Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

"Fachowiec" p. Błażejewski


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 cze 2004, o 14:54
 "Fachowiec" p. Błażejewski
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
po nierozegranym memoriale Nazimka mialem przyjemnośc zamienic kilka zdan na temat zużlka z radiowcami Via. Ich fachowośc mnie zdumiewa. zapewniali mnie zę tor w Gnieźnie bedzie przyczepny i pełen dziur, bo tak stachyra mówił po swoim meczu z Lublinem . Jasiu zawsze mial skłonośc do tłumaczenia sie i kombinowania dlaczego to lepiej nie poszło . W ripoście uslyszałem ze nie ma sie z czego spowiadać, bo mećz wygrał. Panowie nie pamiętacie jak choćby Cieslak tłumaczył sie po zwycięstwie z Pergo 14 punktami w 98 r. Zapewniam Was , ze i po wygranym spotkaniu można sie usprawiedliwiać. Jak jeżdże do Gniezna, a bylo tego troche na przestrzeni kilku ostanich sezonów, ja tam nigdy nie widzialem toru przyczepnego!! zawsze beton.
Kpinę i śmiech Pana Błążejewskiego, usłyszałem za swoimi plecami, gdy zapewniałem Chromika i spółkę , ze są w stanie zdobyć pierwsze ligowe punkty w czekajacym ich za tydzień spotkaniu z Apatorem. Gdyby chlopaki z RKM - u mieli taką wiare w zwycięstwa jak Pan , to by wogóle na tor nie wyjeżdżali.
Zastanawialismy sie takze nad możliwością zakontraktowania drugiego obcokrajowca. Podawalem Zagara, z róznych przyczyn mój rozmówca wybił mi z głowy Słoweńca. Następnie rzuciłęm nazwisko Nielsa Iversena . I tu Pan Blążejewski mnie najbardziej rozbawił. cytuje" Nie mas sensu ściągac kolejnego niesprawdzonego słąbeusza typu Aspgren, poza tym nigdy nie startował w Polsce " Jesli Pan porównuje Iversena do Aspgrena , gratuluje. Zawsze mnie najbardziej irytuje ktos, kto zabiera glos na temat, o którym nie ma zielonego pojecia. Iversen to zupelnie inna klasa niz Aspgren, zupełnie inny zawodnik pod wzgledym technicznym, a także postury i sylwetki na torze. i przede wszytkim większa skutecznośc na torze . zaloże sie że Pan Błazejewski na oczy nie widział Iversena w akcji na żywo , a zabiera głos. Nie jest wyjatkiem , takich specjalistów w naszym kraju jest całe mnóstwo, a że nigdy nie startował w Polsce? w takim razie zaden klub nikogo by nie zakontraktował, bo chyba każdy musi kiedys zadebiutować. To żaden argument.
Nigdy w sprawach zuzlowych sie nie kłóce . bo i po co. wychodze z zalożenia że czas pokaze. Wczoraj w Gnieźnie był beton jak szlag, Rybnik wygrał z Toruniem po wspaniałym meczu, a Iversen jest jedanastym zawodnikiem najsilniejszej ligi na świecie - szwedzkiej , gdzie to Pana wiadomości, debiutuje. To tyle co chciałem napisac. o bzdurnych , nieirracjonalnych , pozbawionych jakiejkolwiek idei fair play sugestiach dotyczacych zastepie zawodnika we wczorajszym meczu, przy okazji Pańskiej rozmowy z Pania Prezes, nie wspomne . szkoda slów. zwląszcza , że wypowiadał je dziennikarz, a moze "dziennikarz" pozdrawiam

P.S. wiecej pokory i oglady w rozmowie z drugim czlowiekiem życże. wyniosłośc aż od Pana bije, a to przeciez tylko głupawy żużel, male miasteczko na Padkarpaciu Rzeszów i w końcu małą stacyjka Via, a zachowuje sie pan jakby chodzilo o sprawe narodowa, pracował Pan w BBC, a rozmawilasmy w kuularach Palącu Prezydenckiego . I to mnie najbardziej bawi . wiecej dystansu , prośba nie tylko do Pana


           
Post 7 cze 2004, o 16:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Witaj !

Bardzo fajna i ciekawa jest twoja wypowiedź i niestety przypuszczam bo nie byłem świadkiem twoich rozmów z Panem Błaejewskim pewnie prawdziwa.
Ja jestem kibicem żużla od ponad 20 lat i coraz bardziej jak patrzę na środowisko kręcące się wokół zawodników i klubów tych którzy wszystko wiedzą jestem przerażony.

Patrząc na to Polskie bagienko żużlowe jestem niemal pewny że jego ofiarą padł Rafał Kurmański młody chłopak, który trudno mówić że może być liderem w tak młodym wieku.

Niestety wymagano od niego po 2 dobrych sezonach kpl. punktów i owiono takie czy inne rzeczy.
Psychika tak młodego każdego człowieka nie jest jescze ustabilizowana a tu wydjaję mi się próbowano już wymagać wyników ponad miarę zamiast to rozwijać i pomagać.
I znowu pacjent - przepraszam za określenie nie wytrzymał niezdrowego ciśnienia.
Co do zawodników zagranicznych to i ja mam cichych faworytów poza Zagarem który jest naprawdę szybki a są to niestety kontuzjowany Simon Stead i młodziutki Morten Risager - ciekaw jestem twojej o nich opiniii.
Na razie pozdrawiam i życzę więcej treściwych rozmówców - Wojtek.[/list]


           
Post 7 cze 2004, o 17:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Posłuchaj Droździczku nie mam w zwyczaju z "fachowcami"polemizować jednakże nie pozwole obrażać siebie i mojej stacjii - jeśli ty jesteś dziennikarzyną podwórkowej gazetki to w niej wypisuj swoje bzdury i urojenia i nie podsłuchuj rozmów osób starszych a jak juz to robisz to włącz sobie dyktafon i nagraj albo słuchaj uważnie(choć tak zachowuje sie tylko .......). Jeszcze jedno jak tak bardzo podoba ci sie Szwed to zapłać za niego i podpisz z nim kontrakt stworzysz super drużyne na miare Mistrza Polski. Na koniec jeszcze jedna kwestia jak cytujesz to mam nadzieje że odtwarzasz dokładnie słowa a bedzie ci to już niebawem bardzo potrzebne bowiem....... a zresztą poczytaj prawo prasowe .


Ostatnio edytowano 7 cze 2004, o 18:53 przez wojti, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 cze 2004, o 18:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Cytuj:
Zastanawialismy sie takze nad możliwością zakontraktowania drugiego obcokrajowca. Podawalem Zagara, z róznych przyczyn mój rozmówca wybił mi z głowy Słoweńca. Następnie rzuciłęm nazwisko Nielsa Iversena . I tu Pan Blążejewski mnie najbardziej rozbawił. cytuje" Nie mas sensu ściągac kolejnego niesprawdzonego słąbeusza typu Aspgren, poza tym nigdy nie startował w Polsce " Jesli Pan porównuje Iversena do Aspgrena , gratuluje

Zdecydowanie Iversena do Rzeszowa bym nie sciagnal... dla mnie jest to zupelne zagranie w ciemno zreszta bylby to ostatni obokrajowiec jakiego moglibysmy zakontraktowac.. zdecydowanie nie zgadzam sie z Twoja opinia...

Cytuj:
Nigdy w sprawach zuzlowych sie nie kłóce . bo i po co. wychodze z zalożenia że czas pokaze. Wczoraj w Gnieźnie był beton jak szlag

z idealnie rozrysowanymi sciezkami i paroma dzurami, z ktorymi nie wszyscy nasi zawodnicy sobie radzili...

Cytuj:
Pańskiej rozmowy z Pania Prezes, nie wspomne . szkoda slów. zwląszcza , że wypowiadał je dziennikarz, a moze "dziennikarz" pozdrawiam

wogole nic nie powinienes na ten temat wspominac...

Cytuj:
i w końcu małą stacyjka Via, a zachowuje sie pan jakby chodzilo o sprawe narodowa, pracował Pan w BBC, a rozmawilasmy w kuularach Palącu Prezydenckiego . I to mnie najbardziej bawi . wiecej dystansu , prośba nie tylko do Pana

nie mam nic wspolnego z Radiem Via, znam pare osob osobiscie i ich dzialanie, podejscie do obowiazkow mi sie podoba, o to ze znaja sie na rzeczy najlepiej z wszystkich ludzi, ktorzy dotychczas komentowali rzeszowski zuzel nie ma najmniejszych watpliwosci... no chyba, ze ty mi wskazesz... nie bedziemy wymieniac.

Nie wiem dlaczego czepiasz sie Radia, jak bedziesz mial ochote posluchac niejakiego radia B. i niejakiego redaktora S. to byc moze taka szanse jeszcze dostaniesz...

i teraz reasumujac, nie wiem po co byl wogole ten temat, ten post, po co jest taka dyskusja do niczego nie prowadzaca?

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 cze 2004, o 18:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Posłuchaj Droździczku nie mam w zwyczaju z dzieciakami polemizować jednakże nie pozwole obrażać siebie i mojej stacjii - jeśli ty jesteś dziennikarzyną podwórkowej gazetki klozetowej to w niej wypisuj swoje bzdurne i urojenia nie podsłuchuj rozmów osób starszych a jak juz to robisz to włącz sobie dyktafon i nagraj albo umyj uszy i słuchaj uważnie(choć tak zachowuje sie tylko .......). Jeszcze jedno jak tak bardzo podoba ci sie Szwed to zapłać za niego i podpisz z nim kontrakt stworzysz super drużyne na miare Mistrza Polski. Na koniec jeszcze jedna kwestia jak cytujesz to mam nadzieje że odtwarzasz dokładnie słowa a bedzie ci to już niebawem bardzo potrzebne bowiem....... a zresztą poczytaj prawo prasowe .


Wojti, w wypowiedzi drozda nie ma niczego, co mogłoby Cię obrazić. Może poza umieszczeniem Twojej profesji w cudzysłowiu, ale i to opatrzone jest w "może". Natomiast Twoja wypowiedź jest obraźliwa, poziom jej wręcz żenujący... Drozd Cię skrytykował. Chyba w Twoim słowniku widnieje takie słowo jak krytyka? Póki co przyjąłeś ją (a raczej w ogóle jej nie przyjąłeś) jak gówniarz, wiec jak następnym razem wytkniesz komuś wiek (argument ad personam - znana, najbardziej prymitywna forma agrumentacji) popatrz na siebie.

Ps. Siebie też proponuje ponagrywać, bo coraz częsciej z Twoich relacji można boki zrywać. Niestety :(


           
Post 7 cze 2004, o 18:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Krótko mówiąc kolego jeśli masz jakieś zarzuty, pytanie, sugestie skontaktuj się z p. Wojtkiem Błażejewskim i pogadaj z nim w cztery oczy, a nie wypiszujesz tu za przeproszeniem bzdety.

Powinieneś się cieszyć, że Radio Via jeździ po całej Polsce i transmituje mecze...choć wyniki są jakie są.

P.S Domyślam się, że zapewne wiesz ile taki Iversen chce za podpisanie, ile za dojazd, a ile za punkt? Jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć...jestem bardzo ciekaw.


           
Post 7 cze 2004, o 19:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Kenny - cieszy mnie że zrywasz boki tylko nie wiem dlaczego- niestety?, a co do "krytyki" którą niby ja przyjąłem - gdzie ty tam widzisz krytyke? Ktoś opisął jakąś podsłuchaną rozmowe, która może była , a czy ja nie mam prawa do wyrażenia swojej opinii na temat konkretnego zawodnika , mało tego kiedy wiem ile oczywiście w pewnym przybliżeniu on kosztuje? Jeśli moge prosić to napisz na czym ta krytyka polega ?Czy ja opisuje jakieś rozmowy na korytarzu , czy pisanie o naszych rozmowach z P. Prezes Marmy - to zachowanie człowieka poważnego?
I jeszcze jedno gdyby ten Drozd słuchał uważnie i dokładnie to być może wiedziałby w jakim kontekście mówiliśmy o torze w Gnieźnie i czego dotyczyła rozmowa z zawodnikami z Rybnika.


           
Post 7 cze 2004, o 19:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Jeszcze jedno jak tak bardzo podoba ci sie Szwed to zapłać za niego i podpisz z nim kontrakt stworzysz super drużyne na miare Mistrza Polski.


Tak sie akurat sklada, ze Niels Kristian Iversen to DUNCZYK, a nie SZWED :lol:


           
Post 7 cze 2004, o 19:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Racja Crumpy - odnosiłem sie ogólnie do tematu nie mając na myśli Iversena, zresztą nie użyłem jego nazwiska.


           
Post 7 cze 2004, o 19:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
jesli chodzi ramelow o kogos kto lepiej komentowal zuzel od obecnego komentatora to jes nim niewatpliwie pan Janusz Majka
ps. z tymi cytatami nie tak mialo byc


           
Post 7 cze 2004, o 19:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Dla mnie osobiście najlepszy- Tomek Zimoch


           
Post 7 cze 2004, o 19:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Pan Błażejewski to czasami powinien pomyśleć zanim coś powie. Słuchałem na początku sezonu relacji z meczu Rzeszów - Lublin i takiego szowinistystycznego komentatora (sytuacja z Piszczem) to chyba jeszcze nie słyszałem.

Wracając do Iversena, ostatni obco. jakiego moglibyście zakontraktować ? to dlaczego w waszym składzie przed sezonem był już prawie R. Pedersen ? który w Polsce ostatnio w ogole nie błyszczał. Iversena na pewno stać byłoby na dobre wyniki. Zresztą popatrze na Steena Jensena, chłopak też jest młodziutki a jak wymiata w Pile ? Możecie powiedzieć, że to druga liga - ok. Ale np. popytajcie się co o nim sądzą kibice z Gdańska u których był na początku sezonu. A Iversen to na pewno zawodnik podobnej jak nie lepszej klasy.

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 7 cze 2004, o 19:44 przez bazyli_, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 cze 2004, o 19:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Bazyli duza role odgeralyby na pewno pieniadze a Iversen zapewne do tanich nie nazlezy zuzlowcow...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 cze 2004, o 19:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
haj napisał(a):
azyli duza role odgegealyby na pewno pieniadze a Iversen zapewne do tanich nie nazlezy zuzlwocow...
a skąd wiesz :) ? ja nie mówię, że jest tani... bo w sumie nie wiem ile by chciał ;) ale wątpie, żeby taki młody zawodnik, jak narazie bez większych sukcesów chciał jakieś ogromne sumy za jazde w Rzeszowie. :)


           
Post 7 cze 2004, o 19:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
a Lindgren? Klingberg? Wiele zalezy walsnie od odleglosci...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 cze 2004, o 19:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
no a Gjedde to skąd jest :P?? z Rumuni :P??


           
Post 7 cze 2004, o 19:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie, z Danii:P:P:P:P:P:P:P:P Ale on chcial jezdzic i pewnie liczyl sobie mniej niz te "gwiazdy":D:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 cze 2004, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Kenny - cieszy mnie że zrywasz boki tylko nie wiem dlaczego- niestety?


A mnie nie cieszy. Ceniłem Radio Via. Byliście bezkonkurencyjni. Dalej jesteście, ale to dlatego, że jedyni. Nie chce się rozpisywać, tymbardziej , że brak mi głowie przykładów. Ogólnie uważam, że to niepoważne, że niemal każdą kontrowersyjną sytuację Ty widzisz jako faul drużyny przeciwnej. Niemal każdy upadek naszego zawodnik widzisz tak, że to ktoś spowodował jego upadek, a kiedy decyzja sędziego jest zgoła inna, to wtedy mówisz coś takiego: "Proszę Państwa z decyzjami sędziego się nie dyskutuje, ale... (i w tym miejscu wyraźnie dajesz do zrozumienia, że się z nią nie zgadzasz, a kibice przed odbiornikami pieją ze złości na sędziego...)". Toż to zwyczajny brak obiektywizmu!

Pamiętam jeden przykład z tego sezonu jak zrywałem boki (pamiętam to, bo jak zrywam bok, to autentycznie boli mnie w kręgosłupie :) ), kiedy to nasi wyszli w biegu na 5:1, a Ty na to: Popatrzyli sobie głęboko w oczy i mkną dalej" Zwracam uwagę na słówko: głęboko :)) No sorry, ale żuzel to jeszcze nie poezja Ja preferuję bardziej rzeczowy komentarz. Czy aby Radio Via nie poczuło się zbyt pewnie po miażdżącej krytyce Radia Bieszczady? Bo chyba lepiej równać w górę, a nie w dół...

Cytuj:
, a co do "krytyki" którą niby ja przyjąłem - gdzie ty tam widzisz krytyke? Ktoś opisął jakąś podsłuchaną rozmowe, która może była , a czy ja nie mam prawa do wyrażenia swojej opinii na temat konkretnego zawodnika , mało tego kiedy wiem ile oczywiście w pewnym przybliżeniu on kosztuje? Jeśli moge prosić to napisz na czym ta krytyka polega ?Czy ja opisuje jakieś rozmowy na korytarzu , czy pisanie o naszych rozmowach z P. Prezes Marmy - to zachowanie człowieka poważnego?
I jeszcze jedno gdyby ten Drozd słuchał uważnie i dokładnie to być może wiedziałby w jakim kontekście mówiliśmy o torze w Gnieźnie i czego dotyczyła rozmowa z zawodnikami z Rybnika.


Przecież ta rozmowa nie mogła być w całości podsłuchana, bo przecież drozd wyraźnie pisze, że sam w niej bierze udział:
1. Tor w Gnieźnie - macie ponoć obaj odmiennie zdanie, co do jego przygotowania. Powinieneś się odnieść do tego, najlepiej opisując tor, jaki był wczoraj. Ty piszesz, że nie brał w niej udziału i jeszcze o jakimś kontekście
2. Kandydatura Iversena - ponoć przyrównałeś go do Asprgena. Drozd się z tym wyraźnie nie zgadza, a ja, po jego argumentacji, razem z nim. Wtedy, ponoć, nie użyłeś agrumentu, że Iversen jest za drogi. To czynisz dopiero teraz.
3. Mecz RKM - Apator - tu trudno o racjonalną dysusję. Cóż wyścigów jest 15. Zawodników po 7... A to tylko sport. Ale to wskazuje także, że drozd nie tylko się przysłuchiwał. Więc ktoś tu kłamie. Nie warto tego na wstępie wyjaśnić? Bo w Twojej pierwszej odp. nie ma o tym ani słowa.

Może z rozmową na linii Ty - p. Półtorak się zagalopował, ale w końcu jej nie zacytował, więc tak źle z tym dzieciakiem nie jest.

Ogólnie Drozd zarzuca Ci jakieś wywyższanie się itp. Mogłeś podjąć temat, mogłeś nie podejmować, mogłeś przenieść go na priv, bo i z forum nie ma on wiele wspólnego. Jednak Ty odpowiedziałeś, ale w taki sposób, że naprawdę... Bo drozd to dzieciak, a Ty z natury z dzieciakami nie dyskutujesz. Nie wiem, ile drozd ma lat, gdzie pisze - to mnie nie interesuje, bo dyskutuje się na argumenty, a nie na to kim ktoś jest, bo to żadna dyskusja. Poza tym nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że średnia wieku na tym forum to jakieś 17 - 18 lat. Więc jak chciałeś kogoś obrazić, to... :)


           
Post 7 cze 2004, o 20:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Kenny:
1. Czy każdy kto stoi obok bierze udział w rozmowie?
2. Czy stwierdzenie - oby nie okazał sie drugim
Aspgrenem , czy też mógłby być jest czystym porównaniem czy swoistego rodzaju obawą?
3.Czy bierne siedzenie przy stoliku i słuchanie to udział w wymianie poglądów?
4.Czy nie mam prawa powiedzieć , Rybnik nie wygra z Toruniem miesiac przed meczem tych drużyn (wygrali 2 punktami) nie wolno mi tego powiedzieć?
W tym roku widziałem kilka upadków naszych zawodników - sędzia ma owszem racje bo jego decyzja jest ostateczna - ale czy zawsze jest dobra i zgodna ze stanem i sytuacją jaka miała miejsce na torze? Choćby upadek Trojana Po podcięciu przez Piszcza? Upadek Tomka w Grudziądzu po wywiezieniu go w płot przez Kempińskiego?, czy zawsze musi byc zgoda na decyzje sedziego?, czy własne zdanie i pogląd jest brakiem obiektywizmu?
Dyskutuje sie na argumenty - racja tylko jakie są te argumenty , że w rozmowie z kimś powiedziałem coś a może nie powiedziałem , to że mam inne zdanie - to są argumenty?Czyżbym także Ciebie obraził?
Czyżbym równał w dół?
To jest konstruktywna krytyka , piszesz o tym co Tobie sie nie podoba i dzięki za to.
Brak obiektywizmu moge prosić o konkretne przykłady?


           
Post 7 cze 2004, o 21:14
 re
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
Ta dyskusja panowie nie ma sensu, dziwię się że Wojtek tak gwałtownie zareagował na krytyczny głos młodego kibica, który poczuł się ekspertem po tym jak dostał od mamy kilka razy na bilet albo udało mu sie przeskoczyć przez plot. Wojtku - zamilcz, wstydu oszczędź, a Ty chłopcze popróbuj swych sił w roli komentatora - nagraj jakąś transmisję ze spotkania żużlowego - wyłączyć fonię w TV i nagraj swój komentarz po czym jeszcze raz obejrzyj bieg i zobacz czy Twój komentarz dał obraz przebiegu walki tym co tego nie widzieli na własne oczy. Jeszcze jedna rada zanim powiesz cos złego o innym człowieku oceń czy sam kiedykolwiek potrafisz zrobić to co krytykujesz lepiej.

ojciec do syna
Jak byłem w twoim wieku wydawało mi sie że zmienię cały świat a dzisiaj nie chce mi sie zmienić skarpetek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi