Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna strona

Odpowiedz w temacie

MDMP/DMPJ


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 cze 2004, o 21:39
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Może problem twki w psychice Pawła? :| Po prostu na zawodach ligowych nie wytrzymuje psychicznie i się spala...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 22 cze 2004, o 22:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Właśnie wróciłem z Krosna i musze przyznać, że Pawełek dziś jechał, aż miło bylo patrzeć. Trzy razy uciekł ze startu, raz wygrał po pięknej walce.

Bardzo podobała mi się jazda Piotrka Prucnala, po raz kolejny udowodnił, że warto w niego zainwestować! Szkoda tylko tego defektu na drugim miejscu, gdy nasi jechali na 5:1...byłoby drugie miejsce.


           
Post 22 cze 2004, o 22:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Super Paweł pojechał .. ehh szkoda ze tak w lidze nie jedzie .. moze tor w Krosnie mu wyjatkowo pasuje :wink:

Damon mozliwe ze on w lidze nie moze sie przełamac psychicznie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 22 cze 2004, o 23:20
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Bardzo podobała mi się jazda Piotrka Prucnala, po raz kolejny udowodnił, że warto w niego zainwestować! Szkoda tylko tego defektu na drugim miejscu, gdy nasi jechali na 5:1...byłoby drugie miejsce.

Ja już od ponad roku, a może i dłużej to mówie... Ten chłopak ma na prawde talent i warto poświęcić mu uwagi... Technicznie Piotrek prezentuje się na prawde dobrze, tylko niestety na takim osiołku to i Rickardsson by nic nie pokazał...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 22 cze 2004, o 23:52
 


Damon napisał(a):
kezman napisał(a):
Bardzo podobała mi się jazda Piotrka Prucnala, po raz kolejny udowodnił, że warto w niego zainwestować! Szkoda tylko tego defektu na drugim miejscu, gdy nasi jechali na 5:1...byłoby drugie miejsce.

Ja już od ponad roku, a może i dłużej to mówie... Ten chłopak ma na prawde talent i warto poświęcić mu uwagi... Technicznie Piotrek prezentuje się na prawde dobrze, tylko niestety na takim osiołku to i Rickardsson by nic nie pokazał...


mysle jednak, ze juz jest na to za pozno...Piotrek jzu ma 20 lat, wiec raczej na "kariere" zbytniej szansy nie ma. Chyba, ze to nasza jedyna nadzieja na lepsze jutro (poza Miesiacem), ale mam nadzieje, ze nie jest az tak zle...


           
Post 23 cze 2004, o 12:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jakby nie patrzec na ostatnie wyniki Mariana Micala, to zastanawia mnie jego absencja w tych zawodach. Trener sie obrazil?


           
Post 23 cze 2004, o 14:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
MaK bardziej wydaje mi sie, że Marianowi się sprzęt rozleciał, albo nie chcieli go przeforsować, żeby lepiej pojechal z Gorzowem.

Zastanawiam mnie troszkę dobra dyspozycja Prucnala... On jednak coś o tym żużlu wie.. gdyby tak ktoś go zauważył.. gdyby ktoś sypnął troszkę pieniędzy na sprzęt to może pojezdziłby zamiast Mariana, który niestety nie jest zawodnikiem przyszłościowym i boje się, że jest to jego ostatni sezon w "karierze".. a zresztą.. czego tu się bać..

_________________
Obrazek


           
Post 23 cze 2004, o 14:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
cvieQ zbieramy na sprzęt dla Piotrka :) nie no tak poważnie to klub powinien coś rzucić kase na sprzęt dla chłopaka może by coś pojeździł... :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 23 cze 2004, o 14:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Jemu jeszcze oprucz kasy na sprzet przydaly by sie porzadne treningi na trudnym technicznie torze i jak najwiecej startow, zreszta nie tylko Piotrkowi innym juniorom tez.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 23 cze 2004, o 15:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
a mi sie wydaje poprostu ze inni na tych zawodach jeżdża na jakis osiołkach klubowych i dlatego Paweł z nimi wygrywa :roll: Bo jak to inaczej wytłumaczyc;/ na mdmp leje jak chce D.Stachyre a na mimp w Tarnowie przegrywał z nim i jeszce gorszymi a Dawid awansowął do finału

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 23 cze 2004, o 15:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Mi sie wydaje ze za duza presja na nim jest i podczasd waznych zawodow sie po prsotu spala. Jak wszyscy liczyli od poczatku sezonu ze bedziemy odrabiac od pierwszego biegu 4 pkt Paweł nie majac zadnych obciazen jezdzil bardzo dobrze ale teraz gdy presja na jego zdobyczy punktowej jest duzo wikesza jezdzi gorzej. Wydaje mi sie ze w tym tkwi problem...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 lip 2004, o 09:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Już jutro MDMP w Rzeszowie, myśle ze na swoim torze mozemy kopusic sie o miejsce na podium, jak nie spotkamy sie w biegu z Unia to mysle ze Paweł jest jaknajbardziej zrobic komplet, Prucnal durzuci z 3-5 i podium jest realne...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 7 lip 2004, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
O ktorej rozpoczecie zawodow i czy bilety w stalych cenach jak na lige i BK?

_________________
Obrazek


           
Post 7 lip 2004, o 10:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Już jutro MDMP w Rzeszowie, myśle ze na swoim torze mozemy kopusic sie o miejsce na podium, jak nie spotkamy sie w biegu z Unia to mysle ze Paweł jest jaknajbardziej zrobic komplet, Prucnal durzuci z 3-5 i podium jest realne...

Jakie jutro ??? :roll: :roll: skad takie info??
http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=572
Cytuj:
15.07 VI Runda MDMP (Rzeszów)


Czy jutro juz jest 15 ?? :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 lip 2004, o 10:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Tak tez przypuszczalem, po zawodach wczoraj mowi ze Mruckiemu ze MDMP jest dopiero za tydzien, a on: CO ??? Przeciez pojutrze jest MDMP w Rzeszowie, no myslalem ze jak Mrucky mowi ze pojutrze to pojutzre, a jednak Mrucky nie pojutrze, i nastepnym razem sluchaj Krzyska... :P

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 7 lip 2004, o 12:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Krzysiek :cenzura: kreci Cie takie nabijacie postow?? Daj sobie wkoncu spokoj i czasem pisz cos z sensem <sciana> :?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 7 lip 2004, o 15:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Graulacje dla Pawła w BK i oby był nie pokonany już za tydzień :) na MDMP!!! To samo tyczy sie Piotrka P. i Tomka K. !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A Ty Element w tym momencie co zrobiłeś :D:D??czy czasem nie nabiłeś posta przecież mogłeś napisać mu PW....

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 7 lip 2004, o 17:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Element napisał(a):
Krzysiek k***a kreci Cie takie nabijacie postow?? Daj sobie wkoncu spokoj i czasem pisz cos z sensem <sciana> :?


:cenzura: odpowiedzialem tylko na post Kamil, zacznijcie :cenzura: patrzec na siebie a nie na mnie !

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 7 lip 2004, o 23:11
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Element napisał(a):
Krzysiek k***a kreci Cie takie nabijacie postow?? Daj sobie wkoncu spokoj i czasem pisz cos z sensem <sciana> :?


k***a odpowiedzialem tylko na post Kamil, zacznijcie k***a patrzec na siebie a nie na mnie !


No kurde spokoj ..

Aronek a Ciebei jurga takie nabijanie postów ciagłym dogadaniem w strone krzyska .. jak Cie nie intersi to nie czytaj no i masz po kłopocie ..

Tego posta nei traktuje jako nabitego .. normalnie odpowiedział co doiwedział sie o Mruckm i spokoj ..

Pzdr..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 10 lip 2004, o 17:21
 MDMP
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 21:42
Posty: 259

Zobacz profil 
14.07 jest eliminacja MDMP w Rzeszowie czy nasi startują ??? :?: :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: tdk i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi