mysle ze jesli Dawid zdecyduje sie na przenosiny z Tarnowa, to napewno nie do Rybnika.
Bedzie miał o wiele dalej niz do Rzeszowa, pozatym napewno bedize miał wieksza konkurencje o miejsce w składzie.
Ps. Do czego to doszło; Rybnik nie ma młodziezowców. Jeszcze 2 sezony temu mieli chyba najlepszy młodziezowy team, teraz chca sciagac Bendzere z Tarnowa :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi