Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona

Odpowiedz w temacie

MDMP/DMPJ


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2004, o 19:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
No to chyba oczywiste ze nasi startuja... <sciana>

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 lip 2004, o 09:24
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 21:42
Posty: 259

Zobacz profil 
gdzie można uzyskać więcej wiadwmości na temat turnieju MDMP w RZESZOWIE??? :?: :?: :?: :D



    Kod:
    [quote][url]



    [/url][/quote]


           
Post 13 lip 2004, o 09:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2004, o 22:44
Posty: 406

Zobacz profil 
Napiszcie po ile bilety i o której zawody, bo Krosno sie wybiera dopingowac Dawida Bendzerke.

P.S. Gratuluje zwyciestwa z Lublinem.

_________________
Rafał Wilk i wszystko jasne... !!!!


           
Post 13 lip 2004, o 12:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Halu_Uche napisał(a):
Napiszcie po ile bilety i o której zawody, bo Krosno sie wybiera dopingowac Dawida Bendzerke.

P.S. Gratuluje zwyciestwa z Lublinem.


Wkoncu zobaczycie roznice miedzy Pawlem a Dawidem... Ale przeciez Dawid potraktuje ten start treningowo, czyz nie mam racji :> :D

P.S. Dzieki :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 lip 2004, o 23:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
O której jutro jest MDMP w Rzeszowie ? :> I fajnie by było jakby ktos napisał iel kosztuja bilety :]


Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 15 lip 2004, o 00:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
yyyy Nobi z tego co sie orientuje to info o MDMP w Rzeszowie jest na stronie głownej :P

pozdrówka


           
Post 15 lip 2004, o 11:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Jak pisze na sportowych faktach, to w Rzeszowie nie pojawi sie Marcin Rempała, który odczuwa jeszce skutku kontuzji ;/ Szkoda bo chciałbym zobaczyc w akcji naszego wychowanka :):)
A bilety po 5 i 10 zł ;]
Pojawi sie za to Janusz Kołodziej MIMP ;] poczatek od 17


           
Post 15 lip 2004, o 20:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
W zakończonej kilkadziesiąt minut temu V rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski wygrała ekipa z Rybnika, która zapisała na swoim koncie 22 punkty. Drugie miejsce zajęła Unia Tarnów, a trzecie Włókniarz Częstochowa. Rzeszowianie z wynikiem 11 punktów uplasowali się na czwartej pozycji.

Z bardzo dobrej strony pokazał się po raz kolejny Paweł Miesiąc, który jak się okazało wywalczył...wszystkie punkty dla Marmy. Otóż dwaj pozostali reprezentanci gospodarzy musi wycofać się z zawodów z powodu problemów sprzętowych.

Klasyfikacja końcowa:

1. RKM Rybnik 22 pkt.

Łukasz Romanek 14 (3,3,2,3,3)
Marek Szczyrba 8 (0,1,3,2,2)
Patryk Pawlaszczyk ns.

2. Unia Tarnów 21 pkt.

Paweł Baran 8 (2,0,2,1,3)
Janusz Kołodziej 13 (3,2,3,3,2)

3. Włókniarz Częstochowa 17 pkt.

Michał Szczepaniak 8 (1,3,3,1)
Mateusz Szczepaniak 4 (2,2,0)
Kamil Łyko 5 (1,2,2)

4. Stal Rzeszów 11 pkt.

Paweł Miesiąc 11 (3,3,d/st,2,3)
Piotr Prucnal 0 (d,-,ns)
Tomasz Kliś 0 (0,d,ns)

5. TŻ Lublin 9 pkt.

Szymon Bałabuch 3 (1,1,1,0)
Dawid Stachyra 6 (2,3,1)
Krzysztof Wrona 0 (0,d,0)

6. KSŻ Krosno 9 pkt.

Krzysztof Bęben 2 (t,1,w,1)
Dawid Bendzera 5 (1,2,2)
Daniel Nowotyński 2 (1,0,1)

Bieg po biegu:

1. Miesiąc,Stachyra, Bałabuch, Prucnal
2. Romanek,Mich.Szczepaniak, Mat.Szczepaniak, Szczyrba
3. Kołodziej, Baran, Bendzera, Bęben (t)
4. Miesiąc, Mat.Szczepaniak, Łyko, Kliś
5. Romanek, Kołodziej, Szczyrba, Baran
6. Stachyra, Bendzera, Nowotyński, Wrona
7. Szczyrba, Romanek, Miesiąc (d/st), Kliś (d)
8. Mich.Szczepaniak, Łyko, Bęben, Nowotyński
9. Kołodziej, Baran, Bałabuch, Wrona
10. Romanek, Szczyrba, Nowotyński, Bęben (u/w)
11. Kołodziej, Miesiąc, Baran, Kliś (ns)
12. Mich. Szczepaniak, Łyko, Bałabuch, Wrona
13. Miesiąc, Bendzera, Bęben, Prucnal (ns)
14. Baran, Kołodziej, Mich.Szczepaniak, Mat.Szczepaniak
15. Romanek, Szczyrba, Stachyra, Bałabuch

Sędziował: Tomasz Proszowski z Tarnowa
Widzów: ok 500
NCD uzyskał w biegu dziewiątym Janusz Kołodziej 68,07 s.


http://www.stal.rzeszow.pl


Ostatnio edytowano 15 lip 2004, o 20:56 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 lip 2004, o 20:50
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 19:53
Skąd: , że znowu
Posty: 62

Zobacz profil 
miesiąc indywidualnie 3 :banana:


           
Post 15 lip 2004, o 21:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Bardzo mnie cieszy postawa Pawla Miesiaca. Bardzo ladnie pojechal i sam zdobyl jedyne punkty dla naszej druzyny. Wiec robi duze postepy. Oby tak dalej. Szkoda ze inni zawodnicy nie przywiezli przynajmniej jednego punkcika ale coz moze z czasem bedzie im coraz lepiej szlo


           
Post 15 lip 2004, o 21:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A przyczyna tego byly defekty ktore potem uniemozliwily starty w nastepnych biegach... :/

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 15 lip 2004, o 22:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Mi sie bardzo podobala postawa Pawła w biegu z Dawidem Stachyra - piekna walka, chociaz ze byl czesto blokowany to i tak dopial swego. Januszowi Kolodziewjoi tez wiele nie odstawal...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 15 lip 2004, o 23:35
 


Pawel te zawody moze zaliczyc do udanych, pojechal naparwde bardzo przywoicie, co najwazniejsze - raczej bezlednie na dystansie :P Szkoda, ze w druzynie jest osamtoniony...Przydalby sie w naszym teamie jeszcze jeden junior o podobnekj klasie, bo to takze mogloby dobrze wplynac na samego Pawla, jak na razie to nie ma z kim rywalizowac ;) Moze w przyszlym sezonie sie to zmieni, oby....Na obecna chwile musimy zdac sie na Klisia, czy Prucnala, ktorzy co najwyzej moga objezdzac Wrone, Bebena, czy w porywach Balabucha :roll:


           
Post 15 lip 2004, o 23:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Pawel te zawody moze zaliczyc do udanych, pojechal naparwde bardzo przywoicie, co najwazniejsze - raczej bezlednie na dystansie :P Szkoda, ze w druzynie jest osamtoniony...Przydalby sie w naszym teamie jeszcze jeden junior o podobnekj klasie, bo to takze mogloby dobrze wplynac na samego Pawla, jak na razie to nie ma z kim rywalizowac ;) Moze w przyszlym sezonie sie to zmieni, oby....Na obecna chwile musimy zdac sie na Klisia, czy Prucnala, ktorzy co najwyzej moga objezdzac Wrone, Bebena, czy w porywach Balabucha :roll:

A jako kogo takiego o podobnej klasie, który by na pewno wzmocnił rywalizacje widziałbym w osobie Dawida Stachyry ;]
Naturalnie od przyszłego sezonu :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 lip 2004, o 00:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Pawel dzisiaj jechal bardzo dobrze i widac ze ostatnie jego wystepy nie sa dzielem przypadku. Wedlug mnie jego najwiekszym problemem bylo to ze nie mysli na torze a nam sie zdawalo ze ten jego "osiolek" jest juz na wyczerpaniu i ledwo jedzie, a tu prosze, motorek im starszy tym Pawel jezdzi lepiej ;)

A co do rywalizacji w skladzie chetnie widzialbym u nas Adriana Gomolskiego lub Kamila Brzozowskiego ;) Ten pierwszy pokazywal juz nie raz ze jezdzic potrafi (ma dopiero chyba 17 lat) a ten drugi nie lapie sie do skladu Stali G. i mysle ze gdyby przyszedl do Stali to i my bysmy na tym skorzystali czy sam zawodnik, bo w Gorzowie czesto to on nie jezdzi, nawet nasi dzialacze mogli by go wypozyczyc a nie kupowac i mysle ze wtedy nie bylo by problemu raczej ;)


           
Post 16 lip 2004, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Co do Pawła Misiące to dziwne dla nmie jest ze do zaplecza kadry juniorow polski zostali powołani tacy zawpdnicy jak Andrzej Głuchy, Bartosz Kwiatkowski, Michał Ciura, którzy w 1/2 BK w Rzeszowie zajeli odpowiednie miejsca: 13, 12 i 10 tak wiec miejsca duzo dalsze niz Paweł Miesiac... Zastanawiające...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 lip 2004, o 10:56
 


krzysiek_f napisał(a):
Co do Pawła Misiące to dziwne dla nmie jest ze do zaplecza kadry juniorow polski zostali powołani tacy zawpdnicy jak Andrzej Głuchy, Bartosz Kwiatkowski, Michał Ciura, którzy w 1/2 BK w Rzeszowie zajeli odpowiednie miejsca: 13, 12 i 10 tak wiec miejsca duzo dalsze niz Paweł Miesiac... Zastanawiające...


Ja tylko pragne przypomniec, ze Pawel Miesiac swojego czasu byl powolywany do kadry. Widocznie swojej szansy nie wykorzystal i teraz dano szanse innym zwodnikom ;)

Pawel udowodni, ze jest lepszym zawodnikiem od wyzej wymienionych jezdzac na bardzo dobrym poziomie w lidze ;) :D...

heh,Swoja droga dziwie sie, ze tak nagle wszyscy zapalali duza sympatia do naszego mlodziezowac, pamietam jak tylko nieliczni (w tym ja :P ) mowili, ze Pawla stac na bardzo dobre rezlultaty... ;)


           
Post 16 lip 2004, o 10:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Co do Pawła Misiące to dziwne dla nmie jest ze do zaplecza kadry juniorow polski zostali powołani tacy zawpdnicy jak Andrzej Głuchy, Bartosz Kwiatkowski, Michał Ciura, którzy w 1/2 BK w Rzeszowie zajeli odpowiednie miejsca: 13, 12 i 10 tak wiec miejsca duzo dalsze niz Paweł Miesiac... Zastanawiające...

Dokładnie tez sie zdziwiłem :| :roll:

Cytuj:
Pawel dzisiaj jechal bardzo dobrze i widac ze ostatnie jego wystepy nie sa dzielem przypadku. Wedlug mnie jego najwiekszym problemem bylo to ze nie mysli na torze a nam sie zdawalo ze ten jego "osiolek" jest juz na wyczerpaniu i ledwo jedzie, a tu prosze, motorek im starszy tym Pawel jezdzi lepiej

A co do rywalizacji w skladzie chetnie widzialbym u nas Adriana Gomolskiego lub Kamila Brzozowskiego Ten pierwszy pokazywal juz nie raz ze jezdzic potrafi (ma dopiero chyba 17 lat) a ten drugi nie lapie sie do skladu Stali G. i mysle ze gdyby przyszedl do Stali to i my bysmy na tym skorzystali czy sam zawodnik, bo w Gorzowie czesto to on nie jezdzi, nawet nasi dzialacze mogli by go wypozyczyc a nie kupowac i mysle ze wtedy nie bylo by problemu raczej

Tak zdgadzam sie , jednak Gomólski,by przegrywał raczej to rywalizacje za młody jeszcze jest... choc kto wie. Ma talent, ma znakomite zaplecze wiec...
Co do Brzozowskiego, to równiez mógłby byc, jednak ja bede sie upierał przy Stachyrze, oczywiscie Dawidzie :P
Bo jakby nie patrzec, to "swojak" Rzeszowianin, i takich gosci sie lubi :P
Jesli miałbym wybierac miedzy Brzozowskim a Stachyra wziąłbym Stachyre
A jesli miedzy Stachyra a Gomólskim, to bym sie poważnie musiał zastanowic...

Jednak mam nadzieje, ze choc jeden z tutaj wymienionych przyjdzie do nas :):P


PS.
Cytuj:
tylko nieliczni (w tym ja ) mowili, ze Pawla stac na bardzo dobre rezlultaty...

I JA :P:)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 lip 2004, o 11:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
PS.
Cytuj:
tylko nieliczni (w tym ja ) mowili, ze Pawla stac na bardzo dobre rezlultaty...

I JA :P:)


od dwóch lat Miesiac zawsze w drugiej częsci sezonu jeździ z meczu na mecz lepiej. Wszyscy sobie jak zwykle zrobią nadzieje na nowy sezon, a on znowu na początku sezonu będzie jeździł słabo. Tak jest co roku[/quote]

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2004, o 11:56
 


K II napisał(a):
Cytuj:
PS.
Cytuj:
tylko nieliczni (w tym ja ) mowili, ze Pawla stac na bardzo dobre rezlultaty...

I JA :P:)


od dwóch lat Miesiac zawsze w drugiej częsci sezonu jeździ z meczu na mecz lepiej. Wszyscy sobie jak zwykle zrobią nadzieje na nowy sezon, a on znowu na początku sezonu będzie jeździł słabo. Tak jest co roku
[/quote]
hmmm,jesli slabym nazwac wystep w meczu z Lublinem z poczatku sezonu, to ja chce takiego "słabego" Pawła ogladac co tydzien :D! Prawda jest taka, ze Miesiac mial nieco slabszy SRODEK, poczatek dobry, a koniec bardzo dobry :D

I trzeba zaznaczyc, ze w tamtym roku nie jezdzil tak sutecznie z tak dobrymi zawodnikami - przciez zwyciestw z Chranowski, czy Karlssonem nie mozna bagatelizowac :)

brawo Pawel, oby tak dalej ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi