Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowy kapitan - po co? - opinie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 mar 2004, o 19:23
 Nowy kapitan - po co? - opinie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Zakładam nowy temat, ze względu na to, że powinno się w nim - przynajmniej wg. moich odczuć wypowiedzieć sporo osób. Czy uważacie, że zmiana na pozycji kapitana jest słusznym posunięciem?

Dla mnie jest to totalna paranoja! Zawsze kapitanem drużyny będzie Piotrek Winiarz! Nie wiem kto wpadł na tak debilny pomysł zmiany kapitana! Powiedzcie mi, jaka jest aktualnie różnica między Rafałem a Piotrkiem? Piotrek nie jeździ - bo nie może, a Rafał dlatego, że nie ma formy sprzed kilku dobrych lat! Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Rafal znajdzie się w składzie na pierwszy mecz - zakładając, że w Rzeszowie pojawi się jeszcze Fierlej i Franków. Więc pytanie - po co Rafał został nowym kapitanem? Co Wy na to?


           
Post 23 mar 2004, o 19:28
 Re: Nowy kapitan - po co? - opinie
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Zakładam nowy temat, ze względu na to, że powinno się w nim - przynajmniej wg. moich odczuć wypowiedzieć sporo osób. Czy uważacie, że zmiana na pozycji kapitana jest słusznym posunięciem?

Dla mnie jest to totalna paranoja! Zawsze kapitanem drużyny będzie Piotrek Winiarz! Nie wiem kto wpadł na tak debilny pomysł zmiany kapitana! Powiedzcie mi, jaka jest aktualnie różnica między Rafałem a Piotrkiem? Piotrek nie jeździ - bo nie może, a Rafał dlatego, że nie ma formy sprzed kilku dobrych lat! Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Rafal znajdzie się w składzie na pierwszy mecz - zakładając, że w Rzeszowie pojawi się jeszcze Fierlej i Franków. Więc pytanie - po co Rafał został nowym kapitanem? Co Wy na to?


moze nici z Frankowa i Firleja wiec Wilk sie zpewnoscia do skladu zalapie......

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 23 mar 2004, o 19:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Przyznam, ze i ja jestem troche zaskoczony, zwlaszcza, ze Rafal nie jest chyba w najlepszej formie, a kapitan powinien mobilizowac zespol. Z drugiej strony domniemywam, ze Piotrka nie bedzie po prostu na wszystkich meczach i stad ten pomysl. Sadze, ze jest to przemyslana decyzja i zawodnicy glosujac na Rafala, a nie Piotrka musieli miec konkretne powody.


           
Post 23 mar 2004, o 19:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
debilny pomysł i tyle jak juz pisaliscie i tak sie nie bedzie miescił i tak. To co za rożnica czy siwy czy on :|:|
Ciekawe jak sie teraz Piotrek poczuł :cry: :( ponowne wybranie go mogłbybyc jakmis bodzcem ze jednak wciaz na niego liczął itd
KA-TA-STR-FA(słowa Św.pamieci Z.Amroziaka) opisuja to co dzis sie stało :|:|

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 23 mar 2004, o 19:39
 


bosheee, kamil robisz tragedie jakby conajmniej swiat sie walil...Przeciez zadna tragiczna rzecz sie nie stala, widocznie cos przemawialo za rafalem-nie mnie to oceniac...


           
Post 23 mar 2004, o 19:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
No zdecydowanie zgadzazm sie z Makiem-kapitan ma mobilizwoac zespoł.Mozna było wybrac Macka lub Karola Barana .Ale tak wogle
Cytuj:
zakładając, że w Rzeszowie pojawi się jeszcze Fierlej i Franków.
To co Firlej jeszcze nie jest zawdnikiem Stali?Hmm ostatnio wydawało mnie sie ze pojawiła sie wiadomosc o rzekomym podpisaniu przez niego umowy.Sam nie wiem juz o co tu chodzi.POzdrawiam


           
Post 23 mar 2004, o 20:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
niggaz masz racje kapitanem powinien zostać Maciek :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 23 mar 2004, o 20:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Gowno prawda niggaz i buried :!: Dla mnie na zawsze kapitanem Stali pozostanie Piotrek Winiarz :!: I nic tego nie zmieni :!: Nikt nie potrafi i nie bedzie potrafil zmobilizowac chlopakow tak jak Piotrek :!:


           
Post 23 mar 2004, o 20:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Apropo Piotrka, przeszedl on ten kurs na kierownika druzyny i bedzie kierownikiem ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 mar 2004, o 20:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kapitanem powinien byc zawodnik najbardziej lubiany i szanowany przez innych. Widocznie takim jest Rafal. Nie doszukujmy sie teorii spiskowych. Widocznie byl powod, dla ktorego zmienil sie kapitan zespolu. Gdyby tak nie bylo, z pewnoscia zawodnicy nie zgodziliby sie na glosowanie!
niggaz napisał(a):
Cytuj:
zakładając, że w Rzeszowie pojawi się jeszcze Fierlej i Franków.
To co Firlej jeszcze nie jest zawdnikiem Stali?Hmm ostatnio wydawało mnie sie ze pojawiła sie wiadomosc o rzekomym podpisaniu przez niego umowy.Sam nie wiem juz o co tu chodzi.POzdrawiam

Fierlej jeszcze nie podpisal umowy, ale zostaly mu juz przeslane pieniazki na remoncik, wiec na pewno bedzie w Rzeszowie. Ma podpsaic umowe jutro.


           
Post 23 mar 2004, o 21:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
moim zdaniem to glupi pomysl...hociasz w sumietrzeba sie troszeczke zastanowic: winiarz jusz nie jezdzi (niestety!) wiec kapitanem nie powinien byc...bardzo szkoda...jesli hodzi o nowego akp[itana to kapitan zawsze kojazyl mi sie z zawodikiem ktury w hwilah slabosci potrafi poderwac druzyne do walki...wilk na takiego mi nie wyglada....

_________________
Obrazek


           
Post 23 mar 2004, o 22:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Dla mnie zawsze kapitanem zostanie Piotrek Winiarz ..
Wg mnie to Wilk sie nie nadaje na kapitana druzyny ale to nie mnie jest decydowac kto ma byc kapitanem

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 23 mar 2004, o 22:06
 


Jak dla mnie kapitanem nadal powinien być Piotrek :!: Kapitan ma niby mobilizować tak? To Wilk jest w stanie kogoś zmobilizować? Skora sam siebie nie potrafi, żeby pojawić się na treningu... Bezsens... Tak samo Piotrek nie będzie jeździł w meczach jak i Rafał, tylko, że ja u Piotrka jeszcze widze prespektywy na przyszłość...


           
Post 23 mar 2004, o 22:56
 Nowy kapitan - po co?
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Moim zdaniem rafał został wybrany chyba przez pomyłke , przecież jak zakontraktuja Firleja i Frankowa to si enie będzie mieścił w składzie. A Piotrek zawsze będzie naszym :) kapitanem w sercu !!!

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 23 mar 2004, o 23:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
iti napisał(a):
Gowno prawda niggaz i buried :!: Dla mnie na zawsze kapitanem Stali pozostanie Piotrek Winiarz :!: I nic tego nie zmieni :!: Nikt nie potrafi i nie bedzie potrafil zmobilizowac chlopakow tak jak Piotrek :!:
Wiesz tez tak sadze ale skoro juz zabrali sie do wybierania to Wilk jest tutaj pomyłklą.Napewno gdy Piotrek wroci na tor spowrotem zostanie kapitanem (przynajniej tak powinno byc! ) pozdrawiam


           
Post 24 mar 2004, o 00:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
A ja proponuje na kapitana waszej drużyny Tomka "rakietę" Rempałę :lol: :lol: :wink: :wink:

pozdro.


           
Post 24 mar 2004, o 01:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Wszystkim malkontentom chciałbym przypomnieć, że Rafał Wilk został WYBRANY a nie wylosowany przez zawodników, czyli osoby w tej materii najbardziej kompetentne!
Tak więc fakt, że została wybrana osoba najodpowiedniejsza nie podlega dyskusji!
Dla niedoinformowanych chciałbym dodać, że kapitana drużyny wybiera się przeważnie co roku przed sezonem.

Pozdrawiam...


           
Post 24 mar 2004, o 06:15
 


Cytuj:
Więc pytanie - po co Rafał został nowym kapitanem? Co Wy na to?


Widocznie tak chcieli zawodnicy, a byc moze chodzi rowniez o jakies
uwarunkowania regulaminowe. Kapitan to ten, ktory w jakis sposob
reprezentuje druzyne, a przy nieobecnosci Siwego na meczach nikogo
takiego by nie bylo.

Poza tym znam Rafala Wilka i to bardzo kontaktowy i inteligentny
czlowiek. Ma wplyw na druzyne, jest w niej najbardziej doswiadczonym
zawodnikiem. Zreszta kiedys juz kapitanem byl.


           
Post 24 mar 2004, o 09:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Cytuj:
Dla niedoinformowanych chciałbym dodać, że kapitana drużyny wybiera się przeważnie co roku przed sezonem.


Taaa ??? To chyba nie u Nas, bo z tego co pamietam to Winiarz byl kapitanem ladnych kilka lat. Ponad 5 napewno. Jasiek powie ile dokladnie :P

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 mar 2004, o 10:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza tym znam Rafala Wilka i to bardzo kontaktowy i inteligentny
czlowiek. Ma wplyw na druzyne, jest w niej najbardziej doswiadczonym
zawodnikiem. Zreszta kiedys juz kapitanem byl.


Jaśku nie mogę się z tym zgodzić. Rafał przestał prowadzić w zimie treningi dlatego, że zawodnicy go w ogóle nie słuchali! Nie miał żadnego autorytetu wśród nich! Więc i wpywu na nich zapewne nie ma żadnego. Może i jest inteligentny i kontaktowy, ale to tylko dwie cechy, którymi wyróżniać się ma kapitan. On powinien zawsze umieć drużynę zmobilizować, tak jak robił to Piotrek! Poza tym, przecież Piotrek będzie na każdym meczu drużyny! Nie ma innej możliwości! Jestem pewien, że będą go brać nawet na wyjazdy. I nadal zostanie kapitanem, dobrym duchem i osobą, której najbardziej zależy na wyniku drużyny!
Zastanawiam się, jakie rzeczywiście były okoliczności wyboru nowego kapitana...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: FIS, RychuZKS, speedway54 i 59 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi