Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IV Runda DM I ligi GTŻ Grudziądz-Stal Rzeszów 45-45 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 kwi 2004, o 19:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Dobra Przyznam sie ze po 15 biegu skakałem z radości jak głupi.
To co dziś zrobili nasi, to mistrzostwo świata. W zyciu sie nie spodziewałem ze nasi zrobią tm wiecej jak 40 punktów, na torze który im nigdy nie leżał i bez 2 a liczac Siwego 3 liderów. Zrobili wiecej bo az 45 punktów!!!

2.Mariusz Fierlej - po wystepie w Gorzowie myślełem ze bedzie z niego zawodnik na 7 punktów w każdym meczu. Chyba sie przeliczyłem, choć nie jest powiedziane, ze w pewnym momencie nie zacznie jezdzic i nie wygra nam meczu tak ja dziś Tomek

3.Tomek Rempała - to co dziś pokazał Tomek to mistrzostwo świata.
Po meczu z Lublinem wielu postawiło na nim krzyżyk. Ja po meczu starałem sie nie krytykować Tomka. Dziś pokazał to, co pokazuje zawsze na terningach. WIELKI RESPECT dla Tomka który dziś chyba zamknął mordy wszystkim buczokom którzy tak na niego jechali.

4.Karolek W kratke Ogólnie niezły występ. Wielkie brawa za 14 wyscig. Po słabym starcie atakował, atakował i mu sie udało. Gdyby nie to znów bysmy przegrali. Tym razem 2 punktami.

5.Rafał Wilk - jak zwykle na wyjezdzie. Wygrał dziś tylko z Musiałem. To o czymś świadczy. Osiągneliśmy dobry wynik i nie ma sensu nasiadać na Wilczka

6.Paweł Miesiac - to co do niego należało - zrobił i za to należą mu sie brawa

7.Marcin Rajkowski - k***a ile razy bede to jeszcze pisał!!! Sprzęt!!!!

1.Charlie - To co dziś pokazał Charlie nazywa sie mistrzostwem świata.
Pisałem to juz po meczu z Lublinem. ZA ŻADNEGO OBCOKRAJOWCA 1 LIGI GO NIE ODDAMY!! Niech sie walą wszystkie Frankowy, Ljungi, Ruudy i wszyscy inni. ON JEST NASZ!!! Atomówa, nie do zatrzymania!!!
W 1 swoim biegu był jeszcze nie dopasowany i pewnie dla tego przyjechał 2. Później nie było na niego mocnych. W 15 biegu puscił Tomka do przodu a sam pilnował Łukaszeskego. To sie nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYNIK DRUŻYNY. Wiedział ze jesli zostawi Tomka, Rempała bedzie miał dużo problemów z utrzymaniem 2 pozycji i jeśli nie przyjedzie drugi DRUŻYNA PRZEGRA. Dla mnie jest prze asem. Drugi Brian Andersen??? Ma któs coś przeciw??


Grudziądz nas zlekceważył. Sadzili ze tanim kosztem, bez obcokrajowca objadą mecz i łatwo wygrają. Guzik prawda!! Po Puszakowskim spodziewałem sie o wiele wiecej. Wydawało mi sie, ze kto jak kto ale Grudziadz ma dobrych młodzieżowców. Jak widać bardzo sie myliłem i wcale tgo nie żałuje


           
Post 18 kwi 2004, o 19:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
sorry za post pod postem, ale na sportsboardzie znalazłem bardzo ciekawą wypwiedz kibica z Grudziądza.

Cytuj:
Kempinski...(2biegi i 2 upadki raz wywiózł T.Rempałe i tametn został wykluczony, a drugim razem na pierwszym łuku upadł Baran.


Wojtek Błażejewski zarówno przy upadku Tomka (tutaj szczyt wszystkiego. Kempinski pakuje sie na Tomka, a sedzia wyklucza Rempałe...za przerwanie wyscigu) jak i Barana mówi o błedach sędziego.

Dodam tylko, ze sedzia był ten sam burak co na meczu w Gorzowie.


           
Post 18 kwi 2004, o 19:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że do Ostrowa pojedzie Trojan i również wywieziemy jakieś punkty!

Co do meczu to po raz kolejny szkoda defektu Rajkowskiego. Jechał trzeci i jakby dowiózł jeden punkt to byśmy mieli o oczko więcej. To samo było z Lublinem...i zastanawiam się kiedy nasi działacze coś z tym zrobią...

No, ale nie ma co narzekać, ważne, że chłopaki pokazli lwi pazur...czekamy na więcej!


           
Post 18 kwi 2004, o 19:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
a zebyscie widzieli jak sie ramelow cieszyl po ostatnim biegu... :P:P:P


           
Post 18 kwi 2004, o 19:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Chyba nawet najwięksi optymiści nie liczyli na taki :!: wynik ale dziś chłopcy pokazali, że są naprawde wielcy. Mamy naprawde mocną. Z przyjemnością odszczekam to co pisałem ostatnio o Tomaszu Rempale. Dziś pokazał, że jeszcze nam sie przyda :P Mam nadzieje, że znajdą sie jakieś pieniądze na nowego osiołka dla Rajkowskiego bo nie po raz pierwszy przez ten jego sprzęt tracimy biegowe punkty. Teraz będzie już tylko lepiej.


BRAWO STAL BRAWO !!!

_________________
Obrazek


           
Post 18 kwi 2004, o 19:38
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Serdeczne gratulacje, sprawiliscie niemałego psikusa. Po tym remisie, byc moze lubelscy kibice zaczną doceniac naszą wygraną w Rzeszowie. Mam nadzieje, że to nie jest ostatnie słowo Waszej drużyny. Trzymam kciuki.


           
Post 18 kwi 2004, o 19:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Wreszcie Stal pokazała na co ich stac .. i to jeszcze bez liderów Macka i Trojana
wreszcie cieszy postawa Tomka Rempały
Gdybyscie widzieli jakie szczescie ogarneło nas (mnie Ramelowka Damona Micka i Manka po 15 biegu) na stadionie w Krosnie spiewalismy Stal Rzeszów :)

Co jest kibice Grudziadza ? byliscie tak strasznie przekonani ze to wasi pupile wyfgraja a tu ni ch*** :P :P

BRAWO STAL RZESZÓW

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 kwi 2004, o 19:47
 


bazyli_ napisał(a):
a zebyscie widzieli jak sie ramelow cieszyl po ostatnim biegu... :P:P:P

Ja widziałem... :P

Komentował wszystkie biegu, że go w na całym stadionie w Krośnie było słychać... :lol: :lol: :lol:

TYLKO STAL ZKS!


           
Post 18 kwi 2004, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
NoBi_MiStRz napisał(a):
Co jest kibice Grudziadza ? byliscie tak strasznie przekonani ze to wasi pupile wyfgraja a tu ni ch*** :P :P


Rozpoczyna się klasyczne napinanie. Czy Wy nie potraficie się po prostu cieszyć z naszego i tylko naszego wyniku?


           
Post 18 kwi 2004, o 19:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Nie no to co dzisiaj nasi zawodnicy zrobili w Grudziadzu to mistrzostwo swiata... Ci ktorzy pojechali slabo na pewno poniosa konsekwencje, ale czterech kolesi trzeba na rekach nosic... mowie tutaj o GJEDDE, TOMKU, PAWLE i KAROLU...

PS: Chyba cale Krosno slyszalo, ze "STAL zremisowala w Grudziadzu" !!!

Brawo!!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 18 kwi 2004, o 20:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
Gratulacje za wynik ! Cieszy on zapewne i kibiców lubelskich.
Grudziądz sam się podkopał , po zlekceważył rywala , nie sciągnął obcokrajowca i teraz mają.
Życze wam tego abyście w Ostrowie też jeden punkt urwali rywalom.


           
Post 18 kwi 2004, o 21:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Tak ja juz pisałem równiez skakałem po całym pokoju ba po całym domu :D:D
Rewelacja zwieksza to ogrmnie nasze szanse na awans do pierwszej czwórki :) :) Nie ma co juz wypisywac o defekcie Rajkowskiego tylko wreszcie mu dac do cholery sprzet!! Mogło byc lepiej upadek Tomka, ale naprawde w takim momencie nie ma co wybrzydzac :) Wynik zajebisty w takim składzie cała Polska widziała :D Rzeszów ma charakter, Rzeszów potrafi :):):)
Podsumowanie zawodników
Gjedde 16+1 pkt- chyba nikt nie ma juz watpliwosci jest to drugi Brian Andersen, za nic bym go nie oddał innej druzynie jest z nia zzyty pomaga jej odwiedza naszych zawodników w szpitalu czy inni tak robią?? Nie inni przyjezdzaja zbijaja kase i odjezdzaja, a on jest inny rewelacja!! PROPONUJE ZROBIC JAKIS TRANSPARENT DLA CHARLIEGO !! LUB PRZYNAJMNIEJ DUŃSKA FLAGE !! TRZEBA NAD TYM POMYŚLEĆ!!! :):):)
Fierlej 1- szkoda ze nie pojechał w 14 biegu bo uwazam,ze powalczył by cos nie to co Wolf :/ Słaby wsytep, niemniejednak jechał tylko 2 biegi i kto wie moze w 14 by zaskoczył , niech jednak pracuje nad sprzetami i zobaczymy jak bedzie na trenigach :]
T.Rempała- jak juz pisałem do meczu z Lublinem wierzyłem w niego po tym co widziałem na trenigach po tym meczu sadziłem ze jest syndrom Tarnowski na trenigach rewelacja a w meczu zawsze cos mu nie odpowiada, pokazał ze jednak potrafi , jednak wciąż musi udowadniac swoja wartosc i w nastepnych meczach jechac tak samo a nawet lepiej :D:)
K. Baran.- wystep w kratke, jednak za 14 bieg naleza mu sie ogromne brawa, gdyby wtedy nie wział Kempinskiego to bysmy mecz poprostu przegrali cichy bohater :] Szkoda tych dwóch zer,jednka mysle ze z meczu na mecz bedzie jeszcze lepiej:) BRAWO
R.Wilk- w tego pana to ja nie miałem wiary i nie mam wciąz. Wyjazd tragedia na wyjazdach on nic nie zrobi, u siebie jak wyjdzei ze startu to moze dowiezie(choc nie zawsze przykład. bieg 14 z LBN :() jednak uwazam go za najsłabsze ogniow naszego zespołu.
P.Miesiac- pierwszy bieg REWELACJA!! wygrac z jednym z najlepszych juniorów 1 ligi na jego torze to wspaniałe! Pozniej nieco gorzej czy to wina kondycji czy nie, to jakby na wyjeździe zawsze wygrywał pierwszy bieg to bede z niego niezmiernie zadowolony :) :)
M.Rajkowski- w tych 3 okrązeniach chyba pokazał ze MIcał mu moze czyscic buty :lol: Trzeba mu dac sprzet!! BO jest szansa wygrywac 1 biegi, bo ten chłopak nie odstaje wcale od Miesiaca :( Tylko własnie czy klub wreszcie kupi mu osiołka :(

Jeszcze raz gratuluje naszemu zespołowi :wink: :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 kwi 2004, o 22:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
No gratulacje Rzeszów ( czego nie moge powiedziec o Zielonej) Tomek Rempała i Giede od dzis bohaterami Stali. Pieknie. nie spodziewalem się. Po utracie Kuciapy myslałem, że nie dacie rady. :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 18 kwi 2004, o 22:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Dziekujemy, ale jak juz cos to Gjedde :wink:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 18 kwi 2004, o 22:41
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
No nasi chlopcy pokazali ze umieja walczyc bez liderow naszej ekipy takich jak maciek ,trojan i piotrek . Mila taka niespodzinanka i naleza sie im wielkie brawa !!Juz niedlugo wszystkie kontuzje sie wylecza i bedziemy kazdego rozwalac do 30 !!
Brawo Brawo za walke fer na torze :)


Obrazek

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 18 kwi 2004, o 23:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Seweryn napisał(a):
No nasi chlopcy pokazali ze umieja walczyc bez liderow naszej ekipy takich jak maciek ,trojan i piotrek . Mila taka niespodzinanka i naleza sie im wielkie brawa !!Juz niedlugo wszystkie kontuzje sie wylecza i bedziemy kazdego rozwalac do 30 !!
Brawo Brawo za walke fer na torze :)


Obrazek


Troche stara ta fotka :wink:

Nie wie ktos czy sa fotki z dzisiajeszego meczu w Grudziadzu ? :D:D :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 kwi 2004, o 23:07
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Wiem ze stara ale trojan na niej jest a dzisiaj go niestety nie bylo !!


:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 19 kwi 2004, o 08:48
 


Szkoda, że nas wczoraj nie było w Grudziądzu, bo radość piękna by była... :) A droga powrotna byłaby bardzo długa... :lol: :lol: :lol:

Zajebiście... WALCZYĆ STALO WALCZYĆ... Teraz trzeba sie postarać w Ostrowie, też chociaż 1 pkt urwać...


           
Post 19 kwi 2004, o 08:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Na moje oko, to nie jest Trojan tylko Karol. Ale moge sie mylić.


           
Post 19 kwi 2004, o 09:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Zdecydowanie Karol

Misiencjusz, gdzie jestes?

Przerwales ostatnio cisze :), wiec dzis ja moge powiedziec: Rempala juz cos pokazal. Jak bedzie tak dalej, to na koniec sezonu masz mi przyznac racje. Pamietaj! :).


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi