Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Odpowiedz w temacie

V Runda DM I ligi KM Ostrów - Stal Rzeszów 52-38.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2004, o 21:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 12:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
Ja mam nadzieje ze Baran zacznie jezdzic jak na niego stac. Ciapek wroci i bedzie dobrze. Musza po prostu jezdzic bo ich stac na wiele tylko nie widomo co sie dzieje, sezon sie zaczal jak rok temu kontuzje itp.

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 27 kwi 2004, o 07:11
 


Cytuj:
Niestety, w tamtym sezonie cos sie zmienilo... Karol przestal
udzielac wywiadow, zrobil sie jakis obcy, z klubu dochodzily glosy o tym,
ze wchodzi wszystkim na glowe. Ten Karol byl juz zupelnie inny niz ten
sprzed dwoch, trzech lat. A szkoda. I chcialbym, by wrocil ten stary Karol,
ktorego darzylem naprawde wielkim szacunkiem i ktorego bylem wiernym
kibicem.


Karol byl inny dla dziennikarzy, ale... ja znam go troche z innej strony
i tylko czesciowo moge sie z tym zgodzic. Nie wiem do konca, co sie dzialo
w klubie, bo nie bylem tego swiadkiem. Ale w prywatnych stosunkach
Karol nie byl inny niz dawniej. Kiedy przychodzilo sie do klubu, jak
dawniej rozmawial ze wszystkimi, przyjaznil sie szczegolnie z Lukaszem
Golonka i tu nic sie nie zmienilo. Aczkolwiek o tym, co Maciek mowi,
rowniez slyszalem. Tylko ze tak naprawde, jesli mamy grupe osob,
zawsze sa wieksze czy mniejsze nieporozumienia. To zupelnie normalne
i wydaje mi sie, ze robienie z tego sensacji jest na wyrost.

Udzielanie wywiadow o ile wiem zwiazane bylo z czyms innym. Z jakiegos
powodu, ktorego nie udalo mi sie ustalic, ktos napisal o nim artykul, ze
zrobil sie gwiazda czy cos w tym stylu. To bylo jakos po meczu w Rybniku
(jeszcze po meczu z Rawiczem przeprowadzalem z Karolem wywiad, wiec
wtedy jeszcze ich udzielal). Wiem, ze od tego jednego blizej
nieokreslonego wydarzenia przestal wywiadow udzielac. Przelamal sie pod
koniec sezonu i wiem, ze osobiscie przeprowadzilem z nim dwa wywiady.
Nie bylo z tym wiekszych problemow. Nie wiem, jak jest teraz.

Kazdy czlowiek ma prawo sie na cos wkurzyc, do czegos sie uprzedzic.
Takze moze to nastapic w relacjach zawodnik - dziennikarz. Doskonalym
tego przykladem sa relacje na linii pewna grupa z KK - ja. Sprobujcie
sobie obie te sytuacje porownac i postawic sie na miejscu Karola.

Nikt nie jest swiety, ale tez uwazam, ze nie mozna kogos doszczetnie
skopac za to, co robi. Tym bardziej, ze to ciagle mlody zawodnik i wciaz
nie ma ustabilizowanej formy (malo kto w jego wieku ja ma).


           
Post 27 kwi 2004, o 08:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nobi - nie, mysle, ze niczego by to nie zmienilo. Podalem to jako ciekawostke.

Co do Karola, tu uwaga zwlaszcza do SHARKa - zauwaz, ze tuz po meczu pisalem, ze Karol to tylko czlowiek, jak kazdy moze zawiesc. Ale tez nie moge zrozumiec, dlaczego majac takie problemy ze sprzetem nie zdecydowal sie jednak na start na innym motocyklu. Niech tego nikt nie obdierze jako sugestie, ze Karol oddal mecz. Bron Was Boze przed takimi myslami! Zupelnie nie o to mi chodzi. Chodzi o to, ze Karol czasem jest za bardzo uparty.


           
Post 27 kwi 2004, o 08:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:09
Posty: 156

Zobacz profil 
Niewątpliwie Karol zawalil kilka meczy, szczegolnie ten w Ostrowie ale zobaczcie ze kazdy kto cos zawali pozniej jest obrzucany "blotem" na tym forum... Tak samo bylo z Tomkiem :P Ludzie! Żuzlowcy robią co mogą zeby zdobyc jak najwiecej punktow bo to ich zawód, kazdy chce wykonac powierzone mu zadanie i zarobic takze troszke $ jak w kazdej pracy... A co za tym idzie takze kase na motor.. bo w tym sporcie 100% nie daje sponsor na wszystko, choc musze przyznac ze Karol ma dobrego sponsora... Czasem nam tez duzo nie wychodzi i to niezaleznie od nas.
Dodam jeszcze ze karol bądz co nie bądz walczyl, nawet chyba w 11biegu jechal na 2 pozycji... jakby nie defekt to kto wie... :) Tomek w Gorzowie i Rzeszowie tez walczył, nie odpuszczal jak niektorzy zawodnicy nawet z E ligi. Dajcie Karolowi jeszcze troszke czasu ... Na koncu sezonu proponuje zalozyc temat ocena zawodników po calym sezonie + wybaczenie im zlych meczy :)


           
Post 27 kwi 2004, o 08:41
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:09
Posty: 156

Zobacz profil 
Acha jeszcze pytanko do "OJCÓW" prowadzących strone :) Gdzie jest opis meczu i eventualne wywiady na stronie? :) Bylbym ukontentowany jakbym mogl je zobaczyc i przeczytac.


           
Post 27 kwi 2004, o 08:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Daw ojcem strony nie jestem, ale moge Cie zapewnic ze nic nie bedzie, bo to jest mecz wyjazdowy.... A przeciez wiadome jest, ze strona klubowa nie ma korespondentow za granicami miasta...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 kwi 2004, o 09:32
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:09
Posty: 156

Zobacz profil 
Thx arOn_ek, czasem relacje byly :).
Tak do tematu z Karolem :) ze chlopak nawet w Debreczynie bedzie trenowal :) :
Cytuj:
Janusz Ślączka i Karol Baran w najbliższą sobotę wezmą udział w międzynarodowym turnieju indywidualnym, który odbędzie się w węgierskim Debreczynie

Duży krzyż na droge zawodnikom :)Zeby wrocili zdrowi i cali!!!


           
Post 27 kwi 2004, o 09:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2004, o 20:05
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Posty: 16

Zobacz profil 
I jeszcze trzy słowa do (od) księdza prowadzącego :mrgreen:

Meczyk był ciekawy. Zresztą po pierwszych występach Tomka Rempały i Charlie Gjedde myślałem, że to ZZ wcale nie jest dla Was takie straszne. Rempała - rakieta! Gjedde z kolei najbardziej waleczny zawodnik meczu. Faktem jest jednak, o tym pisali ludzie z Ostrowa przed meczem, że na Ogóra na naszym torze zbyt wielu mocnych się nie znajdzie. Przedwczorajszy mecz to doskonale potwierdził. Z czasem też i liderzy Waszego teamu zaczęli nieco spuszczać z tonu stąd taki wynik a nie inny... Młodzież Wasza spisała się średnio, a to z tego względu, że Liberskiemu 'nieco' podniosło maszynę na drugim łuku i prawie by wkomponował się w bandę, stąd wynik 1:5. Ale generalnie mecz był niezły i na pewno podobał się prawdziwym kibicom, a nie tylko tym, którzy przychodzą na mecze kiedy drużyna wygrywa :wink: Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Lublina (już się powoli szykujemy :P) i wtedy dopiero będzie można realnie ocenić zarówno siłę naszej drużyny, jak i nasze szanse w rewanżu w Rzeszowie.

pozdrawiam

_________________
Hans Clausen!


           
Post 27 kwi 2004, o 11:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
dawspeed napisał(a):
Acha jeszcze pytanko do "OJCÓW" prowadzących strone :) Gdzie jest opis meczu i eventualne wywiady na stronie? :) Bylbym ukontentowany jakbym mogl je zobaczyc i przeczytac.


Z pewnością znajdą się w magazynie "Wokół Toru" - do nabycia 3 maja na stadionie Stali ;)


           
Post 27 kwi 2004, o 11:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Znaczy sie co?
Karol jest be, bo wywiadów nie udziela? Bo 2 mecze zawalił? (uff MaK, myślałem, że o co innego chodzi, gorzej ze Strongiem, bo ma jakieś kwity na Karolika :twisted: i nie chce sie przyznac) Autografy rozdaje, zapewniam. Trzeba tylko do niego podejść.
Jesli chodzi o żużel to sodówka mu nie uderzyła, bo w taki sposób właśnie zarabia na życie, a konflikty sie rodzą, jak zawodnikowi trzeba wypłate dać...
StrongU, ksiegowość prowadzisz Karolowi, że wiesz ile kasy dostał? Powiem Ci, że gówno wiesz i bzdury piszesz i na dodatek złośliwy jesteś.
Cytat:
..."z klubu dochodzily glosy o tym, ze wchodzi wszystkim na glowe."
Te słowa to pewnie imć prezes Ginalski powiedział, który do zawodników mówi sp...laj gówniarzu jak ci nie pasuje.... (chodzi oczywiscie o zaległe za 2 sezony wypłaty za punkty). I w tym miejscu informuję, że jakieś 2-3 sezony temu, przez takich pseudodziałaczy, Karol byl bliski zrezygnowania z jazdy na żużlu!
Trzeba sie upominac o swoje bo nikt za Niego tego nie zrobi i oczywiscie są równi i równiejsi przy okienku kasowym.
Karol wczesniej każdemu "cukrował" i teraz ponosi tego konsekwencje, bo kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupe.
Karol dojdzie do ładu z silnikami to jeszcze wam gęby pozamyka i oczy otworzy... :shock: :wink:

Pozdro.


           
Post 27 kwi 2004, o 12:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
, ze Karol to tylko czlowiek, jak kazdy moze zawiesc.


Słusznie .. przeciez ludzie to nei maszyny i nia za kazdym razem bedzie im wszystko wychodziło a to ze Karol ma nieustabilizowana forme w tym sezonie to niekoniecznie tylko i wyłacznie jego wina.
A co do wywiadów to po meczu z Lublinem Karol był strasznie załamany a jednak udzielił wywiadu telewzij Rzeszów i to całkiem rozsadnie mówił na temat meczu.
Nie wiem czy woda sodowa uderzyła Karolowi do głowy czy co .. ale ja bardzoo chciałbym zeby Karol jeździł tak jak w minionym sezonie.Wiemy ze potrafi tak jeździc pokazał to juz na meczu u nas z Lublinem.W Grudziadzu Karol w 14 biegu uratował remis ..
Ostrów - moze jednak te motory jego nie działąja tak jakby sobie on tego zyczył ... nie wiem

Miejmy nadzieje ze teraz Karol sie zmobilizuje i bedzie juz tylko lepiej ..
Jeszcze tak niedawno wszyscy najeźdzali na Tomka Rempałe a teraz jest on liderem zespołu pod nieobecnosc Macka Kuciapy ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 27 kwi 2004, o 12:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Karol jest be, bo wywiadów nie udziela? Bo 2 mecze zawalił? (uff MaK, myślałem, że o co innego chodzi, gorzej ze Strongiem, bo ma jakieś kwity na Karolika i nie chce sie przyznac) Autografy rozdaje, zapewniam. Trzeba tylko do niego podejść.
Jesli chodzi o żużel to sodówka mu nie uderzyła, bo w taki sposób właśnie zarabia na życie, a konflikty sie rodzą, jak zawodnikowi trzeba wypłate dać...
StrongU, ksiegowość prowadzisz Karolowi, że wiesz ile kasy dostał? Powiem Ci, że gówno wiesz i bzdury piszesz i na dodatek złośliwy jesteś.


haha Shark :lol: żadnych kwitów na Karola nie mam :lol: wiem to, co jest ogólnie dostępne tym, którzy sie nieco bardziej interesują klubem i tym co sie w nim dzieje :lol:
Jasne ze księgowości mu nie prowadze. To co napisałem jest tylko moimi domysłami...jak ktoś ma sponsora, to ten sponsor kase daje...chyba proste.
O tej sodówce to chyba nie do mnie, bo ja nigdzie nic takiego nie pisałem :)
Ja absolutnie nie pojeżdzam po Karolu. Każdemu moze trafic sie słabszy dzień... lecz nie dziw sie, ze ktoś ma do niego pretensje.
Tak jest w każdym sporcie...bramkarz w ważnym meczu puści ,,szmate,, i nikt nie mówi, ze miał słabszy dzień...tylko jadą po nim równo...
Tutaj nikt po Karolu nie jedzie...bez rzadnego wyzywania napisałem, ze Karol przegrał nam mecz t to wszystko.


           
Post 27 kwi 2004, o 12:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Znaczy sie co?
Karol jest be, bo wywiadów nie udziela?


Nie o to chodzi... Raczej o caloksztalt. No nie wiem, jak to dokladnie okreslic. Moze to tylko moja subiektywna ocena?


SHARK napisał(a):
Bo 2 mecze zawalił? (uff MaK, myślałem, że o co innego chodzi


O to tez mi nie chodzi. Bo Trojan czy Tomek, ubostwiani teraz przy kibicow zawalali mecze przez lata i nigdy po nich nie jechalem, zawsze powtarzajac, ze wciaz w nich wierze. I w Karola tez wierze.

SHARK napisał(a):
Jesli chodzi o żużel to sodówka mu nie uderzyła, bo w taki sposób właśnie zarabia na życie, a konflikty sie rodzą, jak zawodnikowi trzeba wypłate dać...


Cos na pewno jest w Twoich slowach, ale ja dalej podkreslam, ze w mojej subiektywnej ocenie Karol sie troche zmienil. Moze dlatego, ze nie jest juz "zoltodziobem", dla ktorego siedem punktow bylo sukcesem.


Cytuj:
..."z klubu dochodzily glosy o tym, ze wchodzi wszystkim na glowe."
Te słowa to pewnie imć prezes Ginalski powiedział, który do zawodników mówi sp...laj gówniarzu jak ci nie pasuje....

Z Ginalskim raczej nie rozmawiam, zapewniam Cie, ze to nie on.

Cytuj:
Karol dojdzie do ładu z silnikami to jeszcze wam gęby pozamyka i oczy otworzy... :shock: :wink:

Nikt temu nie zaprzecza. Ale ani Ty, ani Karol nie mozecie powiedziec, ze na razie Karol nie zawodzi! A przypomnij sobie wpisy przed sezonem, gdy wszyscy liczyli, ze Karol bedzie drugim liderem zespolu... Łaska kibica na pstrym koniu jedzie!


           
Post 27 kwi 2004, o 15:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
MaK ładnie mojego posta "rozebrałeś" ! :wink:
To, że sie Karol zmienił to wiem, bo lepiej znam Go niż ktokolwiek z was. A dlaczego tak jest? To powinniscie juz wiedziec dobrze przede wszystkim w swoim srodowisku dziennikarskim .


           
Post 27 kwi 2004, o 19:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No, mnie to ciezko zaliczyc do srodowiska dziennikarskiego, jako ze nigdy bym sie nie nazwal dziennikarzem :)


           
Post 27 kwi 2004, o 21:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Zdjecia z meczu...
http://www.km.osw.pl/galeria/2004/ostrow-rzeszow/ostrow-rzeszow.php

Obrazek

Strasznie szkoda tego biegu, tego defektu Karola...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi