Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

I Runda DM I ligi Stal Rzeszów - TŻ Lublin 44-45 :-(


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2004, o 22:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
I nadszedł wreszcie długo oczekiwany moment :D w którym zgadzam sie z Lublinaninem :)
Cytuj:
Dlaczego nie było zastępstwa zawodnika ??? Po był wam ten kelner Wilk w składzie. Przecież za niego mogł jechać za kazdym razem mocny zawodnik. My w Lubline obawialiśmy się, ze 28 marca wstawicie do składu Winiarza i pojedziecie zastępstem zadownika. Naszczęscie ani wtedy ani teraz żaden z waszych "działaczy" nie miał tyle rozumu, żeby o tym pomysleć.

Kolejna sprawa. Wzmocnienie Rempałą i Firlejem. Jeden odwieczny nieudacznik i drugi "wielki" drugoligowiec. A przecież Franków chciał u was jeździć za "czapke gruszek". Ale nie wasi działacze powiedzieli, że nie wezmiecie zawodnika, który nie trenował. Buuhahahaha. Teraz będziecie płacić nieudacznikowi Rempale i sprzedawczykowi Firlejowi.

Po pierwsze własnie moze lepiej byłoby nie kontraktowac tylu zawodników i na przykład jechac tak
Kuciapa
Baran
Gjedde
Trojan
WIniarz ZZ
Miesiac
!!!Popatrzecie przeciez obie pary bardzo dobre a i kazdy z tych zawodników mógłby pojechac bardzo dobrze w zastepstwie. Nawet o tym nie pomysałem :D MOze lepiej było oszedzic kase za Rempałe Fierleja i jechac takim składem :(:( Nikt nie pomyślał o tym, a moze szkoda :( Jednak to jest znowu gdybanie.....
CO do Frankowa to juz sie zgadzam w 100% jak mozna zawodnikowi który robi w e-lidze po 8 pkt kazac przyjeżdżac jeszcze na trening :| To ja tego nie zrouzumie :o :o Ale tutaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo jakby był Franków to by nie było Gjedde wiec i tak jest dobrze :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2004, o 23:07
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 maja 2003, o 14:47
Skąd: Lublin
Posty: 127

Zobacz profil 
Kamilu stopke masz piekna, ale moze poprostu "Szczescie sprzyja lepszym"? 8-)

_________________
Robert Dados 1977-2004


           
Post 17 kwi 2004, o 23:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
grzesieck napisał(a):
Kamilu stopke masz piekna, ale moze poprostu "Szczescie sprzyja lepszym"? 8-)

Jesli by tak było to bysmy wczorajszy mecz wygrali...:( ale taki jest sport, ze lepszy zawsze nie wygrywa....:(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2004, o 23:21
 


Shaq napisał(a):
Zamiast obwiniać Piszcza, spojrzcie na głupote waszych działaczy. Dlaczego nie było zastępstwa zawodnika ??? Po był wam ten kelner Wilk w składzie. Przecież za niego mogł jechać za kazdym razem mocny zawodnik. My w Lubline obawialiśmy się, ze 28 marca wstawicie do składu Winiarza i pojedziecie zastępstem zadownika. Naszczęscie ani wtedy ani teraz żaden z waszych "działaczy" nie miał tyle rozumu, żeby o tym pomysleć.

To nie takie proste jak Ci się wydaje, nie jedna osoba o tym w klubie wiedziała i myślała...

Shaq napisał(a):
Teraz będziecie płacić nieudacznikowi Rempale i sprzedawczykowi Firlejowi.

Odpier*** się od naszych zawodników...
Shaq napisał(a):
ani jedno ani drugie, jestem prorokiem ktory chce wyprowadzić wasz żużel na prosta żebyście juz w Lublinie nie przegrywali do 30 bo nudna wieje

Mózg sobie najpierw wyprowadź...
Kamil napisał(a):
Po pierwsze własnie moze lepiej byłoby nie kontraktowac tylu zawodników i na przykład jechac tak
Kuciapa
Baran
Gjedde
Trojan
WIniarz ZZ
Miesiac
!!!Popatrzecie przeciez obie pary bardzo dobre a i kazdy z tych zawodników mógłby pojechac bardzo dobrze w zastepstwie. Nawet o tym nie pomysałem :D MOze lepiej było oszedzic kase za Rempałe Fierleja i jechac takim składem :(:( Nikt nie pomyślał o tym, a moze szkoda :( Jednak to jest znowu gdybanie.....

Raz to z tego co wiem to ZZ można tylko stosować przez góra 3 mecze, więc później kto by jeździł?

A dwa to zapewniam Was, że działacze wiedzieli o ZZ, ale jak mi mówił wojti to nie była taka łatwa sprawa...

ZAMKNĄĆ TEN TAMAT, BO MAM JUŻ GO DOŚĆ... :( A NIE PRZESTANE CZYTAĆ I PISAĆ, BO KTOŚ MÓGŁBY MIEC SATYSFAKCJE...


           
Post 17 kwi 2004, o 23:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Raz to z tego co wiem to ZZ można tylko stosować przez góra 3 mecze, więc później kto by jeździł?

Aha nie wiedziałem o tym ze ZZ moze byc tylko przez 3 mecze...

Cytuj:
A dwa to zapewniam Was, że działacze wiedzieli o ZZ, ale jak mi mówił wojti to nie była taka łatwa sprawa...

A jak juz zacząłes mogłbys podac powody dlaczego to nie była taka łatwa sprawa ??? Bo wg. mnie np. do Grudziadza nei powinnie jechac Wilk czy Rempała tylko powinno byc ZZ za Trojana

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2004, o 23:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
Nie będzie tak tragicznie , moim zdaniem zajmiecie 6 lokate , z dorobkiem 8 punktów.
Na wyjeździe nie dacie rady nic wygrać , ale u siebie napewno wygracie z Gnieznem , Gorzowem , Ostrowem i Grudziądzem.
Będziecie mieli baraż , który napewno wygracie i jesteście w przyszłym sezonie dalej w 1 lidze.


           
Post 17 kwi 2004, o 23:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Kamil zastanów się w ogóle o czym Ty mówisz i co piszesz w stopce. Młody jesteś i nie potrafisz się pogodzić z porażką. Przegraliśmy, bo widocznie miało tak być. A co do Twojego przeeeemyślanego skłądu to, gdybyśmy nie kontraktowali Rempały i Fierleja to ciekawe kogo byś puścił na jutrzejszy mecz... siebie?!

Kontrakty było trzeba podpisać, bo nie było można dopuścić do sytuacji sprzed roku, gdy kontuzje wyniszczyły nam doszcztnie zespół. Teraz jest podobnie, ale przynajmniej mamy na jakiś tam swój sposób dobrych zawodników na zastępstwie.

Połowie ludzi, którzy skomentowali tutaj wczorajszy mecz w sposób wulgarny prosze się zastanowić nad znaczeniem słowa SPORT i co ono za sobą niesie. Sport jest nieprzewidywalny i to w nim jest najpiękniejsze!

Mimo, że przegraliśmy mecz podobał mi się cholernie. Fakt faktem szkoda punktów, szkoda sezonu. Za to atmosfera stworzona przez równych sobie kibiców z Rzeszowa i z Lublina wchodzi w pamięć i zaraz po meczu z Rybnikiem sprzed dwóch lat, będzie to dla mnie najlepszy mecz żużlowy na jakim byłem. Ciekawy, nieprzewidywalny.

Sport ma łączyć, jednoczyć a nie skłócać i prowadzić do wyzwisk i przemocy. Dorośnijcie psychicznie i zastanówcie się nad tym co robicie.

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2004, o 23:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Kamil zastanów się w ogóle o czym Ty mówisz i co piszesz w stopce. Młody jesteś i nie potrafisz się pogodzić z porażką. Przegraliśmy, bo widocznie miało tak być. A co do Twojego przeeeemyślanego skłądu to, gdybyśmy nie kontraktowali Rempały i Fierleja to ciekawe kogo byś puścił na jutrzejszy mecz... siebie?!

Dałem to do stopki bo Lublinanie sie chełbia ze "szczescie sprzyja lepszym " a dupa BO MY BYLISMY W PRZEKROJU CAŁEGO SPOTKANIA DRUZNA LEPSZA!!!!!!!!
a co do tego kogo bym wpuscił na jutrzejszy mecz i co ztego ze pojedzie Rempała z Fierlejem zapewniam Cie ze razem nie przywiozał wiecej niz 10 pkt !!! Wiec co za roznica jakby pojechał za nich chocby GOlonka :D(bo by został jakbo oni nie przyszli )
I ten skład co podałem jest b.d wg. mnie jednak ZZ mozna stosowac tylko w 3 meaczach :/ wiec nici z niego, niemniej jednak jak juz pokazły przykłady Wrocławia czy Leszna warto stosowac ZZ !!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2004, o 23:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Każdy kibic, który uważa, że wczoraj lepszy był Lublin widocznie nie widział meczu, albo niekoniecznie wie o czym mówi. Rzeszów zaprezentował się o niebo lepiej od Tż-tu, a jedynym zawodnikiem godnym uznania w szeregach Lublinian był zawodnik najmniej z nimi powiązany, Peter Karlsson. Zrobił dla nich prawie połowe punktów, ale takie też jest jego zadane w klubie.

tżetowi życze jak najlepiej, ale wierze i tak tylko w rzeszowską Stal. W tym roku nie wyjdzie to może lepiej pójdzie w przyszłym roku. Zawsze będę z nimi, a w tym sezonie mam zamiar nie odpuścić żadnego meczu, chociaż, że 3 maja pokrywa mi się termin meczu z koncertem w Le Greco. Jakoś to pogodze.

P.S. Gromkie brawa dla Klubu Kibica, który bez wątpienia był dodatkowym zawodnikiem we wczorajszym meczu. Oprawa przed meczem godna uwagi, kibicowanie podczas zawodów miłe dla ucha. Świetna postawa i na pewno zyskaliście po tym meczu mój szacunek, którego troche ubyło po meczu z Gdańskiem. Oby tak dalej, a na pewno będziecie mieć więcej sprzymierzeńców. Powodzenia!

_________________
Obrazek


           
Post 18 kwi 2004, o 00:11
 


Kamil napisał(a):
Cytuj:
Raz to z tego co wiem to ZZ można tylko stosować przez góra 3 mecze, więc później kto by jeździł?

Aha nie wiedziałem o tym ze ZZ moze byc tylko przez 3 mecze...

Cytuj:
A dwa to zapewniam Was, że działacze wiedzieli o ZZ, ale jak mi mówił wojti to nie była taka łatwa sprawa...

A jak juz zacząłes mogłbys podac powody dlaczego to nie była taka łatwa sprawa ??? Bo wg. mnie np. do Grudziadza nei powinnie jechac Wilk czy Rempała tylko powinno byc ZZ za Trojana

Nie chodziło mi o Trojana, bo wg mnie tak powinno być jutro ZZ, lecz o Winiarza na mecz z Lubline co był w pierwszym terminie, bo podobno Siwy by musiał jakieś specyficzne badania poprzechodzić itd... Nie znam dokładnie szczegółów...


           
Post 18 kwi 2004, o 00:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlaczego nie było zastępstwa zawodnika ??? Po był wam ten kelner Wilk w składzie.

Bo wtedy skład Marmy Polskiego Gdybiania Rzeszów musiałby wyglądać następująco: 1. zz, 2. zz, 3.zz, 4. zz, 5. zz, 6. zz, 7. Rajkowski


           
Post 18 kwi 2004, o 09:24
 


gelo napisał(a):
Cytuj:
Dlaczego nie było zastępstwa zawodnika ??? Po był wam ten kelner Wilk w składzie.

Bo wtedy skład Marmy Polskiego Gdybiania Rzeszów musiałby wyglądać następująco: 1. zz, 2. zz, 3.zz, 4. zz, 5. zz, 6. zz, 7. Rajkowski


KONCZ WASC ,WSTYDU OSZCZEDZ!
i dziwic sie, ze pozniej wynikaja jakies klotnie....

Cytuj:
a co do tego kogo bym wpuscił na jutrzejszy mecz i co ztego ze pojedzie Rempała z Fierlejem zapewniam Cie ze razem nie przywiozał wiecej niz 10 pkt !!! Wiec co za roznica jakby pojechał za nich chocby GOlonka (bo by został jakbo oni nie przyszli )

taaaaa, i Golonka w Gorzowie jechalby 2 razy na 5:1, tak, z pewnoscia...


           
Post 18 kwi 2004, o 09:48
 


Cytuj:
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 42:47


Ja chcialbym tylko zauwazyc, ze tamten mecz zakonczyl sie wynikiem 40-
47 (w 11 wyscigu bylo 3-0).

Dziekuje za uwage.


           
Post 18 kwi 2004, o 10:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
gelo napisał(a):
Cytuj:
Dlaczego nie było zastępstwa zawodnika ??? Po był wam ten kelner Wilk w składzie.

Bo wtedy skład Marmy Polskiego Gdybiania Rzeszów musiałby wyglądać następująco: 1. zz, 2. zz, 3.zz, 4. zz, 5. zz, 6. zz, 7. Rajkowski


PRZECZYTAJ TEN POST JASIEK I ZOBACZ KTO ZACZYNA KŁÓTNIE, A POTEM DAWAJ SWOJE NIEYWZKLE "INTELIGENTNE" WYWOADY!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 kwi 2004, o 10:14
 


Cytuj:
PRZECZYTAJ TEN POST JASIEK I ZOBACZ KTO ZACZYNA
KŁÓTNIE, A POTEM DAWAJ SWOJE NIEYWZKLE "INTELIGENTNE"
WYWOADY!!!!!


A Ty oczywiscie holdujesz zasadzie "uderz w stol, a nozyce sie odezwa". :P


           
Post 18 kwi 2004, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Boze, zdrodzy Lublinianie, co niektore wasze posty sa poprostu zalosne, rece opadaja :| Przyjedzcie do Rzeszowa bez Karlssona i bez Frankowa ok? I wtedy sie zmierzymy. Zobaczymy ktora drzuyan jest lepsza. Zapraszamy bez tych waszych 2 zawodnikow.

_________________
Obrazek


           
Post 18 kwi 2004, o 11:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Ja bym zamknal z pizdu ten temat bo tu teraz same wyzwiska i tyle..... Nie ma juz normalniej rozmoiwy, nie obrazajcie sie na wzajem pomyslcie najpierw jak cos napsizecie

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 18 kwi 2004, o 11:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
Ja bym zamknal z pizdu ten temat bo tu teraz same wyzwiska i tyle..... Nie ma juz normalniej rozmoiwy, nie obrazajcie sie na wzajem pomyslcie najpierw jak cos napsizecie


Takim sposobem to trzeba by zamykać co drugi temat, po prostu troche kultury i będzie ok :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 18 kwi 2004, o 16:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Boze, zdrodzy Lublinianie, co niektore wasze posty sa poprostu zalosne, rece opadaja :| Przyjedzcie do Rzeszowa bez Karlssona i bez Frankowa ok? I wtedy sie zmierzymy. Zobaczymy ktora drzuyan jest lepsza. Zapraszamy bez tych waszych 2 zawodnikow.


Zeby sie przekonac ktora druzyna jest lepsza wystarczy spojrzec w tabele :) Ale dopiero po zakonczeniu rundy zasadniczej. Jestem przekonany ze wyzej bedzie tz


           
Post 18 kwi 2004, o 16:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 22:54
Skąd: lublin
Posty: 15

Zobacz profil 
skoro byliśmy słabsi to dlaczego wygraliśmy? Liczy się efektywność a nie efektowność. Jeśli byliście lepsi to czemu nie wygraliście.
Zapraszam do lublina wątpie czy wyjdziecie z 30.

_________________
TTT ŻŻŻ LLLUUUBBBLLLIIINNN !!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1602 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi