Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IX Runda DM I ligi Start Gniezno - Stal Rzeszów 32-58 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 cze 2004, o 17:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAA
Są jeszcze szanse!!
3Vcie kciuki!!

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 6 cze 2004, o 17:03
 


Eisenhower napisał(a):

Ciesze sie ze Maciak po kontuzji dobrze pojechał, No nawet Filus pojechał dobrze, reszta na swoim poziomie. Nie ma zastrzeżeń do nikogo. Miesiąc mógłby pojechac lepiej ale nie ma co narzekać :D Tak trzymać i bedziemy w czwórce :D


nie mozna popadac w hurraoptymizm, bo rywal nie byl-delikatnie mowiac- zbyt wymagajacy, aczkolwiek cieszy tak przekonywujae zwyciestow naszych asow :wink: Mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej, bo to, ze nasi potrafia jezdzci przciez nie raz udowodnili;] Teraz trzeba czekac na chloapkow z kk az wroca i zdradza troche wiecej szczegolow ;D


           
Post 6 cze 2004, o 18:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja bym to tak podsumowal:
W spotkaniu 2 najslabszych druzyn w 1 lidze gora byli goscie. Ich zwyciestwo bylo zdecydowane ale nalezy takze wziac pod uwage to ze tak salbego Gniezna jak w obecnym sezonie jeszcze nikt nie widzial dlatego nie jest niespodzianka ze to wlasnie Rzeszowianie pojechali po nich jak chcieli wywozac cenne, wysokie zwyciestwo. Czy to dobry omen na przyszle spotkania okaze sie niebawem kiedy poprzeczka zostanie troche wyzej postawiona.
8-)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 cze 2004, o 20:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Pora na tradycyjne podsumowanie wystepu poszczególnych żużlistów 8-)
T.Rempała - :shock: - to bez wątpienia najmilsze zaskoczenie w tym sezonie. Tomek jest w życiowej formie, w każdych zawodach w których startuje robi po kilkanaście punktów. Udowadnia tym samym, że warto na niego stawiać. Oby tylko sprzęt dopisywał a na jego punkty można bedzie liczyć.
R.Wilk - dziś nadspodziewanie dobrze, ale w końcu tor w Gnieźnie zna bo w Starcie jeździł. No ale trzeba przyznać, że Wilku pojechał przywoicie jak na swoje możliwości. Żeby tak z Ostrowem.
M.Kuciapa - doskonale jak zwykle.
M.Fierlej - dwa udane wyścigi, pozostałe kiepskie. Za wcześnie by mówić o poprawie w jego przypadku. Porażka z Łukaszem Związko to nieporozumienie.
R.Trojanowski - świetnie, po słabym starcie w IMP miałem spore obawy co do niego, ale jak widać niesłusznie. Trojan jest w tym roku w dobrej formie i startując w Słowenii i innych miastach powinien ją utrzymać.
P.Miesiąc - no niestety ale tragicznie. Z najsłabszym zespołem w lidze w pięciu biegach ani razu nie pokonał rywala, bo 2 oczek po taśmie Śpiewanka liczyć nie można. Niektórzy zaczną pisać, że on nie ma na czym jechać, a na czym jeździ Gomólski czy Lisiak? Ech... po przyzwoitych wystepach w MDMP liczyłem na dużo więcej.
M.Micał - doturlał się do mety i o to chodzi. W meczu z Intarem powinien się spiąć i w 1 biegu powalczyć z duetem juniorskim Ostrowa.

Ogólnie wygrana i jej rozmiary cieszą, ale nie ma się co podniecać. Ten mecz nie był prawdziwym sprawdzianem możliwości.


           
Post 6 cze 2004, o 20:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
a Karol Baran dzisiaj nie pojechał z waszą drużyną do Gniezna tylko spacerował po stadionie w Krośnie z telefonem komórkowym :P


           
Post 6 cze 2004, o 20:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
bazyli_ napisał(a):
a Karol Baran dzisiaj nie pojechał z waszą drużyną do Gniezna tylko spacerował po stadionie w Krośnie z telefonem komórkowym :P


Pewnie sobie już nowy kontrakt negocjował, bo z taką formą to w przyszłym roku.... tylko Krosno mu zostanie :lol:

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 7 cze 2004, o 00:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Gratulacje. Imponujące zwycięztwo. Miło widzieć Macka w dobrej formie :D Powodzonka w walce o 1/4 A Baran widzie niezłego przypału wam narobił. Niezle sie zapowiedał a tu co cienizna. A tak na początku sezonu było głośno o Lublinie a tu cienizna jak sie patrzy. No bywa i tak. Ale lepsza słąba forma niż ................


Pozdro :!:

_________________
Obrazek


           
Post 7 cze 2004, o 08:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
micson napisał(a):
M.Fierlej - dwa udane wyścigi, pozostałe kiepskie. Za wcześnie by mówić o poprawie w jego przypadku. Porażka z Łukaszem Związko to nieporozumienie.


micson nie byłes na meczu to nie mozesz powiedziec ze kiepsko .. wg mnie to widac u niego sporą poprawe .. wogóle taki waleczny no ale cały czas go wozili po bandzie to nie dawał rady . .a tor był tak wczoraj zrobiony ze jak ze startu ktos Cie powiozł to juz raczej szans na pkt pozycje nie miałes .. taka prawda ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 cze 2004, o 10:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja jeszcze do tego wszystkiego dodam, ze chcialbym jeszcze kiedys przejsc przez siatke pasu bezpieczenstwa na stadionie polozonym na drugim koncu polski i razem z zawodnikami po 15 biegu cieszyc sie z wygranej... wielkie podziekowania dla wszystkich zuzlowcow naszej ekipy i trenera za wyjscie po meczu pod nasz sektor...

ps: zostalo to uwiecznione na zdjeciach...
dziekujemy, dziekujemy!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 cze 2004, o 12:08
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Ja jeszcze do tego wszystkiego dodam, ze chcialbym jeszcze kiedys przejsc przez siatke pasu bezpieczenstwa na stadionie polozonym na drugim koncu polski i razem z zawodnikami po 15 biegu cieszyc sie z wygranej... wielkie podziekowania dla wszystkich zuzlowcow naszej ekipy i trenera za wyjscie po meczu pod nasz sektor...

ps: zostalo to uwiecznione na zdjeciach...
dziekujemy, dziekujemy!


dokladnie macie racje ,a jeszcze nie wspomnielismy jak rafal trafil na wspolny obiadek z nami eheheh ach ta muzyka podobala mu sie co nieeeee :D:D:D

*********************
"we are the champions"


           
Post 7 cze 2004, o 14:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
To moze ja troche na tworze :D

1.Tomek - poezja. świetny na starcie, jeszcze lepszy na dystansie. W biegach w których wygrał przyjezdzał 30 metrów za pozostałymi rywalami.
2.Wilku - na poziomie. rywal słaby to i Wilku pojechał :D
3.Ciapek - wydaje mi sie, ze to jeszcze nie był ten Ciapek co zawsze. W swoim pierwszym biegu musial sie wiele napracować, by wygrac z hmm chyba Lisiakiem, a moze Ciapek jezdzil na rezerwowej maszynie?? Niewykluczone, ale ok oby tak zawsze :D
4.Filuś - ja równiez nie zgodze sie z Tobą Micson. Filuś jechał świetnie. W pierwszym biegu wiadomo: bezdyskusyjna tasma, poźniej 2x wygrana z Mackiem który nie był az tak skory puścic Filusia na 1 miejsce, jednao 3 i jedno 4 miesce, ale trzeba zaznaczyć ze w obydwu tych biegach Mariusz jechal z zewnetrzynch pól startowych. Ze startu wychodził na 5:1, ale albo juz w 1 łuku, albo na dystansie był wyjątkowo chamsko traktowany przez gnieznian. Jak na mój gust, to Filek wreszcie uporal sie ze sprzetem i powinien być mocnym punktem drużyny.
5.Trojan - :D:D W 9 biegu zaspał na starcie :) pózniej gonił jak wariat i udało mu sie przejsc na 2 miejsce. Bardzo dobry wystep :)
6 Tydzień :D - troche fatalnie to wygladało. Nie pamietam któren to bieg, ale Tydzień wyszedł ze startu na 5:1 ale zapomniał ze jedzie na torze w Gnieznie, a nie w Rzeszowie - kilka razy odbił sie od bandy i spadł oczywiscie na ostatnie miejsce...bardzo słaby wystep
7.Marianna :P - Marian do Machwoej musi pojechac :D i troche poćwiczyć skaladanie sie w łuk na techniecznym torze :D

Po meczy we Wrzesni zjedliśmy bardzo mily obiad :D w towarzystwie Trojana, brata Trojana i Pana Wacka K. :P a na jednej ze stacji benzynowych spotkaliśmy Stachyrów wracających z meczu z Ostrowa :D


           
Post 7 cze 2004, o 15:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Zapraszam do ogladniecia fotem z Gniezna:)))
Mam nadzieje ze niektorzy sie na nich rozpoznaja )))

usunalem linka, za duzo ludzi nie chce byc rozpoznawalnym, beda znac adres Ci ktorzy byli w Gniezni- ramelow


           
Post 7 cze 2004, o 15:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
A Wogole to muzyka w tej knajpie byla przednia heheh


           
Post 7 cze 2004, o 15:17
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Wyjazd przedni, cholernie meczacy, ale co najwazniejsze - zwycieski. Oby wiecej wygranych na torach rywala.

Muzyka wprost rewelacyjna :). Nie dziwne, ze Trojany i Faraon :) tak szybko sie zmyli.

Co do zawodnikow, ciezko oceniac. Na pewno Filus rewelacyjnie nie pojechal, bo zdobyl jedynie siedem punktow. A porazka z Lukaszem Zwiazko naprawde nie przystoi. Zauwazcie tez, ze w wyscigach, w ktorych jechal z Mackiem, "Malemu" nigdzie sie nie spieszylo. Jechal z nim para.

Prawdziwym sprawdzianem formy dla Mariusza i Rafala bedzie dopiero sobotni mecz z Ostrowem. To bedzie cholernie ciezki mecz. Goscie - po porazce z Lbn - musza sie spiac i powalczyc o dwa punkty. A my - jak wiadomo - bez Charliego :(


           
Post 7 cze 2004, o 17:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
dutche napisał(a):
Zapraszam do ogladniecia fotem z Gniezna:)))
Mam nadzieje ze niektorzy sie na nich rozpoznaja )))



Wg na takie fotki nie powinni miec wglądu wszyscy... :( Powinne być one tylko dla osób, które były na wyjeździe...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2004, o 17:25
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
Dlaczego :?: Może to ty jesteś tym któremu ktoś zrobił zdjęcie gdy sobie leje przy drodze :?: :wink:


           
Post 7 cze 2004, o 17:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie jestem... Ale jestem pewny, ze nie tylko ja, ale i kilka osob nie chce zeby te fotki byly w oglonodostepnym dziale, po prostu nie chca byc rozpoznawani...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2004, o 17:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Sorki myslalem ze wszyscy chca sie zobaczyc :)))a juz na powaznie to mozecie to umiescic w jakims zakonspirowanym dzale:))).

Ps.Drugia raz bylem na wyjezdzie i musze przyznac ze Klub kibica milion razy lepiej kibicuje zespolowi na wyjezdzie!!!!Gdzie naprawde ich slychac i sa widoczni!!!!Panowie w sobote ma byc taki sam doping z Ostrowem a wtedy mecz napewno wygramy!!!!!!


           
Post 7 cze 2004, o 21:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
Sorki myslalem ze wszyscy chca sie zobaczyc ))a juz na powaznie to mozecie to umiescic w jakims zakonspirowanym dzale:))).


Ja tez nie chce byc rozpoznawalny w dziale to pierwsza rzecz, druga nie chce aby goscie z pilki widzieli zdjecia bo znowu cos sie im nie spodoba. Po trzecie zdjecia sa w dziale Klubu Kibica Pozdro All a najwieksze dla tych co byli na wyjezdzie!!!!!!!!!


Cytuj:
Panowie w sobote ma byc taki sam doping z Ostrowem a wtedy mecz napewno wygramy!!!!!!


To powiedz niektorym osobom co byly na wyjezdzie aby siedzieli z nami a nie gdzies indziej, i jeszcze mozesz im powiedziec zeby darli pyski bo niektorzy sobie siedza i tylko sie ciesza.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 7 cze 2004, o 23:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Ja jeszcze do tego wszystkiego dodam, ze chcialbym jeszcze kiedys przejsc przez siatke pasu bezpieczenstwa na stadionie polozonym na drugim koncu polski i razem z zawodnikami po 15 biegu cieszyc sie z wygranej... wielkie podziekowania dla wszystkich zuzlowcow naszej ekipy i trenera za wyjscie po meczu pod nasz sektor...

ps: zostalo to uwiecznione na zdjeciach...
dziekujemy, dziekujemy!

Dokładnie Rami! Dla takich chwil warto żyć i warto poświęcić dużą część swojego życia dla żużla...

P.S. Trojan przepraszamy za muze w knajpie... :lol:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 204 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi