Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

I Runda DM I ligi Stal Rzeszów - TŻ Lublin 44-45 :-(


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 lut 2004, o 14:52
 I Runda DM I ligi Stal Rzeszów - TŻ Lublin 44-45 :-(
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Sezon zbliża się wielkimi krokami. Inauguracyjny mecz mamy u siebie z Lublinem. Goście patrząc na skład są faworytem, ale należy pamiętać, że to my mamy wielki utut - tor. Co Wy myślicie na ten temat? Kto wygra? Zapraszam do dyskusji :wink:

P.S Na każdą kolejke będzie zakładany nowy temat, tak jak miało to miejsce w ubiegłym sezonie :wink:


           
Post 7 lut 2004, o 16:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
mysle ze bedzie wtopa tak jak rok temu. 40:50 jest obiektywnym wynikiem wg mnie.
nie ma co sie oszukiwac, miejsce 5-6 bedzie wielkim sukcesem na koniec sezonu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 7 lut 2004, o 16:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Kto wygra :) ??

Wiadomo że Lublin 8-) ,maja zdecydowanie lepszy skład ,atut swojego toru jest wany ale jesli róznie pomiędzy zespołami sa niewielkie a Lublin wydaje się byc zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Prosze o nie wieli lincz ehhehe :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 7 lut 2004, o 17:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Według mnie wygra Stal, dlaczego?? Bo nie ma innej możliwości!!

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 7 lut 2004, o 17:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
A ja nie chcę się bawić w proroka i już teraz typować wyniku meczu.
Zostało jeszcze 2 miesiące i wiele się jeszcze może zdażyć, więc narazie jeszcze poczekajmy!!!

Po sparingach już coś więcej można bedzie powiedziec.

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 7 lut 2004, o 18:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Lublin teoretycznie jest drużyną mocniejszą kadrowo i finansowo... Jest więc faworytem w tym meczu. Niestety Stali nie będzie także sprzyjał tor.... Stachyra doskonale wie, że po okresie zimowym tor na Stali jest zawsze przyczepny i mało podatny na rożne zabiegi. Karlsson na takim torze uwielbia jeździć... Poza tym z tego co wiem Lublin zaraz przed meczem u nas będzie jeździł sparing w Ostrowie a w najgorszym przypadku ma obiecany dwugodzinny trening.... Nie zaskoczymy ich nawet torem... Dlatego wszystkie atuty wydają się leżeć po stronie Koziołków...


           
Post 7 lut 2004, o 18:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
A ja będe umiarkowanym optymistą, moim zdaniem możemy zawalczyć z Lublinem bo przecież to początek sezonu i motory będą po remontach więc nie można powiedzieć że nasi nie będą mieli na czym się ścigać, następnie po sozonie 2003 na tor zostało nawiezone perę ton granitu czy jakiejś miesznki z KRUSZGEO więc tor napewno będzie zaskoczeniem. Mam tylko nadzieje że Stalowcy będą mieli możliwość pejeździć na naszym torze przed ligą !! :| , bo jak nie to dla nich też może być wielką niewiadomą TOR.
Jeśli chodzi o skład to nie ma dużej przepaści między drużynami więc moim zdaniem to każda drużyna która przyjedzie do Rzeszowa będzie musiała się sprężyć.

ŁATWO NIE BĘDĄ MIELI :D !!!!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 7 lut 2004, o 19:15
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
55-35 dla Lublina


Szacunkowe obliczenia :

12 - Kuciapa
8 - Baran
5 - Miesiac
4 - Trojanowski
6 - Bedzera lub inny :)

Tak to mniej wiecej bedzie wystarczy policzyc nie ma kto zrobic tych 46 punktow :)


           
Post 7 lut 2004, o 19:45
 Re: ...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
55-35 dla Lublina


Szacunkowe obliczenia :

12 - Kuciapa
8 - Baran
5 - Miesiac
4 - Trojanowski
6 - Bedzera lub inny :)

Tak to mniej wiecej bedzie wystarczy policzyc nie ma kto zrobic tych 46 punktow :)


Kuciapa - 12
Baran - 8
Wilk - 6
T.Rempała - 6
Trojanowski - 7
Bendrzera - 5
Miesiąc - 3

według mnie całkiem realne zdobycze punktowe i 47 pkt jest więc chyba ma kto zrobić te punkty :)

To jest jednak wróżenie z fusów i trzeba poczekać chociażby do sparingów. Wogóle temat wywołany chyba ciut za wcześnie :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 lut 2004, o 19:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tak jeszcze jest ponad miesiąc, ale już można poplotkować :D


           
Post 7 lut 2004, o 20:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
Wynik będzie gdzieś koło remisu. Na nas wskazuje tor i nie najgorszy przecież skład. Kuciapa, Baran, Trojanowski i Wilk to zawsze 30 - 35 punktów. Bendzera lub Miesiąc ze 3-4 dorzuci a obcokrajowiec albo T. Rempała to jakieś 8-9 pkt w przypadku straniero i 5-8 dla Rempały. Z kolei Lublin ma silny skład, na pewną będą w czwórce. Karlsson, Śledź, Piszcz i Robert Dados to znakomici zawodnicy jak na I ligę, jeszcze Knapp i Jeleniewski. Ciężko będzie, ale zwyciestwo nie jest nierealne. Tym bardziej, że to początek sezonu... myślę mimo wszytsko, że wygra TŻ Sipma 47:43. Ale ja i tak pewnie pojadę do Tarnowa.


           
Post 7 lut 2004, o 20:11
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kasperBB napisał(a):
.....ja i tak pewnie pojadę do Tarnowa.


dowidzenia kibicu STALI RZESZÓW... nie rozumie Was :evil: lepiej nie pisz nic niż masz pisać ze wolisz jechac na TARNÓW niż oglądać swoich...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lut 2004, o 21:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Z nudow wklepalem wszystkie srednie do Speedway Metingu :) I niestety... ale przegramy :( Wszystkie aktualne srednie wrzucilem, zpaodalem najprawdopodobniejszymi skladami :)

STAL RZESZóW 43
1. Maciej Kuciapa............ F N N - - - 0 (I)
2. Rafał Trojanowski......... 3 1* 1 3 3 - 11+1
3. Karol Baran............... 2 3 1 3 2 2 13
4. Rafał Wilk................ 0 1 1 - - - 2
5. Tomasz Rempała............ 2 2 3 3 2* 1* 13+2
6. Dawid Bendzera............ 0 2 0 - - - 2
7. Paweł Miesiąc............. 1 X 1* 0 - - 2+1
8. Łukasz Golonka............ Did not ride

MOTOR LUBLIN 47
1. Tomasz Pisz............... 2 2* 2 0 2 - 8+1
2. Grzegorz Knapp............ 1* 0 0 3 1* - 5+2
3. Robert Dados.............. 1 0 2 2 - - 5
4. Dariusz Śledż............. 3 3 0 1 0 - 7
5. Peter Karlsson............ 3 3 3 2* 3 - 14+1
6. Daniel Jeleniewski........ 1 3 0 - - - 4
7. Dawid Stachyra............ 2 1 1* - - - 4+1
8. Janusz Stachyra........... Did not ride

No. Results ST MO ST MO
1: Rafał Trojanowski, Tomasz Pisz, Grzegorz Knapp, Maciej Kuciapa (F)..... 3 3 3 3
2: Dariusz Śledż, Karol Baran, Robert Dados, Rafał Wilk................... 2 4 5 7
3: Peter Karlsson, Tomasz Rempała, Daniel Jeleniewski, Dawid Bendzera..... 2 4 7 11
4: Karol Baran, Dawid Stachyra, Paweł Miesiąc, Robert Dados............... 4 2 11 13
5: Peter Karlsson, Tomasz Rempała, Rafał Trojanowski, Grzegorz Knapp...... 3 3 14 16
6: Dariusz Śledż, Tomasz Pisz, Rafał Wilk, Maciej Kuciapa (N)............. 1 5 15 21
7: Daniel Jeleniewski, Dawid Bendzera, Dawid Stachyra, Paweł Miesiąc (X).. 2 4 17 25
8: Tomasz Rempała, Tomasz Pisz, Karol Baran, Grzegorz Knapp............... 4 2 21 27
9: Karol Baran, Robert Dados, Rafał Trojanowski, Dariusz Śledż............ 4 2 25 29
10: Peter Karlsson, Karol Baran, Paweł Miesiąc, Daniel Jeleniewski......... 3 3 28 32
11: Tomasz Rempała, Robert Dados, Dawid Stachyra, Dawid Bendzera........... 3 3 31 35
12: Grzegorz Knapp, Peter Karlsson, Rafał Wilk, Maciej Kuciapa (N)......... 1 5 32 40
13: Rafał Trojanowski, Tomasz Rempała, Dariusz Śledż, Tomasz Pisz.......... 5 1 37 41
14: Rafał Trojanowski, Tomasz Pisz, Grzegorz Knapp, Paweł Miesiąc.......... 3 3 40 44
15: Peter Karlsson, Karol Baran, Tomasz Rempała, Dariusz Śledż............. 3 3 43 47

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lut 2004, o 22:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Cytuj:
T.Rempała - 6


:shock: :shock: :shock: tyle to "zólw " z takim nastawieniem nie zdobędzie prze 7 pierwwsszych meczów 8-) ,szybciej juz Bendzera zdobedzie

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 7 lut 2004, o 22:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Z nudow wklepalem wszystkie srednie do Speedway Metingu :) I niestety... ale przegramy :( Wszystkie aktualne srednie wrzucilem, zpaodalem najprawdopodobniejszymi skladami :)

STAL RZESZóW 43
1. Maciej Kuciapa............ F N N - - - 0 (I)
2. Rafał Trojanowski......... 3 1* 1 3 3 - 11+1
3. Karol Baran............... 2 3 1 3 2 2 13
4. Rafał Wilk................ 0 1 1 - - - 2
5. Tomasz Rempała............ 2 2 3 3 2* 1* 13+2
6. Dawid Bendzera............ 0 2 0 - - - 2
7. Paweł Miesiąc............. 1 X 1* 0 - - 2+1
8. Łukasz Golonka............ Did not ride

MOTOR LUBLIN 47
1. Tomasz Pisz............... 2 2* 2 0 2 - 8+1
2. Grzegorz Knapp............ 1* 0 0 3 1* - 5+2
3. Robert Dados.............. 1 0 2 2 - - 5
4. Dariusz Śledż............. 3 3 0 1 0 - 7
5. Peter Karlsson............ 3 3 3 2* 3 - 14+1
6. Daniel Jeleniewski........ 1 3 0 - - - 4
7. Dawid Stachyra............ 2 1 1* - - - 4+1
8. Janusz Stachyra........... Did not ride

No. Results ST MO ST MO
1: Rafał Trojanowski, Tomasz Pisz, Grzegorz Knapp, Maciej Kuciapa (F)..... 3 3 3 3
2: Dariusz Śledż, Karol Baran, Robert Dados, Rafał Wilk................... 2 4 5 7
3: Peter Karlsson, Tomasz Rempała, Daniel Jeleniewski, Dawid Bendzera..... 2 4 7 11
4: Karol Baran, Dawid Stachyra, Paweł Miesiąc, Robert Dados............... 4 2 11 13
5: Peter Karlsson, Tomasz Rempała, Rafał Trojanowski, Grzegorz Knapp...... 3 3 14 16
6: Dariusz Śledż, Tomasz Pisz, Rafał Wilk, Maciej Kuciapa (N)............. 1 5 15 21
7: Daniel Jeleniewski, Dawid Bendzera, Dawid Stachyra, Paweł Miesiąc (X).. 2 4 17 25
8: Tomasz Rempała, Tomasz Pisz, Karol Baran, Grzegorz Knapp............... 4 2 21 27
9: Karol Baran, Robert Dados, Rafał Trojanowski, Dariusz Śledż............ 4 2 25 29
10: Peter Karlsson, Karol Baran, Paweł Miesiąc, Daniel Jeleniewski......... 3 3 28 32
11: Tomasz Rempała, Robert Dados, Dawid Stachyra, Dawid Bendzera........... 3 3 31 35
12: Grzegorz Knapp, Peter Karlsson, Rafał Wilk, Maciej Kuciapa (N)......... 1 5 32 40
13: Rafał Trojanowski, Tomasz Rempała, Dariusz Śledż, Tomasz Pisz.......... 5 1 37 41
14: Rafał Trojanowski, Tomasz Pisz, Grzegorz Knapp, Paweł Miesiąc.......... 3 3 40 44
15: Peter Karlsson, Karol Baran, Tomasz Rempała, Dariusz Śledż............. 3 3 43 47
Nie rozumie dlaczego MAciek ma zero :|:| na pewno tak nie bedzie:P ale oby sie sprawdziło z Rempała ze bedzie miał 13 :D i Wilk moze cos uciuła ale mysle ze na te spekulacje troszeczke jednak za wczesnie :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 lut 2004, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ojjj trudny bedzie to mecz. Smiem przypuszczac, ze pewnie jeden z najtudniejszych jesli nie najtrudniejszy na naszym torze. Boje sie, ze do konca marca nie skompletujemy odpowiedniego sprzetu zeby dorownac Lublinianom. Maja oni zdecydowanie lepsze warunki do osiagania dobrych wynikow. Solidny sponsor, solidny obcokrajowiec i solidni seniorzy. Z tego jasno widac, ze na papierze dorownujemy im tylko juniorami (biore tutaj pod uwage wystepy Bendzery). Do tego dochodzi jeszcze "agent", a nie mowie o nikim innym jak o Jasku Stachyrze. Ja jednak licze po cichu na minimalna wygrana naszej druzyny i z calego serca wierze, ze uda nam sie zatrzymac dwa punkty w Rzeszowie. Jest to bardzo wazne... gdyz po wygraniu tego meczu mozna spodziewac sie dobrej frekwencji na kolejnych: Gorzowie, Gdansku. Mialem dzisiaj okazje rozmawiac z Dawidem Stachyra. Mowil, ze wyliczyli sobie juz 6 punktow po trzech pierwszych meczach. A ja mam nadzieje, ze sie przelicza.

Jeszcze tylko dodam, ze mam wielka nadzieje, iz atmosfera panujaca na trybunach podczas tego meczu bedzie tak samo przyjazna jak podczas tego ubiegorocznego... zarowno w Rzeszowie jak i Lublinie. Jako Klub Kibica postaramy sie o to zadbac. Dla nas ten mecz tez jest wazny, gdyz mysliym sie wybrac juz na pierwszy wyjazd do Grudziadza i tajemnica nie jest, ze ilosc chetnych zalezy od wynikow.

Wiecej bedzie mozna napisac przed meczem, a nie 2 miesiace wczesniej :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 8 lut 2004, o 00:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Najważniejsze jest to, aby nie przestraszyć się rywala i nie podejść do tego meczu tak jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie z Rybnikiem (mecz przegrany 30:60). Oczywiście patrząc na nazwiska Lublin prezentuje się lepiej, ale nie zapominajmy, że jedziemy na swoim torze...zgadza się, że Jasiek Stachyra zna go jak własną kieszeń i pokieruje swoimi zawodnikami...ale od tego będzie trener, aby na treningach poprobówać tor i przygotować go specjalnie pod siebie, oczywiście wszystko fair play (zresztą u nas zawsze tak jest). Myśle, że jeśli wszystko zostanie dograne ze sposnorem to sprzęt będziemy mieć porównywalny do rywali i co najważniejsze na czas. Nie możemy od razu założyć, że Lublin ma obcego, że mają Dadosa...my mamy swoich chłopaków, którzy naprawde chcą jeździć, są głodni walki i co najważniejsze świetnie się rozumieją, znają sie od dziecka, w drużynie jest świetna atmosfera, to na pewno jest duży plus. Wszyscy ciężko pracują, ja szczególnie jestem pełen uznania dla Rafała Wilka, ten gość na treninach pracuje jak maszyna.

Powiem krótko...jeśli będzie w pore dobry sprzęt to jestem pewien, że Lublin w Rzeszowie padnie. Minimalnie, ale tak sie stanie...


           
Post 8 lut 2004, o 00:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Mysle ze troche za wczesnie aby mówic o tym meczu.Wiadomo ze nie jestesmy faworytami tego spotkania.Obawiam sie ze bedzie to jeden z trudniejszych meczy w nadchodzacym sezonie który moze wiele zawazyc na dalszej czesci sezonu.Jak wygramy z Lublinem to chłopaki bedą sie starac .. i mozliwe ze w sezoenie nie bedzie az tak źłe jak to sobie wyobrazamy ..
Jezeli Jasiek znowu nie rozszyfruje toru naszego to moze wygramy choc bedzie bardzo ciezko .. Wynik bedzie ok. remisu choc mam nadzieje ze na nasza korzysc rosztrzygnie sie mecz !! Ja juz sie nie moge doczekac.W sumie to juz niedługooo (jakies 1,5 miesiaca).

Mysle ze jezeli zawodnicy od nas pojada równo to mozemy wygrac ..
Maciek ok 10 pkt
Baran 8 pkt
Wilk 7 pkt
Trojanowski 7 pkt
Rempała 7 pkt
Młodziezowcy łacznie 7 pkt
..i mamy mecz wygrany :]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 lut 2004, o 00:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Śledz 11
Piszcz 9
Peter 10
Jeleniewski 4
d.Stachyra 2:)
Dados 8
Knapp 5

nawet nie chce liczyć:) przeciez pisanie kto ile zdobedzie jes bezsensem... a nuż jakas kontuzja? a nuż jakas choroba?? a nuż FRANKÓW u nas:D:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 lut 2004, o 01:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Jesli mamy wejsc do pierwszej czworki to jest jeden warunek :!: nie mozna sobie pozwolic na porazke u siebie nawet z Gdanskiem.Wszystkie mecze trzeba u siebie wygrac i przynajmniej jeden mecz wyjazdowy np. w Pile :!: :D Karlsson w Reszowie nigdy nie blyszczal to samo Jeleniewski :wink: A Piszcz i Knapp to zawodnicy formatu Wilka a ze mecz bedzie rozgrywany na wlasnym torze to obaj panowie beda dostawac po dupie od Rafiego.Mecz jest jak najbardziej do wygrania i ja innego rozwiazania jak zwyciestwo Stali nie przewiduje. BADZMY WSZYSCY DOBREJ MYSLI I WIEZMY W NASZYCH CHLOPAKOW :!: :!:


Ps. Fransik wiem ze jestem nie odpowiednia osoba do zwracania ci uwagi bo ja sam nie grzesze ortografia ale ten wyraz chyba kazde dziecko w pierwszej klasie poprawnie by napisalo a juz napewno ta MALA OLA :lol: "Nóz""Nóz"Nóz" to tak dla twojej wiadomosci panie Moderator :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


Ostatnio edytowano 8 lut 2004, o 02:21 przez Bula, łącznie edytowano 2 razy

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1602 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 191 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi