Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - GTŻ Grudziądz 49-41!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 cze 2004, o 23:54
 


Pawlikowski 1, Puszakowski 2. Ale jak pisalem przed meczem, ze to
drugoligowcy, to mi probowaliscie udowadniac, ze tak nie jest. :lol: No
dobra, Puszakowski mial pecha, nie wyszlo mu. Ale nie ma watpliwosci,
ze to jest zawodnik, ktory zawalil obydwa mecze w Rzeszowie.
Dawalem 9 punktow Sawinie, zrobil ich 10. Moim zdaniem mecz zawalil
rowniez Billy Hamill. Znow mu tor nie lezal.

Ciekawe, kim Rzeszow bedzie jechal w kolejnych meczach. :(


           
Post 21 cze 2004, o 00:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Ciekawe, kim Rzeszow bedzie jechal w kolejnych meczach. :(

Tomek leci na spawanie do Anglii dzisiaj więc myśle, ze na Gorzow będzie gotowy na pewno...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 21 cze 2004, o 00:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
rzeszów wygrał ,czy pomógł mu w tym sędzia czy nie to nie ma teraz znaczenia ,dwa punkty zostają w rzeszowie i ich szanse na pierwszą czwórke napewno wzrosly choc nadal sądze że nie uda się tego osiągnąc ,żeby nie było zbyt kolorowo to dodam że juniorów to macie beznadziejnych i nie warto w nich inwestować .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 21 cze 2004, o 02:40
 


Jupiter, co sie dziwisz? Zeby junior sie rozwijal, musi miec gdzie
trenowac, kiedy trenowac i na czym trenowac. W Rzeszowie na te chwile
taki Miesiac nie ma na czym trenowac i nie ma kiedy trenowac, bo
treningi kosztuja, a z kasa rozowo nie jest.

Brawo Karol Baran! Zeby tak jeszcze na wyjezdzie bylo podobnie.


           
Post 21 cze 2004, o 05:40
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Mozna bylo sie domyslac ze jak wygramy z Grudziadzem to odrazu kibice beda wszystko zwalac na sedziego albo na pecha. Tak jak ktos to powiedziala i to chyba nawet na Grudziadzkim forum jezeli zespol jest dobry to nawt sedzia nic na to nie poradzi i to jest prawda. Druga sprawa mowicie ze mieliscie strasznego pecha ale tszeba tez zauwazyc ze my mielismy tez duzego pecha poniewaz rempala nie pojechal co daje nam do tylu okolo 10 pt. Wiem ze to jego wina ze mial ten wypadek ale tak samo mozna powiedziec ze to wasze nieszczescie to tez wasza wina. Pszesiesz jak by byl dobry spszet to i defektow by nie bylo a wiec jest jak jest. (i jeszcze niepamietam kto to z grudziadza napisal ze macie o wiele lepszy spszet od naszych to teraz chyba widac ze nie za bardzo)


Druga rzecz wiekszosc Grudziadzkich kibicow nie ma honoru dlaczego nie umicie sie pogodzic z pszegranom tylko caly czas mowicie ze byliscie lepsi i powniscie wygrac. Jezeli naprawde byli byscie lepsi to teraz grudziadz by mial 9 pt a nie Rzeszow


           
Post 21 cze 2004, o 07:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
No ja jestem zadowolony z Rzeszowa. Gratulacje dla Barana za zdobycz punktowa. Jedno mnie martwi ze Tomasz Rempala zlamal obojczyk. CIekawe jaki bedzie teraz sklad :(


           
Post 21 cze 2004, o 07:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No to Karolek mnie mile zaskoczyl. 18 pkt i same trojeczki to robi wrazenie. Szkoda tylko Tomka, znowu ta kontuzja... Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i na tor.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 cze 2004, o 08:11
 .
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
witajcie.
Cytuj:
Druga sprawa mowicie ze mieliscie strasznego pecha ale tszeba tez zauwazyc ze my mielismy tez duzego pecha poniewaz rempala nie pojechal co daje nam do tylu okolo 10 pt.

zgadzam się z tym, ale nie tylko jeżeli chodzi o Tomka.
Na początku sezonu pech dopadł Maćka(kontuzja-1 mecz) co go wykluczyło na dość długo. Gdyby nie ta kontuzja na pewno bylibyśmy wyżej w tabeli.
Druga sprawa to jest taka, że Fierlej zawalił mecz! jak on krawążnika nie umie "upilnować" bo go wozi po bandach :roll:
Myślę, że jak by pojechał Wilk zamiast "Filusia" to wynik byłby już przesądzony wcześniej(nawet po upadku Tomka). Wystarczy, że Maciek pożyczyłby mu sprzęt na 2 biegi.
Nie wiem też co robi nasz junior Paweł MIesiąc.
PIerwsze 2 biegi są wybaczalne, gdyż jechał na swoim sprzęcie(pewnie wiele przy nim nie robił bo się nastawił, że sprzęt Maćka będzie lepszy i tak też było-szkoda, że były problemy z jego uruchomieniem).
ALe gdy już jechał na tym sprzęcie to widać było, że się trochę bał...
Spokojnie mógłby przywieźć po 2 pkt. Z tego co pamiętam w jednym z biegów bał się zamknąć Hamila(a był przed nim po starcie).

Chciałbym jeszcze skomentować bieg 7(chyba), gdzie to na ostatnim okrążeniu po ataku Barana upadł zawodnik gości(chyba-Puszakowski). Widać było, że ten zawodnik nie myśli, bo jak by zrobił "nożyce" to by się niedość, że wyratował to jeszvze mógłby zagrozić Baranowi!(na torze trzeba myśleć, a nie tylko jechać do przodu).

Co do Baranka to wiele nie będę komentował. Po prostu gratuluje świetnego występu i czekamy na kolejne takie dobre, albo i lepsze :wink: Bardzo podobał mi się wyścig 10, gdzie Karol miał stratę ponad 35-40 m do prowadzącego "Sawki" i do tego przeszkadzał mu jeszcze "Trojan". W tym biegu było widać, że jego sprzęt jest "piekielnie" szybki :D
pozdroo

PS: gdzie są CI którzy mówili, że nie wygramy meczu z Ostrowem i Grudziądzem?


           
Post 21 cze 2004, o 09:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Witajcie

Mecz wprost cudowny, ale poniewaz za godzine mam egzamin odniose sie tylko do decyzji sedziego.

a) wykluczenie Pawlikowskiego jak najbardziej sluszne. Sedzia ma prawo wykluczyc zawodnika za jazde niezgodna z przepisami. Takie bylo wlasnie jego zachowanie w stosunku do Kuciapy. Jak ktos wczesniej wspomnial, tylko cud uratowal obu zawodnikow przed piekielnie groznym wypadkiem. Gdyby sie zderzyli, Maciek nie wyszedlby z tego na pewno caly

b) wykluczenie Buczkowskiego, upadek Puszakowskiego

Tutaj rzeczywiscie sedzia wykazal sie niekonsekwencja. Jesli nie wykluczyl Barana, ktory wplynal na upadek Puszakowskiego, nie powinien tez wykluczac Buczkowskiego. Ale tak naprawde to juz nie mialo zadnego wplywu na losy meczu. Nawet jesli sedzia nie przerwalby tego biegu i uznal, ze Fierlej sam upadl, Trojanowski dowiozlby trzy punkty. W XV wystarczyloby nam wiec przywiezc dwa oczka.

Rzeszow byl wczoraj lepszy, bardziej zdeterminowany. I wygral mecz w 4!


           
Post 21 cze 2004, o 10:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
b) wykluczenie Buczkowskiego, upadek Puszakowskiego

Tutaj rzeczywiscie sedzia wykazal sie niekonsekwencja. Jesli nie wykluczyl Barana, ktory wplynal na upadek Puszakowskiego, nie powinien tez wykluczac Buczkowskiego. Ale tak naprawde to juz nie mialo zadnego wplywu na losy meczu. Nawet jesli sedzia nie przerwalby tego biegu i uznal, ze Fierlej sam upadl, Trojanowski dowiozlby trzy punkty. W XV wystarczyloby nam wiec przywiezc dwa oczka.


TE DWIE SYTACJE NIE BYŁY TAKIE SAME I WEDŁUG MNIE SĘDZIA W OBU PRZYPADKACH PODJĄŁ PRAWIDŁOWĄ DECYZJĘ.

Byłem przy tym jak sędzia Czernecki tłumaczył po zawodach Krzysztofowi Buczkowskiemu dlaczego został wykluczony. Otóż Buczkowski popełnił na łuku błąd (lub wpadł w dziurę) i w pewnym momencie skontrował bardzo motor, przez co wytracił prędkość, a Fierlej aby w niego nie wjechać upadł na tor. I to Buczkowski był przyczyną przerwania biegu.

Natomiast sytuacja z biegu 7, gdzie Baran bardzo ostro wywiózł (aczkolwiek nie było żadnego kontaktu między zawodnikami) Puszakowskiego pod sam płot, który chcąc przyciąć do krawężnika trafił na luźną nawierzchnię i przez to obróciło mu tylnie koło.

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 21 cze 2004, o 10:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
TYLKO STAL :!: ZKS :!: :wink:

http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=558 - Fotki z meczu, serdecznie zapraszam.


           
Post 21 cze 2004, o 11:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Krew zalewa gdy czytasz to sa Grudziadzanie pisza. Zuzel nie polega na tym aby sie w bandy wywozic. Maciek najpoierw malo co nie pocalowal bandy juz nie pierwszym luku a na osytatnim bedac o wiele szybszym musil sie na prostej skladac jak do wirazu bo ten palant mu tak zajechal droge wiec nie piszcie ze musial upasc zeby dopiero go wykluczyc.
Wygrlaismy to jest najwazniejsze. Pogodzicie sie w koncu z porazka. Tacy byliscie pewni.

PS. Dzieki za przywiezienie "Bulleta" :lol: :lol:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 21 cze 2004, o 12:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Witam!
Po meczu z Ostrowem, nie chciałem się wypowiadać na temat Miesiąca. Jednak po ostatnim meczu muszę się nad nim trochę poznęcać...
Wyścig XIII w meczu z Ostrowem i Grudziądzem wyglądały prawie identycznie... Maciek Kuciapa przegrywał starty i na dystansie walczył z trzema przeciwnikami! Najpierw musiał wyprzedzić Miesiąca, który jeździł niesamowicie chaotycznie i z tego co widać kompletnie nie panował nad motorem na którym siedzi... Niejednokrotnie Maciek ratował się przed bandą bo Miesiąc człowiek bez mózgu ale z kolorową fryzurą nie przepuszczał Maćka tylko był zajęty nieporadną walką z przeciwnikiem (w meczu z Grudziądzem)- który jechał na "osiołku" w porównaniu ze sprzętem Maćka czy Miesiąca! Gdyby Miesiąc przepuścił Maćka to ten miałby czas powalczyć w tamtych wyścigach może i o zwycięstwa!
Miesiąc od jakiegoś czasu pokazuje jak zawodnik uwstecznia się w rozwoju! Posiadając szybki motocykl nie jest w stanie dowieźć na własnym torze punktowanego miejsca wywalczonego po starcie. Boi się wchodzić w 2 łuk własnego toru!!!!! Na dodatek nie panuje nad motocyklem i co gorsza kompletnie nie myśli na torze!!!!

Jak widać sprzęt sam nie jedzie! Szkoda, że Fierlej nie jeździł na sprzęcie Maćka zamiast Miesiąca.... Boję się o naszą przyszłość bo bez młodzieży daleko nie zajedziemy....


Ostatnio edytowano 21 cze 2004, o 12:20 przez weslake, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 21 cze 2004, o 12:20
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 lut 2004, o 17:42
Skąd: Lublin
Posty: 168

Zobacz profil 
Zero obiektywizmu w tym Rzeszowie! Jak Kuciapie zajechano droge- larum. Jak Baran wywiozl w plot Puszaka- swietna akcja.
Prawda jest taka ze Stal to najostrzej jezdzacy zespol w 1 lidze gdzie wywozenie w plot to normalka. Praktycznie w kazdym meczu jest kolizja, praktycznie po kazdym meczu sa kontuzje! To o czyms swiadczy! Wy twierdzicie ze to pech! Ja i reszta kibicow ktorzy widzieli Stal w akcji mam inne zdanie :)

Kasujecie posty tylko dlatego ze ktos ma inna opinie niz wasi forumowicze! Zenada!


           
Post 21 cze 2004, o 12:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
jacur78 napisał(a):
Zero obiektywizmu w tym Rzeszowie! Jak Kuciapie zajechano droge- larum. Jak Baran wywiozl w plot Puszaka- swietna akcja.
Prawda jest taka ze Stal to najostrzej jezdzacy zespol w 1 lidze gdzie wywozenie w plot to normalka. Praktycznie w kazdym meczu jest kolizja, praktycznie po kazdym meczu sa kontuzje! To o czyms swiadczy! Wy twierdzicie ze to pech! Ja i reszta kibicow ktorzy widzieli Stal w akcji mam inne zdanie :)

Kasujecie posty tylko dlatego ze ktos ma inna opinie niz wasi forumowicze! Zenada!


Drogi kolego!
Rozumiem Twój Ból spowodowany porażką Twojego zespołu. Jednakże nie mogę się pogodzić z Tobą co do oceny wypadków na torze. Różni nas przede wszystkim to, że ja byłem na meczu i widziałem co się tam działo a Ty niekoniecznie miałeś taką możliwość! Po pierwsze Maćkowi nie zajechano drogi bo wtedy miałby jeszcze szansę na hamowanie silnikiem tylko przy wyjściu z ostatniego łuku bezpardonowo próbowano wpakować go w dechy! Przy wyjściu na prostą kiedy motocykl żużlowy nabiera prędkości! Jeśli Maciek nie zmieściłby się przed tym jeźdźcem bez głowy to doszłoby do tragedii na mecie!!!!!!!!
Co do ataku Barana to jest to sytuacja nie do porównania bo grudziądzki zawodnik miał miejsce nawet na skontrowanie ale zabrakło mu umiejętności i upadł przestraszony! Poza tym co równie istotne i co widać nawet na zdjęciu nie doszło do kontaktu miedzy zawodnikami!
Czy Rzeszowski zespół jeździ najostrzej w lidze jest to dyskusyjna sprawa... Tak się składa, że większość kontuzji rzeszowskich zawodników jest sprokurowana przez zawodników innych klubów. Wyjątek stanowi tutaj T.Rempała, który przeprowadził trochę nieprzemyślany atak przy krawężniku.
Jedno jest pewne. Stal miała szczęście w nieszczęściu. Mimo straty czołowego zawodnika wygrała mecz! Grudziądz może mieć pretensje wyłącznie tylko do siebie, bo nie potrafił pokonać zdziesiątkowanej drużyny gospodarzy!


           
Post 21 cze 2004, o 13:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe nie ma co z nim dyskutować bo gość nie był na meczu a komentuje...


Obrazek

Proszę o to jak Karol Baran pakuje w dechy swojego rywala :lol:

Karol go minął, a mieli do siebie metr...chłopak myślał, że to wykorzysta i się położył... :lol:

Jaszczurko widzisz gdzie leży Puszakowski, a gdzie banda...? Jakby się przepracowało odpowiednio zimę to by się utrzymało motocykl...


           
Post 21 cze 2004, o 13:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 cze 2004, o 15:04
Skąd: Tarnów
Posty: 10

Zobacz profil 
jacur78 napisał(a):
Zero obiektywizmu w tym Rzeszowie! Jak Kuciapie zajechano droge- larum. Jak Baran wywiozl w plot Puszaka- swietna akcja.
Prawda jest taka ze Stal to najostrzej jezdzacy zespol w 1 lidze gdzie wywozenie w plot to normalka. Praktycznie w kazdym meczu jest kolizja, praktycznie po kazdym meczu sa kontuzje! To o czyms swiadczy! Wy twierdzicie ze to pech! Ja i reszta kibicow ktorzy widzieli Stal w akcji mam inne zdanie :)

Kasujecie posty tylko dlatego ze ktos ma inna opinie niz wasi forumowicze! Zenada!


Ja sie tu z kolega z Lublina zgadzam w 100%

Jak sie patrzy co wydziwiaja tacy "zawodnicy" jak trojanowski i Baran to sie odechciewa zuzla.Baran w zeszlym sezonie mocno zalazl za skore kibicom w Tarnowie ale oczywiscie osoby z Rzeszowa twierdzily ze jechal jak najbardziej zgodnie z przepismi w biegu z Karlssonem.Nie wiem jak wygladala sytuacja z Puszakowskim i inne wiec na ten temat sie nie wypowiadam ale nie da sie ukryc ze musza sie obawiac o zdrowie zawodnicy ktorzy jezdza z Rzeszowem.

Znow sie napewno moj wpis niespodoba :lol:


           
Post 21 cze 2004, o 13:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Taa teraz to wszyscy są beee :lol: :lol:

Skomentuje to tak:

Karola mamy na pierwszą czwórkę czekamy... :lol:

Stal Rzeszowska aejaejao aejaejao :lol:


           
Post 21 cze 2004, o 15:06
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
żal wam heheheeh stal rzeszowska 4 miejsce ktorego nie damy sobie odebrac !!!!!!!!

i co głopio wam kozacy z lublina mialiscie fuxa ze NIE BYŁO MACIEJA KUCIAPY POZA tym trojana wyjebaliscie !!!!!

zobaczymy co bedziecie mowic jak wam karlsson wypierdoli !!!!!!!!!

poczekamy zobaczymy

stal stal stal rzeszow

1.....2......3............jeeeeeeeeeeee fala :D

*********************
"tylko stal zks "


           
Post 21 cze 2004, o 15:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
Dobra dzieci teraz ja sie wpisze :D:D:D:D

Mecz nawet nawet :D:D mógł się podobać, chociaż w Krośnie i tak są lepsze 8-) :P:P

Sedzia wam "troszke" ;) pomgol... zreszta nawet Trojan to po meczu powiedzial...

wykluczenie Pawlikowskiego to dla mnie przesada... jakby tak sedziowie wykluczali za niebezpieczna jazde to taki Balinski czy Pedersen za wiele punktow w meczu by nie robili ;)

ostatnio cos tu na forum czytalem, ze Pawel Miesiac jest w dobrej formie :P hehe jesli to jest dobra forma to ja sie boja pomyslec jak on wczesniej jezdzil :P

aha... najbardziej mi sie podobalo jak wasz spiker mowil "Byly Hamyl" :P:P:P:P :lol: :lol: :lol: :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 210 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi