Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Marzenia ktore mozna spelnic


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2004, o 15:31
 Marzenia ktore mozna spelnic
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 29 gru 2003, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 69

Zobacz profil 
otworzylem nowy temat poniewaz zaczolem sie zastanawiac przy obiedzie czy Ci ktorzy robia licencje zuzlowa moga zakupic taki motor zuzlowy oczywiscie Ci co maja troche kasy moga zakupic ale w dzisiejszych czasach jest malo takich ludzi . A wiec czy bylo by mozliwe zakupienie motorow (do klubu) na czas kiedy ta licencje sie robi a pozniej jak juz wyrobi licencje niech sam sobie radzi wiem ze koszty sa doze ale mozna by bylo rozwijac sport na podkarpaciu mogliby dac kase z calego wojewodztwa. Wtedy bylo by wiecej chetnych na wyrobienie sobie licencji bylo by wiecej zuzlowcow i by mniej kosztowali bo by mieli rywalizacje i musieli spuszczac ceny aby ktos ich kupil i zuzel by wkoncu ruszyl do przodu moze to byc glupi pomysl z mojej strony ale mozliwe ze bardzo dobry kto wie.........................


           
Post 19 maja 2004, o 17:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Dla mnie temat do zamkniecia, mogles gdzie indziej to napisac, i nie zakladac nowego tematu jeszcze w dziale Stal Rzeszow!!!!!!!!!!!

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 19 maja 2004, o 17:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Matius od decydowania o tym sa moderatorzy... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 maja 2004, o 17:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Pomysl nie jest glupi, ale co nam z takich zuzlowcow ktorzy zdadza licencje, i zostaja bez niczego, sprzedac to ich nie sprzedamy, bo na takich jest popyt chyba tylko tam, gdzie nie ma szkolki, chowac dalej tylu zuzlowcow tez mija sie z celem.... Tak naprawde to moznaby cos wykombinowac z ta szkolka, tylko nasi dzialacze musieliby chciec :<


           
Post 19 maja 2004, o 17:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
Matius od decydowania o tym sa moderatorzy...

"Dla mnie temat do zamkniecia"

Jak napisalem to jest tylko moja opinia na ten temat. A o ile sie nie myle na forum moge wyrazac swoje odczucia.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 19 maja 2004, o 17:44
 


bajerant napisał(a):
Pomysl nie jest glupi, ale co nam z takich zuzlowcow ktorzy zdadza licencje, i zostaja bez niczego, sprzedac to ich nie sprzedamy, bo na takich jest popyt chyba tylko tam, gdzie nie ma szkolki, chowac dalej tylu zuzlowcow tez mija sie z celem.... Tak naprawde to moznaby cos wykombinowac z ta szkolka, tylko nasi dzialacze musieliby chciec :<


od "chciec do moc" daleka droga...Ta blyskotliwa sentencja skoncze moj przydlugawy wywod :wink:

pozdrawiam


           
Post 19 maja 2004, o 17:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Po pierwsze: używaj znaków interpunkcyjnych :P (o mało się nie udusiłem jak to czytałem :lol: )
po drugie: idź do klubu i się spytaj, my forumowicze nie możemy rozwiać twoich wątpliwości.

Zamknięte :|


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi