Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Czyżby następny stracony sezon????


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2004, o 19:44
 Czyżby następny stracony sezon????
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Powoli zaczynam myslec ze speedway w Rzeszowie degraduje sie z roku na rok. Zawsze są jakies powody, a to kontuzje , a to brak obcego, brak sprzetu, pieniedzy , tor , pogoda itp, itd. Zawsze są działacze oraz cala rzesza innych dziwnych osób które powinne dbac o cos w tym przedsiewzięciu. Nie chce słuchac cały czas jakichs usprawiedliwien!!! Moje pieniądze które przeznaczam na bilety są cos warte!!!! CHCĘ WYNIKÓW!!!!! nie jestem zmienny jak wiatr ale ile mam czakac aby usmiech zagościl na mojej twarzy???? mam dość jęczenia!!!! jestesmy stolicą podkarpacia i stac nas na więcej!! :| !!

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 17 kwi 2004, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A kto cie zmusza zebys na stadion przychodzil ? jesli bylbys prawdziwym kibicem to bys nie narzekal tylko czekal az do nas usmiechnie sie szczescie i byc z druzyna zawsze, nawet w takiej sytuacji jak jest teraz. Wiem ze na mecz ze stratem przyjdzie 2 moze 3 tys. kibicow. Po pierwsze, nie przyjda bo bedzie nieciekawa sytacja bo 5 meczy i jajko na koncie a po drógie Start to nie jest wysokiej klasy przeciwnik. Ale zobaczymy jak zachowaja sie kibice naszej druzyny.

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 kwi 2004, o 20:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Jestesmy stolica podkarpacia i wladze naszej stolicy calego :cenzura: daja pieniedzy!!!!!!!!!!!! Jakbyscie nie wiedzieli ze podkarpacie jest najbiedniejszym wojewodztwempod wzgledem sportu. Oni tylko liza duze jak sie wybory zblizaja i za to mam ich w dupie. Chcesz wynikow? Sparawa jest prosta...... Masz pieniadze masz wyniki!

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 17 kwi 2004, o 20:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Przejedli pieniądze Van Puru, przejedzą i Marmy....Smutne ale prawdziwe.. :(


           
Post 17 kwi 2004, o 20:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 17:26
Posty: 38

Zobacz profil 
oooooooooooooooooooo pierwszy temat w ktorym wyciągacie dobre wnioski z meczu z Lublinem, brawo, brawo


           
Post 17 kwi 2004, o 20:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
"Zawsze" znajdzie sie jakaś fima która wyłoży kasę nie znając realiów rzeszowskiego żużla...Z tym że Marma zakręci kurek z kasą i podziękuje jaśnie oświeconemu panu Szylarowi za współpracę...


           
Post 17 kwi 2004, o 20:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Pisz tak dalej to to napewno wiecej sponsorow sie znajdzie jak zobacza twoje idiotyczne wpisy. Jak masz takie cos pisac to zachowaj dla siebie.

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 kwi 2004, o 20:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Shaq proponuje ci albo wyjechac z tego forum albo mozesz poniesc konsekwencje twoich madrych wpisow.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


Ostatnio edytowano 17 kwi 2004, o 20:35 przez Matius, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 kwi 2004, o 20:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 17:26
Posty: 38

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
Shaq zaczynasz mnie wkurwiac!!!!!


i co mi zrobisz ? bedziesz mnie nazywal morderca ? :)


           
Post 17 kwi 2004, o 20:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Idiotyczne wpisy??? Podziwiam Twój zapał jeszcze, ale to z racji Twojego młodego wieku...Myślisz ze jak sponsorzy zobaczą takie wyniki jak osiągają nasi zużlowcy to zechcą ich sponsorować?? Wątpie w to.To ma byc dla nich reklama a nie " kryptoreklama" :)


Ostatnio edytowano 17 kwi 2004, o 20:43 przez Marcin Semczyk, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 kwi 2004, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Marcinie Semczyku widocznie nie wiesz nic o Marmie i pani prezes Poltorak......... Nie pisz takich rzeczy

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 17 kwi 2004, o 20:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 lut 2004, o 21:24
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
Marcin Semczyk napisał(a):
Idiotyczne wpisy??? Podziwiam Twój zapał jeszcze, ale to z racji Twojego młodego wieku...Myślisz ze jak sponsorzy zobaczą takie wyniki jak osiągają nasi zużlowcy to zechcą ich sponsorować?? Wątpie w to.To ma byc dla nich reklama a nie kryptoreklama.


raczej antyreklama ;). Kryptoreklama to reklama-ukryta ;).


           
Post 17 kwi 2004, o 21:00
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Wiem ze to co teraz napisze moze wydac sie gupie dla niektorych ale i tak napisze :D :D :D

A wiec moim zdaniem nalezy spasc albo po prostu w nastepnym sezonie wycofac sie z 1 ligi i zglosic do drugiej. Potem Wywalic naszego pana Szylara i znalesc jakiegos prezesa ktory po pierwsze jest z Rzeszowa a po drugie umie robic to co robi. 2 zecz wziasc znale paru sponsorow dosc dobrych nie muszom oni dawac strasznie duzo kasy. Znalesc jakiegos dobrego trenera(niewiem jakiego bo sie w tym nie orientuje) ktory umie wyszkolic dobrze mlodzierz. puzniej wlozyc jak najwiecej kasy w mlodych kupic im spszet i szkolic nastepnych. Na mecze jechac samymi mlodymi. no chyba ze jakis 2 seniorow typu golonka i jezdzic w meczach prawie samymi mlodymi. pojezdzic tak przez sezon lub 2 i puzniej starac sie o 1 lige wiadomo wtedy wziasc juz paru seniorow i jezeli wejdziemy do 1 ligi mamy juz zawalistych mlodych wtedy nalezy poszukac dobrych senoirow typu kuciapy i dobrego obcokrajowca(albo w 1 roku zrobic tak zeby zostac jezcze w 1 lidze i dac rowniez mlodym pojezdzic zeby jeszcze wiecej sie nauczyli) i e-liga jest nasza a i w e-lidze by poszlo dobrze


Wiem ze to nie jest proste ale ja widze to jako jedyne wyjscie no i najtansze (chociasz i tak bardzo drogie) i oczywiscie nalezalo by troche zmienic stadion ale to nie jest az tak wazne


           
Post 17 kwi 2004, o 21:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
western napisał(a):
Wiem ze to co teraz napisze moze wydac sie gupie dla niektorych ale i tak napisze :D :D :D

zaczynam czytac :)
Cytuj:
A wiec moim zdaniem nalezy spasc albo po prostu w nastepnym sezonie wycofac sie z 1 ligi i zglosic do drugiej.

Zastanow sie, ciezko pozyskac sponsorow dla 1 ligi a jak spadniemy to i moze to oznaczac koniec zuzla w Rzeszowie :(


Cytuj:
2 zecz wziasc znale paru sponsorow dosc dobrych nie muszom oni dawac strasznie duzo kasy. Znalesc jakiegos dobrego trenera(niewiem jakiego bo sie w tym nie orientuje) ktory umie wyszkolic dobrze mlodzierz. puzniej wlozyc jak najwiecej kasy w mlodych kupic im spszet i szkolic nastepnych.

czytaj u góry i jeszcze raz - to bedzie sponsorowal druzyne z 2 ligi?? A i piszesz ze sponsorzy nie musza dawac duzo kasy wiec skad wziasc kase na sprzet czy super trenera???

Nie jest to takie latwe, mieszkamy w miescie gdzie nie ma dobrego klimatu dla sportu ogulnie, a w tym roku udalo i tak sie skompletowac dobrą drużyne. A to ze kontuzje przesladuja nas, zreszta co tu pisac kazdy widzi to juz nie da na to nic poradzic. Pomysl z Mackiem i Rafalem to mecz z Lublinem byl by wygrany bez problemu a z Lotosem byl by caly czas na styku gdyby byl Maciek. I sytuacja byla by calkiem inna jak i nasze nastroje


           
Post 17 kwi 2004, o 23:07
 


western napisał(a):
Potem Wywalic naszego pana Szylara i znalesc jakiegos prezesa ktory po pierwsze jest z Rzeszowa a po drugie umie robic to co robi.

Co Ty chcesz od prezesa?

Nawet nie mieszkasz w Polsce, a masz dużo do gadania... <sciana> :|

Gdyby nie Szylar to nie mielibysmy w składzie ani Barana, ani Kuciapy, nie mielibyśmy nawet sponsora, a mamy na prawdę dobrego oraz obcokrajowca... Ale najlepiej gadać, że ktoś zły...

Niestety Szylar recepty na pecha nie ma....


Sezon jak dla mnie nie jest jeszcze stracony, ale musimy przywieść z dwóch meczów na wyjeździe min. jedno zwycięstwo... Szkoda mi Was, po 3 meczach już dla Was sezon się skończył... :| przed nami jeszcze prawie 3/4 sezonu...


           
Post 17 kwi 2004, o 23:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Ja pier... ludzie opanujcie sie widziecie co sie dzieje w ciagu 2 tygodni stralcilismy dwóch LIDERÓW!! Jednego w zeszłym sezonie!!! Jaka druzyna bedzie po tym dobrze jechała???? jakby lublin stracił Karlssona, Sledzia i Frankowa to jakby pojechali !!!!! A wy oczeukjecie nie wiem czego samych zwyciestw, ale jak druzyna sie sypie to tego nie widzicie!! A PRZECIEZ W JAK JECHALISMY W OPTYMALNYM SKŁADZIE TO WALCZYSLIMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM Z GORZOWEM GDYBY NIE KONTUZJA MACKA KTO WIE!!! NAPRAWDE BYŁA OGROMNA SZANSA NAWET NA 2-3 MIEJSCE W TYM SEZONIE, A PO RAZ KOLEJNY PECH I KONTUZJE POKRZYZOWAŁY NAM PLANY.... :cry: :cry: :cry:
Cytuj:
Potem Wywalic naszego pana Szylara i znalesc jakiegos prezesa ktory po pierwsze jest z Rzeszowa a po drugie umie robic to co robi

Gdyby nie ten koles to nie wiadomo czy w klubie był Maciek czy Karol !!
PO drugie jak nie umie robic?? Znalazł sponsora znałazł !! i TO JAKIEGO !! na poczatku była mowa o okreslonej kwocie, a pozniej jeszcze marma załatwiła!! firmy współpracujące ja i znalazł sie tez kasa na Gjedde przed meczem zz LBN podbno obiecali jakies premie!! WIEC CO ZŁEGO SPONSORA ZNALAZŁ???
ZATRZYMAŁ NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW I POSTARAŁ SIE O LEPSZYCH !! JEDYNA SYTUACJA JAKA SPIEPRZYŁ TO Z FRANKOWEM ....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 kwi 2004, o 00:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Niestety pech nie opuszcza Stali... Nie należy jednak załamywać rąk... Z pechem nie wygramy... Natomiast możemy piętnować ludzką głupotę i ignorancję.
Chciałbym tutaj wrócić do meczu z Lublinem, przegranego pechowo ale moim zdaniem także przez głupotę kogoś kto ustalał składy wyścigów nominowanych...
Przecież mecz można było już wygrać w biegu 14 wystawiając do niego Barana.....!!!!
Nie chce mi się więcej pisać bo to i tak nie ma sensu nie chcę więcej gdybać, ale chciałbym tylko wiedzieć kto ustalał składy biegów nominowanych? Jak się nazywa ten "profesjonalista"?


           
Post 18 kwi 2004, o 00:33
 


weslake napisał(a):
Niestety pech nie opuszcza Stali... Nie należy jednak załamywać rąk... Z pechem nie wygramy... Natomiast możemy piętnować ludzką głupotę i ignorancję.
Chciałbym tutaj wrócić do meczu z Lublinem, przegranego pechowo ale moim zdaniem także przez głupotę kogoś kto ustalał składy wyścigów nominowanych...
Przecież mecz można było już wygrać w biegu 14 wystawiając do niego Barana.....!!!!
Nie chce mi się więcej pisać bo to i tak nie ma sensu nie chcę więcej gdybać, ale chciałbym tylko wiedzieć kto ustalał składy biegów nominowanych? Jak się nazywa ten "profesjonalista"?

Składy ustala trener Woźniak lub ewentualnie Romaniak (w co nie za bardzo wierzę)
Owszem można było w 14 puścić Barana, tylko wtedy w 15 musiałby pojechać Miesiąc... I gdybysmy bieg 14 przegrali 5:1 to wtedy dopiero byście jechali na Woźniaka... Gdybym ja był jednak trenerem, myślę, że bym zaryzykował, w końcu raz się żyje... :P


           
Post 18 kwi 2004, o 00:54
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Damon napisal
Cytuj:
Nawet nie mieszkasz w Polsce, a masz dużo do gadania... <sciana>


Masz racje nawt nie mieszkam w polsce a mam duzo do gadania, ale jezeli bys pomyslal tez wchodze na ta strone i widze co sie dzieje. Sdaje mi sie ze wiem tyle samo co ty o tym co sie dzieje chyba ze ty masz jakies super informacje o ktorym nikt nie wie

Kamil napisal
Cytuj:
Ja pier... ludzie opanujcie sie widziecie co sie dzieje w ciagu 2 tygodni stralcilismy dwóch LIDERÓW!! Jednego w zeszłym sezonie!!! Jaka druzyna bedzie po tym dobrze jechała???? jakby lublin stracił Karlssona, Sledzia i Frankowa to jakby pojechali !!!!! A wy oczeukjecie nie wiem czego samych zwyciestw, ale jak druzyna sie sypie to tego nie widzicie!! A PRZECIEZ W JAK JECHALISMY W OPTYMALNYM SKŁADZIE TO WALCZYSLIMY JAK RÓWNY Z RÓWNYM Z GORZOWEM GDYBY NIE KONTUZJA MACKA KTO WIE!!! NAPRAWDE BYŁA OGROMNA SZANSA NAWET NA 2-3 MIEJSCE W TYM SEZONIE, A PO RAZ KOLEJNY PECH I KONTUZJE POKRZYZOWAŁY NAM PLANY....


Ale czy ty nie zauwarzyles ze tak jest co sezonu. praktycznie co sezon mamy szanse na wejscie a tu caly czas kontuzje

Cytuj:
Gdyby nie ten koles to nie wiadomo czy w klubie był Maciek czy Karol !!
PO drugie jak nie umie robic?? Znalazł sponsora znałazł !! i TO JAKIEGO !! na poczatku była mowa o okreslonej kwocie, a pozniej jeszcze marma załatwiła!! firmy współpracujące ja i znalazł sie tez kasa na Gjedde przed meczem zz LBN podbno obiecali jakies premie!! WIEC CO ZŁEGO SPONSORA ZNALAZŁ???
ZATRZYMAŁ NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW I POSTARAŁ SIE O LEPSZYCH !! JEDYNA SYTUACJA JAKA SPIEPRZYŁ TO Z FRANKOWEM ....


No zobaczmy mial byc dobrucki i jablonscy a to ze kuciape i barana zatszymal no to laski bez


           
Post 18 kwi 2004, o 01:13
 


No napisz coś więcej do masz do Prezesa Szylara, bo jak na razie to widze, że bez podstaw go osądzasz...

Co do Dobruckiego to obiecywała go firma Gor-Hut, która jest jego indywidualnym sponsorem, że sporawdzi go do Rzeszowa, a nie Szylar... Ale tak to jest, jak ktoś nie wie o czym, ale pisze...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi