Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Co sie dzieje????


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 kwi 2004, o 10:00
 Co sie dzieje????
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
chyba nie jedna osoba zgodzi sie ze man ze obecnie nie ejst najlepiej z rzeszowskim speedwayem.nalezaloby sie zastnowic dlaczego sie tak dzieje?miejmy nadzieje,ze jutrzejszy mecz nie przechyli czary goryczy a chlopaki powalcza o zwyciestwo.co sie z stalo z karolem?zeszly sezon tak udany a teraz?czyzby znow chodzilo o pieniadze?bo mysle,z umiejetnosci mu nie brak.miejmy nadzieje,ze po meczu z gdanskiem odnalazl dobra forme rafal wilk i bedzie teraz jezdzil na maire swoich mozliwosci.odwiecznym problemem jets brak mlodziezowca i bardzo dziwi mnie fakt,ze wladze klubu nie postaray sie o zawodnika ktory bylby w stanie w meczu uzbierac choc te 4-5 punktow.Bo teraz bieg pierwszy zawsze bedzie my przegrywac....taka jest prawda niestety.Jak kazdy kibic placac za bilet oczekuje od zawodnikow walki....a niestety nie wszyscy potrafia uszanowac kibica.sparwe organizacji zwodow juz Kasia poruszyla ,wiec nie bede nic wiecej na ten temat pisal,ale faktem ejst,ze jest ona fatalna.a juz to,ze bardzo mila pani w kasie nie potrafila przez kilka minut odjac od 20 zl 7 zl to przechodzi ludzkie pojecie.Nalezaloby wiec cos w Rzeszowie z zuzlem zaczac robic.,bo poki co wyglada to fatalnie.mam nadzieje,ze nie jest to poczatek wielkiego konca rzeszowkiego speedwaya,bo naprawde mamy klub z wielkimi tradycjami i szkoda by bylo to wszytsko zmarnowac.




Kasiu KCB!!!!!


           
Post 15 kwi 2004, o 10:29
 


Wydaje mi się, że śmiało można było ten post napisać w innym wątku...

Co do Barana, to nie wydaje mi się, żeby chodziło o kase, bardziej to o jego przygotowanie zimowe do sezonu, oraz problemy ze sprzętem, z jakimi się boryka od początku sezonu... Ja Karola nie skreślam, bo mam w pamięci jego poprzedni sezon i mam nadzieje, że nie będziemy musieli długo czekać, aby jeździł tak jak w ubieglym roku...


           
Post 15 kwi 2004, o 11:00
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
tez mam taka nadzieje,bo faktycznie rok temu byl wyrozniajaca sie postacia naszego teamu!jesli on,tomek,ralal no i mariusz bnyliby w stanie przywozic w meczu6-7 pkt kazdy to byloby niezle i wyniki bylyby od razu.mam nadzieje,ze to nie sa tylko pobozne zyczenia i chlopaki pokaza jeszcze na co ich stac!


           
Post 15 kwi 2004, o 11:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Moim zdaniem z baranem to jest tak , na poczatku stycznie nie planowano wzmocnien czyli zakupienia obco ,i jakiegos krajowego i on myslal ze nie musi sie przykladac bo i tak bedzie jezdzil i teraz szydlo wyszlo z worka ,nowi zawodnicy ,bo sprzet to on ma bardzo dobry chyb ze jeszcze go nie dopasowal !!

:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 15 kwi 2004, o 12:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
jak zwykle ktoś zaraz mi odpowie że bronię Karola, ale popatrzcie na treningi i na ostatnie zawody... chłopakowi motor stoi w miejscu, nie ma takiego przyspieszenia, na starcie to samo.... więc myślę że jak to poprawi nikt go ze składu już nie wyrzuci, mam ndzieję że przekonam się o tym już jutro....
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 15 kwi 2004, o 12:23
 


mychas napisał(a):
jak zwykle ktoś zaraz mi odpowie że bronię Karola, ale popatrzcie na treningi i na ostatnie zawody... chłopakowi motor stoi w miejscu, nie ma takiego przyspieszenia, na starcie to samo.... więc myślę że jak to poprawi nikt go ze składu już nie wyrzuci, mam ndzieję że przekonam się o tym już jutro....
Pozdro all


ja tez mam taka nadzieje, ale moim zdaniem slaba dyspozycja Karola nie jest tylko wynikiem slabego sprzetu...bardzo licze jutro na Karola, bo od jego jutrzejszej formy bedzie zalezalo sporo. Moze KK pomoze Karolowi w tych trudnych chwilach :wink:


           
Post 15 kwi 2004, o 12:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Karol jezdzi slabo bo mysli ze swiat sie kreci wokol niego, a to on sie kreci wokol swiata - zachowuje sie bynajmniej jak mistrz swiata.


           
Post 15 kwi 2004, o 12:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Cytuj:
a to on sie kreci wokol swiata - zachowuje sie bynajmniej jak mistrz swiata

Ładnie rymujesz bajerant....
Mam ndzieję że jutro Karol pojedzie..... bo jak nie możemy go już nie ujrzeć na torze..... w tym sezonie.... chyba że jakieś nieszczęście (odpukać), na nastęopny mecz wraca już prawdopodobnie Maciek, więc nie będzie miejsca....
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 15 kwi 2004, o 12:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
wydaje mi sie ze od zeszlego sezonu postęppy zrobili tylko maciek kuciapa i trojan, no i jakies tam zrobil rafal wilk i napewno troszke:) pawel miesiąc. Karol jest cieniem karola barana z tamtego sezonu, tomek rempala tamten sezon mial nie najlepszy - mial sie teraz poprawic i narazie tylko na treningach jeazdzi dobrze :| Mariusz Fierlej wydawal sie ze bvedzie dobrym zakupem a jezdzi jak lukasz golonka w tamtym sezonie..........cos jest nie tak?? :?: !! :!:

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2004, o 14:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
Karol nie moze dopasowac sprzetu i nie ma formy, tylko czekac az dopasuje sprzet i zlapie forme, jest do tego jeszcze nie zla rywalizacja o miejsce w skladzie wiec moze sie zmobilizuje! :D

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 15 kwi 2004, o 15:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
mychas napisał(a):
Cytuj:
a to on sie kreci wokol swiata - zachowuje sie bynajmniej jak mistrz swiata

Ładnie rymujesz bajerant....
Mam ndzieję że jutro Karol pojedzie..... bo jak nie możemy go już nie ujrzeć na torze..... w tym sezonie.... chyba że jakieś nieszczęście (odpukać), na nastęopny mecz wraca już prawdopodobnie Maciek, więc nie będzie miejsca....
Pozdro all

Jak bedzie forma z zeszłego sezonu to nawet jakby był Jeszcze Siwy oprócz Ciapka to i tak by sie mieścił!!!
A jak bedzie jechał tak jak w poniedziałek to wcale nie bedą płakał ze go juz nie ujrze na torze w tym sezonie. Jak bedzie sie dobrze spisywał na trenigach toi na pewno pojedzie!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 kwi 2004, o 16:26
 


Odpowiadajac na tytulowe pytanie:
Cytuj:
chyba nie jedna osoba zgodzi sie ze man ze obecnie nie ejst
najlepiej z rzeszowskim speedwayem.nalezaloby sie zastnowic dlaczego
sie tak dzieje?


Brak pieniedzy przede wszystkim. Za tym idzie wszystko - motywacja,
sprzet, kibice, zainteresowanie mediow. Mysle, ze wiecznie to trwac nie
moze i ze w koncu sie od tego odbijemy.

Co do zawodnikow - zawsze jest tak, ze jeden ma lepszy sezon, drugi
gorszy. Poki co zaskakuje Trojanowski, a zawodzi Baran. W przeszlosci
bywalo inaczej. Po prostu tak to juz w speedwayu jest.


           
Post 15 kwi 2004, o 21:50
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Co do Barana, to nie wydaje mi się, żeby chodziło o kase, bardziej to o jego przygotowanie zimowe do sezonu


Damon wie co mówi ..popatrzcie tylko na jego avatara :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi