Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Wałek z biletami


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 maja 2004, o 08:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Cytuj:
-elemetu-


Hehe element przestepczy :P No to ladnie :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 10 maja 2004, o 16:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
z wchodzeniem na lewo na stadion jest tak jak z calym spoleczenstwem polskim:(kombinowac potrafi...a z drugiej strony to bilety na Marme sa jedne z najtanszych w Polsce jak nie najtansze wiec nie wiem oco chodzi ludziom:( sam widzialem jak kolesie wcisneli ochroniarzowi cos w lape i weszli przez brame do jakiegos domu na lewo od drugiego wirazu:( nie widziel mwiecej takich sytuacji bo do rzeszowa na kazde zawody dojezdzam i jestem godz pol godziny przed meczem:)ale jak wszystko to prawda to naprawde wymiekam i potepiam takie zachowania


           
Post 10 maja 2004, o 18:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Mamo daj na bilet, bo ide na zuzel...
Synu, nie mam, brakuje mi pieniedzy samej, a co dopiero na zuzel.
Mamo prosze, ja kocham speedway
Naprawde synu, jakbym miala to bym CI dala

--------------------------------------------------------------------

Gdybys mial przyposmy taki dialog panie superman z Mama to tez tak bys napisal? Ja nie potempiam, bo rozumie, ze ktos moze nie miec, dlatego Balcerowicz musi odejsc! :)


           
Post 11 maja 2004, o 10:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Mamo daj na bilet, bo ide na zuzel...
Synu, nie mam, brakuje mi pieniedzy samej, a co dopiero na zuzel.
Mamo prosze, ja kocham speedway
Naprawde synu, jakbym miala to bym CI dala


W wielu przypadkach może być jednak tak: "Mamo daj na bilet, bo idę na żużel (a pieniądze, które miałem wydałem na fajki i piwo)"
Można też dostać pieniądze od Mamy, a mimo to przejść przez siatkę, a pieniądze wydać na fajki lub piwo... A jak ma się jakieś przebłyski oporów moralnych, zawsze można powiedzieć, że oni (czyli działacze) nakradli więcej...

Jak komuś naprawdę zależy, to znajdzie pieniądze. Ja kiedyś bidowałem całą zimę, bo zapożyczyłem się u starych na karnet.... Coś 3 miechy byłem bez grosza. No, ale rozumiem tych, którym tak nie zależy, a na żużel chcą iść. Tyle że trzeba też rozumieć klub, który nie może sobie na takie coś pozwalać i po to rozstawia ochroniarzy, żeby ci pilnowali ogrodzenia, a nie brali w łapę.


           
Post 11 maja 2004, o 15:14
 


Kenny napisał(a):
bajerant napisał(a):
Mamo daj na bilet, bo ide na zuzel...
Synu, nie mam, brakuje mi pieniedzy samej, a co dopiero na zuzel.
Mamo prosze, ja kocham speedway
Naprawde synu, jakbym miala to bym CI dala


W wielu przypadkach może być jednak tak: "Mamo daj na bilet, bo idę na żużel (a pieniądze, które miałem wydałem na fajki i piwo)"
Można też dostać pieniądze od Mamy, a mimo to przejść przez siatkę, a pieniądze wydać na fajki lub piwo... A jak ma się jakieś przebłyski oporów moralnych, zawsze można powiedzieć, że oni (czyli działacze) nakradli więcej...

Jak komuś naprawdę zależy, to znajdzie pieniądze. Ja kiedyś bidowałem całą zimę, bo zapożyczyłem się u starych na karnet.... Coś 3 miechy byłem bez grosza. No, ale rozumiem tych, którym tak nie zależy, a na żużel chcą iść. Tyle że trzeba też rozumieć klub, który nie może sobie na takie coś pozwalać i po to rozstawia ochroniarzy, żeby ci pilnowali ogrodzenia, a nie brali w łapę.


nic dodac, nic ujac...-zgadzam sie z kazdym slowem Kennego;]


           
Post 11 maja 2004, o 22:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Dobra, moze sie takie zloby, co przepija kase zamiast dac na bilet, ale im tez sie cos od zycia nalezy i czemu sobie nie maja gulnac browarka w sobotni wieczor :))


           
Post 12 maja 2004, o 10:06
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Moj znajomy opowiadal mi ze na meczu z Gdanskiem chcial przejsc przez siatke ochroniarz go zlapal i powiedzial:"Daj 5zł i idziesz"Niestety nie mial drobnych

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 12 maja 2004, o 10:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Niestety, tak to wyglada...

Pomyslcie, ile to na sezon jest pieniedzy... daje glowe, ze na jeden mecz wejdzie 100 osob przez bramke, a drugie 100 wjezdza na lewo autami nastepne 100 to prezesi i zawodnicy rozdali wejsciowek, jakby to tak zliczyl i pomnozyl przez ilosc meczu u siebie, to wyszlaby dosc spora sumka, na pewno moznaby wyremontowac pare motorow dla szkolki.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 188 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi