Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Doping na meczu z Lublinem...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2004, o 23:28
 Doping na meczu z Lublinem...


Wszystkie osoby, które chcą pomóc swoim gardłem KK na meczu z Lublinem, proszone są o to, aby zasiadły na I łuku... Pokażmy, że nam zależy... Pomóżmy chłopakom, może nasz doping poniesie ich do zwycięstwa... ;) Przecież wcale nikt nie musi byc w KK, ani go tolerować, żeby sobie podopingować... :P Mam nadzieje, że nie dojdzie do sytujacji w której po raz enty goście nas przekrzyczą...


           
Post 15 kwi 2004, o 00:07
 


Chodziło mi o kibiców żużla, którzy są rozsiani po całym stadionie i nie każdy toleruje KK...

Róbcie zresztą co chcecie, tak to jest się starać, robić coś a gówno z tego i tak wychodzi... <sciana>


           
Post 15 kwi 2004, o 00:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Damon ma racje wszyscy ktorzy chca dopingowac i pomuc KK powinien sie zebrac w jednym miejscu bo tak kiedy jest 5 ludzi tu 3 tam 15 jeszcze gdzie indziej to nie wychodzi za dobrze a jak zbierze sie powiedzmy 100 osob w jednym miejscu tto bedzie to lepiej slychac a nie jedni dawj baran a drugi niech wygra rzeszow czy cos takiego. Wiem jak kibice z Rzeszowa dopingujom swoim ulubiencom, naprawde jest zle wiem o tym chociasz nie mieszkam w polsce ale pszyjezdzam do polski co wakacje i ide na kazde zawody jakie som. wiadomo nie kazdy bedzie dopingowal bo pszeciesz jakis 60 letni dzadek nie zacznie sie drzec bo dostanie zawalu a inni po prostu sami sie wstdza a wiec jezeli zacznie jakas wieksza grupa i bedzie ja slychac to napewno dolonczy sie wiele innych ludzi


           
Post 15 kwi 2004, o 07:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
western napisał(a):
Damon ma racje wszyscy ktorzy chca dopingowac i pomuc KK powinien sie zebrac w jednym miejscu bo tak kiedy jest 5 ludzi tu 3 tam 15 jeszcze gdzie indziej to nie wychodzi za dobrze a jak zbierze sie powiedzmy 100 osob w jednym miejscu tto bedzie to lepiej slychac a nie jedni dawj baran a drugi niech wygra rzeszow czy cos takiego. Wiem jak kibice z Rzeszowa dopingujom swoim ulubiencom, naprawde jest zle wiem o tym chociasz nie mieszkam w polsce ale pszyjezdzam do polski co wakacje i ide na kazde zawody jakie som. wiadomo nie kazdy bedzie dopingowal bo pszeciesz jakis 60 letni dzadek nie zacznie sie drzec bo dostanie zawalu a inni po prostu sami sie wstdza a wiec jezeli zacznie jakas wieksza grupa i bedzie ja slychac to napewno dolonczy sie wiele innych ludzi


Western powiedz ty mi gdzie indziej spiewaja niz na 1 luku? Bo ja nie wiem.


Rzeczywiscie przydalo by sie jezeli u nas stalo by wiecej osob, moze nawet pare osob ktore przyjda dolaczal do FC....

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 15 kwi 2004, o 09:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ja też chcę wspomóc swoim gardłem KK na meczu ;)
Damon nie jesteś sam! :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 15 kwi 2004, o 09:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Pasowaloby zebrac jakos ludzi zeby bylo troche :P Bo bedzie troche zblaz jak Lublin nas 3 krotnie przekrzyczy. Zapewniam was ze ja poswiece cale moje gardlo :P Jeszcze jestem pewny ze jak bedzie duzy doping z naszej strony i zuzlowcy dobrze beda jezdzic to i piknikowcy siedzacy zaczna sie drzec :D Byle by byla dobra atmosfera na meczu............

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 15 kwi 2004, o 09:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
Z Lublina wyjeżdżają 3 autokary tj ok 150 osób , plus ok 15 samochodów prywatnych czyli ze 200 osób powinno z Lublina odwiedzić was stadion .


           
Post 15 kwi 2004, o 11:04
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Nie ma co ja wpadne z kumplami siesc i bedziemy sie dzrec ze przegluszymy te koziolki !!! :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 15 kwi 2004, o 11:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
ja jestem za tym zeby na meczach byl dping. Ale wlasni :spiew: e zeby byl !!!
zawsze czy to na wyjazdach czy nie ja zawsze sie wydzieram i nie zaluje gardla dlatego doping musi byc


           
Post 15 kwi 2004, o 12:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Mozemy sie drzec i drzec..... a Stal i tak przegra z Lublinem 48-42
Ja powoli trace wiare w moc naszej druzyny - jestem zdesperowany.


           
Post 15 kwi 2004, o 13:32
 Re: Doping na meczu z Lublinem...
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 mar 2004, o 13:40
Posty: 17

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Wszystkie osoby, które chcą pomóc swoim gardłem KK na meczu z Lublinem, proszone są o to, aby zasiadły na I łuku... Pokażmy, że nam zależy... Pomóżmy chłopakom, może nasz doping poniesie ich do zwycięstwa... ;) Przecież wcale nikt nie musi byc w KK, ani go tolerować, żeby sobie podopingować... :P Mam nadzieje, że nie dojdzie do sytujacji w której po raz enty goście nas przekrzyczą...
Hm ja bym nie powiedzial że jak będizecie nawet dopingowac że wygracie.Wy przeciez macie wiernych kibiców ktorzy zamaist na emcz w Rzeszowie iść to chcieli jechać na mecz do Tarnowa i działacze chcieli przełożyć mecz.

_________________
http://www.tuningowiec.republika.pl <-zApRaSzAm
http://www.zuzelnews.com <===tU tEż
http://www.more.blog.pl <-nA mOjEgO LoGa zApRaSzAm
http://www.zuzlowiec.friko.pl <===bArDzO zApRaSzAm
Tż King Jest EkStRaLiGa


           
Post 15 kwi 2004, o 14:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Mozemy sie drzec i drzec..... a Stal i tak przegra z Lublinem 48-42
Ja powoli trace wiare w moc naszej druzyny - jestem zdesperowany.


Gdzie optymizm??? Przeciez narazie byly tylko 2 mecze w tym jeden na wyjezdzie i jeden z Gdanskiem! Lublin nie jest taki mocny jak mu sie wydaje.

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 15 kwi 2004, o 14:14
 Re: Doping na meczu z Lublinem...
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lut 2004, o 14:30
Skąd: Lublin
Posty: 5

Zobacz profil 
KuKi=LubLin napisał(a):
Damon napisał(a):
Wszystkie osoby, które chcą pomóc swoim gardłem KK na meczu z Lublinem, proszone są o to, aby zasiadły na I łuku... Pokażmy, że nam zależy... Pomóżmy chłopakom, może nasz doping poniesie ich do zwycięstwa... ;) Przecież wcale nikt nie musi byc w KK, ani go tolerować, żeby sobie podopingować... :P Mam nadzieje, że nie dojdzie do sytujacji w której po raz enty goście nas przekrzyczą...
Hm ja bym nie powiedzial że jak będizecie nawet dopingowac że wygracie.Wy przeciez macie wiernych kibiców ktorzy zamaist na emcz w Rzeszowie iść to chcieli jechać na mecz do Tarnowa i działacze chcieli przełożyć mecz.

Co ciebie za przeproszeniem to obchodzi, jak to się mówi nie moj cyrk nie moje malpki :!: Ciekawy jestem gdzie ty bedziesz jak u nas skoncza sie pieniadze pewnie zapomnisz ze taki klub jak TŻ Lublin istnieje. Zuzel to nie eldorado i bez kasy wiadomo jak sie to wszystko konczy, nie zapominaj co bylo u nas za czasow LKŻ-tu...

_________________
GG: 3580576


           
Post 15 kwi 2004, o 14:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
radus napisał(a):
Z Lublina wyjeżdżają 3 autokary tj ok 150 osób , plus ok 15 samochodów prywatnych czyli ze 200 osób powinno z Lublina odwiedzić was stadion .


Z tego co mowi radus to musi byc naprawde wiele zeby ich przekrzyczec, wiec zachecam do spiewania :wink: ! Teraz wyniki z tego co ludzie t pisza to bedzie naprawde dobrze, tylko jeszcze nasi zuzlowcy dobrze pojada bedzie zajebiscie.

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 15 kwi 2004, o 15:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Ja oczywiście jestem za dopingiem, bardzo za! Chłopaki walczą i należy im się miła atmosfera, a przy zdartym gardle naprawde miło ogląda się wszelkie mecze, chociaż czasami się je przegrywa... co z tego? nie wazny jest wynik! wazna jest atmosfera!

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2004, o 15:39
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
heeeeeeeja everybody

mam nadzieje ze bedzie extra doping ,bo mam ochote troche sie po wydzierac
DAMON NIE BEDZIESZ SAM
TYLKO 1 PROSBA MUSI KTOS MLYNEM KRECIC
JARO ALBO MICAL -CHLOPAKI LICZE NA WAS !!!!!

JESTES NAJLEPSZY O TROJAN JESTES NAJLEPSZY
BEDZIE 5-1 O RZESZOW BEDZIE 5-1
BEDZIE WYGRANA O KURVA BEDZIE WYGRANA

hehehehe

nie moge sie juz doczekac
pozdrawiam KK


           
Post 15 kwi 2004, o 16:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Doping musi byc :wink: I jest taka sprawa moze ktos z KK wpadlby wczesniej na stadion i pozajmowal miejsca na I luku, ja wpadam zaraz po szkole i nie wiem czy zdaze na rozpoczecie...pamietam ze chyba w tamtym sezonie albo wczesniej jacys goscie obwiazywali tasma miejsca na I luku i tam siadali wszyscy

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 15 kwi 2004, o 16:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Cytuj:
Hm ja bym nie powiedzial że jak będizecie nawet dopingowac że wygracie.Wy przeciez macie wiernych kibiców ktorzy zamaist na emcz w Rzeszowie iść to chcieli jechać na mecz do Tarnowa i działacze chcieli przełożyć mecz.


To, że niketorzy chcą czasem zaczerpnąc E-ligowych emocji, to nie oznacza, że się odwrócili od drużyny i nie są prawdziwymi kibicami. A i tak wiele osób do Tarnowa nie pojechało.

Cytuj:
Z Lublina wyjeżdżają 3 autokary tj ok 150 osób , plus ok 15 samochodów prywatnych czyli ze 200 osób powinno z Lublina odwiedzić was stadion .

Tylko pytanie czy wszyscy będą śpiewać?

Cytuj:
Doping musi byc I jest taka sprawa moze ktos z KK wpadlby wczesniej na stadion i pozajmowal miejsca na I luku, ja wpadam zaraz po szkole i nie wiem czy zdaze na rozpoczecie...pamietam ze chyba w tamtym sezonie albo wczesniej jacys goscie obwiazywali tasma miejsca na I luku i tam siadali wszyscy

hehe siedziałem kiedyś z KK, otoczyliśmy "swój teren" elegancko jakimiś plecakami, a potem przyszły dziadki i pieprzyli, że od zawsze tu siedzą i nie będą zmieniać miejsca :D


Ostatnio edytowano 15 kwi 2004, o 20:13 przez Buber, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 15 kwi 2004, o 17:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 lis 2002, o 22:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
i Lis będzie z Wami....a wiadomo Lis to ma głośśny głos:) jeszcze parę się serpentyn wezmie i flagę Mojego Klub
Wiadomo Kto Wygra mecz No Kto ?? No Stal Stal Rzeszowska Stal:))

_________________
jestem na gg:1823519


           
Post 15 kwi 2004, o 18:47
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Western powiedz ty mi gdzie indziej spiewaja niz na 1 luku? Bo ja nie wiem.



Wiesz jezeli siedzisz na 1 luku to nie widzisz ani nie slyszysz ja na 2 pare osob kibicuje co nie dlatego mowie jak by te 3 osoby dolonczyly do was to juz lepiej o to mi chodzi . nie mowie ze 100 osib kibicuje tylko pare i ich nie slychac


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi