Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

III Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Lotos Gdańsk 36-54


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 kwi 2004, o 20:05
 III Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Lotos Gdańsk 36-54
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Już w Lany Poniedziałek czeka nas absolutny mega hit!! Do Rzeszowa zawita zdecydowany faworyt I ligi gdański Lotos. Na pewno bedzie masakrycznie ciężko, ale po tym co dziś działo się w Gorzowie śmiem twierdzić, że nie przegramy. Nie wiadomo co z Maćkiem, ale jeśli bedzie OK, to Gdańsk bedzie w opałach. Żeby Rempała się wziął do jazdy i zrobił te 5 punktów to już bedzie coś.
Powinien wg mnie pojechac taki skład:
9.Trojanowski - to co pokazał w Gorzowie to S_Z_O_K, oby tak dalej
10.Fierlej - ambitny, widać, że się stara
11.Gjedde - piekielnie waleczny, na pewno udany transfer, mimo że zrobił tylko 7 punktów.
12.Nie mam pojęcia... ale został bym przy Rempale, bo Baran jest strasznie cienki niestety, a z Wilkiem to nigdy nic nie wiadomo
13.Kuciapa - jeśli będzie zdolny....
14.Miesiąc - na wyjazdach bez szans, ale u siebie musi pokonać Pacholaka!!
15.Rajkowski - dać mu motor na ten 1 bieg i pokona Pacholaka

Skład Gdańska to zapewne: Chrzanowski, Kościecha, Jabłońscy, Karger, Pecyna i Pacholak.
47-43 dla nas :!: :lol:


Ostatnio edytowano 13 kwi 2004, o 12:02 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 kwi 2004, o 20:14
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
No jeśli chodzi o skład to powinien on zostaćprawie taki sam, tylko pozycja w składzie Rempały i Micała jest niepewna!!
Sądze że Wilk i Rajkowski powinni dostać sznsę!! Chociaż na naszym torze Rempała mógłby dobrze pojechaćale powinno tak być że najsłabszy siada na ławce!!
Będzie to na pewno arcy trudny mecz ( po dzisiejszym pogromie Lotosu nad Startem widać że są bardzo mocni) i należy tylko liczyć że Maciek będzie mógł jechać w tym meczu!!!


           
Post 4 kwi 2004, o 20:16
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Wiec moim zdaniem juz 12 kwietnia bedzie goraca nad ulica hetmanska. Gdansk to mocna druzyna ,ma dobry sklad co tez lubi walczyc. Hmm sklad nasz bedzie najprawdopodobny :9 Trojanowski (w gorzowie byl bogiem ),10Firlej(widac po nim determinacje walki )11 Gjedde(udany zakup bedzie robil komplety) 12Rempala(jakis nie wypal w gorzowie oby)13 Kuciapa(pokazal w gorzowie klase,oby stan zdrowoty pozwolil mu na wystep)14Miesiac(na wyjezdzie zawsze zle mu wychodzi ale u nas bedzie dobrze 4 zrobi)15 Rajkowski(jesli juz mu zakupia motor be :) dzie lux)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 4 kwi 2004, o 20:31
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2003, o 16:52
Skąd: Rzeszów.Misto przesiąknięte zużlem
Posty: 62

Zobacz profil 
no ja pocichu licze na malą wygraną stali jak trojan bedzie w takiej formie to jest nie do pwstrzymania.Jescze jak maciek pojedzie to jest juz może z 24 punkty.Niech fierlej i Gjedde coś dożucą,Jescze juniorzy(Rajkowski jakby miał lepszy motor) i wygramy mecz :)


           
Post 4 kwi 2004, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
O raven co ja widze wkoncu jestes optymista :lol: Ja skolei nie bylbym taki pewnien wygranej, aczkolwiek nie mowie ze napewno 2 pkt pojada do Gdanska. Napewno nie bedzie latwo, to po 1. Po 2 nie wiadomo co z Mackiem, podobno nic mu sie nie stalo, ale wiecie jak to czasem bywa, a bez niego nie ma Stali. Ja jednak bede w pon na meczu i bede trzymal kciuki za Rzeszow. Jak juz mowilem nie bedzie latwo ale... 46:44 wygramy :)

_________________
Obrazek


           
Post 4 kwi 2004, o 21:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
A ja napewno nie zostałbym przy Rempale! On kompletnie nie walczy i jest mułowaty. Baran i Wilk są lepsi od niego i zapewne wystartują w tym meczu. Mój proponowany skład:
9.Wilk
10.Baran
11.Trojanowski
12.Fierlej
13.Kuciapa
14.Micał
15Miesiąc

Na swoj tor nie bierzmy tym razem Duńczyka!!!


           
Post 4 kwi 2004, o 21:10
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja na miejscu stali wzialbym dunczyka poniewaz gdansk jest mocna druzyna.Karger dobrze jezdzi wiec gjedde musi byc na lublin mozna go nie brac . A mam info od kolegi ze Maciek zlamal 3 zebra i pauzuje przez 3 kolejki .. oby to bylo zle info !!

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 4 kwi 2004, o 23:06
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
Seweryn napisał(a):
Ja na miejscu stali wzialbym dunczyka poniewaz gdansk jest mocna druzyna.Karger dobrze jezdzi wiec gjedde musi byc na lublin mozna go nie brac . A mam info od kolegi ze Maciek zlamal 3 zebra i pauzuje przez 3 kolejki .. oby to bylo zle info !!


mam nadzieje ze Maciek sie wykuruje szybko i wygracie z Gdanskiem noi ze wystapi w meczu znami chce obejrzec zaciety meczyk taki sam jak dzisiaj z Grudziadzem az chce sie chodzic na zuzel.....

POZDRAWIAM i zycze z Gdanskiem zwyciestwa trzymam kciuki!!!

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 4 kwi 2004, o 23:37
 


Patrzac realnie na ten mecz, to Gdansk moze nas zajezdzic... sprzetem.
Wiem, ze Chrzanowski i Kosciecha otrzymali niesamowite rakiety od
sponsora. Wiele bedzie zalezalo od postawy Jablonskich, Pecyny,
Stojanowskiego i Kargera (zobaczymy, kto pojedzie).

Co do Rzeszowa, to mysle, ze Maciek pojedzie, bo to jest strasznie
twardy facet. W miejsce Tomasza Rempaly wstawilbym Wilka, ktory na
rzeszowskim torze jest grozny dla kazdego.


           
Post 5 kwi 2004, o 08:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Po tym co zobaczyłem w Gorzowie jestem spokojny o wynik tego meczu! Wiem, że Gdańsk ma super ekipię, ale nasi chłopcy jeździli naprawdę bardzo dobrze! Jeśli pojedzie Maciek to 2 punkty spokojnie zostaną w Rzeszowie :wink:


           
Post 5 kwi 2004, o 09:34
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Po tym co zobaczyłem w Gorzowie jestem spokojny o wynik tego meczu! Wiem, że Gdańsk ma super ekipię, ale nasi chłopcy jeździli naprawdę bardzo dobrze! Jeśli pojedzie Maciek to 2 punkty spokojnie zostaną w Rzeszowie :wink:


No tak, skoro ogladales mecz w Gorzowie, to nie w Gdansku. A ja widzac wyniki tych meczow rowniez jestem spokojny o swoje typowanie zwyciezcy. Wszystko wskazuje na to, ze gdanszczanie nie znajda na siebie mocnych w tym sezonie.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 5 kwi 2004, o 10:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Widze ze nadzieje odrzyly w sercu kazdego kibica :) Ja od poczatku wiedzialem ze tak bedzie, po treningach bylem pewien ze nasi pokaza klase... Jesli nawet Maciek w tym meczu nie pojedzie, niestety chyba jest to przesadzone, to i tak mysle ze damy rade...

Moj sklad:

9. Rafał Trojanowski - jest w formie jak nigdy wczesniej, pewny punkt druzyny...
10. Mariusz Fierlej - ma serce, pokaze na co go stac w Rzeszowie...
11. Tomek Rempala - na torze w Rzeszowie, bedzie nie do ugryzienia, sami zobaczycie...
12. Karol Baran - zna ten tor jak wlasna... panne :) dlatego bedzie wymiatal...
13. Charlie Gjedde - wystarczy ze przyjedzie na jeden trening do Rzeszowa, i bedzie filarem...
14. Pawel Miesiac - mlodzikow z Gdanska bedzie robil na wlasnym torze bez problemow !!!
15. Marian Mical

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 kwi 2004, o 11:02
 


Gdańsk ma super skład, ale po tym co zobaczyłem w Gorzowie, my złego nie mamy :!: Dlatego nie ma innego wyjścia musimy wygrać u siebie mecze z Gdańskiem, innej opcji nie ma...

Jezeli Maciek nie pojedzie (odpukać) to ja byłbym za zastępstwem zawodnika... Trzeba kożystać z tego pkt w regulaminie...


           
Post 5 kwi 2004, o 11:22
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
damy rade z gdanskiem,ja w to wierze!!!!!


           
Post 5 kwi 2004, o 15:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 mar 2004, o 12:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 30

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Wszystko wskazuje na to, ze gdanszczanie nie znajda na siebie mocnych w tym sezonie.

Zobaczysz ze unas przegraja to ze wygrali na własnym torze z bankrutującym Startem to jeszcze o niczym nie świadczy.A stal jak ma ambicje na walkę o coś więcej niż tylko utrzymanie to takie mecze musi poprostu wygrywać


           
Post 5 kwi 2004, o 16:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zakładam, że Maciek nie pojedzie a wtedy trener Woźniak będzie miał ciężki orzech do zgryzienia! Ale jest wyjście pośrednie - Zastępstwo Zawodnika!! Maciek zostanie wystawiony do składu ale po kolei Trojan, Charlie, Mariusz i ktoś 4 bedzie go zastępował. Wg przepisów można zastąpić 1 z 3 najlepszych zawodników zespołu więc Maciek się łapie. Moim zdaniem znacznie lepiej prezentuje się skład
9.Trojan (6 biegów)
10.Fierlej (6)
11.Gjedde (6)
12.Wilk (6)
13.Kuciapa ZZ
14.Miesiąc (5)
15.Micał (1)

niż takie zestawienie:

9.Trojan (5 biegów)
10.Fierlej (5)
11.Gjedde (5)
12.Wilk (5)
13.Baran (4)
14.Miesiąc (5)
15.Micał (1)

dałem taki skład dla przykładu, co o tym sądzicie? Np. ZKŻ pojechał z ZZ za Okoniewskiego w Toruniu i o mało nie wygrał :!:


           
Post 5 kwi 2004, o 17:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Zakładam, że Maciek nie pojedzie a wtedy trener Woźniak będzie miał ciężki orzech do zgryzienia! Ale jest wyjście pośrednie - Zastępstwo Zawodnika!! Maciek zostanie wystawiony do składu ale po kolei Trojan, Charlie, Mariusz i ktoś 4 bedzie go zastępował. Wg przepisów można zastąpić 1 z 3 najlepszych zawodników zespołu więc Maciek się łapie.


Raven tesh o tym pomyślałem i uważam że to jest lepsze rozwiązanie :) tylko hmm czy nasz trener wie że tak można ? :P


           
Post 5 kwi 2004, o 17:28
 


Cytuj:
Wczorajszy mecz pomiędzy Stalą Gorzów, a Marmą Rzeszów nie był na pewno udany dla lidera zespołu znad Wisłoka &#8211; Macieja Kuciapy. Zawodnik ten w wyścigu jedenastym doznał pechowego upadku w wyniku którego pęknięciu uległy dwa żebra. Popularny "Ciapek" na pewno nie wystartuje w finale krajowych eliminacji do IMŚ, które odbędą się w najbliższy czwartek na torze w Zielonej Górze.

"Maciek ma pęknięte dwa żebra, nie stwierdzono u niego żadnych obrażeń wewnętrzynch. Na pewno nie wystąpi w czwartkowym finale eliminacji do IMŚ. Mamy natomiast nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby wystartował w wielkanocny poniedziałek w meczu z Wybrzeżem. Jeżeli, jednak stanie się tak, że Maćka zabraknie w konfrontacji z Gdańskim klubem to nie skorzystamy z zastępstwa zawodnika. Będzie jechał ktoś inny, bowiem mamy w rezerwie dwóch zawodników, którzy czekają na swą okazję" &#8211; poinformował nas prezes Marmy Rzeszów, Tadeusz Szylar.


za stal.rzeszow.pl ;]

Nie jest tak zle! Maciek 3maj sie!
Ciapek to twardy zawodnik i jestem w stanie uwierzyc, ze pojawi sie on na meczu z lotosem


Ostatnio edytowano 5 kwi 2004, o 17:29 przez michal_m, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 kwi 2004, o 17:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ten pomysl z ZZ nie jest glupi. napewno lepiej zeby pojechali lepsi jeden bieg wiecej niz ryzykowac wystepem karola np


           
Post 5 kwi 2004, o 17:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
panowie, jesli dostaliscie od Gorzowa to od Lotosu nie dostaniecie !!?? oni maja swietna forme i kase, Lublin tez dostanie z Lotosem u siebie i na wyjezdzie i nie wstydze sie tego mowic jako kibic Tż-u. miejmy nadzieje ze tak nie będzie ale ja obstawiam ze Lotos moze zdobyc 36-40 pkt na koniec sezonu


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi