Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IV Runda DM I ligi GTŻ Grudziądz-Stal Rzeszów 45-45 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 kwi 2004, o 09:21
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
brawo brawo i jeszcze raz brawo!!!!chlopaki naprawde pokazali ze w tak okrojonym skladzie potrafia waczy i moge sie zalozyc ze jeszcze jeden lub 2 biegi i bysmy ich rozpykali!!!miejmy nadzieje,ze tomek taka dyspozycje utrzyma........wroci rafal a na runde rewanzowa maciek i wtedy dopiero sie bedzie dzialo!!!Charlie is the best!!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 09:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Ochlonalem juz troche po meczu i teraz na spokojnie moge opowiedziec o moich wrazeniach :) Jednak po raz kolejny musze powiedziec BRAWO. Wkoncu powalczyli do konca, wkoncu pokazali na co ich stac i wkoncu zdobyli pierwszy, jakze wazny pkt w lidze. Na sczegolne slowa uznania zasluguja Gjedde i Rempala, ten 15 bieg w ich wykonaniu to prawdziwy "majstersztyk". Karol dozucil rowniez jakze wazne pkt, szczegolnie ten jeden w 14 biegu. Miesiac rowniez wygral pierwszy bieg i na to licze w jego wykonaniu, ze bedzie wygrywal 1 biegi! Wilk i Fierlej niestety zawiodl, ja osobiscie widzial bym w 14 biegu wraz z Karolem Mariusza, no ale pojechal Wilk i skotki tego widzielismy, jednak nie chce naprawde na nic narzekac, trzeba sie cieszyc!! :D

_________________
Obrazek


           
Post 19 kwi 2004, o 10:00
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
Po takim meczu jak wczoraj to mysle ze juz bedzie tylko lepiej. tomek sie przelamal,karon w sumie w kratke ale mysle ze bedzie dobrze.nalezy miec nadzieje,ze wilk i fierley tez odnajda forme.cieszy postawa pawla miesiaca .fakt w dalszej czesci zawodow juz nie blyszczy ale choc nie przerywamy pierwszego biegu 1-5!i takie rzeczy sa optymistyczne.co do rajkowskiego to chlopak poki co nie moze nawet do mety dojechac,o zawsze ma defekt i to juz raczej moze dolowac niz cieszyc.mysle,ze po takim meczu jak wczoraj jestesmy w stanie powalczyc o 2 pkt w ostrowie!!!
bialo niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 11:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2004, o 20:04
Skąd: STALECZKA GORZÓW
Posty: 21

Zobacz profil 
Grtaulacje z Gorzowa!Wierzyłem do końca w rzeszów,wprawdzie po tym jak trojana mialo braknąc ttroche zwątpiłem ale wiedziałem ze grudziadzanie sa zbyt pewni siebie i za to zapłacą i sie nie pomyliłem. :D jeszcze raz gratuluje ale z ostrowem będzie cięzej...ale mysle ze niesieni dopingiem rzeszowskich kibiców żuzlowcy stali powalcza o dobry rezultat.powodzenia w zdobytym juz przez nas Ostrowie! 8-)

_________________
I wszyscy razem....Y.M.C.A:))


           
Post 19 kwi 2004, o 11:11
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
pozdro tez dla ciebie kibicu gorzowa.oj jest czego pogratulowac bo chwilami przegrywalismy juz 8 pkt i oni uwierzyli,ze rzeszow sie nie liczy a jednak jak bardzo sie pomylili!!!!i za to zaplacili!w ostrowie powalczymy na pewno,tanio skory nie sprzedamy!!!!!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 12:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Czytając forum grudziądza utwierdziłem sie w przekonaniu jak wielkim ,,sedzia,, jest Pan Leszek Debski z Ostowa...prawie w wszystkich postach jest mowa o bezpardonowym a newet chamskim ataku Kempinskiego na Tomka Rempałe. Wszyscy to widzieli...tylko nie sędzia...ja niewiem czy ten ćwok ma do nas jakieś uprzedzenia...przecież to co robił w Gorzowie woła o pomste do nieba...teraz w Grudziądzu...gdyby nie wykluczył Tomka, a Kempinskiego była szansa na 5:1 w owym wyścigu i znów tych punktów zabrakło do zwyciestwa.


           
Post 19 kwi 2004, o 12:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Gdyby Gdyby Gdyby.... gdybysmy troszke pomysleli to Lublin i Grudziadz bylby nasz... tak tylko troszeczke, bo to sa 3 punkty (jeden w grudziadzu) dwa z Lublinem... np dac sprzet Rajkowskiemu? Poscic kogo innego w 14? Mozliwosci jest wiele, wiem, ze dzialaja w dwie strony, ale ...


           
Post 19 kwi 2004, o 12:33
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
faktem ejst ze gdybyanie juz teraz nic nie pomoze ale przeciez to co piszcz ostatnio zorbil to przechodzi ludzkie pojecie za takie cos ma byc wykluczenie do konca zawodow!i wczoraj fakt,kempinski z tego co slyszalem powininen byc wyklucozny bo bardzo po chamsku to zorbil!


           
Post 19 kwi 2004, o 13:22
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Zapewne wiecie już - Tomek Rempała jechał na gaźniku pożyczonym od... Grześka Knappa. I co Wy na to panowie i panie? :cenzura: lublin?


           
Post 19 kwi 2004, o 13:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
A niech jedzie nawet na gazniku husajna albo bin ladena, ma jezdzic dobrze i tyle... a dla mnie i tak czy siak nie jest rodowitym rzeszowskim zawodnikiem, to tarnowianin :)
Nasz zawodnik to Marcin Rempala co zreszta od razu widac!


           
Post 19 kwi 2004, o 13:49
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
A niech jedzie nawet na gazniku husajna albo bin ladena, ma jezdzic dobrze i tyle... a dla mnie i tak czy siak nie jest rodowitym rzeszowskim zawodnikiem, to tarnowianin :)
Nasz zawodnik to Marcin Rempala co zreszta od razu widac!

aha widze, że nie jest wam głupio - trudno. moze innym razem.


           
Post 19 kwi 2004, o 14:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
gelo napisał(a):
Zapewne wiecie już - Tomek Rempała jechał na gaźniku pożyczonym od... Grześka Knappa. I co Wy na to panowie i panie? je**ć lublin?

Po pierwsze nikt tak nie pisał i nie krzyczał jebac lublin z forumowiczów :roll: :roll: NIe wiem kiedy to usłyszałes i kto ci tak mówił :|:|

Cytuj:
Cytuj:
bajerant napisał:
A niech jedzie nawet na gazniku husajna albo bin ladena, ma jezdzic dobrze i tyle... a dla mnie i tak czy siak nie jest rodowitym rzeszowskim zawodnikiem, to tarnowianin
Nasz zawodnik to Marcin Rempala co zreszta od razu widac!


aha widze, że nie jest wam głupio - trudno. moze innym razem.


Z jakiego powodu ma byc nam głupio??? :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 kwi 2004, o 14:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Co mnie to obchodzi na jakim gazniku jechal T.Rempala?
Stary no i co z tego, ze jechal na pozyczonym?
Wali mnie to, moze nawet dostac motor od Św Alberta byleby jechal!


           
Post 19 kwi 2004, o 17:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
Do Kamila:

Z jakiego powodu ma byc nam głupio???
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " :cenzura: Rzeszów ?" Pozdrawiam


           
Post 19 kwi 2004, o 17:15
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
wlasnie co z tego ze na jego gazniku jechal i tak nam mecz zawalil.teraz moze byc uuz z nim tylko lepiej,oby!!!!


           
Post 19 kwi 2004, o 17:19
 


Zulu napisał(a):
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " je**ć Rzeszów ?" Pozdrawiam


podpis masz strsznie zalosny...no i oczywiscie, dzieki "galaktycznemu gaznikowi" od rownie galaktycznego zawodnika, nasz Tomek Rempala zaczal dobrze jezdzic...To przeciez zasluga owej czesci, tyo nie ulega watpliwosci<rotfl>

Gdzie sa ci prorocy, co mowili, ze rzeszow po 5 kolejkach bedzia mial 0 na koncie?? :lol: :lol: Pozdrawiam ich serdzecznie;]

heh, jeszcez rok temu, Lublin byl jedna z moich ulubionych druzyn...

pozdrawiam

ps "synku" umiesz poslugiwac sie forum? :roll: Po wqidze kolejny twoj post zycem przepisany od poprzednio wypowiadajacego sie... :roll: jaki sens w tym? :lol:


           
Post 19 kwi 2004, o 17:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 kwi 2004, o 23:02
Skąd: Lublin
Posty: 84

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Zulu napisał(a):
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " je**ć Rzeszów ?" Pozdrawiam


podpis masz strsznie zalosny...no i oczywiscie, dzieki "galaktycznemu gaznikowi" od rownie galaktycznego zawodnika, nasz Tomek Rempala zaczal dobrze jezdzic...To przeciez zasluga owej czesci, tyo nie ulega watpliwosci<rotfl>

Gdzie sa ci prorocy, co mowili, ze rzeszow po 5 kolejkach bedzia mial 0 na koncie?? :lol: :lol: Pozdrawiam ich serdzecznie;]

heh, jeszcez rok temu, Lublin byl jedna z moich ulubionych druzyn...

pozdrawiam

ps "synku" umiesz poslugiwac sie forum? :roll: Po wqidze kolejny twoj post [b]zycem[/b] przepisany od poprzednio wypowiadajacego sie... :roll: jaki sens w tym? :lol:



Ano taki, żebyś mnie pytał jaki w tym sens i nabijał sobie posty. Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?:-) Poza tym oświeć mnie proszę, na jakiej podstawie uważasz, że mój post jest czymś tam przepisany od czegoś tam. No i na dodatek - zakładając, że posługiwanie się forum masz w jednym paluszku - naucz się jeszcze posługiwać oficjalnym językiem obowiązującym w tym kraju, bo naprawdę trudno zrozumieć o co ci chodzi. Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 19 kwi 2004, o 18:06 przez Zulu, łącznie edytowano 5 razy

           
Post 19 kwi 2004, o 17:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Tak sobie przeglądam ten temat i niektórzy piszą, że jeżeliby Rajkowski nie zaliczył defektu, gdyby nie upadek Rempały.... Ale weźcie pod uwagę to, że wtedy mogłoby nie być 6 punktowej przewagi przez co nie moglibyśmy w jakimś biegu dac taktyka, a mecz mógłby potoczyc się zupełnie inaczej, kto wie może nawet bysmy wygrali, ale moglibyśmy też przegrać.... Szkoda tylko, że w 14 biegu trener Woźniak puścił Wilka, może Fierlejowi lepiej by poszło, ale nie ukrywam, że ja też bym Wilka puścił.


           
Post 19 kwi 2004, o 18:06
 


Zulu napisał(a):
michal_m napisał(a):
Zulu napisał(a):
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " je**ć Rzeszów ?" Pozdrawiam


podpis masz strsznie zalosny...no i oczywiscie, dzieki "galaktycznemu gaznikowi" od rownie galaktycznego zawodnika, nasz Tomek Rempala zaczal dobrze jezdzic...To przeciez zasluga owej czesci, tyo nie ulega watpliwosci<rotfl>

Gdzie sa ci prorocy, co mowili, ze rzeszow po 5 kolejkach bedzia mial 0 na koncie?? :lol: :lol: Pozdrawiam ich serdzecznie;]

heh, jeszcez rok temu, Lublin byl jedna z moich ulubionych druzyn...

pozdrawiam

ps "synku" umiesz poslugiwac sie forum? :roll: Po wqidze kolejny twoj post [b]zycem[/b] przepisany od poprzednio wypowiadajacego sie... :roll: jaki sens w tym? :lol:



Ano taki, żebyś mnie pytał jaki w tym sens i nabijał sobie posty. Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?:-) Poza tym oświeć mnie proszę, na jakiej podstawie uważasz, że mój post jest czymś tam przepisany od czegoś tam. No i na dodatek - zakładając, że posługiwanie się forum masz w jednym paluszku - naucz się jeszcze posługiwać oficjalnym językiem obowiązującym w tym kraju, bo naprawdę trudno zrozumieć o co ci chodzi. Pozdrawiam


coz za inteligentna odpowiedz, takiej sie spodziewalem! brawo!
Zakladam, ze mam doczynienia z osobami myslacymi i przesatwienie, tudziez dodanie(nieswiadomie) jednej literki nie sparwia nikomu problemu...coz mylilem sie, ale najzabawniejsze jest to, ze mowi to do mnei osoba ,ktora swoj post edytowala 4 razy :lol: :lol:
Przeczytaj swoje ostatnie posty na forum to moze zrozumiesz o co mi chodzi...

pozdrawiam


           
Post 19 kwi 2004, o 18:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Zulu napisał(a):
Do Kamila:

Z jakiego powodu ma byc nam głupio???
_________________
"GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE"
18 maja 2003r Stal Rzeszów- Tz Lublin 40:47
16 Kwietnia 2004r Stal Rzeszów- Tz Lublin 44:45!!!

Powtórzę jeszcze raz! TO, ŻE W OBYDWU MECZACH Z LUBLINEM UDAŁO SIĘ WAM WYJŚĆ Z TRZYDZIESTKI NIE ZNACZY JESZCZE, ŻE MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE. Po prostu ambitnie pojechaliście...

Ja nie uważam, że ma być wam głupio. Ale bez tego gaźnika od Knappa pewnie znowu byłaby wtopa i dalej 0 ( słownie: ZERO) punktów w tabeli. Bo ile punktów w Grudziądzu by zrobił Rempała, gdyby Grzesio powiedział " je**ć Rzeszów ?" Pozdrawiam

buhahahahahahhahaahahahahahhahahah my mielismy szczescie buhahahahahahahahahahahahhaa nie no nie moge buahahahhahahahahahahhahahah :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi