Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Odpowiedz w temacie

PROGRAMY ZDECYDOWANIE ZA DROGIE...


Wszystko o Stali Rzeszów


Jaki program byś wybrał??
Jak najtańszy - do 3 złotych który niekoniecznie zawiera dużo artykułów i zdjęć! 39%  39%  [ 24 ]
Droższy - 5 złotych z paroma artykułami i zdjęciami! 29%  29%  [ 18 ]
Wolę sobie sam wydrukować program! 23%  23%  [ 14 ]
Nie potrzebuje programu na meczu! 10%  10%  [ 6 ]
Liczba głosów : 62
Opcje      Szukaj
Post 12 sie 2004, o 00:11
 


Cytuj:
2. ja nie mowie, ze nie robimy bledow- bo kto ich nie robi? ale jakosc nie
zawsze od nas zalezy...


Czyzby bylo tak, ze macie korekte, ktora poprawne teksty zmienia na
niepoprawne? :lol: No to ladnie. :P

Cytuj:
ps. Diamond- Radoslaw Krol? jezeli tak to ja tez cos slyszalam
o Twojej 'tworczosci' ...


WT - Diana Guz czy raczej Gorzna? :P Jesli tak to ja tez cos slyszalem,
jestescie blisko Sportowych Faktow i jesli to od nich macie korekte, to
juz nic mnie nie zdziwi. :P

Prawda jest natomiast taka, ze dawniej w programach nie uswiadczylo
sie zadnego tekstu. Byla tylko tabelka biegowa i cale mnostwo kolorowych
reklam. Wiem, ze zaczely sie pojawiac teksty juz w zeszlym roku. Dobrze
wiec, ze cos w tej kwestii ruszylo do przodu. :)


           
Post 12 sie 2004, o 11:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Prawda jest natomiast taka, ze dawniej w programach nie uswiadczylo
sie zadnego tekstu. Byla tylko tabelka biegowa i cale mnostwo kolorowych
reklam. Wiem, ze zaczely sie pojawiac teksty juz w zeszlym roku. Dobrze
wiec, ze cos w tej kwestii ruszylo do przodu. :)


Zgadza się. A najbardziej do przodu ruszyły ceny :P. Mam prośbę do Diany, że jeśli faktycznie do najbliższego programu zostaną dorzucone kalendarze, to żeby dała tu znać, to się rzucę i kupię :). Szkoda, że ze względów finansowych będzie to dopiero drugi kupiony program w tym roku. Cóż, dziękuję Ci mój Klubie i Szanowna Redakcjo :(


           
Post 12 sie 2004, o 11:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):

WT - Diana Guz czy raczej Gorzna? :P Jesli tak to ja tez cos slyszalem,
jestescie blisko Sportowych Faktow i jesli to od nich macie korekte, to
juz nic mnie nie zdziwi. :P


Jasiek vel. dexter vel. DJ vel. Dominik Janusz ? O tobie wszyscy już wystaczająco słyszeli więc w sumie szkoda cokolwiek pisać.


A najbardziej mnie śmieszy że najwięcej zastrzeżeń do programów i ich zawartości mają Ci którzy dostają je za darmo, albo wogóle ich nie kupują.


           
Post 12 sie 2004, o 11:24
 


Mrucky napisał(a):
Jasiek napisał(a):

WT - Diana Guz czy raczej Gorzna? :P Jesli tak to ja tez cos slyszalem,
jestescie blisko Sportowych Faktow i jesli to od nich macie korekte, to
juz nic mnie nie zdziwi. :P


A najbardziej mnie śmieszy że najwięcej zastrzeżeń do programów i ich zawartości mają Ci którzy dostają je za darmo, albo wogóle ich nie kupują.


a dla mnie to normalne :P Gdyby mi sie podobala ich cena, zawartosc itd. to przciez bym kupowal :D :lol: i wszyscy byliby szczesliwi ;)


           
Post 12 sie 2004, o 11:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lip 2004, o 12:25
Posty: 32

Zobacz profil 
a co do tematu -> bieda az piszczy ... mogliby chociaz programy za darmo dawac :)))

_________________
Unia Tarnów naszym życiem !!!
Jej zwyciestwo jego spełnieniem!!!


           
Post 12 sie 2004, o 13:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem program powinien byc biletem wstepu na zawody... Kosztowal by 10 zl ulgowy i wtedy by sie :cenzura: nauczyli nie fuczec :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 sie 2004, o 15:28
 


W niektorych miastach tak rzeczywiscie sie robi. Nie wiem, czy swego
czasu nie bylo tak w Gdansku.


           
Post 12 sie 2004, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Jasiek vel. dexter vel. DJ vel. Dominik Janusz ? O tobie wszyscy już wystaczająco słyszeli więc w sumie szkoda cokolwiek pisać.


A najbardziej mnie śmieszy że najwięcej zastrzeżeń do programów i ich zawartości mają Ci którzy dostają je za darmo, albo wogóle ich nie kupują.


Nie wiem czy to syndrom SF, czy co? Takie odkrywanie nazwisk spod pseudonimów.

Gdybym nie dostawał programu za darmo - na pewno nie kupowałbym. Ale to już mówiłem, więc żeby się nie powtarzać powiem jeszcze, że ostatnio WT zasłynął z takiej mini afery bodaj w Lesznie ;-) Z każdego programu organizatorzy imprezy musieli wyrwać po jednej kartce - z niechcianą treścią. Szerzej na ten temat pisał Tygodnik Żużlowy, ale nie jestem w stanie w tej chwili podać numeru, w którym było to zamieszczone.


           
Post 13 sie 2004, o 10:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Jasiek vel. dexter vel. DJ vel. Dominik Janusz ? O tobie wszyscy już wystaczająco słyszeli więc w sumie szkoda cokolwiek pisać.


A najbardziej mnie śmieszy że najwięcej zastrzeżeń do programów i ich zawartości mają Ci którzy dostają je za darmo, albo wogóle ich nie kupują.


Nie wiem czy to syndrom SF, czy co? Takie odkrywanie nazwisk spod pseudonimów.

Gdybym nie dostawał programu za darmo - na pewno nie kupowałbym. Ale to już mówiłem, więc żeby się nie powtarzać powiem jeszcze, że ostatnio WT zasłynął z takiej mini afery bodaj w Lesznie ;-) Z każdego programu organizatorzy imprezy musieli wyrwać po jednej kartce - z niechcianą treścią. Szerzej na ten temat pisał Tygodnik Żużlowy, ale nie jestem w stanie w tej chwili podać numeru, w którym było to zamieszczone.


Syndrom to maja niektorzy redaktorzy TZ-u, mianowicie nie potrafia rozrozniac niektorych miast :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 sie 2004, o 10:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2004, o 17:36
Posty: 21

Zobacz profil 
Diamond- przeciez i tak wszyscy wiedza kto pod jakim nickiem pisze..

Co do tej wyrwanej strony..wiesz robiac tyle lat programy zdarzaja sie rozne rzeczy. Jezeli chodzi o tresc programow- w zasadzie mamy dowolnosc. Jenakze ten tekst- apel kibicow- po odejsciu Prezesa Rufina nie powinien sie znalesc w programie- zdaniem zarzadu. Co i jak- wszystko bylo wytlumaczone. Nic wielkiego sie nie stalo- poza praca przy wyrywaniu kartek..reklamodawcy zostali jeszcze raz umieszczeni w nastepnym programie i bylo po sprawie..
masz jeszcze jakies ciekawostki-czy to juz tyle?

Pozdrawiam
Diana


           
Post 13 sie 2004, o 13:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Syndrom to maja niektorzy redaktorzy TZ-u, mianowicie nie potrafia rozrozniac niektorych miast


Wiesz Element. Wolałbym nie rozróżniać miast za każdym razem, niż cały czas stać jak słup soli.

Cytuj:
Co do tej wyrwanej strony..wiesz robiac tyle lat programy zdarzaja sie rozne rzeczy. Jezeli chodzi o tresc programow- w zasadzie mamy dowolnosc. Jenakze ten tekst- apel kibicow- po odejsciu Prezesa Rufina nie powinien sie znalesc w programie- zdaniem zarzadu. Co i jak- wszystko bylo wytlumaczone. Nic wielkiego sie nie stalo- poza praca przy wyrywaniu kartek..reklamodawcy zostali jeszcze raz umieszczeni w nastepnym programie i bylo po sprawie..
masz jeszcze jakies ciekawostki-czy to juz tyle?


Jeśli znajdę, z pewnością Cię o tym poinformuję.


           
Post 13 sie 2004, o 14:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 kwi 2004, o 17:36
Posty: 21

Zobacz profil 
Diamond nie watpie, ze poinformujesz...
ale wiesz, mnie informowac nie musisz bo ja akurat wiem wszystko bardzo dobrze, co sie wokol "Wokol Toru" dzieje.....


           
Post 13 sie 2004, o 18:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Cytuj:
Wiesz Element. Wolałbym nie rozróżniać miast za każdym razem, niż cały czas stać jak słup soli.


Ja natomiast wole stac jak slop soli, niz opowiadac glupoty :D

WT napisał(a):
Diamond nie watpie, ze poinformujesz...
ale wiesz, mnie informowac nie musisz bo ja akurat wiem wszystko bardzo dobrze, co sie wokol "Wokol Toru" dzieje.....


Bo Diana to jest hmmm taka Wielka Siostra :) :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 165 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi