Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

V Runda DM I ligi KM Ostrów - Stal Rzeszów 52-38.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2004, o 21:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2004, o 11:57
Skąd: Ostrów wlkp.
Posty: 28

Zobacz profil 
Podsumuje

Jedrzejak, jak zwykle, przeswietne akcje, no normalnie jest na co popatrzeć!!!
Fajfer. 3 pkt bodajze, ale jemu mozna to wybaczyc. w koncu obiektywnie trzeba spojrzec, ze nikt słaby go dzisiaj nie przywiozl(3 razy gjedde i raz ogór). Moim zdaniem pomimo mniejszej ilosci pkt lepiej niz tajchert!!
Pietrzyk- rewelacyjne starty i swietnie rozgrywany 1 łuk.
Tajchert- punkty zrobil wiecej niz ktokolwiek przed meczem zakladal(brawo), ale w jakim stylu??? pietrzyk zrobił tutaj swoje, a tajchercik ledwie zipal na motorze a jego dwa ostatnie starty to juz kompromitacja, tak go woziło, ze to jest nieporozumienie. Kondycji 0.
Niklas- Dobrze, pkt sporo- wystarczajaco, moze maly niedosyt bylby gdyby go na te 5 1 przywiezli
Juniorzy- srednio, ale moglo byc lepiej

Rempała- swietny zawodnik. Zrobił swoje
Trojanowski- po kontuzji ok, tylko troszke sil mu braklo
gjedde- hehehehe 1 start 1 5, no i....... 4 porazki z Jedrzejakiem debeściakiem!!!
Baran, pechowy zawodnik, ale mozna bylo sie po nim wiecej spodziewac
Juniorzy, na tle osrowskich- swietnie.
Pozdrawiam. Bedzie dobrze.


           
Post 25 kwi 2004, o 22:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
I znów porażka, już się to nudne staje tak przegrywać ciągle :evil:
T. Rempała, czwórka z plusem, po tych dwóch pierwszych trójkach to aż tak brzydko te jedynki wyglądają :D
Trojan, ujdzie, ale jak wyżej spodziewałem się więcej.
Gjedde, nieźle spodziewałem się tak z 2 pkt więcej.
Juniorzy zrobili to co do nich należało, od Miesiąca na razie nie wymagam wygranych z seniorami bo na to jeszcze przyjdzie czas.
............................................................................................
Baran to już oddzielny temat, ja nie wiem co się z gościem dzieje, miał 2 dobre występy i znów się zaczyna ...

Sprawdza się to co niektórzy mówią już od dawna. W parkingu nie byłem, ale jak zwykle był pewnie chaos i jeszcze raz chaos w naszych boksach, kompletny brak organizacji. A trener to ja nie wiem czy to była tylko pomyłka czy on naprawdę nie wiedział o mozliwości zrobienia taktyka w 12 biegu.

Teraz to pasowałoby wygrać wszystkie meczyki u siebie i postarać się w Gnieźnie (myślę, że z maćkiem możemy spokojnie powalczyć też w Lublinie) , jeśli tak się to wszystko ułoży to są duże szanse na 1/4.


           
Post 26 kwi 2004, o 02:30
 


Cytuj:
Sekud tu bym sie klocil... Moim zdaniem w Gnieznie wygramy,
wtedy juz powinien jechac Maciej a i Trojan dojdzie do optymalnej formy.


Oczywiscie nie jest to wykluczone, ze w Gnieznie wygramy, zwlaszcza ze
mamy trenera, ktory tamten tor zna bardzo dobrze.

Tylko ze naszym nigdy w Gnieznie specjalnie nie szlo. Za tamtym torem
nie przepadal chyba nigdy Trojanowski, a i Tomek Rempala za dobrze sie
tam nie czul.

Inna sprawa, ze Gniezno jest jeszcze slabsze od nas, jesli chodzi o sklad,
wiec w tym nalezy upatrywac szansy.

Jedno zas jest raczej pewne - bedzie druga czworka i baraze. Ale do
derbow z Lwowem (na co czekaja w Tarnowie :D) chyba nie dojdzie, bo
ten Lwow to jeszcze gorszy od Lodzi.


           
Post 26 kwi 2004, o 07:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2004, o 08:05
Skąd: Skwierzyna/Grudziądz
Posty: 64

Zobacz profil 
Byłem na naszym zwycieskim meczu w Gnieźnie... :D
Mogli wygrać nasi - możecie i Wy... W Gnieźnie widac brak kasy, co odbija sie na sprzęcie, a za tym i punktów brakuje. Dziś nawet pomimo "kombinacji" sedziego Czarneckiego do spółki z podprowadzającym (wykluczenie Hamilla za utrudnianie startu) bylismy lepsi i tyle :!:

PS. Wasz Woźniak niech idzie na korepetycje z taktyki do naszego Kędziory - efekt zapewniony

Pzdr z G-dza :!:

_________________
Zawsze z Grudziadzem - na dobre i złe


           
Post 26 kwi 2004, o 08:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam
Wrocilem z Ostrowa i postawa naszych zawodnikow jestem wrecz zalamany... Tak jak z Gorzowa mimo nawet wyzszej porazki wrocilem z podniesiona glowa to po tym co wczoraj zobaczylem nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... Dwoch panow mnie wczoraj zalamalo kompletnie, a jeszcze jeden pojechal ponizej moich oczekiwan... Pozwole sobie na podsumowanie zawodnikow naszej druzyny, nie ma mowy o dywagacjach na temat skladu... teraz kazdy moze byc madry... Az sie plakac chce, ze tym razem nie mamy sie gdzie doszukac tego pecha

nasi:

Tomasz Rempala - nastepny bardzo dobry wystep. Tomek imponowal szybkoscia na starcie i na dystansie... Zdobycz punktowa mimo, ze w szesciu startach zadowalajaca... Ocena "+4"

Rafal Trojanowski - na poczatku jechal ladnie, pozniej szlo mu juz coraz gorzej, mimo to uwazam, ze od zawodnika, ktory jechal pierwszy mecz po kontuzji nie moglismy wiecej oczekiwac. Trojan pojechal swoje i za to dla niego ocena "-4"

Charlie Gjedde - teraz sie musze na nastepnych panach troche popastwic. Wczoraj Charlie nie tylko w moich, ale i w oczach dzilaczy, sponsorow, trenera, kierownika i wszystkich stracil bardzo wiele. Wrecz skandalem jest przyjazd na mecz zawodnika o godzinie 16:00. Jak przyjechalismy na stadion do Ostrowa dostalismy informacje, ze Charlie jest na lotnisku w Poznaniu (oddalonym bodaj cos o 150-160 km od Ostrowa, moge sie mylic). Mial dwie godziny zeby przyjechac i przyjechal, ale nie jestem przekonany czy Charlie czasem nie ma w kontrakcie zapisu o przyjezdzaniu dwie godziny przed meczem. Zachowal sie jak gowniarz i obok nastepnego gwiazdora przyczynil sie do porazki naszej druzyny... po pierwsze Charlie sam sobie zaszkodzil, nie tylko nam. Jak wiadomo czy nie bylo go na probie toru, nie bylo go tez na prezentacji, ktora nasi zawodnicy musieli bardzo ociagac... Kiedy zuzlowcy z Ostrowa siedzieli juz na samochodzie ktory podwozi zawodnikow do prezentacji nasi goscie myli w tym czasie gogle, kaski i robili wszystko, aby jak najpozniej rozpoczac impreze... Gjedde nas zawiodl i na pewno poniesie konsekwencje tego co zrobil... Dwa jeg pierwsze biegi to byla dla niego ta wlasciwa proba toru, pozniej zaczal cos jezdzic na troche nizszym niz jego poziom.. Ocena za caloksztalt "-2"

Karol Baran - podobno Maciek Kuciapa chcial pozyczyc mu silnik na ten mecz i przyjechac razem z nim i opiekowac sie Karolem w Ostrowie... Gosc wlasciwie w 6 startach nie zdobyl zadnego punktu, bo co mi z tego ze pokonal Miesiaca i zdefektowanego na trzeciej pozycji Tajcherta... smiech na sali w wykonaniu Karola, to byl chyba jego najgorszy mecz jaki na oczy widzialem... powiewalo tutaj roznymi przypuszczeniami... wydawalo sie, ze Karol nie ma sily wogole na jazde... rezygnowal po jednym, dwoch okrazeniach - to bylo widac na torze. Co sie bede wypowiadal... za ten mecz odsunalbym Karola do konca rundy zasadniczej i specjalnie bym sie nie pierdo***. Postawil chlopak na swoim i przegral nam mecz osobiscie. Ocena "1!!!!!!!"

M.Mical - zyciowka?

P.Miesiac - slaby na starcie, jeszcze slabszy na dystansie... przynajmniej na juniorach z Ostrowa powinien robi za kazdym razem punkty... "-2" dla Pawla

Jak mozna prowadzic 8-ma pkt i przesrac 14-ma ? My zawsze to potrafilismy i tym razem tez nam sie udalo... brak slow, fatalny mecz w naszym wykonaniu ogolnie mowiac...

Pzdr.


Aha jeszcze dodam od siebie cos, bo przegladnalem po lebkach co pisaliscie wczesniej. Nie oszczedzajcie Gjedde jak was nie bylo na meczu, bo gosc zwalil razem z Baranem nie tylko wynik, ale tez atmosfere juz na wstepie na stadion... Mam jeszcze przed oczami ludzi chodzacych kolo bramy wyjazdowej na stadion... Zawiodl mnie Gjedde, oj zawiodl... przestancie sie litowac nad tymi zawodnikami... wczoraj Stal pojechala jeszcze slabiej niz z Gdanskiem.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 kwi 2004, o 09:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
I co może mamy na niego teraz gwizdać, może lepiej neich już nie przyjeżdza na nasze mecze? Skończmy z takimi pierdołami bo jakby Karol pojechał tak jak Gjedde to byśmy mieli dwa punkty.

Acha i jeszcze jedno...działacze nigdy nie są winni, tylko szkoda, że późnym wieczorem w sobote zgłosił się do mnie gość z pytaniem czy my jako strona jesteśmy w stanie załatwić Gjedde transport z Poznania do Ostrowa bo jest problem...tyle odemnie.

Wilkie barawa dla sterników Stali, którzy nie znają nawet regulaminu i w przełomowym jak się później okazało biegu nie zgłosili zmiany za Karola...Mniej pić więcej robic - tak by się chciało powiedzieć.


           
Post 26 kwi 2004, o 09:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
[quote="ramelow"

Jak mozna prowadzic 8-ma pkt i przesrac 14-ma ? My zawsze to potrafilismy i tym razem tez nam sie udalo... brak slow, fatalny mecz w naszym wykonaniu ogolnie mowiac...

[/quote]

ramelow dokaldnie stal fatalnie pojechala szkoda,slow karon na clej linii polegl,gjdde podobno na starcie go podnosilo i juz nie mial szans pozniej na dobra pozycje........pocieszam sie tylko tym,ze i my na tydzien bedziemy mieli 3 pkt bo naprawde jakby z gnieznem u siebie przegrali to wiecej bym na zuzel chyba nie poszedl.fatalnie ejzdza w tym sezonie....tomek sie obudzil to znow karol do du.. i tak to sie kreci.co to jakis zaklety krag??????czy my w koncu wygramy jakis mecz?a tak na marginesie to mam ogromny zal to trenera ...bo jak juz chcial zrobic rezerwe taktyczna to czemu nie wstawil w 12 biegu gjedde za barana tylko w 13 gjedde za trojanowskiego????to jest po prostu chore!!!fakt,faktem,ze i tak pewnie bysmy ten mecz przegrali,ale jak juz chcial zmiane robic to mogl choc troche nad tym pomyslec,podpadl mi i to bardzo nasz trenerek!
rafala nie ma co winic za porazke bo chlopak jest po kontuzji i trzeba wybaczyc slabszy start,ale baran.......na pierwsze 4 starty 3 defekty........tego nie mozna wybaczyc....no i gjedde nie dosc ze slabo (bo stac go na o wiele wiecej)to jeszcze malo sie ni spoznil ...parodia!
nalezy meic tylko nadzieje,ze rafal wroci do pelnej dyspozycji,ze maciek wroci i w koncu zaczniemy jezdzic po ludzku.
pozdrawiam.

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 09:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
I co może mamy na niego teraz gwizdać, może lepiej neich już nie przyjeżdza na nasze mecze? Skończmy z takimi pierdołami bo jakby Karol pojechał tak jak Gjedde to byśmy mieli dwa punkty.

Acha i jeszcze jedno...działacze nigdy nie są winni, tylko szkoda, że późnym wieczorem w sobote zgłosił się do mnie gość z pytaniem czy my jako strona jesteśmy w stanie załatwić Gjedde transport z Poznania do Ostrowa bo jest problem...tyle odemnie.

Wilkie barawa dla sterników Stali, którzy nie znają nawet regulaminu i w przełomowym jak się później okazało biegu nie zgłosili zmiany za Karola...Mniej pić więcej robic - tak by się chciało powiedzieć.


Po pierwsze to Gjedde odebral jakis anonimowy gosc...

Po drugie to go bardzo lubie, ale dlaczego Wy wyszystkich tak bronicie? Nie bede na niego gwizdal, bo sam mnie dobrze znasz, tylko bylem na stadionie od 14 do 19 i wszystko dokladnie widzialem od poczatku do konca...

Po trzecie o jakim zastapieniu Barana mowisz? Domyslam sie, ze o biegu 12, bo innej opcji raczej nie ma. Karol musial jechac, a nie np Tomek Rempala jako rezerwa taktyczna za Ciapka bo taktyka za ZZ puszczac nie wolno... sam bylem nieziemsko wkurzony i dzwonilem z budki do parkingu, ale jak sie okazalo mieli racje oni...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 kwi 2004, o 09:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Po pierwsze to Gjedde odebral jakis anonimowy gosc...


O dobrze powiedziane...o to chodzi...to tylko potwierdza moje słowa, że klub nawet nie zapewnił mu należytego transportu...otóz to!!!

Cytuj:
Po drugie to go bardzo lubie, ale dlaczego Wy wyszystkich tak bronicie?


Pokaż mi w którym momencie kogoś bronie?

Tu nic nie ma do bronienia, bo Karol zwalił nam meczi to wszystko na ten temat. I nie obchodzi mnie to czy on ma problemy ze sprzętem...jest zawodowcem, dostał w ciul kasy i 1 punkt bo drugi to fart na 6 biegów to zdecydowanie za mało.


           
Post 26 kwi 2004, o 09:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
do cholery mow do mnie jeszcze... a o ktorej Gjedde przylecial do POZNANIA !!!!????

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 kwi 2004, o 09:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
no to jak za zz nie mozna rezerwy taktycznej wprowadzic to wszytsko jasne zrobili jak mogli.....ale dla karola nie ma usparwiedliwienia,tak jak mowicie jesli bierze kase to ma miec sprzet przygotowany bo to podstawa tego sportu!
a co do gjedde i tego caeo spoznienia to on najzwyczajniej w swiecie nas olewa......nie zdziwie sie ze na jakis kolejny mecz sie spozni calkowicie.aczkolwiek porazki upartuje z postawie barana.....fatalny wystep,inaczej tego nie mozna podsumowac.

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 09:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wiem o której był w Poznaniu i mnie to wali bo swoje zrobił jakby nie patrzeć...

Również nei bede tego pisał o czym gadaliśmy na gg, ale powiem tak...w tym sezonie (runda zasadnicza) przegramy jeszcze bardzo dużo meczów w tym z Gorzowem u siebie i Gnieznem na wyjeździe, wspomnicie moje słowa, bo ten klub to niestety kupa amatorów. Będę chodził na mecz, pojade do Gniezna, jestem z nimi całym sercem, ale z przykrością stwierdzam w tym momencie nie mamy drużyny....tylko kupe gwiazdorów, którzy uważają się za nie wiem co, którzy dostali kase, a którzy nic nie jadą i jeszcze straszą, że jak nie będą w składzie to odejdą...pytanie tylko gdzie? Do Krosna? DO Łodzi, a może do Lwowa?

Niech sobie wezmą te słowa do siebie bo naprawdę ten sport w Rzeszowie upadnie...

I teraz przytocze słowa Janusza Stachyry po meczu w Rzeszowie: "CI zawodnicy nie będą jechać dopóki przed oczyma będą mili banknoty".


Ostatnio edytowano 26 kwi 2004, o 09:45 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 26 kwi 2004, o 09:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Będę chodził na mecz, pojade do Gniezna, jestem z nimi całym sercem, ale z przykrością stwierdzam w tym momencie nie mamy drużyny....tylko kupe gwiazdorów, którzy uważają się za nie wiem co, którzy dostali kase, a którzy nic nie jadą i jeszcze straszą, że jak nie będą w składzie to odejdą...pytanie tylko gdzie? Do Krosna? DO Łodzi, a może do Lwowa?



dokladnie baran taka gwiazda ze juz nawet nie chce autografow rozdawac!!!!!!!!smutna prawda o rzeszowskim speedwayu!:(
nie tylko ty jestes za ta druzyna,ale jak tak dalej pojdzie to grupa tych ludzi,ktorzy tak kochaja ten sport w rzeszowie bedzie sie ciagle zmniejszac:(

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 09:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
piter napisał(a):
kezman napisał(a):
Będę chodził na mecz, pojade do Gniezna, jestem z nimi całym sercem, ale z przykrością stwierdzam w tym momencie nie mamy drużyny....tylko kupe gwiazdorów, którzy uważają się za nie wiem co, którzy dostali kase, a którzy nic nie jadą i jeszcze straszą, że jak nie będą w składzie to odejdą...pytanie tylko gdzie? Do Krosna? DO Łodzi, a może do Lwowa?



dokladnie baran taka gwiazda ze juz nawet nie chce autografow rozdawac!!!!!!!!smutna prawda o rzeszowskim speedwayu!:(
nie tylko ty jestes za ta druzyna,ale jak tak dalej pojdzie to grupa tych ludzi,ktorzy tak kochaja ten sport w rzeszowie bedzie sie ciagle zmniejszac:(


Trzeba coś z tym zrobić, bo ten sport w Rzeszowie upadnie, a to byłby największy ból dla nas kibiców!!! Nie wyobrażam sobie, aby tego sportu nie było u nas!!! Ale popatrzecie na tabele...szykuje się 6 miejsce jak rok temu i teraz co dalej? Co ze sponsorami? Co z zawodnikami? Zadajcie sobie to proste pytanie...'

Nie ma się co oszukiwać...ten sezon sie dla nas skończył...niestety, a za rok? No własnie co będzie za rok?


           
Post 26 kwi 2004, o 09:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
ramelow ale co???????co my mozemy???tylko dopingowac,ale jak sie widzi taka jazde to anwet tego sie odechciewa:(nie wyobrazam sobie tego,zeby nas moglo nie byc w pierwszej czworce....ze musielibysmy jezdzic druga rynde rozgrywek z 2-go ligowcami....ale chyab musze sie powoli przyzwyczajac.
a boje sie tego,ze jak tak dalej pojdzie to sponsorzy sie wypna na nas a wtedy bedzie koniec:(

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 09:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Co mamy robic? Nam nie pozostaje nic innego jak wierzyć w tą drużynę...tylko to możemy zrobić...bo ich stać na dobrą jazde, na dobre wyniki...tylko jakby to powiedzieć....trzeba jeszcze troszeczkę chcieć...


           
Post 26 kwi 2004, o 10:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
otoz to...trzeba chciec!!!!!!! ty ramelow byles w ostrowie,powiedz mi czy baran faktycznie mial w tych startach defekty(no pomijajac ten gdzie ejchal na 2 pozycji)czy po portsu na koncu jak byl daleko z tylu to odpuszczal?????

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 10:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Czy Wy się jeszcze przez tyle lat nie przyzwyczailiście, że jak ktoś u nas odziwo jedzie, to drugi co powinien jechać odziwo nie jedzie? Tak to już jest z naszymi zawodnikami, że jak jeden ma życiówke to drugi robi 2pkt...

Niestety, ale muszę się zgodzić z Kezmanem, do Gniezna też pojade, ale przegramy tam... Zobaczycie! Z Gorzowem u sibie to samo... Chyba, że wszyscy się obudzą w co nie wierze... :|

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 26 kwi 2004, o 10:29
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2004, o 12:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 31

Zobacz profil 
no wiesz damon jak w gnieznie pojedziemy tak jak wczoraj to na pewno przegramy,zreszta tamten tor wybitnie nam nie lezy wiec chyab niestety trzeba bedzie sie pogodzic z porazka,ale dla tych kibicow choc u siebie by zaczeli wygrywac!!!

_________________
Bialo-niebieskie barwy ma to moj klub to moja stal!!!


           
Post 26 kwi 2004, o 10:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2003, o 09:27
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Posty: 5

Zobacz profil 
Czytajac Wasze forum mam przed oczyma obraz ostrowskich klotni po kazdym przegranym meczu i "wieszania psow" na zawodnikach, ktorzy zawiedli. Wiekszosc z was zapewne nie miala okzji obejrzec spotkania na zywo. A szkoda. Bo naprawde kilku Waszych zawodnikow zapewniolo Ostrowianom moc wrazen. Swietnie dysponowani Tomek Rempala czy bylby zawodnik ostrowskiej Iskry Charlie Gjedde zaprezentowali sie naprawde super. Walczyli o kazdy metr nawierzchni, nie skladali rekawic. Podobnie mozna powiedziec o Rafalku Tronajowskim, ktory, pomimo niepelnej dyspozycji, zwazywszys na odniesiona niedawno kontuzje, zaprezentowal sie naprawde z dobrej strony i pokazal kawalek dobrego speedwaya. Mical i Miesiac - chyba zrobili swoje - wygrali bieg mlodziezowy. Jedynym slabym punktem druzyny byl Karol Baran. Chlopak jeszcze musi troche popracowac. Widac, ze bardzo Wam brakuje Macka Kuciapy, a zastepstwo zawdonika nie spelnia w 100% swojej roli. Byc moze Maciek jest niezastapiony :wink: Gratuluje podjecia walki i zycze wygranej za tydzien w potyczce z Gnieznem :)
Pozdrawiam 8-)

_________________
Wlasnie tej jesieni Intar Ostrow lige zmienil!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi