Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Na Stal czy na Unię?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 lut 2004, o 11:07
 Na Stal czy na Unię?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Sorki, że znowu nowy topic, ale... :)
Za "Nowinami":

Cytuj:
W tym samym terminie odbywać się będą atrakcyjne mecze żużlowe w Tarnowie i Rzeszowie
Na Unię czy na Stal?


28 marca Unia Tarnów w szlagierowym meczu ekstraligi żużlowej zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa, mistrzem Polski. W tym samym terminie I-ligowa Stal Rzeszów jeździć będzie z TŻ Lublin. Który pojedynek wybrać?

W obu zespołach, które rozpoczną sezon meczem w Tarnowie, aż roi się od gwiazd światowego formatu. Kto z prawdziwych fanów żużla przepuści okazję, aby zobaczyć w akcji Tony'ego Rickardssona, Ryana Sullivana, Tomasza i Jacka Gollobów, Runego Holtę, Sebastiana Ułamka, Grzegorza Walaska, Janusza Kołodzieja? Zwłaszcza, że z Rzeszowa do Tarnowa jest tylko 80 kilometrów, czyli godzina z hakiem jazdy samochodem.
Nad Wisłokiem też arcyciekawa inauguracja. Maciej Kuciapa, Karol Baran, Rafał Wilk, Rafał Trojanowski i najprawdopodobniej Dawid Bendzera kontra drużyna Janusza Stachyry z Robertem Dadosem, Dariuszem Śledziem, Peterem Karlssonem i Tomaszem Piszczem.
Wobec takiego wyboru, fani speedwaya muszą mieć rozdarte serca.

Za późno na poprawki
W trakcie sezonu jeszcze kilka razy mecze w Tarnowie i Rzeszowie nakładają się na siebie. Kibice rzucają gromy w stronę autorów terminarza i obu klubów, że nie znaleźli kompromisowego rozwiązania.
- Szkoda, że wcześniej ktoś nie pomyślał. Jak wiem, wielu kibiców żużla z Rzeszowa i okolic na pewno przyjeżdżać będzie do Tarnowa. Znam też tarnowian, którzy chętnie jeżdżą na pojedynki Stali. Teraz jest zdecydowanie za późno, aby coś zmieniać - ubolewa Marian Wardzała, trener tarnowskiego beniaminka.

To był kompromis
- Taki terminarz to kolejny gwóźdź do trumny polskiego żużla. Stracą na nim i Unia, i Stal. Ktoś nie miał odrobiny wyobraźni, ani za grosz dobrej woli. Co robili działacze? - grzmią kibice.
- To wcale nie było tak, że działacze z Rzeszowa i Tarnowa założyli ręce i czekali, co wymyślą autorzy terminarzy. Przeciwnie, współpracowaliśmy ze sobą, monitując wcześniej władze polskiego żużla, aby wzięły pod uwagę, że z Tarnowa do Rzeszowa nie jest daleko - odpiera zarzuty Tadeusz Szylar, prezes sekcji żużlowej Stali. - Terminarze są wynikiem kompromisu. Podobne dylematy mieli autorzy "rozkładów jazdy" w przypadku Unii Leszno i Kolejarza Rawicz, bo miejscowości te dzieli tylko 50 kilometrów. Będziemy w sezonie współpracować ze sobą, aby jak najbardziej zadowolić kibiców. Niewykluczone, że na przykład wystąpimy do TŻ Lublin i GKSŻ z propozycją rozegrania meczu pomiędzy naszymi zespołami już w sobotę.

Kluby nie chcą zmian
Wprowadzenie zmian w terminarzach jest już niemożliwe. Zresztą, nie chcą tego same zainteresowane kluby. - Na naszym stadionie odbywają się nie tylko mecze żużlowe, ale także piłkarskie oraz inne zawody i imprezy. Podpisaliśmy już umowy na wynajem stadionu i nie możemy ich zweryfikować - mówi Władysław Prygoń, prezes Stali. - Jednak przy dobrej woli obu stron możliwe jest ustalanie, zwłaszcza, że latem dzień jest długi, takich godzin spotkań w Tarnowie i Rzeszowie, że możliwe będzie przemieszczanie się kibiców, chcących obejrzeć w akcji tarnowian i rzeszowian. Liczy się przede wszystkim dobro zespołu i bezpieczeństwo zawodników.
W Tarnowie nie traktują Stali jak młodszego brata i mają podobne zdanie. Więc terminarzowy szkopuł nie powinien spędzać snu z powiek fanów czarnego sportu, których w naszym regionie jest wciąż bardzo dużo. Jak jednak będzie, okaże się w praktyce. Premiera sezonu już 28 marca. W tym przypadku warunki dyktuje Unia.



MAREK BLUJ
02. Lutego 2004 19:54


Dziwi mnie trochę podniesiony problem. Dziwi mnie, że w ogóle takowy zaistniał. Czy naprawdę macie taki zgryz, na mecze której drużyny chodzić (ew. jeździć)? :) :wink: Czy to naprawdę taki gwóźdź do trumny polskiego żużla? :lol: Mnie by nawet stać nie było, by oprócz Stali jeździć co tydzień do Tarnowa. Ciekawe skąd red. Bluj wytrzasnął tych oburzonych kibiców. A może to byli ci działacze, którzy dzwonili do Wawy po to, by terminarz był taki, żeby oni mogli sobie jeździć w tę i z powrotem, o czym wspominał prezes Szylar na spotkaniu? Dołączam ankietę. Wypowiedzcie się.


Ostatnio edytowano 3 cze 2004, o 16:17 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 21 razy

           
Post 3 lut 2004, o 12:26
 Tylko Rzeszów
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Pytacie, co wybrałbym : mecze w Tarnowie czy w Rzeszowie ?

Odpowiedź jest krótka: Rzeszów. Tylko Rzeszów.

Dlaczego ?

Proste - jestem bardzo, ale to bardzo emocjonalnioe związany z Moim Miastem Rzeszowem.


I nawet to, iż w Tarnowie (do Unii nie mam nic, ani mnie ona grzeje ani ziębi) w tym sezonie, aż roi się od gwiazd, ja na 100% zawsze wybioę Rzeszów.

Powiem więcej, gdyby w Tarnowie, w Unii jeździłi 4 Tomaszów Gollobów i 3 Tony Rickardssonów - a w Rzeszowie, nasze , swoje chłopaki ( Maciek, Karol..............itd.................) ja i tak zawsze wybiorę Rzeszów.


Dokóki w Rzeszowie będzie istniał żużel, dopóty ja na niego będę chodził.

I nic nie jest dla mnie tutaj konkurentem, nawet Grand Prix.........


Ze sportowym pozdrowieniem Bażancik *


           
Post 3 lut 2004, o 13:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
Pytacie, co wybrałbym : mecze w Tarnowie czy w Rzeszowie ?

Odpowiedź jest krótka: Rzeszów. Tylko Rzeszów.

Dlaczego ?

Proste - jestem bardzo, ale to bardzo emocjonalnioe związany z Moim Miastem Rzeszowem.


I ja tak mowilem sobie przez ladnych kilkanascie lat, nawet nie zadawalem sobie pytan czy moglbym gdzies indziej pojechac. Bo po co, skoro tu mialem to co kochalem.

Ale "dzialacze" wszystko zepsuli...., moze tez lata swoje zrobily.
Nieodwracalnie...

Po meczu z rybnikiem w ubieglym sezonie zaczolem jezdzic do Czestochowy.

I nie zaluje, wprawdzie nie ogladam swojej druzyny, ale widowiska przypominaja mi po chodze na ZUZEL.

W tym roku nie martwilem sie czy zgraja sie terminy STALI I UNII,
ale....
ROWU, UNII i CZESTOCHOWY.

_________________
bERY


           
Post 3 lut 2004, o 13:41
 Po prostu Rzeszów *
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
I ja tak mowilem sobie przez ladnych kilkanascie lat, nawet nie zadawalem sobie pytan czy moglbym gdzies indziej pojechac. Bo po co, skoro tu mialem to co kochalem.

Ale "dzialacze" wszystko zepsuli...., moze tez lata swoje zrobily.
Nieodwracalnie...



Pamiętam, to był rok, gdzieś 1976-77. Była wiosna, tata zabrał mnie wtedy po raz pierwszy na trening, na Moją Stal (wtedy jeszcze może nie moją).

Miałem wtedy 4-5 lat. Ale pamiętam jak dziś, gdy po raz pierwszy ujrzałem naszych na treningu - w tych skórach brązowych ( śmieszne), oni wtedy tak wyglądali - wiedziałem TO JEST TO!!!!!!
Pamiętam, że tata mówił mi, że teraz właśnie jedzie trójka: Krzywonos, śp. Wilk, i Romaniak..........

Na mecze Mojej Stali regularnie chodzę od sezonu 1982.


[b]I chodzić będę zawsze, niezależnie od ligii w jakiej będzie jeździć Moja Stal.


Przepraszam , nie Moja, tylko, Nasza, Rzeszowska.[/b]

Ps. Nie potrafię "przeżywać" widowisk z udziałem innych drużyn, niż Stal Rzeszów - i dlatego nie mam dylematu: pt. a może Tarnów, może Rybnik, może Częstochowa - chociaż bywałem i to wiele, powtarzam wiele razy na tych obiektach, ale tylko i wyłącznie jak jeździała tam Moja Stal, Nasz a Stal, Rzeszowska.
Zresztą nie tylko tam kibicowałem Stali - był taki czas - że jeździłem (lata1986-1989) na prakycznie wszystkie mecze wyjazdowe Stali Rzeszów.

Powiem, może trochę "humorystycznie" - gdyby Stal Rzeszó miała wtedy mecz wyjazdowy na ..............Księżycu - ewnie i tam bym się zjawił :)))))


Raz jeszcze pozdarwiam - acha - nie odbierajcie tego jako szowinizm- to raczej "taki mój lokalny patriotyzm"/

Mam dwie Ojczyzny:

1. Polska

2. Rzeszów


Pozdrawiam - Bażancik :))))


           
Post 3 lut 2004, o 14:07
 


Pier**** Unie i jej Ekstralige! Liczy się tylko Stal :)

Nawet w II lidze Stali Rzeszów się nie wstydze... :D


           
Post 3 lut 2004, o 14:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Tu znowu Bażancik.

Ja może nie mam takiego stosunku do Unii Tarnów, ale podobnie jak Damon - dla mnie liczy się tylko i wyłącznie Rzeszów, Stal Rzeszów, Moja, Nasza Staleczka!!!!!!!

I zapewniam Was - gdy - teoetycznie o tej samej godzinie w Rzeszowie był mecz I ligowy - a w Tarnowie Grand Prix - ja będe na Hetmańskiej.


           
Post 3 lut 2004, o 15:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jakby w Tarnowie jechali z Częstochową czy Toruniem, a u nas z Piłą to i tak nie mam zamiaru jechac do Tarnowa - już to kiedys pialem - "miejscowość" ta nie bedzie miala zaszczytu goscic mnie :D:D:D:D:D Inni moga sie rzucic że pojedzie tam aby ogladac zuzel ale ja nigdy nie wejde na stadion Unii chyba zebu Stal tam jezdzila.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 3 lut 2004, o 15:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
...........powrócą czasy i wróci Nasza Stal Rzeszów w szeregi extraklasy.

Jeszcze nadejdą czasy , gdy Stal Rzeszów będzie miała "na rozkładzie Tarnów".

Raz jeszcze powtarzam, gdybym miał do wyboru:
Grand Prix w Tarnowie, albo trening szkółki w Rzeszowie - wybiorę to drugie - czyli wizytę na Hetmańskiej.

Polska Moją Ojczyzną -
Rzeszów Moim Miastem


           
Post 3 lut 2004, o 15:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Pier**** Unie i jej Ekstralige!

No brawo nic tylko pogratulowac jakze inteligentnego wpisu , naprawde wywarles na mnie wielkie wrazenie <ironia> . No ale to tylko swiadczy o tobie.........(trisomia).........
Bażancik napisał(a):
Mam dwie Ojczyzny:
1. Polska
2. Rzeszów

W pelni sie z toba zgadzam :wink:
bery napisał(a):
Ale "dzialacze" wszystko zepsuli...

Mysle ze troche winy ponosi takze Balcerowicz i jego rodzina do 5 pokolenia wstecz......:wink:


A teraz do rzeczy , dla mnie jest oczywiste , ze nawet gdyby Unia jezdzila w 2 lidze samymi juniorami a Stal w extra z Kolodziejem , Burza , Gollobami i Rickim(na szczescie to nierealne :P ) to i tak chodzilbym na Unie........pozatym rozwazyc trzeba jeszcze ta kwestie , ze posiadanie w skladzie tylu dobrych zawodnikow wcale nie gwarantuje dobrego widowiska , bo co bedzie jesli do Tarnowa przyjedzie Rybnik (zapomni sobie jakto do nich w zeszlym sezonie przyjezdzal Gorzow z 5 juniorow) i bedziemy mieli biegi Chromik Druchniak kontra bracia Gllobowie :?: :( ...........aczkolwiek gdy terminy meczow Unii i Stali nie beda kolidowac ze soba to moge przyjechac na Stal (w ubieglym sezonie bylem na Gnieznie u was , no i na meczach z Tarnowem oczywiscie :lol: ) ...........

Ps.Jestem ciekawy jak Mrucky wypowie sie w tym temacie .......

Pozdrowienia z polskiego i extraligowego miasta Tarnowa :D

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 3 lut 2004, o 15:46
 


bery napisał(a):
Ale "dzialacze" wszystko zepsuli...., moze tez lata swoje zrobily.
Nieodwracalnie...



heh, ja mam chyba inne podejscie do tego tematu...
ja nie chodze na zuzel dla dzialaczy tylko dla klubu, a ze szefowie Stali sa nie raz (lagodnie mowiac;) "nieporadni" , to nie oznacza , ze musze rezygnowac z czernego sportu w naszym ukochanym miescie :D
dziwie sie, ze ktos moze miec watpliwosci, proste ze ONLY RZESZOW :D :D
Po prostu nie moglbym przezywac meczy innych druzyn, w tym przypadku Jaskolek;]


           
Post 3 lut 2004, o 16:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
A ja powiem tak:
Z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów.
Jeżeli mecz będzie miał się odbyć przy ulicy Hetmańskiej na pewno się na niej zjawie, aczkolwiek w przypadku gdy Stal będzie na wyjedzie (gdzieś bardzo daleko) a Tarnów u siebie to z miłą chęcią popatrzę na największą jak do tej pory gwiazdę Polskiego (Tomasz Gollob) i zagranicznego (Tony Rickardson) żużla i wcale nie będę patrzył z jakim plastronem występuje Gollob czy Rickardson, poprostu popatrzę na nich z czystą sympatią jaka się należy najlepszym żużlowcom.
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 3 lut 2004, o 17:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Nigdy w zyciu do Tarnowa na ich mecz! Bron boze! TYLKO STAL ZKS !!!!!! A w dodatku 1 mecz mamy z Lublinem i 100000000000000000000 razy wole ich klub i ich kibicow ktorzy sa spoko! A nie to co bu... (tarnowianie) chamy jakich malo!


           
Post 3 lut 2004, o 18:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co macie do mnie ale ze zalozylem nowy temat z wierszykami a sami zakładacie kontrowersyjne tematy, nie mowiac już ze ja w tamtym nie napisałem nic co obrazało kolegów z TARNOWA:)

chyba wiadome gdzie będe nigdy nie pojade na stadion unii no chyba ze nie bedzie zuzla u nas i wteddy gdzies z RAMELOWEM:)

sąsiad lepiej Ty nie komentuj naszych wypowiedzi bo popatrz sobie na swoje forum!! chyba by trzeba było pisac w co drugim poście "No brawo nic tylko pogratulowac jakze inteligentnego wpisu , naprawde wywarles na mnie wielkie wrazenie <ironia> . No ale to tylko swiadczy o tobie.........(trisomia)......... " POZDRO TYLKO STAL ZKS!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lut 2004, o 18:16
 


mychas napisał(a):
A ja powiem tak:
Z całym szacunkiem do wszystkich forumowiczów.
Jeżeli mecz będzie miał się odbyć przy ulicy Hetmańskiej na pewno się na niej zjawie, aczkolwiek w przypadku gdy Stal będzie na wyjedzie (gdzieś bardzo daleko) a Tarnów u siebie to z miłą chęcią popatrzę na największą jak do tej pory gwiazdę Polskiego (Tomasz Gollob) i zagranicznego (Tony Rickardson) żużla i wcale nie będę patrzył z jakim plastronem występuje Gollob czy Rickardson, poprostu popatrzę na nich z czystą sympatią jaka się należy najlepszym żużlowcom.
Pozdro all

To jaki problem jecha&#263; na Grand Prix do Wrocka? Te&#380; ich zobaczysz! A nawet wi&#281;cej gwiazd &#347;wiatowego formatu!


           
Post 3 lut 2004, o 18:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
akurat jesli chodzi o pierwsza kolejke to niefajnie ze sie zbiegly mecze, bo chetnie bym zobaczyl wlokniarzy i buczokow, ale w przeciagu sezonu to mi obojetne kiedy sa mecze w tarnowie bo jakiejsc checi nie mam zeby regularnie bywac na meczach uni a i finanse to wazna sprawa


           
Post 3 lut 2004, o 18:23
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jeszcze jedno jak sie tak czepiacie co niektorzy moich postów to patrzcie!!!!!!! na STAL CZY NA UNIĘ to chyba powinien być wybór STAL CZY unia prawda?!??? bezsensu ankieta!!!!! zmiencie to na STAL albo UNIA z checią zobacze kto gdzie da głosy...


unia z tarnowa to.......:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lut 2004, o 19:28
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Jakby w Tarnowie jechali z Częstochową czy Toruniem, a u nas z Piłą to i tak nie mam zamiaru jechac do Tarnowa

Przecież nikt wam nie karze wybierać między meczem w Tarnowie, a Rzeszowie, bo jak dla mnie i dla was nie ma się co zastanawiać i każdy wybierze mecz swojego klubu. Ale w tym artykule chodzi o coś innego. Np kiedy stal ma mecz w Gdańsku, a Unia u siebie; albo Unia u Falubazów, a stal u siebie, a jak wiadomo nie zawsze jest możliwość jechania na drugi koniec Polski, żeby oglądać swoich zawodników. I właśnie o takie mecze chodzi... Przecież ani Szylar, ani Wardzała nie wysyłali by swoich kibiców na mecz do innego miasta jeśli drużyna miała by mecz na swoim torze...
Pytanie w ankiecie: "Czy wolałbyś, by mecze ligowe w Tarnowie i Rzeszowie nie odbywały się w ten sam dzień? "

haj to nie jest nic do ciebie, po prostu na przykładzie twojego wpisu chciałam wypowiedziedz się w tym temacie :P

haj napisał(a):
już to kiedys pialem - "miejscowość" ta nie bedzie miala zaszczytu goscic mnie :D:D:D:D:D
To doprawdy straszne :P

Fransik napisał(a):
unia z tarnowa to.......
......całej Polski Królowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lut 2004, o 19:37 przez an_Ka, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 lut 2004, o 19:36
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Droga ANIU zobacz sobie jak brzmi temat nasz:) "Na STAL czy na UNIE" hm jak jest taki temat to chyba ankieta powinna wygladać... czy jeśli mecze odbywałyby się w tym samym czasie STAL u siebie Unia tez... to co wybierasz jechac ogladac pełno gwiazd czy patrzec na swoich:) chyba wiadome że wybierze się swój ukochany klub... a Was jak się uda to na POLSACIE SPORT moze bedą pokazywać:) albo z neta ściągnie się biegi i to samo:"D:D:D:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lut 2004, o 19:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
Droga ANIU zobacz sobie jak brzmi temat nasz:) "Na STAL czy na UNIE" hm jak jest taki temat to chyba ankieta powinna wygladać... czy jeśli mecze odbywałyby się w tym samym czasie STAL u siebie Unia tez... to co wybierasz jechac ogladac pełno gwiazd czy patrzec na swoich:) chyba wiadome że wybierze się swój ukochany klub :D:D:D:D

Heh no może rzeczywiście temat topiku :P (a raczej sam wyraz "na" został niepotrebnie uzyty :P:P)ale sama ankieta i to co pisze dalej jest jak najbardzej poprawne :P. Autor tematu stworzył ankiete (jak sam napisał, żeby poznać zdanie forumowiczów na temat, który został poruszony w artykule :P a w artykule nie chodzi o wybór pomiędzy stalą i Unią tylko właśnie o mecze kiedy jedna drużyna ma wyjazd, a druga mecz u siebie :P

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 3 lut 2004, o 19:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a co to ANIA ma do rzeczy???? STAL ma wyjazd to i tak powinno się jechać za nią:!!!!!!! jesli chce się ogladnąć żużel na wysokim poziomie(wiadome w Tarnowie takowy bedzie) no to się ma pecha zostaje polsat sport:) albo rok temu mieliśmy wyjazd do Gniezna i po meczu spokojnie mogliśmy jechac na mecz extraligowy(nie pamietam już kto skim jechał) :) i po problemie:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grzybu, Liwer, PewnySiebie i 61 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi