Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Odpowiedz w temacie

IV Runda DM I ligi GTŻ Grudziądz-Stal Rzeszów 45-45 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 kwi 2004, o 18:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Zulu napisał(a):
michal_m napisał(a):
Zulu napisał(a):
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " je**ć Rzeszów ?" Pozdrawiam


podpis masz strsznie zalosny...no i oczywiscie, dzieki "galaktycznemu gaznikowi" od rownie galaktycznego zawodnika, nasz Tomek Rempala zaczal dobrze jezdzic...To przeciez zasluga owej czesci, tyo nie ulega watpliwosci<rotfl>

Gdzie sa ci prorocy, co mowili, ze rzeszow po 5 kolejkach bedzia mial 0 na koncie?? :lol: :lol: Pozdrawiam ich serdzecznie;]

heh, jeszcez rok temu, Lublin byl jedna z moich ulubionych druzyn...

pozdrawiam

ps "synku" umiesz poslugiwac sie forum? :roll: Po wqidze kolejny twoj post [b]zycem[/b] przepisany od poprzednio wypowiadajacego sie... :roll: jaki sens w tym? :lol:



Ano taki, żebyś mnie pytał jaki w tym sens i nabijał sobie posty. Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?:-) Poza tym oświeć mnie proszę, na jakiej podstawie uważasz, że mój post jest czymś tam przepisany od czegoś tam. No i na dodatek - zakładając, że posługiwanie się forum masz w jednym paluszku - naucz się jeszcze posługiwać oficjalnym językiem obowiązującym w tym kraju, bo naprawdę trudno zrozumieć o co ci chodzi. Pozdrawiam


coz za inteligentna odpowiedz, takiej sie spodziewalem! brawo!
Zakladam, ze mam doczynienia z osobami myslacymi i przesatwienie, tudziez dodanie(nieswiadomie) jednej literki nie sparwia nikomu problemu...coz mylilem sie, ale najzabawniejsze jest to, ze mowi to do mnei osoba ,ktora swoj post edytowala 4 razy :lol: :lol:
Przeczytaj swoje ostatnie posty na forum to moze zrozumiesz o co mi chodzi...

pozdrawiam


Wstawiałem przecinki :-) Pzdr

Do Kamila:
[/quote]
buhahahahahahhahaahahahahahhahahah my mielismy szczescie buhahahahahahahahahahahahhaa nie no nie moge buahahahhahahahahahahhahahah :lol:[/quote]

A niby gdzie napisałem, że mieliście szczęście?


           
Post 20 kwi 2004, o 07:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Może się wcinam w te wasze lubelsko-rzeszowskie animozje, ale temat o meczu zdaje się w Grudziadzu :?:
Może jestem pierwszy i ostatni z Grudziadzan w tym temacie, bo życie płynie, sezon też, a więc wszyscy już dywagują na temat następnej kolejki. Ja jednak wracam do pojedynku GTŻ-Stal Rz. :idea:
Moje przemyślenia po meczu widzianym "live":
- Kempiński jechał ostro (nawet bardzo) ale bez faulu :!:
- Wasz Rempała też bardzo ostro (zwłaszcza po szerokiej) tak że mało nie zabierał całego płotu i wszystkiego co na jego drodze (a ostrzeżenia też nie dostał od sędziego na którego tak najeżdżacie)
- dopiero po meczu wyszło na jaw, że nasz Buczek jechał finał juniorski we Wrocku i mecz z Wami ze złamanym obojczykiem :!: , stąd może zwyciestwo waszego Miesiąca w 1 biegu, a dla Krzysia tylko 4 pkt. w meczu :cry:
- Gjedde pokazał naszym "działaczom", ze zrobili wielki błąd :evil: nie kontraktując Go na następny sezon, motocykl - poezja, styl jazdy bardzo fair, będziecie z niego dumni...
- w naszym zespole zawiódł przede wszystkim Puszakowski, no i eks-E-ligowiec Sawina, głównie zawalając 13 bieg na 1:5, co to za lider zespołu, który w 4 kolejnych meczach nie może uzbierać dwucyfrówki :?:
- Reasumując - mecz emocjonujący, wynik sprawiedliwy, moje gratulacje i powodzenia w nastepnych meczach...

PS - do Nobiego Mistrza - za takie teksty jak w twoim pomeczowym poscie jesteś dla mnie co najwyżej Vicemistrzem :lol:

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 21 kwi 2004, o 11:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 mar 2004, o 13:40
Posty: 17

Zobacz profil 
Gratulacje Rzeszów.Grudziądz przeliczyłsię że bez obco pojechal i są tego wyniki.Jeszcze raz gratki i tak dalej:)!!

_________________
http://www.tuningowiec.republika.pl <-zApRaSzAm
http://www.zuzelnews.com <===tU tEż
http://www.more.blog.pl <-nA mOjEgO LoGa zApRaSzAm
http://www.zuzlowiec.friko.pl <===bArDzO zApRaSzAm
Tż King Jest EkStRaLiGa


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi