Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

dzięki MARMIE !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 cze 2004, o 01:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
i ciesze sie ze mamy Marme i ze sie tak nazywamy, ale po co ten człon "Polskie Folie" ...obciach :(

Wiesz ja rozumiem "Folie" ale po co to "polskie" .......rzeczywiscie obciach........

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 16 cze 2004, o 03:11
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 cze 2004, o 01:44
Posty: 26

Zobacz profil 
czujnik napisał(a):
Znam troche sprawe i musz epowiedziec ze jesli ktos w ogole powiedzial takie slowa ze MArma sie nie wywiazuje, to jest w calkowitym bledzie. Marma oprocz tego ze dala ponadplanowa kase to jeszcze pomogla kilku zawodnikom, ktorzy mieli problemy ze sprzetem, jacy to zawodnicy - chyba kazdy sie domysli.

DSzczerze mowiac to po raz kolejny mamy dobrego sponsora ktory nie mysli o sobie tylko o teamie.

Oby tak dalej

Pozdrawiam przyokazji Pania Prezes :)

Czuj Czuj Czuwaj - Czujnik


Po pierwsze - bardzo dobrze , że jest Marma i jej folie , po drugie szkoda , że za darmo chcieli umieścic swoją nazwę w większości dzienników w Polsce - a teraz maja WIEEEEEELKI ZGRYZ- a dlaczego?
Kwota nr 1 czyli kupienie nazwy , zamalowanie całego stadionu , darmowe wjazdy na mecze (sic!) , pełne zarządzanie klubem poprzez Prezesa sekcji zamknęła sie - jak kazdy wie na 100.000 czyli na potrzebach sprzętowych Kuciapy i dajmy na to silniku dla Miesiąca.Nikt nie wspomina , że Trojanowski , Baran a nawet Kuciapa itd itp SAMI załatwili sobie sponsorów , bo po prostu nie wyjechaliby do sezonu.

"Słynna" kwota nr 2 to 35.000 na ratowanie budżetu sekcji , która , co już mało kto wie , ma obecnie dług w wysokości 250.000 zł - licząc po wpłacie , a zawodnicy skasowali ostatnio po tysiaku na paluszki i mineralną (Rzeszowianke) :oops:

Na szczescie jest w klubie troche szalony i wysmiewany na poczatku pan Szylar , ktory robi co moze , starajac sie jakos to sklecic.

Doceniajmy , mimo wszystko , ze znalazla sie tak firma jak Marma , ale celem mojego wpisu jest przypomnienie , ze 135.000 to w speedwayu bardzo ,ale to bardzo drobne pieniążki, a na ta chwilę sytuacja mniej wiecej wygląda tak:
- ok. 250.000 zadłużenia , głównie wobec zawodników ,
- Rempała bez kasy na remont
- Trojanowski j/w z jednym motorem wołającym o remont
- Baran j/w z jednym motorem
- Fierlej tez jeden i j/w
- Wilk - widzielismy na Ostrowie
- Miesiąc ............ no cóż - pan Piela robi co może , ale też jeden motor
- Micał - no jemu pozostała już tylko wola walki , bo motor to ma tylko z nazwy i wyglądu
- Kuciapa - no tu bez komentarza , ale wyjątek potwierdza regułe.

Też pozdrawiam Panią Prezes i chciałbym , jesli moge , dodac , że 135 .000 to równowartość 3 motorów z ubiorem itp ............ - mam cichą nadzieję , że potwierdzą się plotki że Marma coś zadziała w tym tygodniu czyt. ruszy kiesą , bo reklama w sporcie to nie jest darmowa zabawa , a nazwe i opinie łatwo zepsuć jednym zdaniem w ,dajmy na to Tempie - "Marma wycofała sie z rozgrywek" - to brzmiałoby katastrofalnie , i dla kibiców i dla Marmy ,i dla pana Rybki z marketingu Marmy i dla pana Szylara i dla mnie , bo kto mi zwróci za karnet? :D


           
Post 16 cze 2004, o 06:56
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
darkman napisał(a):
czujnik napisał(a):
Znam troche sprawe i musz epowiedziec ze jesli ktos w ogole powiedzial takie slowa ze MArma sie nie wywiazuje, to jest w calkowitym bledzie. Marma oprocz tego ze dala ponadplanowa kase to jeszcze pomogla kilku zawodnikom, ktorzy mieli problemy ze sprzetem, jacy to zawodnicy - chyba kazdy sie domysli.

DSzczerze mowiac to po raz kolejny mamy dobrego sponsora ktory nie mysli o sobie tylko o teamie.

Oby tak dalej

Pozdrawiam przyokazji Pania Prezes :)

Czuj Czuj Czuwaj - Czujnik


Po pierwsze - bardzo dobrze , że jest Marma i jej folie , po drugie szkoda , że za darmo chcieli umieścic swoją nazwę w większości dzienników w Polsce - a teraz maja WIEEEEEELKI ZGRYZ- a dlaczego?
Kwota nr 1 czyli kupienie nazwy , zamalowanie całego stadionu , darmowe wjazdy na mecze (sic!) , pełne zarządzanie klubem poprzez Prezesa sekcji zamknęła sie - jak kazdy wie na 100.000 czyli na potrzebach sprzętowych Kuciapy i dajmy na to silniku dla Miesiąca.Nikt nie wspomina , że Trojanowski , Baran a nawet Kuciapa itd itp SAMI załatwili sobie sponsorów , bo po prostu nie wyjechaliby do sezonu.

"Słynna" kwota nr 2 to 35.000 na ratowanie budżetu sekcji , która , co już mało kto wie , ma obecnie dług w wysokości 250.000 zł - licząc po wpłacie , a zawodnicy skasowali ostatnio po tysiaku na paluszki i mineralną (Rzeszowianke) :oops:

Na szczescie jest w klubie troche szalony i wysmiewany na poczatku pan Szylar , ktory robi co moze , starajac sie jakos to sklecic.

Doceniajmy , mimo wszystko , ze znalazla sie tak firma jak Marma , ale celem mojego wpisu jest przypomnienie , ze 135.000 to w speedwayu bardzo ,ale to bardzo drobne pieniążki, a na ta chwilę sytuacja mniej wiecej wygląda tak:
- ok. 250.000 zadłużenia , głównie wobec zawodników ,
- Rempała bez kasy na remont
- Trojanowski j/w z jednym motorem wołającym o remont
- Baran j/w z jednym motorem
- Fierlej tez jeden i j/w
- Wilk - widzielismy na Ostrowie
- Miesiąc ............ no cóż - pan Piela robi co może , ale też jeden motor
- Micał - no jemu pozostała już tylko wola walki , bo motor to ma tylko z nazwy i wyglądu
- Kuciapa - no tu bez komentarza , ale wyjątek potwierdza regułe.

Też pozdrawiam Panią Prezes i chciałbym , jesli moge , dodac , że 135 .000 to równowartość 3 motorów z ubiorem itp ............ - mam cichą nadzieję , że potwierdzą się plotki że Marma coś zadziała w tym tygodniu czyt. ruszy kiesą , bo reklama w sporcie to nie jest darmowa zabawa , a nazwe i opinie łatwo zepsuć jednym zdaniem w ,dajmy na to Tempie - "Marma wycofała sie z rozgrywek" - to brzmiałoby katastrofalnie , i dla kibiców i dla Marmy ,i dla pana Rybki z marketingu Marmy i dla pana Szylara i dla mnie , bo kto mi zwróci za karnet? :D


a skad masz takie wiadomosci? Podobno Marma wywiazuje sie nie w 100 ale w 120 %. wiec napisz skad masz te liczby jesli juz to napisales. Napisac sobie ja tez moge. Czekam na szczegoly.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 16 cze 2004, o 10:18
 Re: Marma to dobry sposoro i basta :)
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
darkman napisał(a):
(...) i dla pana Rybki (...)


Ironia? Bo dla mnie to jest pan Karp :). Ale niech bedzie. Wazne, ze plywa.


           
Post 16 cze 2004, o 11:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Error, bez urazy, ale policz sobie 100%=130 000 a 120%=x zł. Czyli wychodzi 26 000 ponad "sumę gwarantowana" :) .
Raptem na remont 3 silników albo na zakup jednego silnika u Fleminga Graversena czy jak mu tam. To tak wiele? A gdzie wypłaty dla zawodników? Już nie wspomnę o pożeraczach kasy typu... (np. ci co nie znają regulaminu albo ... :evil: )
Nie, żebym się czepiał Marmy, bo chwała im za sponsoring i zainteresowanie (szkoda tylko, że muszą współpracować z niekompetentnym ludzmi w klubie), ale i nie dali znowu aż tak wiele!


           
Post 16 cze 2004, o 15:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Somsiad z Polski napisał(a):
Kamil napisał(a):
i ciesze sie ze mamy Marme i ze sie tak nazywamy, ale po co ten człon "Polskie Folie" ...obciach :(

Wiesz ja rozumiem "Folie" ale po co to "polskie" .......rzeczywiscie obciach........

na pewno nie wiekszy niz tarnobylskie...

Pozdrawiam z Polskiego,Europejskiego, i posiadajacego najlepszego seniora w 1 lidze Rzeszowa

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 cze 2004, o 16:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kamil nie zwracaj uwagi na tych "Polaków". Goscie najwyraźniej maja kompleksy. Mnie to kiedys wqrwialo ale terazm nie to spiepie i razde Ci zrob tak samo.

pozdrawiam Polaków

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 16 cze 2004, o 21:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
dochodze do wniosku: kupuje skrzynke piwa w polmosie i jestem SPONSOREM STRATEGICZNYM.......
Działanie prezesa Szylara jest proste robimy dobrą mine do złej gry przykład : Sponsor z zagranicy - nidgy w to nie uwierze puki nie zobacze.
Na koniec sezonu i tak wyjdzie że mamy ZADŁUŻENIE i że zawodnicy nie dostali pieniędzy...
przecież od 99 roku zawsze tak jest

_________________
joo


           
Post 17 cze 2004, o 03:04
 


Cytuj:
Na koniec sezonu i tak wyjdzie że mamy ZADŁUŻENIE i że
zawodnicy nie dostali pieniędzy... przecież od 99 roku zawsze tak jest


Tak jest w ponad 90% polskich klubow. :lol: Zadluzone nie sa tylko te
kluby, ktore zostaja likwidowane, a na ich miejsce powolywane nowe oraz
WTS Wroclaw, gdzie prezes Rusko sprytnie ukrywa takie informacje przed
mediami.


           
Post 17 cze 2004, o 06:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wiec wniosek z tego taki:
Niektorzy z Was uwazaja ze nazwa xxx Rzeszow jest az tyle warta. Wiec dlaczego od jakiegos czasu jakos sponsorzy nie pchaja dzrzwiami i oknami. Wlasciwie gdyby nie ten sponsor ktory jest to ciezko byloby skompletowac jakikolwiek sklad na sezon 2004. Ciekawe jak wtedy niektorzy by z was gadali jesli speedway w Rzeszowie by zostal calkowicie zlikwidowany. Powiem tyle... moda na speedway w Polsce powoli sie konczy. Nie ma to juz takiego "bumu" jak byl w latach 90 tych ubieglego stulecia :P Liga staje sie coraz mnej widowiskowa a kluby maja coraz wieksze trudnosci z utrzymaniem zawodnikow. Wiec moim zdaniem to ze ktos chcial wziac Rzeszow to juz jest jakis tam maly sukces.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 cze 2004, o 19:05
 No tak,ale chyba należy pamiętać o jednej sprawie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
Uważam, że Marma to naprawde dobry sponsor, no ale nie można też za dużo wymagać, bo to nie jest jakas potężna firma, jak choćby Prokom Krauzego, i raczej nie mogą sobie oni pozwalać na takie kwoty które mogłyby zrobic z rzeszowskiego klubu druga Unie Tarnów. Wywiązali sie z umowy, a to że nadal wykładają pieniądze to tylko ich dobra wola i zaangażowanie - no a przeciez klub zgodzil sie na ich warunki. Pozatym jestem osobą, która zna sporo ludzi z Marmy, takze tych najwazniejszych, i z tego co sie dowiedzialam to pan Mariusz obiecał ze Mariusz Fierlej dostanie 2 nowe silniki.

Pozdrawiam;)

_________________
Ania:)


           
Post 22 cze 2004, o 22:32
 Re: No tak,ale chyba należy pamiętać o jednej sprawie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 cze 2004, o 01:44
Posty: 26

Zobacz profil 
gwiazda napisał(a):
Uważam, że Marma to naprawde dobry sponsor, no ale nie można też za dużo wymagać, bo to nie jest jakas potężna firma, jak choćby Prokom Krauzego, i raczej nie mogą sobie oni pozwalać na takie kwoty które mogłyby zrobic z rzeszowskiego klubu druga Unie Tarnów. Wywiązali sie z umowy, a to że nadal wykładają pieniądze to tylko ich dobra wola i zaangażowanie - no a przeciez klub zgodzil sie na ich warunki. Pozatym jestem osobą, która zna sporo ludzi z Marmy, takze tych najwazniejszych, i z tego co sie dowiedzialam to pan Mariusz obiecał ze Mariusz Fierlej dostanie 2 nowe silniki.

Pozdrawiam;)


UFFFFFFFF - a juz myślałem że dwójka (2 ) raczej , żle będzie się kojarzyła Mariuszowi , bo przez ostatnie 2 miesiące , dostał z klubu 2 tysiące - a tu taka niespodzianka- 2 silniki!!!
Sorry za ironie ale Mikołaj jest 6 grudnia , a chłopak potrzebuje pare tysiaków na remont , bo jak każdy widział po jego drugim biegu sprzęt padł , a maszynki Tomka po remoncie (skromniutkim ) słabiutko ciągnęły

Pozdro


           
Post 22 cze 2004, o 23:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Gwiazda, a kto powiedział, że to Marma ma dawać głównie kase na rzeszowski żużel... ;) Mało wiesz, mam nadzieje, że niedługo się przekonasz...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 22 cze 2004, o 23:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja Damon proponuje na razie zyc tym co mamy, zeby miec na cos szanse trzeba wykonac pewien scisly cel!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 cze 2004, o 23:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja wiem, ale gość pisal posta o przyszłości rzeszowskiego speedwaya... Ja wierze, że ten cel osiągniemy...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 cze 2004, o 11:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
nio fakt - ja nie moge napisac co mysle, bo wy oczywscie wszystko wiecie lepiej :roll: nio ale czemu jestescie takimi pesymistami;) moze w przyszlym roku bedziemy miec jeszcze lepszego sponsora - o ile utrzymaja sie w pierwszej 4 - co juz chyba jest wykonane:)


pozdrawiam ekspertów:)

_________________
Ania:)


           
Post 23 cze 2004, o 12:20
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
gwiazda tu nie chodzi o to, ze jestem znawca... Tylko poprostu chyba jestem bardziej "wtajemniczony" co się dzieje w rzeszowskim żużlu od Ciebie...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 cze 2004, o 14:06
 


A ja uwazam, ze nalepiej jest stosowac zasade "uwierze jak zobacze".

Poki co nie widzimy nic.


           
Post 23 cze 2004, o 16:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 cze 2004, o 16:57
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
nio moze i jestes dobrze poinformowany Damon, ale nie musisz byc od razu taki cyniczny :roll:

_________________
Ania:)


           
Post 28 cze 2004, o 21:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
joo napisał(a):
ale pierdoXicie (cenzura) wiadomo że jak ktoś pisze Stal Rzeszów to nie myśłi o Tłokah Gorzyce takie czepianie jest tylko wk...... Kenny twoje wniski doprowadzają mnie do białej gorączki


Jojo. Znalazłem coś ciekawego, co tylko potwierdza, że moje patrzenie na pewnie sprawy jak np. nazwa drużyny są jak najbardziej słuszne. A właśnie mentalność takich osób jak ty wykańczają tę dyscyplinę...

Cytuję fragment rozmowy z prof. Januszem Filipiakiem, szefem ComArch-u, strategicznego sponsora Cracovii Kraków. Całość rozmowy: http://dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/06 ... a1/a1.html

Cytuj:

Pamiętam, jak przed dwoma laty zaczynał Pan współpracę z Cracovią od sumy 200 tys. złotych. Teraz, z tego, co słyszę, budżet na najbliższy rok ma wynieść 11,5 miliona złotych. Czy widzi Pan z tego jakąś korzyść dla firmy?

- Oczywiście! Sport, a zwłaszcza futbol, to znakomita dźwignia marketingowa. Cracovia to marka (podkreślenie moje) i warto się z nią utożsamiać. Zyskuje także na tym moja firma, wszyscy widzą, że stać nas na utrzymanie klubu. Jesteśmy więc postrzegani jako firma silna, stabilna. Ja cały czas traktuje Cracovię jako inwestycję, choć przyznaję, że także emocjonalnie jestem coraz mocniej związany z "pasami". Awans do I ligi był nam potrzebny także z punktu widzenia marketingowego.


Marka! Rozumiesz znaczenie tego słowa? Przemyśl to panie "biała gorączka"! A zaczynali od 200 tyś. !! Od 200 tyś w 3. lidze piłkarskiej i bynajmniej nie zmieniali nazwy drużyny! Dziś budżet Cracovii ma wynosić 11,5 miliona PLN. W żużlu wystarczą 3 miliony i już można się bawić w speedway na ekstraligowym poziomie. Cracovia jest modelowym przykładem jak można zbudować sukces. A ja do znudzenia powtarzam: równajmy w górę - nie wiem czy w tym hasełku nie ma błędu logicznego, ale kiedyś powiedział to J. Stachyra w jakimś wywiadzie i bardzo mi się to hasełko podoba.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi