Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szkółka żużlowa w Rzeszowie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 maja 2004, o 10:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
No to nie wiem co bedzie w nastepnym sezonie. Ale jestem przekonany ze jeszcze w tym sezonie bedzie szkolka......

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 29 maja 2004, o 10:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
No to nie wiem co bedzie w nastepnym sezonie. Ale jestem przekonany ze jeszcze w tym sezonie bedzie szkolka......


mam nadzieję, że się tak stanie, tylko zawodnika trzymająego się na motorze i jadącego tak by chociaż zdać egz na certyfikat trudno wyszkolić w pół roku.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 29 maja 2004, o 12:14
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
No to nie wiem co bedzie w nastepnym sezonie. Ale jestem przekonany ze jeszcze w tym sezonie bedzie szkolka......


Miejmy nadzieje ze sie uda .. chociaz ja wiem :P ale za mało czasu jest w tym momencie na to ..


Sewer napisał
Cytuj:
mam nadzieję, że się tak stanie, tylko zawodnika trzymająego się na motorze i jadącego tak by chociaż zdać egz na certyfikat trudno wyszkolić w pół roku.


Zgadzam sie w zupełnosci ...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 cze 2004, o 06:39
 


Z ciekawosci spytam, czy ktos z Was wie, co dzieje sie z Marcinem
Lesiem oraz Krzysztofem i Grzegorzem Szyszkami, ktorzy mieli w
zeszlym roku zdawac licencje. Czy w ogole do niej przystapia? Jesli tak,
to kiedy.


           
Post 5 cze 2004, o 10:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Chlopcy trenuja. Rzadko, bo rzadko, ale jezdza. Ponoc ostatnio otrzymali znaczna pomoc od MARMY i miejmy nadzieje, ze w koncu beda mieli czestsza okazje, zeby jezdzic. Zwlaszcza, ze mlodszy z braci Szyszkow cofnal sie - moim zdaniem - w rozwoju ;(


           
Post 10 paź 2005, o 11:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Przeszukiwałem forum aby znaleźć jakiś temat o szkółce żużlowej, znalazłem ten, więc pozwolę sobie tutaj zadać pewne pytanie (swoją drogą można zmienić tytuł tego tematu na "Szkółka żużlowa Stali", bo przecież ona istnieje :D).
Otóż bardzo ciekawią mnie informacje na temat obecnego stanu szkółki, zarówno pod względem osobowym (nowi adepci itp.) jak i funkcjonalnym (treningi, postępy w zdobywaniu żużlowego doświadczenia). Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat naszych nowych adeptów (Mateusz ?) ich formy, rokowań na przyszłość, bardzo proszę o "odpis" w tym temacie. Z góry dzięki za info ...
Pozdrawiam ...

_________________
Obrazek


           
Post 10 paź 2005, o 11:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
No wiec na te chwile na pewno trenuje Mateusz Szostek. Na motocyklu siedzi od niedawna, ale radzi sobie coraz lepiej. Jezdzi w kevlarze Karola Barana z czasow Jasolu jakby ktos nie wiedzial ;)

Poza tym ostatnio trenuje tez jakis mlody chlopak, ktory jezdzi na motocyklu w obiciach po Mariusz Fierleju. Wiecej szczegolow o nim nie znam ;)

Od czasu do czas trenuje takze taki maly blondyn, ktory w trakcie zawodow i treningow jest pomagieriem Lesia.

Tym samym nasza szkolka aktualnie licze 3 adeptow.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 paź 2005, o 13:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
a czy przypadkiem nie jest tak ze w sezonie 2006 ktos od nas musi zdac licencje abysmy mogli w 2007 roku zatrudniac obcokrajowca?

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 10 paź 2005, o 13:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
a czy przypadkiem nie jest tak ze w sezonie 2006 ktos od nas musi zdac licencje abysmy mogli w 2007 roku zatrudniac obcokrajowca?


To w tym momencie mnie zamurowało, jeżeli to co ty mówisz to jestem w szoku, takiego durnego wynalazku to w życiu nie widziałem, GKSŻ rulezzzzz


           
Post 10 paź 2005, o 13:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
pablo napisał(a):
a czy przypadkiem nie jest tak ze w sezonie 2006 ktos od nas musi zdac licencje abysmy mogli w 2007 roku zatrudniac obcokrajowca?


To w tym momencie mnie zamurowało, jeżeli to co ty mówisz to jestem w szoku, takiego durnego wynalazku to w życiu nie widziałem, GKSŻ rulezzzzz


Aby zakontraktowac obcokrajowca, przynajmniej 3 adeptów klubu musi w ciągu 3 lat zdac licencje żużlową.
Ten problem jest zreszta na czasie i dotyczy obecnie Gniezna.


           
Post 10 paź 2005, o 14:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 11:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Michael napisał(a):
pablo napisał(a):
a czy przypadkiem nie jest tak ze w sezonie 2006 ktos od nas musi zdac licencje abysmy mogli w 2007 roku zatrudniac obcokrajowca?


To w tym momencie mnie zamurowało, jeżeli to co ty mówisz to jestem w szoku, takiego durnego wynalazku to w życiu nie widziałem, GKSŻ rulezzzzz


Aby zakontraktowac obcokrajowca, przynajmniej 3 adeptów klubu musi w ciągu 3 lat zdac licencje żużlową.
Ten problem jest zreszta na czasie i dotyczy obecnie Gniezna.


A nie czasem jednego adepta na 3 lata??


           
Post 10 paź 2005, o 14:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kibic4ever2 napisał(a):
A nie czasem jednego adepta na 3 lata??


To by dopiero bylo wyzwanie ;). Jednego na trzy lata to ja sam bym wyszkolil :P.

Nas to na razie nei dotyczy. W ubieglym sezonie egzamin zdala trojka. By spelnic wymog nastepnego chlopaka mozna wyslac na egzamin w 2007 roku... I oby tak sie przypadkiem nie stalo.


           
Post 10 paź 2005, o 14:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
I oby tak sie przypadkiem nie stalo.

Ja mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Mi marzy się sytuacja, gdzie co roku licencję będzie zdawać 1-2 adeptów. Chociaż od przybytku czasem jednak głowa boli, gdyż np. Częstochowa ma 10 juniorów ( :shock: ) i mają problem w tym, w kogo inwestować, bo poza Ciurą, Szczepaniakiem i młodym Piekarskim pozostała 7 prezentuje w miarę wyrównany poziom :!: Trzech adeptów w szkółce (K2 dzięki za info :wink: ) to nie jest zły wynik. Jeżeli zaczniemy przyjmować chłopaków w wieku powiedzmy 15 lat, to może coś z tego być w przyszłości. Zobaczymy jak potoczy się sprawa Klimka, który chyba u nas trenuje częściej niż w Lublinie. A z tego co widziałem, to talent ma nieprzeciętny ....

_________________
Obrazek


           
Post 10 paź 2005, o 14:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Częstochowa ma 10 juniorów ( :shock: ) i mają problem w tym, w kogo inwestować, bo poza Ciurą, Szczepaniakiem i młodym Piekarskim pozostała 7 prezentuje w miarę wyrównany poziom


Tak gwoli scislosci to Ciura jest pierwszy na liscie tych, ktorzy beda musieli szukac innego klubu. Jedyne, czego koledzy z Wlokniarza moga mu pozazdroscic, to talent. Talent, ktory najprawdopodobniej juz zmarnowal. A szkoda, bo sledzilem kariere tego chlopaka od poczatku w wierze, ze cos z niego bedzie i najprawdopodobniej sie pomylilem. Coz, sport to praca, praca i jeszcze raz praca. I mnostwo wyrzeczen.

PS. Przepraszam za OT, ale nie moglem sie powstrzymac ;).


           
Post 11 paź 2005, o 22:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
A ja sie pytam kiedy ostatnio widzieliście lesia na torze morze warto wyłonczyc kompa i rzejsc sie na hetmanską ten chłopak robi duże postempy a pozatym ma poukładane w główce(no smoking,....), wiem bo znam go osobiście jeszcze z czasów dawnej rzeszowskiej ligi speedrowerowej. wprawdzie ona ni jak sie ma do zuzla ale juz wtedy było widać że chłopak ma sportową zadziorność i najważniejsze wie czego chce. Mozecie nazwać mnie lokalnym patryjotą bo jestem z białej ale wróżże temu chłopakowi niezłoł kariere bo już Kużnia muwił o nim że jest nieoszlifowanym diamentem

Miłe widziane wasze opinie na jego temat


           
Post 11 paź 2005, o 22:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
senatorprl napisał(a):
Miłe widziane wasze opinie na jego temat

Hmm, na torze to każdy wie jak jest. W przyszłym roku 20 lat, cóż niewiele zostało tego wieku juniorskiego, lecz talent ma. 2 lata do i duzo, i mało, wierzę że będzie z niego jeszcze pociecha w klubie ...
A osobiscie to chłopak kulturalny, komunikatywny, sympatyczny gość po prostu ...

_________________
Obrazek


           
Post 11 paź 2005, o 23:11
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
ciezko bedzie mu sie przebic w przyszlym sezonie do skladu, a wiec mala ilosc startow w lidze(w exstralidze moze byc rowna zero) zachamowuje jego rozwoj sportowy,
moze wypozyczyc go do slabszego klubu pierwszoligowego i kontrolowac jego rozwoj(pomagac w przygotowaniu sprzetu itd.) badz wogole zastanowic sie nad sensem inwestycji w tego zawodnika :?: moze trzeba skupic sie nad prowadzeniem szkolki i inwestowac w mlodych zuzlowcow, Marcin ma juz 19 lat i to jest najwiekszy problem


           
Post 12 paź 2005, o 00:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Ja proponowalbym wypozyczyc Lesia do klubu z nizszej ligi (np Krosno :wink: ) tam by jezdzil i nabieral doswiadczenia, ale co sie stanie w razie odpukac kontuzji jednego z naszych podstawowych juniorow? Wydaje mi sie ze Les jest odrobine lepszy od Krzyska Szyszki. Napewno jeden z nich powinien zostac gdzies wypozyczony


           
Post 12 paź 2005, o 10:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
liber88 napisał(a):
Ja proponowalbym wypozyczyc Lesia do klubu z nizszej ligi (np Krosno :wink: ) tam by jezdzil i nabieral doswiadczenia, ale co sie stanie w razie odpukac kontuzji jednego z naszych podstawowych juniorow? Wydaje mi sie ze Les jest odrobine lepszy od Krzyska Szyszki. Napewno jeden z nich powinien zostac gdzies wypozyczony


dokladnie uwazam to samo. przeciez w przypadku ewentualnej kontuzji (stachyra miesiac) nic zlego tak naprawde sie nie stanie. przeciez jeden z nim regulaminowo moze jechac tylko jeden raz :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 12 paź 2005, o 13:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
ja bym Lesia nigdy nie wypożyczył do Krosna, przecież w krośnie nie dadzą mu sprzętu, bedzie miał tylko jeden motor na sezon, a przeciez są defekty, wątpie zeby klub mu to opłacał, moje zdanie: jeśli Leś zostanie wypozyczony do Krosna to po zawodniku, chyba ze Stal bedzie mu remontowała silniki itp. :wink: a on bedzie jeździł regularnie w każdym meczu, jako podstawowy zawodnik .... Krosno moze sie sugerować tym ze Leś w poludniowej lidzie młodzieżowej na ich torze zrobił komplet punktów (3,-,3,-) :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi