Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Odpowiedz w temacie

X Runda DM I ligi Stal Rzeszów - Intar Ostrów 46-43 !!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 cze 2004, o 17:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
JEEEEEEEEEEE zwyciestwo nasze!!!! I tak ma byc mimo że się nasi meczyli ale nic Wam do tego wazne ze sa 2 pkt!!!!!
A teraz pozwole sobie ocenic zawodniokow naszej druzyny:

Tomasz Rempała 10 pkt - nie wiem ale wydaje mi sie ze jego sprzet dzisiaj nie szedl ale mimo to wspaniael walczyl i zdobycz punktowa bardzo dobra

Rafał Wilk 5 pkt - mimo skromnej zdobyczy punktwoej zostal 'cichym bohaterem meczu' dla mnie. Duza w tym zalduga rowniez Maćka Kuciapy ktory pozyczyl mu sprzet w odpowiednim momencie.

Rafał Trojanowski 5 pkt - skromna zdobycz jak na tego zawpdnika ale widac bylo skutki kontuzji i na dodatek znow go poobijali :evil:

Karol Baran 11 pkt - no i tu mnie bardzo zaskoczyl na plus. To byl Karol jakiego chcialbym widziec (choc nie do konca:P). Walczyl prawie jak seozn temu i mam nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej.

Maciej Kuciapa 13 pkt - tutaj chyba nic nie trzeba pisac. Trzeba dodac ze pozyczyl koledze sprzet. NIE ZAMIENILBYM GO NA ZADNEGO INNEGO ZAWODNIKA!!!!!

Paweł Miesiąc 3 pkt - dzisiaj slabo, nie wiem co sie z nim stalo...

Marian Micał 0 - jeden biego, ostatnie miejsce...

Chcialem pochwalic rowniez zawodnikow ostrowskich: Tomka Jędrzejaka któy po meczu podszedl i pogratulowal Mackowi, Mateja Ferjan ktory naprawde jezdzil bardzo dobrze oraz Piotr Dym ktory postraszyl nas.
Duzo walki na torze, nie mile zajscia (upadek Trojana, chamskie zajechanie drogi prze Pietrzyka w efekcje kontuzja Wilka). Wazne jest to ze WYGRALISMY!!!!

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 cze 2004, o 18:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Maciej Kuciapa 13 pkt - tutaj chyba nic nie trzeba pisac. Trzeba dodac ze pozyczyl koledze sprzet. NIE ZAMIENILBYM GO NA ZADNEGO INNEGO ZAWODNIKA!!!!!

Dokładnie haj! Nawet nie zamieniłbym go na Tomka Golloba, Maciek jest po prostu zawodnikiem, którego nie da się zastąpić... Prawdziwy zawodowiec w każdym calu...

Dzisiaj przekonałem się, że Rafał Wilk potrafi jeździć na żużlu i nie zapomniał jak to się robiło kilka lat temu... :) Widać, ży gdyby miał taki sprzęt jakim dysponuje Maciek to byłby z niego na prawde duży pożytek...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 cze 2004, o 18:09
 


ja w to nie wierze :D Po kilku pierwszych biegach bylem niemalze pewien, ze ten mecz przegramy, jednak stalo sie inaczej, co niewatplwie bardzo wszystkich cieszy :D

Bohaterem meczu jest niewatpliwe Maciek Kuciapa, to co ten czlwoeik robi na torze, to sie w glowie nie miesci, wspanialy zwodnik :) Trzeba takze podkreslic, ze nie tylko na torze zachowuje sie doskonale, ale takze poza nim :P To wlasnie Ciapek uzyczyl swojego sprzetu Rafalowi Wilkowi, ktorego notabene, uwazam za cichego bohatera:P Szacunek dla Rafala...Dobrze spisal sie takze TRojan, ktorego zdobycz punlktowa moze nie zachwyca, ale zrobil swoje. Trzevba przciez miec na uwadze, ze jego wystep stal praktrycznie do dzisiaj pod znakiem zapytania...Bardzo dobrze wypadl karol Baran! Oby tak dlaej Karol ;) Wysoki poziom zaprezentowal takze Tomaek Rempala;] Widac, ze ten zawodnik jest w "gazie"...
Zganic niestety musze Pawla MIesiaca...Szkoda, ale juz chyba pwoli trace wiare w tego zawodnika, dzisiaj przypominal mi na motorze Tomka Klisia ;/ Nie wiem, moze za malo treningow w ostanim czasie? Niestety, Pawel sie nie rozwija, a po tym meczu moge stwierdzic, ze sie nawet cofa w rozwoju ;)

TYLKO STAL ZKS!!!


           
Post 12 cze 2004, o 18:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Na

Noo wróciłęm, mecz był po prostu zajebist*(y?:D)
Na początek może podam punkty :P
Marma Polskie Folie Rzeszów:
9. Tomasz Rempała 10+1 (2,2,2,2*2)
10. Rafał Wilk 5+2 (1*,w,d,3,1*)
11. Rafał Trojanowski 5+2 (1,2*,1*,1)
12. Karol Baran 11 (3,3,2,3,0)
13. Maciej Kuciapa 13 (3,3,2,3,2)
14. Paweł Miesiąc 2 (2,0,0,0,0)
15. Marian Micał 0 (0)


KM Ostrów:
1. Matej Ferjan 13 (3,2,3,2,3)
2. Przemysław Tajchert 2+2 (0,1*1w,1*)
3. Piotr Dym 8 (2,3,1,1,1)
4. Artur Pietrzyk 3 (0,w,3,0,0)
5. Tomasz Jędrzejak 10 (2,d,3,2,3)
6. Marcin Liberski 5+1 (3,1*,1,1,0)
7. Sebastian Brucheiser 1 (1)


W pierwszych biegach to mi się ręcę ze strachu o przegraną trzęsły, ale końcówka już była super. No i jeszcze ta świeca na końcu zawodów !!!:D:D:D :lol:
T.Rempała - Coś dzisiaj tak mi się zdaje, że odstawał sprzętowo od coniektórych Ostrowian, mam nadzieje, że z Grudziądzem będzie z 2 oczka wyżej bo udowodnił nam już nieraz, że go na to stać.
R.Wilk - Dorobek punktowy jest skromny, ale jego występ zaliczam do udanych. Udowodnił wszystkim niedowiarkowm ( w tym także mi :P:D), że nie zapomniał jak się jeździ na żużlu, a powodem jego słabych startów jest przede wszystkim sprzęt
R.Trojanowski - troszkę kiepsko (może trzeba było dać Fierleja?), ale jest to w pełni usprawiedliwione kontuzją i brakiem dobrego sprzętu. Na Grudziądz musi sobie go jakoś "zmajstrować", bo moim zdaniem jest to team troszkę lepszy od Ostrowa.
K.Baran - Przed meczem domyślałem się, że albo będzie totalne dno i zrobi z 4 punkty, albo super będzie i trzaśnie dwudyfrówkę. Sprawdził się drugi wariant z czego jestem baaaaaaardzo zadowolony. :D:D:D
M.Kuciapa - Jego zostawię bez komentarza, ten gość zawałił nam straasznie mecz. Nie no teraz na serio :P. Pojechał super, lepiej niż się po nim spodziewałem. Ma piekielnie szybki motocykl i wie jak na naszym rzeszowskim torze trzeba jeździć. Miał 1/3 okrążenia straty, a i tak zdołał przejść na drugą pozycję... . Oby ten sponsor co to tyle szumu o nim jest przyszedł do Rzeszowa, bo bardzo trudno będzie zatrzymać Ciapka u nas na następny sezon.
Miesiąc - eeee tam nie zgodzę się z tym żeby się cofał w rozowju :P. Mi bardziej pasuje wariant, że niestety, ale motorek kupiony od Siwego już się niestety sypie. A pozatym to w 1 biegu by pewnie wygrał tylko, że start miał bardzo słaby.
Micał - Dno ... ? Ja w niego jnuż kompletnie nie wierze, a jak jednak ten zawodnik się kiedykolwiek przebudzi to możecie mnie w pupę kopnąć,... pozwalam .. :D
Tak podczas pisania troszeczkę ostygłem i patrząc na to wszystko obiektywnie to niestety, ale bez Gjedde nie wyobrażam sobie meczu z Grudziądzem.

Aha byłbym zapomniał, mam jeszcze takie jedno "ale" co do Klubu Kibica, tylko proszę was bardzo żebyście nie rzucali się od razu na mnie z pazurami ;). Jeśli chodzi o oprawy to na meczach są naprawdę coraz lepsze tylko te wszystkie race to żeby był lepszy efekt wszystkie na raz odpalajcie. Koniec tych pochlebstw, czas na minusy :P, a więc takie
pytanie mam. Dlaczego na meczach nic nie śpiewacie, nie skandlujecie tak jak kiedyś imion i nazwisk naszych, no jedynie jak jest upadek to coś dajecie, a tak to tylko siedzicie, wywijacie tymi flagami, odpalicie czasem race, ale dodajcie do tego jeszcze jakieś śpiewy to będzie naprawdę super. Aha i konfetti róbcie dużo bo to prawie nic nie kosztuje, a w dużych ilościach daje zajebisty efekt...


           
Post 12 cze 2004, o 20:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Marma Polskie Folie Rzeszów:
9. Tomasz Rempała 10+1 (2,2,2,2*2) - Tomek pokazal, iz jest jednym z filarow druzyny... Piekna jazda...
10. Rafał Wilk 5+2 (1*,w,d,3,1*) - cieniutko dopoku nie dostal motoru od... Macka Kuciapy, wtedy pokazal ze z dobrym sprzetem wymiata...
11. Rafał Trojanowski 5+2 (1,2*,1*,1) - bardzo wazne punkty, widac skutki upadku na treningu...
12. Karol Baran 11 (3,3,2,3,0) - piekna jazda Carlosa... Trzeba przyznac ze swoja postawa ratuje nam dupe...
13. Maciej Kuciapa 13 (3,3,2,3,2) - najlepszy zawodnik jaki kiedykolwiek jezdzil w Rzeszowie... Nie wiem czy sie doczekamy lepszego...
14. Paweł Miesiąc 2 (2,0,0,0,0) - wazne 2 punkty, ale odstawal sprzetowo strasznie...
15. Marian Micał 0 (0) - norma...


KM Ostrów:
1. Matej Ferjan 13 (3,2,3,2,3)
2. Przemysław Tajchert 2+2 (0,1*1w,1*)
3. Piotr Dym 8 (2,3,1,1,1)
4. Artur Pietrzyk 3 (0,w,3,0,0)
5. Tomasz Jędrzejak 10 (2,d,3,2,3)
6. Marcin Liberski 5+1 (3,1*,1,1,0)
7. Sebastian Brucheiser 1 (1)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 cze 2004, o 21:03
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
I dziasiaj byl zawalisty mecz na hetmanskiej .......trzymal w napieciu jak nie wiem co ,malo mi serducho nie poszlo (hahi hahi).


Nasi chlopcy pokazali jak sie walczy o kazdy punkt blyszczeli szczegolnie : Maciek ,Karol ,Tomek,i tez wazne punkciki pozostali dozucili do zwyciestwa dwaj Rafalowie i Pawel :)


Czworka zbliza sie do nas coraz wiekszymi krokami ........... :!:

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 12 cze 2004, o 23:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Oj działo sie na meczyku działo. Serducho ledwo to wytrzymało :P
Tomasz Rempała - chyba, rzeczywiscie jakies problemy ze sprzetem strasznie wolny na starcie (zresztą wszyscy poza Maćkiem mieli problem z szybkim wyjsciem spod taśmy) ale walczył na dystansie .
Rafał Wik - spodziewałem sie więcej ale przywiózł ważne punkty w decydującym momencie (co prawda za sprawą Maćka Kuciapy ale sam motor nie pojedzie :P )
Rafał Trojanowski - jego słaby występ jest usprawiedliwiony walczył, starał się, dodatkowo jeszcze poobijany co na pewno mu nie pomogło.
Karol Baran - czyżby wreszcie dogadał się ze sprzętem 8-) oby już tak do końca. Karol był dziś drugim po Maćku ojcem zwycięstwa.
Maciek Kuciapa- zawsze można na niego liczyć. Najpewniejszy punkt zespołu. Po prostu zawodowiec. Strasznie zaimponował mi gdy w 11 biegu mechanicy bezładnie biegali wokół motoru Wilka a on zjechał na swoim motorze i urzyczył go Rafałowi, zresztą w 14 biegu również. BRAWO Maciek BRAWO. Nie wyobrażam sobie Stali bez Maćka Kuciapy.
Paweł Miesiąc - no cóż pokazał, na tle jednych z najsłabszych młodzieżowców w lidze, tyle na ile go stać (jak widać niewiele) :? W biegu 8 ładnie blokował :evil: Maćka przez co skutecznie uniemożliwił mu walkę o 3 punkty :!:

A na koniec pare słów o kierownictwie. Nie po raz pierwszy we frajerski sposób tracimy punkty gdy jeden z zawodników zostaje wykluczony (raz bo nie wzięto czasu innym razem bo nie zgłoszono czy zawodnik jest zdolny do jazdy ) :| Wcale bym się nie zdziwił, gdyby sie okazało, że przyjazd drugiej karetki 14:50 to też nie wina kierownika (kierownictwa) :?:
I jeszcze jedno pytanko czy to prawda, że rano na treningu znów brakowało metanolu a olej (dla młodych) porzyczano od Maćka Kuciapy :?:

Maciek Kuciapa profesjonalista w nieprofesjonalnym klubie (niestety :( )

_________________
Obrazek


           
Post 12 cze 2004, o 23:05
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Moim zdaniem zawalil kierownik druzyny ktorym byl pan Romaniak ........ale nie wiem czego nie wykonal telefonu do sedziego zawodow i nie zglosil ze Wilku jedzie w tym biegu ....to juz wielka zagadka dla nas i tyle :!:

Ale czego kierownikiem nie byl kolega Wilka pan Rejment bodajze ,sorki jezeli pzrekrecilem nazwisko :) ..wtedy bylo by inaczej zapewne .

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 12 cze 2004, o 23:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wydaje mi sie że chodzi Ci o Pana (o ile tres nie przekrece naziwska) Rejamana...

Jakby to powiedział J. Tomaszewski: "To nie był błąd, to był wielbłą" :lol: :lol: Ale po co roztrzasac cos po wygranym meczu? Dzieki temu nie bylo taktycznej zmiany w 13 biegu :D:D:D:D:D:D

pozdrawiam

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 cze 2004, o 23:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja nie będę oceniał zawodników, bo już to zrobili koledzy i nie chce się powtarzać...

Powiem tylko o jednym...już wczoraj mówiłem, że Karol Baran zaraz po Maćku Kuciapie będzie najlepszym zawodnikiem i wszyscy mnie wyśmiali...a tu proszę. Karol nie zapomniał jak się jeździ tylko miał strasznego pecha (zatarły mu się w tym sezonie już 3 silniki). Teraz, gdy zaczął współpracę z Kowalskim z Torunia musi być dobrze!

Wielkie brawa bo w tym meczu nasi zawodnicy stowrzyli na prawdę DRUŻYNĘ wszyscy włożyli swoją cegiełkę i tak ma być.

Reasumując...PIERWSZA CZWÓRKA, PIERWSZA CZWÓRKA STAL RZESZÓW! :wink:


           
Post 12 cze 2004, o 23:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2004, o 11:57
Skąd: Ostrów wlkp.
Posty: 28

Zobacz profil 
gratulacje, wygraliscie dzisiaj, moze i zasluzenie, moze nie, nie ma co wnikac, bo licza sie 2 pkt :) . dla mnie tylko wielka szkoda no i niedosyt, ale......postawilem 44 46, tylko dlatego, ze bez sensu stawiac na porazke swojej druzyny a zakladalem ze moga pokusic sie o zdobycie 40. Baran i Kuciapa, zwlaszcza ten drugi pojechal dzisiaj swietnie. Co do naszych zawodnikow, no to, moglo byc lepiej, ale rowniez i gorzej. Kazdy mogl ten mecz wygrac, a ze byliscie to w wy, no to brawo dla was.


           
Post 12 cze 2004, o 23:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Wydaje mi sie że chodzi Ci o Pana (o ile tres nie przekrece naziwska) Rejamana...


haj przekreciles :P chodzi o Pana Grzegorza Rejmana ;)

Dzisiaj mnie zadziwil Marcin Liberski, z chlopaka jeszcze bedzie dobry zawodnik, ja mu zycze jak najlepiej. Pamietam jak w tamtym sezonie zdal licencje, i w debiucie po walce przyjechal z kims na 5-1, wiem ze wtedy byl przeciwnik malo wymagajacy, ale zawsze to cos :D
W KM'ie jezdza 17-latkowie a u nas 21-latek bez przyszlosci :/ i za kilka lat oni beda wartosciowymi juniorami ;)


           
Post 13 cze 2004, o 00:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Dokładnie iti... Przed Marianem nie ma przyszłości! Niestety taka prawda... Ja bym inwestował w Piotrka Prucnala, bo jeździć to on potrafi, ale niestety nie ma na czym i to jest największy ból... :( A chłopak ma dopiero 19 lat i jeszcze przed razem z tym 3 sezony w gronie juniora, na prawde warto w niego inewstowac takie jest moje zdanie, bo potencjał chłopak ma...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 cze 2004, o 00:15
 


Damon napisał(a):
Dokładnie iti... Przed Marianem nie ma przyszłości! Niestety taka prawda... Ja bym inwestował w Piotrka Prucnala, bo jeździć to on potrafi, ale niestety nie ma na czym i to jest największy ból... :( A chłopak ma dopiero 19 lat i jeszcze przed razem z tym 3 sezony w gronie juniora, na prawde warto w niego inewstowac takie jest moje zdanie, bo potencjał chłopak ma...


o ile sie nie myle Piotrek w tym roku skonczy 20 lat, wiec o 3 sezonach w gronie juniora chyba nie ma mowy...nie zminia to jednak faktu, ze Marian raczej karoery swiatowej nie zrobi ;)


Ostatnio edytowano 13 cze 2004, o 00:16 przez michal_m, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 13 cze 2004, o 00:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
POwiem tylko tyle MACIEK KUCIAPA !!!!! :twisted: :twisted:
Jak juz koledzy wspomnieli nie zamieniłbym go na ŻĄDNEGO innego żużlowca!!! Nasz chłopak, wspaniały na naszym torze jest w stanie (przy odpowiednimy sprzecie :)) wziąść każdego zawodnika świata :) :)
T.Rempalła- jak na ostatnie jego wystepy, to dzis jednak było troche gorzej, spodziewałem sie wiecej po nim :) Sprzet nie ciągnał , bodazje w 14 biegu miał wieksza predkość od Jedrzejaka a ten i tak go robił ;]
Jest ok , ale chcemy wiecej :) :twisted:
R.Wilk- co sie stało z tym sprzetem co w Krośnie prawie rekord zrobił :(
Mimo to uważąm go równiez za "cichego" bohatera meczu ;] Po ostrym poparzeniu 2 6 biegu, po kłoptach sprzetowych , na pożyczonym sprzecie od Macka w 11 biegu mozna powiedziec załatwił nam mecz ;]
R.Trojanowski- jest usprawidliwiony :) ja bym go raczej na ten mecz nie puścił ;] Mimo to ładnie walczył w 7 biegu kiedy obaj juz mieli Jedrzejaka :D
K.Baran- bardzo ładny wystep ;] świetna jazda, wraca stary Karol :):) OBy tak dalej
M.Kuciapa- cóż napisac wiecej PROFESJONALISTA W KAZDYM CALU!!
P.Miesiac- nie wiem co on dzisiaj zrobił, jestem ogromnie rozczarowany jego jazdą dzisiejsza... walczył moze cos, ale juz trzeba coraz wiecej od niego wymagac dzis było fatalnie...
M.Micał- no comment :P

Ogólnie liczyłem na lepszy wynik.... mysle, ze z Grudzadzem, a szczegolnie z GORZOWEM, trzeba pojechac duzo duzo lepiej... :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 cze 2004, o 00:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Damon napisał(a):
Dokładnie iti... Przed Marianem nie ma przyszłości! Niestety taka prawda... Ja bym inwestował w Piotrka Prucnala, bo jeździć to on potrafi, ale niestety nie ma na czym i to jest największy ból... :( A chłopak ma dopiero 19 lat i jeszcze przed razem z tym 3 sezony w gronie juniora, na prawde warto w niego inewstowac takie jest moje zdanie, bo potencjał chłopak ma...


o ile sie nie myle Piotrek w tym roku skonczy 20 lat, wiec o 3 sezonach w gronie juniora chyba nie ma mowy...nie zminia to jednak faktu, ze Marian raczej karoery swiatowej nie zrobi ;)

Ano fakt właśnie sprawdziłem i masz racje... Piotrek jest rocznie 84, a byłem pewny do dziś, że jest on w wieku Pawła Miesiąca, jednak się myliłem... To nie zmienia jednak faktu, ze juz od tamtego sezonu uwazam, ze w Piotrka na prawde warto inwestowac :!: :!: :!:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 cze 2004, o 00:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Mieliśmy na stadionie przy Hetmańskiej naprawdę niezłe ściganie, emocje i co najważniejsze dla nas, zwycięstwo. Martwi mnie jednak że po raz kolejny były upadki, zbyt dużo ich w tym sezonie!!. Mam nadzieje że zarówno Wilk jak i Trojan wydobrzeją do następnego meczu. Na gratulacje w dzisiejszym meczu zasłużył oczywiście M.Kuciapa, gdyby nie on to nawet nie chcę mysleć o dzisiejszym wyniku. Reszta zawodników (seniorów) jechała na poziomie i ogólnie było nieźle. Martwi mnie jednak postawa naszych juniorów, to co dziś wyprawiał Miesiąc woła o pomstę do nieba, juz nawet nie chodzi o to że był wolny ale on po prostu jechał w pewnych momentach bez głowy. Nosi go po całym torze, bez ładu i składu, niestety ale w tym sezonie Paweł robi wrażenie jakby sie zatrzymał w rozwoju (albo co gorsza cofał). Przemilczę postawę Maryjana bo nie ma sensu kopać leżącego. Generalnie przegrywaliśmy z jednymi z najsłabych juniorów w lidze, wstyd i tyle. Dobrze że kadra seniorska ciągnęła wynik. Boję się jednak trochę o wynik następnych meczy, widać że bez Gjedde jest ciężko i to nie tylko na wyjazdach ale i u siebie. Bądźmy jednak optymistami przed najbliższymi meczami bo co nam pozostaje.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 13 cze 2004, o 00:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Bardzo ładne zawody dzisiaj obejżeliśmy.
Ciągle słychać tutaj, że mamy pecha, że prześladują nas kontuzje... Ale to nie wszystkie nieszczęścia...
Dzisiejszy tor bardziej odpowiadał przyjezdnym aniżeli naszym zawodnikom. Beton i na dodatek większość z naszych zawodników nie miała dopasowanego sprzętu! Ktoś pisał o świetnym sprzęcie Rafała Wilka... Większość startów wygrywali Ostrowianie i gdyby nie poświęcenie na dystansie naszych zawodników mogłoby być różnie.
Kompromitujące było wykluczenie Wilka. Odpowiedzialna osoba - kierownik drużyny - musi być pociągnięta do odpowiedzialaności! Trzeba skończyć z amatorami na tak ważnym stanowisku! Tego jednego punktu mogło nam zabraknąć do zwycięstwa podobnie jak w meczu z Lublinem!
Wielkie brawa dla Maćka Kuciapy!
Mam pewne obawy przed meczem z Grudziądzem... Jeżeli znowu przygotujemy tor pod gości to może być niewesoło...

Nie popełniajmy dwa razy tych samych błędów!


           
Post 13 cze 2004, o 00:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Beton i na dodatek większość z naszych zawodników nie miała dopasowanego sprzętu!

Beton? Ja bym się kłócił... Miałem okazje wejść na tor po upadku Rafała Trojanowskiego i tor ten betonu nie przypominał, wręcz przeciwnie było bajoro, zresztą odczuły to moje buty... :)

Co do kierownika to owszem się zgadzam jest to nie odpowiednia osoba, na odpowienim stanowisku, nie wiem kiedy doczekamy się zmiany kierownika, bo to co wyprawa Pan R. woła o pomste do nieba...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 13 cze 2004, o 02:01
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
A jak to bylo z tymi defektami na prowadzeniu KM owcow. Jedrzejaka i Tajcherta bo nie wiem :) Ciekawe czemu teraz nikt nie pisze o szczesciu i pechu :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi