Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

WYJAZD na mecz do OSTROWA WLKP. - 25.04.2004 r.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2004, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
wiesz, nikt stąd nie zna Ciebie, tak przypuszczam, chyba że....
na zaufaniu w podobnych sprawch jakoś sam osobiscie nie wierzę, ale przyjemnie by było gdyby okazało się, że tak faktycznie jest, aha i jeszcze jedna sprawa: legitymację studencką można kupić za parę groszy..
ale mam nadzieję że jednak są to tylko obawy a nie fakty..
pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 14 kwi 2004, o 15:35
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Aby przekonac sie o wiarygodności CZARNEGO wystarczy wejść na forum Ostrowa i poznać jego opinie na temat incydentu z naszą flagą...Możecie Mu wierzyć - jest szefem Fan Clubu KM Ostrów.
I lepiej skorzystajcie z jego oferty pomocy...
Pozdro z G-dza :!:

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 14 kwi 2004, o 16:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Daj spokój Mychas :)
Ja mu wierze w 100%
Jeszcze raz dzieki dla kolegi z Ostrowa.


           
Post 14 kwi 2004, o 16:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2003, o 21:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Ja mysle, ze kibicowi zuzla mozna zaufac :!: ale bez przesady :wink:


Ostatnio edytowano 14 kwi 2004, o 19:06 przez raked, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 kwi 2004, o 16:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
ja nie mówię że nie mozna mu wierzyć, aczkolwiek 100% to za dużo, zostawcie sobie chociaż 5%, tak na wszelki wypadek.... Pozdrawiam Czernego!!
Sorki, ale na prawdę Cię nie znam!!
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 14 kwi 2004, o 16:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Oj, moze i on jest po Naszej stronie, ale nigdy nikomu sie tak nie ufa...


           
Post 14 kwi 2004, o 16:49
 


bajerant napisał(a):
Oj, moze i on jest po Naszej stronie, ale nigdy nikomu sie tak nie ufa...

Dokładnie ufać w 100% nie można... Może gdyby ktoś czarnego znał...


           
Post 14 kwi 2004, o 17:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
bajerant napisał(a):
Oj, moze i on jest po Naszej stronie, ale nigdy nikomu sie tak nie ufa...

Dokładnie ufać w 100% nie można... Może gdyby ktoś czarnego znał...


Przykladowa sytuacja, zakladam nowy temat na forum rzeszowskim, wpisuje, ze jestem szefem, paru typkow potwierdza, zapraszamy kibicow z gdanska czy grudziadza czy z ostrowa, robimy akcja, ze wychodzimy po nich na dworzec, dostaja oklep i wracaja no i co? Bylem wiarygodny :P :) ? :)


           
Post 14 kwi 2004, o 17:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Śmieszny jesteś - bajerant.
Mnie to akurat zwisa, czy Czarnemu uwierzycie, czy nie. My swoją flage stracilismy na rzecz debili w dresach z Ostrovii. Kolegom z FC KM-u jest po prostu głupio z tego powodu i chcąc uniknąc powtórek oferują pomoc...
Jak mawia Owsiak - RÓBTA CO CHCETA

PS. Za poważny facet jestem, aby popierac kogoś kogo nie znam. Poza tym pisałem - przelećcie sie przez forum Grudziadza i Ostrowa - tam jest napisana prawda...

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 14 kwi 2004, o 18:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2003, o 09:27
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Posty: 5

Zobacz profil 
Czarny ma racje. Musicie uwazac na swoje flagi w Ostrowie, ale tylko przed stadionem, bo Ci szmaciarze nie kupuja biletow ze zgledu na wzrost ceny dresow. :twisted:

Tak powaznie, to ja tez nie zaufalabym kibicom druzyny przeciwnej i nie powierzylabym im swoich barw, dlatego uwazam Marcin Twoj pomysl za kiepski, aczkolwiek sama idea szczytna.

Proponuje skontaktowac sie z ostrowska policja i poprosic o eskorte pod sam stadion, a wtedy, mysle, ze unikniecie strat w ludziach i swoich kibicowskich skarbach. Tylko pamietajcie, aby nikt osamotniony nie spacerowal sobie pod stadionem, bo szmaciarze czyhaja na kazda taka okazje!

Pozdrawiam z pokojowo nastawionego Ostrowa!

_________________
Wlasnie tej jesieni Intar Ostrow lige zmienil!!!


           
Post 14 kwi 2004, o 19:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2004, o 11:57
Skąd: Ostrów wlkp.
Posty: 28

Zobacz profil 
z ta policja to przesadzilas, moze poprostu fc km-u skontaktowac sie z nimi i moga wspolnie poruszac sie kolo stadionu wieksza grupa, a to juz wystarczy. na tych patałachow


           
Post 14 kwi 2004, o 22:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Hmm a wiecie co ja mam na ten temat do powiedzenia?

Po co dyskutujecie skoro z jednym czy dwoma wyjatkami nikt z was nie zapisal sie na wyjazd, ja myslalem, ze wynik meczu z gdanskiem az tak nie wplynie na to czy pojedziemy, czy nie... mam w tej chwili zapisane 3 osoby i o to ze pojada na pewno jeszcze dwie sie nie martwie.. smiac sie czy plakac? chcecie wyjazdu to sie decydujecie...

wam sie wydaje, ze to tak jest: zapiszecie sie kiedy chcecie i jest wyjazd, jesli do poniedzialku nie bedzie 28 osob to nigdzie nie pojedziemy, a mam optymalnie teraz 5... po co to debaty? dzieki, zwatpienie...

PS: Goscie z Ostr i Grudz dzieki za rady

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 15 kwi 2004, o 06:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2003, o 09:27
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Posty: 5

Zobacz profil 
michalw napisał(a):
z ta policja to przesadzilas, moze poprostu fc km-u skontaktowac sie z nimi i moga wspolnie poruszac sie kolo stadionu wieksza grupa, a to juz wystarczy. na tych patałachow


Dlaczego przesadzilam? My za kazdym razem, gdy jedziemy na mecz zawiadamiamy policje, zeby nas eskortowala. Tak jest znacznie bezpieczniej. Dzieki temu w ubieglym roku uniknelismy w Grudziadzu zamieszek.

Nie sadze,zeby pomysl przechowania barw rzeszowskich przez nasz FC byl bezpieczny, poniewaz Tepovia zw. Ostrovia szykuje sie teraz na nas i jesli nam zwina flagi kibicow przyjezdnych, to dopiero bedzie afera.
Najwazniejsze, zeby bezpiecznie dotrzec na stadion. Pozniej powinien byc loozik...

Pozdrawiam

_________________
Wlasnie tej jesieni Intar Ostrow lige zmienil!!!


           
Post 15 kwi 2004, o 08:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2004, o 20:05
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Posty: 16

Zobacz profil 
A ja nie uważam, ze ten pomysł jest głupi :wink: Wczoraj miałem okazję przedyskutować ten temat z kilkoma osobami i są one całkowicie za tym, żeby Wam pomóc.
I zgodzę się z tym, że nie chcecie mi w 100% zaufać, bo niby z jakiej racji? Ale proponuję 'obskoczyć' nasze forum i zobaczyć co się dzieje. My Was naprawdę chcemy ostrzec i w pewnym sensie 'ochronić', bo będziecie naszymi gośćmi i chcemy, żebyście z pobytu w Ostrowie wynieśli miłe wspomnienia (niekoniecznie sportowe, ale to inna bajka :wink:). Jest to gest przyjaźni z naszej strony. Chcecie - skorzystajcie, nie chcecie - trudno. W każdym razie dobre chęci miałem :) No i przed debilami ostrzegałem (ale rymy :P)

pozdrawiam

ps. Nie jestem szefem FC, ale w końcu ktoś musi zająć się sprawami międzyklubowymi, i myślę, że to akurat najlepsze dla mnie zadanie :P pozdrawiam kibiców z Rzeszowa i Grudziądza rzecz jasna :D

Ewka, Policja dla tych łepków to woda na młyn, wiesz? Właśnie powinno być tak, że przyjeżdża Rzeszów, idioci szykują się żeby im coś skroić a tu ZONK :D Rzeszów bez flag - normalnie szęka o ziemię (oby im się roztrzaskała na miliony kawałków :!: :twisted: )

_________________
Hans Clausen!


           
Post 15 kwi 2004, o 11:05
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
chlopaki to przyznajcie sie ..ile wypijacie na takim jednym wyjezdzie na glowe?dla jasnosci chodzi mi o %:D:D:D.slyszalemze ramelow szaleje i jest w tym niezly:D:D:D.


           
Post 15 kwi 2004, o 11:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2003, o 09:27
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Posty: 5

Zobacz profil 
czarny napisał(a):
A ja nie uważam, ze ten pomysł jest głupi :wink: Wczoraj miałem okazję przedyskutować ten temat z kilkoma osobami i są one całkowicie za tym, żeby Wam pomóc.


Marcin-ale ja tez jestem za tym, zeby pomoc naszym gosciom z Rzeszowa. Ale pomysl-dostalismy od Tepovii ostrzezenie, ze my (FC) jestesmy kolejni na liscie wrogow. I co zrobimy, jesli wezmiemy odpowiedzialnosc za flagi Rzeszowian, a ukradna je razem z naszymi? Ja boje sie tylko tego, bo z checia bym pomogla w ich transporcie na stadion. Mialam tylko na mysli, ze trzeba znalezc jak najbezpieczniejsze rozwiazanie. Pamietasz wyjazd do Grudziadza, kiedy to mielismy eskorte policji az do sektora w ktorym mielismy usiasc? Nie czules sie bezpiecznie? Bo ja tak... Mysle, ze jezeli kibice z Rzeszowa beda caly czas pod opieka policji, to zadna Tepovia im nie podskoczy....

_________________
Wlasnie tej jesieni Intar Ostrow lige zmienil!!!


           
Post 15 kwi 2004, o 14:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 lut 2004, o 23:33
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Posty: 27

Zobacz profil 
Cytuj:
. Pamietasz wyjazd do Grudziadza, kiedy to mielismy eskorte policji az do sektora w ktorym mielismy usiasc? Nie czules sie bezpiecznie? Bo ja tak... Mysle, ze jezeli kibice z Rzeszowa beda caly czas pod opieka policji, to zadna Tepovia im nie podskoczy....
I tak powinno byc.Policja musi byc .Nie wiadomo co tym idiotom(debilom :D ) z Tępovii znowu odbije.Oni sa w stanie zrobic wszystko w ramach zemsty :D

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 15 kwi 2004, o 17:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hm nie wiem czy Wy jestes troche kumaci....

po pierwsze to z jakiej racji mamy dawac komus flagi?!?! eh głupota

po drugie po co piszecie, że mozemy Wam dać na przechowanie w dziale ogolono dostepnym?!?! heh no bo kiboe w Ostrowie nie mają neta i wogólle tego nie czytają.... hehe

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 15 kwi 2004, o 20:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
fransik jak zapiszesz sie na wyjazd to Twoje zdanie bedzie rowniez wziete pod uwage...

40 zl koszt wyjazdu, odbylby sie on we wczesnych godzinach rannych w niedziele 25 kwietnia... mysle, ze wiecej pisac nie trzeba... czy ktos mysli sie zapisac?

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 15 kwi 2004, o 20:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Mnie możesz zapiać

Ludzie zapisujcie sie!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi