Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marma sponsorem strategicznym rzeszowskich żużlowców


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 lut 2004, o 09:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
wszystko zależy od wyniku... ona rzeczywiscie mało wie o żużlu i oczekuje awansu

a to co mówiła po konferencji, że "jezeli chodzi o kase to załatwi to prawda. tylko trzebe tą kase załatwić i kupić jeszcze pewnego zawodnika, póki jest jeszcze taka możliwość...
wszystko w rękach prezesów...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 lut 2004, o 10:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Natomiast Adriana czym sie zajmuje to nie wiem niestety... :P


Adriana produkuje ponoc meble i eksportuje ja na wielka skale. Bodajze na PZLD kiedys nawet czytalem, ze Karwan to jeden ze stu najbogatszych Polakow wg rankingu Polityki


           
Post 20 lut 2004, o 12:40
 


MaK napisał(a):
Damon napisał(a):
Natomiast Adriana czym sie zajmuje to nie wiem niestety... :P


Adriana produkuje ponoc meble i eksportuje ja na wielka skale. Bodajze na PZLD kiedys nawet czytalem, ze Karwan to jeden ze stu najbogatszych Polakow wg rankingu Polityki

To pozostaje tylko zazdrościć takiego sponsora... :?


           
Post 22 lut 2004, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Pozazdrościć nie warto!! Od zazdrości można się wrzodów nabawić. Marma to naprawdę dość dobra i solidna firma jak na podkarpacie, cieszmy się z tego co mamy!! :twisted:
Pozdro all....

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 23 lut 2004, o 06:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Przy madrej polityce i odrobinie szczescia mozna optymistycznie spojrzec na przyszlosc. Pani prezes kompletnie sie nie zna na zuzlu, i zapewne nie wie jakie naklady finansowe z tym sie wiaza. Oby tylko nie stalo sie tak ze w najwazniejszych momentach zabraknie tej kasy.
PS ale jej niezle Szylar nastulal z ta Extraliga :P widac facet ma gadke :P
Niecierpliwie czekam na poczatek sezonu a wczesniej na pozyskanie jakiegos wartosciowego zagranicznego zawodnika. Cos jak Lee Richardson by sie przydal :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 23 lut 2004, o 09:19
 


Cytuj:
PS ale jej niezle Szylar nastulal z ta Extraliga widac facet ma gadke


Przypomnij sobie gadki przed sezonem 2003 o awansie do ekstraligi.
Wtedy wydawalo sie, ze mamy sklad na awans, a zajelismy najgorsze
miejsce od 24 lat. Teraz teoretycznie nie mamy skladu na ekstralige, wiec
moze zdarzy sie cud i awansujemy? :D W koncu w zeszlym sezonie jeden
cud byl, bo za taki nalezy uznac awans Unii Tarnow z tym skladem,
ktorym dysponowala. Bo nie powiecie mi, ze Burza, Wardzala, czy
Rempalowie sa zawodnikami lepszymi od naszych rzeszowskich
krajowcow.


           
Post 23 lut 2004, o 15:39
 


Jasiek napisał(a):
Cytuj:
PS ale jej niezle Szylar nastulal z ta Extraliga widac facet ma gadke


Przypomnij sobie gadki przed sezonem 2003 o awansie do ekstraligi.
Wtedy wydawalo sie, ze mamy sklad na awans, a zajelismy najgorsze
miejsce od 24 lat.

A może nie mieliśmy składu? Wg mnie był to skład jak najbardziej na ekstralige, lecz kontuzje wszystko przekreśliły... Jak nie bezspośredni awans, bo Rybnik był praktycznie poza zasięgiem to sądze, że chociaż baraże bysmy mieli...


           
Post 27 kwi 2005, o 21:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Czy lubicie jak ktoś mówi że jutro jeździ Marma, albo ze Mrarma wygrała mecz?? Bo jak ktoś mówi Marma a nie STAL to mnie to wkurza

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 27 kwi 2005, o 21:50
 


juz wielu probowalismy edukowac, ze klub nosi nazwe Stal, ale mamy tutaj tylu "sezonowcow" dla ktorych istnieje pojecie Marma, ze juz trudno z nimi walczyc ;)

Teraz troche OT - czyzby znowu jakis atak na forum? Czyzby po raz kolejny usunieto konta Damona i jaska? :roll:


           
Post 27 kwi 2005, o 23:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Czy lubicie jak ktoś mówi że jutro jeździ Marma, albo ze Mrarma wygrała mecz?? Bo jak ktoś mówi Marma a nie STAL to mnie to wkurza


Jak ktos sie mnie pyta na przyklad kiedy jezdzi Marma to dostaje bialej goraczki :/ Nie moge, dlaczego niektorzy nie potrafia zrozumiec ze Marma to tylko nazwa druzyny, a sekcja to ZKS STAL RZESZOW

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 28 kwi 2005, o 00:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Teraz troche OT - czyzby znowu jakis atak na forum? Czyzby po raz kolejny usunieto konta Damona i jaska? :roll:

Zobacz sobie kiedy te posty byly pisane... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 kwi 2005, o 09:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 mar 2005, o 15:59
Skąd: rzeszow
Posty: 13

Zobacz profil 
Marma jest dobrym sponsorem i naprawde stara sie aby wyprowadzic rzeszowski zuzel na prosta. Moze za jej sponsoringu powruca czasy gdy sponsorem byl Van Pur :D


           
Post 28 kwi 2005, o 15:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Moze to nie dotyczt bezposrednio tematu,ale czemu jest tak malo sponsorow?Czyzby tylko Marma sponsorowala zuzlowcow?Wie ktos czy jakies firmy oprocz Greinplastu i Gor-Hutu sponsoruja jescze indywidualnie zawodnikow

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 28 kwi 2005, o 15:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Prezes napisał(a):
Moze to nie dotyczt bezposrednio tematu,ale czemu jest tak malo sponsorow?Czyzby tylko Marma sponsorowala zuzlowcow?Wie ktos czy jakies firmy oprocz Greinplastu i Gor-Hutu sponsoruja jescze indywidualnie zawodnikow


Drees-Sped, Sporem, Polkemic, Ferbud, Radio Via (?), więcej nie przychodzi mi w tej chwili do głowy :wink:


           
Post 2 gru 2005, o 23:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ale jazda, fajnie tak poczytać stare tematy, były obawy czy MArma da rade zrobić coś z naszym zużlem jak widać bezpodstawne:) ide jeszcze poczytac inne tematy


           
Post 3 gru 2005, o 10:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Hmm, tutaj trzeba się zastanowić nie tyle nad tym, co Marma zrobi w tym sezonie dla Stali, bo wiemy, że zrobi wszystko aby wynik sportowy był co najmniej przyzwoity, ale jakie ewentualne firmy włącza się w sponsoring (i chodzi mi nie tylko o sponsoring indywidualny). Rafała Trojanowskiego nie będzie, więc Polkemic czy Skoda mogą zasponsorować kogoś innego, Sporem zostanie pewnie przy Pawle (a może jeszcze jakas firma skłonna będzie do wspierania naszego juniora), Greinplast chyba także będzie pomagac Tomkowi. Zastanawia mnie jednak, czy znajdzie się firma(-y), która wspomoże sekcje, a nie poszczególnych zawodników {mówiło sie wszakże coś o Lotosie, VanPurze}. Informacje na ten temat pewnie zostaną potwierdzone koło lutego, gdyż przez okres zimowy będą trwały ewentualne rozmowy ze sponsorami, jednak jakiekolwiek informacja w tym względzie mile widziana ...

_________________
Obrazek


           
Post 4 sty 2006, o 15:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Marma pokazala ze nie zaluje pieniedzy na Rzeszowki team a co za tym idzie sa tez wyniki...mysle ze jesli tak dalej bedzie dobrze to i nastepni sponsorzy beda sie zglaszac do naszego klubu:)

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 4 sty 2006, o 18:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
prezes182 napisał(a):
JA mam takie pytanie czy ktos moze wie ile pieniedzy zaoferowal ten sponsor?


po co ci to wiedziec? bedziesz szczesliwszy ? prawda jest taka ze i tak bys sie prawdy nie dowiedzial. najwazniejsze jest ze "ten sponsor" dobrze zarzadza klubem.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 14 sty 2006, o 14:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Marma jest tak dobrze prosperującą firmą, że jest w stanie utrzymać nas zespół w E-lidze, a jeśli w Gdańsku sprawdzi się najgorszy scenariusz to może grupa LOTOS wspomoże rzeszowski żużel a wtedy to będziemy mieć bardzo bogaty klub moze nawet z takim kapitałem jak Tarnów przed rokiem :)

No i robi się ciekawie, Marta prwazi już zaawansowane rozmowy z Lotosem, ciekawy jestem na jakich warunkach bedzie ewentualny sponsoring tej grupy.


           
Post 22 lut 2006, o 11:10
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Ze sponsorowania naszej drużyny przez grupę LOTOS chyba nici, wg tego co piszą na http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=107947 LOTOS zatwierdził budżet GKŻ Wybrzeża Gdańsk i pewnie nadal pozostanie ze sponsoringiem nad morzem.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi