Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wypowiedz drogiego pana Stachyry


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2004, o 16:59
 Wypowiedz drogiego pana Stachyry
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Szczęście sprzyja lepszym, akurat my to szczęście wykorzystaliśmy. Troche chłopaki za ostro jeździły, ale ja nie mam na to wpływu w parkingu. Oni wyjeżdżają na tor i decydują jak pojadą. Trzeba życzyć Rafałowi żeby szybko doszedł do siebie i żeby trochę bardziej myślał na torze, bo taka jazda ma krótkie nogi. Podejrzewam, że po pierwszym upadku miał mały wstrząs mózgu i nie był w pełnej dyspozycji.
Podczas wypadku w biegu 8 było ciasno, każdy chciał dojechać do usypanego. Tomek nie mówię, że jest bez winy. Zresztą został za to ukarany i zdobycz punktowa daje mu wiele do myślenia.
Ja nie nastawiam ich tak bojowo, po prostu muszą się nauczyć szanować trochę kości.


No niewiem ale czy on jest slepy czy co Trojanowski ma sie nauczyc jezdzic. To jakies nieporozumienie pszeciesz to Piszcz w niego wjechal ale widze ze stachyra sie robi coraz gupszy na stare lata. :lol: :lol: :lol:


Wiem ze zrobil wiele dla Rzeszowa ale teraz wogule tego nie szanuje, bo tak jak on sie zachowuje to brak slow :evil: :evil: :evil: :evil:

Ps. A to naprawde zostal Piszcz ukarany wykluczeniem z jednego biegu a to ze pojechal cienko to chyba nie byla jakas kara tylko umiejetnosci.


Lepiej niech Stachyra nauczy jezdzic swoich a puzniej sie pszyp****ala do inych


A co do tego ze lepszy ma szczescie to sie nie zgodze bo my w 100% zasuzylismy na to zwyciestwo a nie lublin


           
Post 17 kwi 2004, o 18:33
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja od tamtego sezonu nie trawie poprostu lublina i stachyr. I jeszcze wczorajszy wypadek juz mnie zdolowal ,niech sie wynosi stad ten leszcz i nauczy ich jezdzic ,i wtedy mozemy sie zmiezyc ze soba i 2 punkty wczorajsze powinnyisc dla nas !!

:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 17 kwi 2004, o 18:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ta wypowiedz jest troche urwana Jasiek powiedzial, ze przy takiej predkosci i przy tego rodzaju upadku (wypadek pierwszy Trojanowskiego) nie ma bata, zeby Trojan nie mial lekkiego wstrzasnienia mozgu i wedlug niego nie powinien pojechac wyjechac na tor... Ja to tak zrozumialem, Mak tam tez byl wiec on moze ma to w calosci nagrane.


           
Post 17 kwi 2004, o 18:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ja szanuje pana janusza! niezgadzam sie z jego wypowiedzia ale to nieznaczy ze mam go rpzestac sznowac! bo jesli wziac pod uwage jego wypowiedz a to co zrobil dla stali to jest nieporuwnywalne! pan Janusz Stachyra bedzie zawsze dla mnie STALOWCEM!! a co do tego przyslowia? to jest tylko przyslowie....na zwyciestwo 100% zasluzylismy my! my! my! my! my!

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2004, o 18:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja rozumie wszystko i staram się zrozumieć, ale temat o panu Januszu już istnieje i zapraszam tu - http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... 7&start=80 do dalszej dyskusji. :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Falcon, m1rek, Pidi, RychuZKS, speedway54 i 68 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi