Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szkółka żużlowa w Rzeszowie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 kwi 2004, o 20:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
No coz widze, ze co niektorzy nie sa w temacie-Maciek Pietraszek juz od kilku sezonow nie trenuje.Teraz "bawi sie" w mechanika,o ile sie nie myle Macka Kuciapy i pomaga w miare mozliwosci reszcie naszych chlopakow.


Jednak się mylisz bo Maciek jest mechanikiem Karola Barana :wink:

Ja wiem czy się bawi? Z tego co mówi Karol nie zna drugiego takie, jesli chodzi o ustawienie sprzęgła :D


           
Post 20 kwi 2004, o 21:52
 


Sylwia napisał(a):
No coz widze, ze co niektorzy nie sa w temacie-Maciek Pietraszek juz od kilku sezonow nie trenuje.

Droga Sylwio wg mnie jesteś w błędzie... :) W tamtym sezonie Maciek nawet chciał ponownie zdawać egzamin na licencje z tego co się orientuję... :P


           
Post 20 kwi 2004, o 21:53
 


Damon napisał(a):
Sylwia napisał(a):
No coz widze, ze co niektorzy nie sa w temacie-Maciek Pietraszek juz od kilku sezonow nie trenuje.

Droga Sylwio wg mnie jesteś w błędzie... :) W tamtym sezonie Maciek nawet chciał ponownie zdawać egzamin na licencje z tego co się orientuję... :P


na sportsboardzie widzialem nawet kilka zdjec z "amatorskich" poczynan Macka na torze w tym roku, bodajze w Machowej;]


           
Post 21 kwi 2004, o 17:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
NoBi_MiStRz napisał(a):
Ares napisał(a):
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Skoro szkólka jest to moze powiesz kiedy i gdzie ci mlodzi trenuja????


Widze ze jestes obeznany w temacie .. Pietraszek wcale nie jest młody .. On juz jest w wieku seniora ale nie pamietam ile dokłądnie ma lat :)
To ze pietraszek nie jest juniorem wcale nie znaczy ze nie moze zdac licencji. Zbigniew Waczynski zdał licencje w wieku 34 lat. Wiec nie mow mi ze sie nie znam na zuzlu.


           
Post 21 kwi 2004, o 21:30
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Chodzi mi o to ze Maciek nie jest w szkółce .. on bardzoo dobrze radzi sobie na torze .. Wiem ze licencje moze ponownie zdac ... nawet za 10 lat jak bedzie chciał i bedzie miał jeszcze siły jeździc na zuzlu :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 21 kwi 2004, o 21:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
NoBi_MiStRz napisał(a):
Ares napisał(a):
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Skoro szkólka jest to moze powiesz kiedy i gdzie ci mlodzi trenuja????


Widze ze jestes obeznany w temacie .. Pietraszek wcale nie jest młody .. On juz jest w wieku seniora ale nie pamietam ile dokłądnie ma lat :)


No rzeczywiście nie wiedziałem ile ma lat Pietraszek.......mój błąd Sory :)

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 21 kwi 2004, o 21:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
NoBi_MiStRz napisał(a):
Ares napisał(a):
brzycho napisał(a):
Szkolka jest!! jest w niej 4 zawodnikow Marcin Leś Maciej Pietraszek i Szyszki


Skoro szkólka jest to moze powiesz kiedy i gdzie ci mlodzi trenuja????


Widze ze jestes obeznany w temacie .. Pietraszek wcale nie jest młody .. On juz jest w wieku seniora ale nie pamietam ile dokłądnie ma lat :)


No rzeczywiście nie wiedziałem ile ma lat Pietraszek.......mój błąd Sory :)


No nic sie nie dzieje własnie od tego jest forum :wink:
Pozdrówka :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 kwi 2004, o 09:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Dlaczego nie ma prawdziwej szkółki w Rzeszowie?
Moim zdaniem jest kilka przyczyn:
1. Brak środków finansowych w sekcji.
2. Brak racjonalnego, konsekwentnego planu szkolenia młodzieży.
3. Brak odpowiedniego szkoleniowca, który mógłby ten plan stworzyć i realizować.
4. Brak wsparcia władz miasta dla szkolenia młodych żużlowców.

A propos środków finansowych szkółka powinna mieć zapewniony budżet na cały sezon i nie powinien on być uzależniony od sytuacji finansowej pierwszej drużyny...
Co do planu szkolenia nie wiem czy taki plan istnieje...
Jeżeli chodzi o szkoleniowca, niestety Rzeszów nie dochował się własnego wartościowego trenera, który posiadałby nie tylko umiejętności ale także siłę przebicia gwarantującą konsekwencję w realizacji planu szkoleniowego a także walkę o dobro szkółki....

Brak szkolenia prowadzi do marginalizacji drużyny i do "skrośnienia"(oczywiście nic nie mam do tego miasta i ludzi go zamieszkujących) czyli sprowadzania do drużyny "odpadów" ligowych. Jak na razie nie stać nas na sprowadzanie wartościowych zawodników więc powinniśmy zająć się szkoleniem jeżeli chcemy coś jeszcze w sporcie żużlowym znaczyć... Poza tym nic nie daje kibicowi większej satysfakcji niż zwycięstwa młodego wychowanka nad bardziej doświadczonymi i utytułowanymi zawodnikami...

VIDE 1994!!!!!!!!!!!


           
Post 24 kwi 2004, o 09:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Jak sie wczoraj dowiedziałem (nie wiem czy to jest prawda czy falsz) ale bracia szyszkowie poszli do szkólki w Krosnie poniewaz w Rzeszowie nie mieli okazji jeździc na torze i sie rozwijac ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 kwi 2004, o 09:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
NoBi_MiStRz napisał(a):
Jak sie wczoraj dowiedziałem (nie wiem czy to jest prawda czy falsz) ale bracia szyszkowie poszli do szkólki w Krosnie poniewaz w Rzeszowie nie mieli okazji jeździc na torze i sie rozwijac ..

Jezeli to prawda no to wypas... :/ Ale wcale sie im nie dziwie, skoro w Krosnie sobie wiecej pojezdza...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 kwi 2004, o 10:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
NoBi_MiStRz napisał(a):
Jak sie wczoraj dowiedziałem (nie wiem czy to jest prawda czy falsz) ale bracia szyszkowie poszli do szkólki w Krosnie poniewaz w Rzeszowie nie mieli okazji jeździc na torze i sie rozwijac ..

Jezeli to prawda no to wypas... :/ Ale wcale sie im nie dziwie, skoro w Krosnie sobie wiecej pojezdza...


prawda prawda ..

Podobno Młody Szyszka chciał sobie cos tam kupic to motoru za 1700 zł .. uzbierał sobie 700 zł bo tyle dał rady tylko .. poszedł do klubu prosic by dołozyli mu 1000 zł a w klubie pojasnili mu ze jak uzbierał 700 zł to niech jeszcze 1000 zł uzbiera i lekko sie chłopak załamał i chyba olał tą nasza szkółke i wcale sie jemu w tym momencie nie dziwe ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 24 kwi 2004, o 11:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No to pięknie... czarno rysuje się przyszłość naszego klubu, skoro szkółkowicze odchodzą do Krosna.
Kilka lat temu funkcjonował pewien przepis mówiąc, że jeśli przez 3 lata klub nie wyszkoli żadnego zawodnika z licencją to w kolejnym sezonie nie będzie mógł korzystać z obcokrajowców. Czy ktos wie czy ten przepis nadal obowiązuje?
Ostatni wychowankowie (Miesiąc & ska) zdali licencję w 2001 roku. Jeśli ten przepis nadal funkcjonuje a w tym sezonie żaden z młodych nie zda licencji (a to pewne bo kto ma ją zdać jak nie ma szkółki i szkółkowiczów) to w sezonie 2005 nie bedziemy mogli kotraktować obcokrajowców
Chyba że tego przepisu już nie ma, ale to marne pocieszenie


           
Post 28 maja 2004, o 08:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 gru 2003, o 00:43
Skąd: LUBLIN
Posty: 20

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Kilka lat temu funkcjonował pewien przepis mówiąc, że jeśli przez 3 lata klub nie wyszkoli żadnego zawodnika z licencją to w kolejnym sezonie nie będzie mógł korzystać z obcokrajowców. Czy ktos wie czy ten przepis nadal obowiązuje?

Przepis ten obowiazuje dalej jest to Art. 715 :)
A w Lublinie w szkółce coraz lepiej 14 letni Rałał Klimek może być dobrym materiałem na żużlowca ostatnio na treningu mijał Szymka Bałabucha jak chciał waleczność 5:D no i Kacper Kępa który będzie w tym sezonie zdawał licencje też ma smykałke do żużla przypominam że był on wielokrotnym medalista mistrzostw Polski na motocrossie!! Zaczął trenować też brejdak Kacpra małolat jakis ale czaij młody co i jak :)

Przyszła para tż-u-> Rafał Klimek & Kacper Kępa 8-)

_________________
BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS!!!
TŻ LUBLIN FOREVER!!!
ZA ROK EKSTRALIGA!!!


           
Post 28 maja 2004, o 08:34
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Kiedys para młodziezowców u nas Winiarz Trojanowski i kazdy bieg młodziezowy 5:1 dla Stali ... hmmm to były dopiero czasy a teraz :roll: :?: :?:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 maja 2004, o 09:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Kiedys para młodziezowców u nas Winiarz Trojanowski i kazdy bieg młodziezowy 5:1 dla Stali ... hmmm to były dopiero czasy a teraz :roll: :?: :?:


Niestety Nobi ale to są już zamierzchłe czasy i od ładnych paru sezonów raczej drżymy o to żeby młodzik zrobił jakiekolwiek punkty.
Teraz na szkółkę nie ma kompletnie kasy i to jest złe bo wszystko jest dawane dla pierwszej drużyny, nie mysli się po prostu co będzie za dwa czy trzy lata. Takie są na razie realia.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 28 maja 2004, o 10:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
PRZEMAS napisał(a):
Przepis ten obowiazuje dalej jest to Art. 715 :)

No jest ale chyba zostal lekko zmodyfikowany bo teraz brzmi tak :
Kod:
Klub, ktory w latach 2003-2005 nie wyszkoli 3 zawodnikow do uzyskania certyfikatu na uprawianie sportu zuzlowego, nie bedzie mogl w 2006r. podpisac umow kontraktowych z zawodnikami zagranicznymi.

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 28 maja 2004, o 11:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 gru 2003, o 00:43
Skąd: LUBLIN
Posty: 20

Zobacz profil 
''Przy okazji zainteresowania, jakie wywołał mecz, klub ogłasza nabór do szkółki żużlowej dla chłopców w wieku 12-15 lat. Lada dzień na zajęcia zgłosi się dwóch 15-latków z podlubelskiej miejscowości Bystrzejowice, którzy jeżdżą na motocyklach od 8 roku życia i potrafią wyczyniać na nich prawdziwe akrobacje. Być może będą to konkurenci dla nadziei klubu Rafała Klimka. '' :D

Andrzej Kwiek (Kurier Lubelski)

_________________
BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS!!!
TŻ LUBLIN FOREVER!!!
ZA ROK EKSTRALIGA!!!


           
Post 28 maja 2004, o 17:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Somsiad z Polski napisał(a):
PRZEMAS napisał(a):
Przepis ten obowiazuje dalej jest to Art. 715 :)

No jest ale chyba zostal lekko zmodyfikowany bo teraz brzmi tak :
Kod:
Klub, ktory w latach 2003-2005 nie wyszkoli 3 zawodnikow do uzyskania certyfikatu na uprawianie sportu zuzlowego, nie bedzie mogl w 2006r. podpisac umow kontraktowych z zawodnikami zagranicznymi.
W tym przepisie co roku zmieniane są jedynie daty, ale istota została zachowana. Chodzi po prostu o to, że jesli przez 3 kolejne sezoy klub nie wyszkoli 3 lub więcej (heh początkowo myślałem, że 1 wystarczy...) młodzików doprowadzając ich do zdania licencji to w kolejnym sezonie nie bedzie mógł korzystać z obcokrajowców. Dotychczas taki los spotkał jeynie Wandę Kraków. Idziemy jej śladami. To jest tragiczna informacja, której skutki poznamy dopiero w przyszłym roku. Niestety tylko naiwni mogą wierzyć że aż 3 chłopaków zda licencję... Przecież nawet tylu w szkółce nie ma :|

Dlatego zamiast marzyć o skandynawskich gigantycznych korporacjach które wpakują miliony dolarów w rzeszowski żużel lepiej zajmijmy się szkoleniem młodzików. Bo żadna firma nie wyłoży złamanego euro na klub który nie może korzystać z obcokrajowców :?


           
Post 28 maja 2004, o 23:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Podstawowe pytanie - jak ten przepis ma sie do naszego wejscia do Unii? Przeciez przepisy dotyczace przeplywu sily roboczej czy kapitalu sie diametralnie zmienily. Ciekaw jestem, ktorzy prawnicy okaza sie skuteczniejsi? Ci zwiazani z PZM? Czy ci, ktorzy bronic beda interesow zawodnikow? Pozdrawiam.


           
Post 29 maja 2004, o 01:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Chodzi po prostu o to, że jesli przez 3 kolejne sezoy klub nie wyszkoli 3 lub więcej (heh początkowo myślałem, że 1 wystarczy...) młodzików doprowadzając ich do zdania licencji to w kolejnym sezonie nie bedzie mógł korzystać z obcokrajowców. Dotychczas taki los spotkał jeynie Wandę Kraków. Idziemy jej śladami. To jest tragiczna informacja, której skutki poznamy dopiero w przyszłym roku. Niestety tylko naiwni mogą wierzyć że aż 3 chłopaków zda licencję... Przecież nawet tylu w szkółce nie ma :|

Dlaczego tragiczna informacja, ja uwazam ja za bardzo dobra 8-)

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi