Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Odpowiedz w temacie

III Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Lotos Gdańsk 36-54


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2004, o 18:21
 


Chcieli się pobawić to się pobawili... Jeżeli natomiast Mariusz w piątek zaprezentuje się elegancko, to nie mam nic przeciwko, żeby się po każdym meczu tak bawił... ;) Playa natomiast nie komentuje... Podobno taki załamany było po stracie babci... Parodia...


           
Post 13 kwi 2004, o 20:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
To sobie chłopcy urzyli...daj im Boze niech sie bawią, tylko pózniej niech ich sponsor nie rząda zeby byli w składzie meczowym...ciekawie sie dzieje...oj ciekawie.


           
Post 13 kwi 2004, o 21:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
error napisał(a):
Mnie tylko ciekawi co powie na wyniki swojego klubu pani Sponsor. Miala byc walka o EXTRALIGE a to bedzie walka o 1 lige :p. Ciekaw jestem czy jeszcze ktos bedzie chcial dawac pieniadze po tym sezonie ktory zapowiada sie delikatnie mowiac zle. A to ze nasi gwiazdorzy bawia sie po meczu w AKADEMII to juz calkowite nieporozumienie. Po dobrym wystepie niech sie bawia ale po takiej kiszce to powinni isc do kosciola.


Wychodząc ze stadionu mijałem panią od Marmych Folii i mówiła głośno: "Tak nie może być, trzeba coś z tym zrobić".
Kobiete chyba rzeczywiście wciągnął żużel chociaż troszkę i chyba ma na tyle pieniążków w firmie żeby naszym coś na sprzęt sypnąć. Jeśli rzeczywiście sama chce to może jeszcze coś z tego będzie. Oby tylko nie było za późno!

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2004, o 21:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Popatrzcie jakie to zycie jest dziwne, przed sezonem asami mieli byc Kuciapa i Baran, a teraz jeden lezy w szpitalu, drugi jest bez formy, a skazywani przez nas na zakonczenie kariery Wilk, oraz slabo oceniany Trojanowski jezdza najlepiej :)


           
Post 14 kwi 2004, o 00:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
damon zajebisty ten gif z Baranem heheh.bylem juz senny a jak go zobaczylem to sie smieje do teraz hehehe.Moze zrobimy zrzute dla Karola na jakas fajna gre.bedzie mial co robic miedzy treningami a jak wiemy u nas sa raz w tygodniu:))))).Moze jakies konto specjalne ja na poczatek daje 20 zl:)))))

ps.dzisiaj bylem w tarnowie i polecam bo jest co ogladac.To co gollob i rickardsoon robia to mistrzostwo swiata!!!!Jeszcze teraz mam przed oczyma te ich ataki:)).w niedziele mecz z Leszne u nas luz wiec znowu bede podziwial Golloba i Rickardsoona...bilet normalny drozszy o 1 zlotoweczke niz u nas a poziom no comment.


           
Post 14 kwi 2004, o 00:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Pomyliłem sie nie wiele :) ,Gdansk w tym sezonie z forma jaką prezentuje to powinien zwycięzyc wszystko moze opócz Lublina i Gorzowa .Nawet z Kuciapą nie odnieślibyscie zwycięstwa choc mecz byłby wtedy zdecydowanie ciekawszy.

P.s Dzis w Tarnowie pojawił sie Piotrek Winiarz został przyjęty serdecznie i miło ,jak tam zdrowie waszego zawodnika ??

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 14 kwi 2004, o 09:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
A co powiecie o pozostawieniu przez Inglota, w którymś wyścigu, stojaka na torze? Kapnął się dopiero po 1. czy 2. okrążeniu i wtedy go zabrał... Nie zauważyłem, by jakakolwiek gazeta, portal choć napomknął na ten temat, a IMO to je kur** skandal! Mało jednego Louisa, który przez taki właśnie wypadek praktycznie zakończył karierę?


           
Post 15 kwi 2004, o 19:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:17
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Posty: 11

Zobacz profil 
WITAM !!!!!!!!!!!!!


FOTKI Z MECZU

http://www.wybrzeze.gda.pl/images/04/12.04/index.html


POZDRO !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
!!!!!!!! ZAWSZE I WSZĘDZIE GKS PANOWAĆ BĘDZIE !!!!!!!!


           
Post 15 kwi 2004, o 20:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
I jest mój ulubieniec :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Where is grandmother??? :lol: :lol: :lol:


           
Post 15 kwi 2004, o 20:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:17
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Posty: 11

Zobacz profil 

I DO TEGO ŚWIETNY TUNER!!!!!!!!!

DLA NIEZORIENTOWANYCH:
TO WŁAŚNIE KARGER ROBI SILNIKI DRUŻYNIE GKS-u !!!!!!!!
I CHYBA JEST NIEZŁY JAK WIDAĆ!!!!!!!!

POZDRO!!!!!!!!!!!!!

_________________
!!!!!!!! ZAWSZE I WSZĘDZIE GKS PANOWAĆ BĘDZIE !!!!!!!!


           
Post 16 kwi 2004, o 00:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Chwile mnie tu nie było ale już jestem :lol: :wink:
Tak sie zastanawiam i zastanawiam i dochodzę do wniosku że to co pokazali wasi kibice piłkarsy to już szczyt wszystkiego!!! pierwszy raz sie spotkałem z taką sytuacją żeby kibic tego samego klubu kroił race innemu.... to chyba tylko u was sie mogło zdarzyć!!!
Chłopaki co to znaczy w ogóle ukradli???
Nie możecie upilnować 5 rac czy jak???
No chyba że to byli jacyś huligani to zmienia postać rzeczy...

Co do meczu...cóż można napisać żadna niespodzianka, baty były z góry przwidziane także żadna sensacja że przegraliście!


pozdrawiam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 191 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi