Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Głosujmy na Maćka!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 kwi 2004, o 13:12
 Głosujmy na Maćka!


http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4

Głosujmy w ankiecie który z zawodników Twoim zdaniem powinien otrzymać "dziką kartę" uprawniającą do startu w eliminacjach IMŚ?


Maciek nie wiele przegrywa z Kasprzakiem i Kołodziejem, pokażmy jakimi jesteśmy kibicami... :P


           
Post 12 kwi 2004, o 13:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ok, zaglosowalem tylko nie myslcie ze to bedzie mialo wielkie znaczenie przy rodzielaniu nominacji przez GKSZ

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 kwi 2004, o 13:19
 


Oczywiście, że nia ma :P ale zawsze to coś...


           
Post 12 kwi 2004, o 13:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Oczywiście, że nia ma :P ale zawsze to coś...


no tak..zawsze to cos, niech ciapek bedzie jak najwyzej!! :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 kwi 2004, o 13:20
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja juz 2 dni temu zaglosowalem na nasza gwiazde Macka !!

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 12 kwi 2004, o 13:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
a ja zaglosowalem na kasprzaka!
kasprzak jest mlodym, obiecujacym i bardziej perspekltywicznym zawodniekiem! kuciapa jusz hyba nic w karieze nie osiagnie (tak mi sie zdaje) a kasprzak? wrecz przeciwnie! jestem kibciem stali ale to nie powud zeby zabronic temu obiecujacemu zawodnikowi zdobywanie doswiadczenia na podobnyh turniejah! wiem ze ta sonda nic nie zmieni ale takie jest moje zdanie i niebede glosowal przeciwko niemu!

_________________
Obrazek


           
Post 12 kwi 2004, o 19:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Własnie oddałem glos na Kuciape.


           
Post 12 kwi 2004, o 20:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Matius tez oddal swoj glos :P Oczywiscie na Macka ale widze ze nie ma duzo straty :P 2% trzeba glosowac!!

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 12 kwi 2004, o 21:16
 


fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
a ja zaglosowalem na kasprzaka!
kasprzak jest mlodym, obiecujacym i bardziej perspekltywicznym zawodniekiem! kuciapa jusz hyba nic w karieze nie osiagnie (tak mi sie zdaje) a kasprzak? wrecz przeciwnie! jestem kibciem stali ale to nie powud zeby zabronic temu obiecujacemu zawodnikowi zdobywanie doswiadczenia na podobnyh turniejah! wiem ze ta sonda nic nie zmieni ale takie jest moje zdanie i niebede glosowal przeciwko niemu!

Nie zgadzam się z Tobą... Kuciapa wcale starym zawodnkiem nie jest, więc może jeszcze wiele osiągnąć w żużlu, tylko musi się rozwijać... Ten sezon wg mnie gdyby nie kontuzja, mam nadzieje, że będzie prezentował dalej taką formę jak przed, byłbym najlepszym w karierze Maćka...

Przykro mi to stwierdzić, ale Maciek gdyby jeździł już kilka sezonów w Ekstralidze to należałby to ścisłej czołówki polskich zawodników, a w Rzeszowie nie ma za bardzo perspektyw to rozwijania...


           
Post 12 kwi 2004, o 21:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
a ja zaglosowalem na kasprzaka!
kasprzak jest mlodym, obiecujacym i bardziej perspekltywicznym zawodniekiem! kuciapa jusz hyba nic w karieze nie osiagnie (tak mi sie zdaje) a kasprzak? wrecz przeciwnie! jestem kibciem stali ale to nie powud zeby zabronic temu obiecujacemu zawodnikowi zdobywanie doswiadczenia na podobnyh turniejah! wiem ze ta sonda nic nie zmieni ale takie jest moje zdanie i niebede glosowal przeciwko niemu!

Nie zgadzam się z Tobą... Kuciapa wcale starym zawodnkiem nie jest, więc może jeszcze wiele osiągnąć w żużlu, tylko musi się rozwijać... Ten sezon wg mnie gdyby nie kontuzja, mam nadzieje, że będzie prezentował dalej taką formę jak przed, byłbym najlepszym w karierze Maćka...

Przykro mi to stwierdzić, ale Maciek gdyby jeździł już kilka sezonów w Ekstralidze to należałby to ścisłej czołówki polskich zawodników, a w Rzeszowie nie ma za bardzo perspektyw to rozwijania...

Zgadazm sie w 100% z Damonem :D(pierwszy raz :P) Jak taki Fijałkowski sobie radzi w E-lidze to Maciek mógłby miec srednia koło 2,000. I przykro to mówic, ale jesli ten sezon zakończy sie tak jak poprzedni to Maciek poprostu powinen odejsc bo sie u nas zmarnuje :( (Wypowiedz podobna do Ślączki :D)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 00:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 kwi 2004, o 00:02
Posty: 8

Zobacz profil 
ja juz bylem i dalem nawet stronw znajomym ktorych zuzel wcale nie interesuje.polecam zrobic to innym


           
Post 13 kwi 2004, o 06:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
waskis napisał(a):
ja juz bylem i dalem nawet stronw znajomym ktorych zuzel wcale nie interesuje.polecam zrobic to innym


Ja juz tak zrobilem i inni tez mogliby tak zrobic :) :P , ale pewnie ta ankieta nie wplynie na koncowaą decyzje i napewno gksż wybieze kasprzaka, bo wg. nich dotrze do GP :P...

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2004, o 07:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
No i ja też oddałem głos na Maćka

Krzysztof Kasprzak
27%
Maciej Kuciapa
23%
Janusz Kołodziej
25%


;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 13 kwi 2004, o 07:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
wiem tez patzrylem na wyniki brakuje jeszcze PARU :D głosów wiec trzeba glosowac. Jakby sie postarac i po wysylac znajomym na gg to by moze udalo sie wybic Maćka na prowadzenie w ankiecie, ale nie wiem czy to cos da ta ankieta :(
Obrazek

_________________
Obrazek


           
Post 23 kwi 2004, o 15:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
temat juz powoli staje sie troche nieaktualny ale przed chwilą z nudów odwiedzilem strone sportowych faktów zeby zobaczyc wyniki:
Piotr Protasiewicz
15%

Krzysztof Kasprzak
27%

Maciej Kuciapa
13% :(

Janusz Kołodziej
28%

Inny zawodnik
16%

głosów: 3092
Maciek owiele spadl w tych notowaniach ale wynik tych notowań i tak pewnie niebedzie brany pod uwage przez GKSŻ ale wydaje mi sie ze skoro Krotasiewicz i Kołodziej jechali w finale eliminacji to ich pod uwagę nie powinna Gksż brac. W pierwszej kolejnosci powinni brac Maćka Kuciape i Kasprzaka - oni [przciez nie mnogli wystartowac w finale...........

_________________
Obrazek


           
Post 26 maja 2004, o 16:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Dzisiaj przeczytalem w najnowszym tygodniku zuzlowym ze to ani Maciek, ani PePe, ani nawet Kasprzak nie dostali dzikiej karty na eliminacjjje do GP tylko Marcin Rempała .... Jeśli to jest na 100% informacja no to troche smutno ze nasz Ciapek nie dostal szansy... :(

_________________
Obrazek


           
Post 27 maja 2004, o 16:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
To bylo juz wiadome jakis tydzien temu :) Ale moim zdaniem Marcin jak najbardziej sobie zaslozyl, ale to tylko moje zdanie... Pokazuje on w kazdym mecze w elidze ze jest wielka nadzieja polskiego speedwaya... A wlasnie tacy mlodzi zawodnicy powinni startowac w duzych turniejach...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi