Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Następna strona

Odpowiedz w temacie

MDMP/DMPJ


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 lip 2004, o 23:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Dziwne ze tylko nie liczni, bardzo nie liczni widza cos w Prucnalu a Wozniak, Kuzniar czy inni nic takiego w nim nie widzieli...


No z tego wynika, że ani Woźniak, ani Kuźniar nie znają się na żużlu :lol:

Szkoda, że wszyscy zauważają tylko zawodnika, który jest pierwszym juniorem i który ma dobre wyniki. Zapewne jak Piotrek zacznie zdobywać cenne punkty (a zacznie), to wtedy wszyscy zaczną tak samo jak o Miesiącu pisać o nim. :roll:

Cytuj:
Piotrek hmm doda troche wiecej gazu ladauje pod banda.


Jestem niemal na każdym treningu i jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

Cytuj:
Objezdzaja go w dziecnny sposob rywale a on jedzie tak jakby sie bal.


Nic dziwnego jak sprzęt zatrzymuje mu się na łukach.

A na koniec chciałem powiedzieć, że jak juniorem był jeszcze Karol Baran to nikt wtedy nie pisał, że z Miesiąca będzie dobry zawodnik, że to, że tamto. Tylko teraz jak jest pierwszym juniorem to wszyscy traktują go jak króla, a reszta (ta, która nie zdobywa punktów) się nie liczy. A przypomne, że taka sama sytuacja była nie tak dawno z Miesiącem. Karol był juniorem, a Pawłem (podobnie jak teraz Piotrkiem) nikt się nei interesował. Chłopak, choć miał wolny motor nie umiał utrzymać krawężnika, nie umiał wejść poprawnie w łuk. A to dlatego, że był z boku, nie miał sprzętu i wszyscy mieli za przeproszeniem w dupie to co się z nim dzieje. Dopiero jak wszyscy wzieli sobie do serca to, że Baran nie będzie całe życie juniorem wtedy zaczęli się interesować Pawłem. Rezultaty mamy teraz.

To tyle odemnie.


           
Post 20 lip 2004, o 23:55
 


Cytuj:
A na koniec chciałem powiedzieć, że jak juniorem był jeszcze Karol Baran to nikt wtedy nie pisał, że z Miesiąca będzie dobry zawodnik, że to, że tamto.Tylko teraz jak jest pierwszym juniorem to wszyscy traktują go jak króla, a reszta (ta, która nie zdobywa punktów) się nie liczy. A przypomne, że taka sama sytuacja była nie tak dawno z Miesiącem. Karol był juniorem, a Pawłem (podobnie jak teraz Piotrkiem) nikt się nei interesował.

Tylko roznica jest taka, ze Pawel nie mial wtedy 20 lat...

Piotrek jest w takim wieku, ze naparwde ma juz bardzo znikome szanse na osiagniecie conjaniej przywoitego pierwszoligowego poziomu. Nikt juz przeciez nie bedzie inwestowal w zawodnika nie rokujacego zadnych nadzieji na przyszlosc. Byc moze chlopak mial talent, ale zostal on zmarnowany kilka lat temu...Oczywisice bardzo bym chcail, zeby Piotrek wreszcie zdobywal jakies punnkty, ale szczerze mowiac - nie wierze w to, nie widze zadnych przeslanek ku temu, aby zmienic zdanie, niestety...


           
Post 21 lip 2004, o 00:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Szkoda, że wszyscy zauważają tylko zawodnika, który jest pierwszym juniorem i który ma dobre wyniki. Zapewne jak Piotrek zacznie zdobywać cenne punkty (a zacznie), to wtedy wszyscy zaczną tak samo jak o Miesiącu pisać o nim.

Miesiaca to ja broniłem, a jesli Piotrek zacznie zodobywac te punkty, w co nie wierze.. to przyznam Ci racje, i napisze ze sie myliłem

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 lip 2004, o 08:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Piotrek jest w takim wieku, ze naparwde ma juz bardzo znikome szanse na osiagniecie conjaniej przywoitego pierwszoligowego poziomu.


A tam, szansa zawsze jest...przypomne po raz któryś początki Janusza Stachyry, który zaczął jeździć jak miał 20 lat.


           
Post 21 lip 2004, o 10:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2004, o 17:41
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Co do Prucnala to nie sugerowal bym sie wynikiem.Poniewaz objechal tylko i wylacznie Bebna i nasza gwiazde Wrone tak wiec naprawde nic szczegolnego.Wczoraj zauwazylem to co jeden z forumowiczow ze niby nie boi sie odkrecic gazu ale tak dziwnie wchodzi w luki ze momentalnie laduje przy samej bedzie i zamiast zyskiwac to traci kolejne metry.


           
Post 21 lip 2004, o 11:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
NIe porownujmy Prucnala do Stachyry czy chocby Burzy bo to nie ma najmniejszego sensu.
Jak Karol byl mlodziezowcem to Paweł miał wtedy 16-17 lat a nie 20 :roll: :roll:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 21 lip 2004, o 14:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
oto jak zaprezentowali się nasi juniorzy wczoraj w Lublinie

5. Marma Polskie Folie Rzeszów 13 pkt:

16. Paweł Miesiąc 8 (3,3,2,-)
17. Piotr Prucnal 5 (2,1,2)
18. Tomasz Kliś 0 (w,d,t,t)

Miesiąc ok, widać że jedzie ostatnio, jak na Prucnala to też przyzwoicie. Jednak postawę Klisia wg. mnie można określić tak "ten chłopak nie urodził się dla żużla" albo inaczej "paranoja". Rozumiem że ma mało jazdy ale do jasnej ciasnej dojechać choć raz w zawodach nawet na tym czwartym miejscu to chyba by mógł !!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 5 kwi 2005, o 22:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja mam takie pytanko :) Czy nasi startuja w tym roku w MDMP :P Moglby ktos zapodac kalendarz :P


           
Post 5 kwi 2005, o 23:00
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Grupa II:
MARMA Polskie Folie Rzeszow
TZ Sipma Lublin
RKM Rybnik
KSŻ Krosno
Unia Tarnow
Wanda Krakow
Zlomrex Wlokniarz Czestochowa

Terminy:
I runda - 12.05 - Rzeszów
II runda - 1.06 - Lublin
III runda - 23.06 - Rybnik
IV runda - 27.07 - Krosno
V runda - 2.08 - Tarnow
VI runda - 18.08 - Kraków
VII runda - 8.09 - Częstochowa


           
Post 10 maja 2005, o 13:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Co tu taka cisza :D
Juz za 2 dni na naszym stadionie pierwszy turniej MDMP. Zakladając ze dojdzie do skutku (pogoda sie uwzięła na młodzieżowców w tym roku :/) to zobaczymy wreszcie na co stać G.Szyszkę.
Formuła MDMP jest z kazdym rokiem inna, tym razem mamy 7 zespołów po 3 zawodnikow + 1 rezerwowy. Nie wiem jak wygląda tabela biegowa ale pewnie opiera sie na parach tylko ze beda wymieniac sie zawodnicy.
W naszej grupie zdecydowanym faworytem jest Unia Tarnow (Kolodziej, Rempala, Zielinski) która z palcem w nosie wygra wszystkie turnieje. Dalej 3 ekipy z których trudno wyłonic faworyta do zajęcia drugiego premiowanego awansem do finału miejsca: Stal Rzeszów (Stachyra, Miesiąc, Szyszka), Włókniarz (Szczepaniak, Ciura, Pydzik) oraz RKM (Pawlaszczyk, Druchniak, Szczyrba). Sądze ze mamy szanse i to duze na 2 miejsce. Groźny jednak bedzie RKM... Pozostałe 3 ekipy nie będą się liczyć (Krosno, Lublin, Krakow).


           
Post 10 maja 2005, o 13:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Micson, co do jednego sie z Toba nie zgodze. Ide o zaklad, ze Tarnow nie wygra wszystkich rund - a to z prostego powodu - w tym roku jezdzi cala trojka i wszyscy musza punktowac. Zielinskiego bym o to nie podejrzewal. JEstem przekonany, ze Rzeszow lub Rybnik urwa tarnowianom jakies oczka. Moze juz w czwartek?


           
Post 10 maja 2005, o 14:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Właśnie, właśnie! Za 2 dni zawody, a wie o nich chyba tylko garstka fanów. Nie wiem czy klubowi włodarze też o nich zapomnieli??? Bo ani w ostatnim programie zawodów nie ma ani słowa, a i speacker chyba nic nie wspominał... Oj nie zabiega się o kibica... Przykro pisać, ale nie ma na te zawody żadnej autoreklamy...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 10 maja 2005, o 15:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
A o której w ogóle są zawody : )?


           
Post 10 maja 2005, o 15:31
 


No widocznie klub chce, aby na stadion przy Hetmanskiej przyszli chyba tylko...zawodnicy :lol:


           
Post 10 maja 2005, o 16:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5739

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
A o której w ogóle są zawody : )?



Zawody są o 17. (przynajmniej tak pisze w gazecie)


           
Post 10 maja 2005, o 17:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
frater napisał(a):
Diamond_ napisał(a):
A o której w ogóle są zawody : )?



Zawody są o 17. (przynajmniej tak pisze w gazecie)

no to juz wiemy oktorej godzinie sa zawody teraz tylko jeszcze sklady i po ile bilet??i mozna isc :D


           
Post 10 maja 2005, o 21:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Cytuj:
Ide o zaklad, ze Tarnow nie wygra wszystkich rund - a to z prostego powodu - w tym roku jezdzi cala trojka i wszyscy musza punktowac. Zielinskiego bym o to nie podejrzewal. JEstem przekonany, ze Rzeszow lub Rybnik urwa tarnowianom jakies oczka. Moze juz w czwartek?

:lol: tak, Szyszką czy Lesiem :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 10 maja 2005, o 23:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
KAMELEON, na naszym torze lepszy Szyszka niz Zielinski.

A jakby ktos cos wiecej chcial wiedziec o regulaminie MDMP, to zapraszam:

http://przegladzuzlowy.pl/news_mdmp.php?id=1089881492


           
Post 11 maja 2005, o 20:01
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Bardzo pilnie potrzebuje skladow MDMP w Gdansku, jezeli ktos posiada to bardzo prosze o wklejenie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 maja 2005, o 09:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2005, o 22:48
Skąd: LUBLIN
Posty: 37

Zobacz profil 
Na dzisiejsze MDMP do Rzeszowa wybiera się z Lublina kilku "wariatów" aby dopingować nasz Dream Team 4xK :lol: w składzie Kacper Kępa, Krzysztof Dominiczak, Kamil Łyko, Krzysztof Wrona :D W związku z tym mam pytanie (a w zasadzie dwa): jak pogoda w Rzeszowie (czy te zawody na bank się odbędą czy jest ryzyko że nie :?: ) i w jakiej cenie są bilety na ten arcyciekawy spektakl (normalne, ulgowe, szkolne i wogle :wink: ). Z góry dziękuję za info :!: Pzdr


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 191 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi