Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Play-off: Marma Rzeszów-TeleNet Strabag Gorzów, 8.08


Wszystko o Stali Rzeszów


Kto wygra kolejna runde play-off ?
Rzeszów 86%  86%  [ 31 ]
Gorzów 11%  11%  [ 4 ]
remis 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 9 sie 2004, o 16:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
był baaaardzo zaskoczony gwizdami.


Bo te gwizdy to byla jedna wielka glupota. Nie wiem, kto to wymyslil.


Musielibyśmy się cofnąc do czasów pradawnych, może byśmy się dowiedzieli :P

I nie czarujmy się on dobrze wiedział o co chodzi. Po meczu na pytania o gwizdy odpowiadał z uśmieszkiem :P


           
Post 9 sie 2004, o 17:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Co ty dziecko piepszysz?
Chodzisz czasem na żużel czy tylko w radio słuchasz?

A Hlib to jest młody bandyta. Jak sie kiedyś nie przewiezie to może ktoś go oduczy faulować.

sztandar a co powiesz ze jestem kibicem Stali R???
Kiedy Hlib faulował???Może dlatego że przyjezdzał 10 -15 metr przed naszymi- to jest faul???Jakos do miesiaca nie miales wontow gdy wysadzil stachyre, gdy mało nie skosił barana i palucha, gdy nie przypilnował kraweznika gdzie wcisnał sie hlib i wygrał..
Podniecasz sie wygranymi nad sredniakami poczekaj na gdańsk.
Widziałeś jak jadą Kołodziej i rempała w DPŚ kolodziej 10 rempała 7 POLSKA 4....

_________________
joo


           
Post 9 sie 2004, o 17:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Raven - KK to swietosc i tknac jej nie wolno?


Nie Jasiek, ale Ty na każdym kroku piszesz prowokujące posty, bo wiesz, że zaraz będzie odzew z drugiej strony. Może Ciebie to rajcuje, ale mnie to już np. denerwuje. Jak widze nie tylko mnie bo Raven z KK nie ma nic wspólnego.


           
Post 9 sie 2004, o 17:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
był baaaardzo zaskoczony gwizdami.


Bo te gwizdy to byla jedna wielka glupota. Nie wiem, kto to wymyslil.

Sebo - chodzilo mi bardziej o to, ze ktos te slowa Hliba potraktowal jako
swieta wojne przeciwko Rzeszowowi. Nie wiem, czyj byl to pomysl, ale tej
osobie gratuluje, bo reklame sobie dzieki temu robia znakomita. :)

Raven - KK to swietosc i tknac jej nie wolno?


nie woilno jak juz piszesz cos na KK to pisz nickami a nie piszesz ze KK bo wkurzasz tylko normalnych ludzi ktorzy i tak by nie dali tego transparentu:P:) ja tam dalej nie wierze ze koles powiedzial ze jedzie na Ukraine ale i tak go nie lubie od kad bylem w Gorzowie i jexdzil jak pojebany.... pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 sie 2004, o 17:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Widziałeś jak jadą Kołodziej i rempała w DPŚ kolodziej 10 rempała 7 POLSKA 4....


Widziałem jechali dobrze jako jedyni potrafili nawiązaćwalkę ale wcale nie rewelacyjnie takźe nazywanie ich gwiazdami chyba nie ma sensu a swojądrogą widziałem jak Kołodziej pare razy przeszarźował i sam wbijał sięw bandęalbo w bandęwbijał kolegów także nie jest dużo lepszy pod tym względem od Miesiąca bo pod względem umiejętności na pewno

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 9 sie 2004, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
NIe miałem czasu wczesniej coś naskrobać :P

Maciek Kuciapa - niewiem co myśleć :idea: Pamietacie Profesora Quciape w kraj.el IMS?? Jak woził ekstraligowców?? Pózniej kontuzja...po kontuzji jezdził w miare dobrze, choć juz było widac ze coś jest nie tak...ale nawet jesli przegrywał start to zawsze wyprzedzał swoich rywali - przynajmniej jednego (choćby mecz z Ostrowem. W meczu z Lublinem przegral z Jeleniewskim, Mordelem...teraz hmm nawet jesli wyszedł dobrze ze startu, to popełniał błedy jak szkółkowicz (choćby powtarzany bieg kiedy upadł Gjedde - wyszedł świetnie i nie wiadomo dlaczego nie trzymał kraweznika - pojechał po zewnetrznaj i objechali go obydwaj rywale).
Chwała mu za 14 bieg, bo przywiózl baaaardzo ważne punkty, ale ogólnie słaby wystp...jak wszystkie w play-off

Charlie Gjedde - Charlie nie zachwycił...jechał 4 razy i 5 punktów to zdecydowanie ponizej jego możliwosci...ale i tak nie oddał bym go za żadnego obcokrajowca z 1 ligi. Wiekszośc zagranicznych jedzie w Polsce tylko poto, zeby zarobić (chocby Karlsson, Brhel). Oczwiscie pieniadze sie licza, ale widac ze Charlie coraz bardziej zrzywa sie z drużyna - widac to choćby po jezdzie...nikogo ze swojej druzyny nie wywozi...a to juz coś znaczy (ci co byli w tamtym roku w Gnieznie, to widzieli co wyprawiał Brhel z Siwym i Ciapkiem i wiedza jak jest to ważne)

Rafal Trojan Trojanowski - i co Wilka z Trojana?? :D Zrpbił by tyle punktw co Trojan?? Jestem na 99% pewien ze NIE.
bieg 14...pod wzgledem ,,akcji,, przypomniał mi 14 biego z meczu z Rybnikiem 2 lata temu. MIODZIO
Ogónie postawa Trojana OK 8-)

Tomek Rempała - widac pojechał do mechanika, opierdolił go i przyniosło to efekty. Szkoda troche tego 1:5 - prawie w kazdym meczu ma taki...ale :D kto przed sezoniem przypuszczał ze bedziemy na niego ,,stekać,, kiedy Tomek zrobił 10 punkta?? :D

Karol Baran -Lider!! Chyba tak mozna powiedzieć! Puki Maciek nie dojdzie do ładu ze sprzetem to Karol jest liderem!
I znów - kto z Was po meczu w Ostrowie przypuszczał ze w 2 czesci rozgrywek to Karol bedzie naszym liderem?? NIKT (no moze poza wyjatkami :P Shark, Mychas i jeszcze moze z 1 osobnik :P )

Paweł Miesiac - co wy od niego chcecie?? to co do niego należało - zrobił. Moze faktycznie było goraco gdy odstawiał piruety, ale wydaje mi sie ze to nie jego wina. Byćmoze była tam jakas dziura, bo 2 razy postawiło go w tym samym miejscu...
POskojnie on ma 19 lat! W tej kategori wiekowej należy do czołówki...popatrzcie na jego ostatnie wystepy indywidualne (choćby finał Brazowego Kasku) nie jest to przypadek.

Hlib???? dostał to, naco zasłużył. Jak chce sie bawić z buczkami to niech sie bawi, ale kulturalnie, bo zawodnikowi nie przystoi...


Ostatnio edytowano 9 sie 2004, o 20:06 przez StrongU, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 sie 2004, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Paweł ma 19 lat ale nie zmienia to faktu ze jak na swoj wiek jest dobrym zawodnikiem (zawody indywidulane oraz nie ktore mecze). Ma jeszcze dwa seszony w juniorach wiec mysle ze jeszcze nie raz nas uszczesliwi:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 sie 2004, o 20:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
Rafal Trojan Trojanowski - i co Wilka z Trojana?? :D Zrpbił by tyle punktw co Trojan?? Jestem na 99% pewien ze NIE.
bieg 14...pod wzgledem ,,akcji,, przypomniał mi 14 biego z meczu z Rybnikiem 2 lata temu. MIODZIO
Ogónie postawa Trojana OK 8-)
.


nie zebym sie czepiał ale trojan w tym biegu byl 2 i spadł na 4 pozycje a poxniej juz sie tak wqrwia...:) ze musiał go objechać ale biłem mu brawo i darlem ryja strasznie:):) a lepszą akcję zrobił w 3 biegu!!! mistrzostwo swiata:):)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 9 sie 2004, o 20:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Paweł ma 19 lat ale nie zmienia to faktu ze jak na swoj wiek jest dobrym zawodnikiem (zawody indywidulane oraz nie ktore mecze). Ma jeszcze dwa seszony w juniorach wiec mysle ze jeszcze nie raz nas uszczesliwi:D


HAJ tu bronisz Miesiąca żę dobry zawodnik a w innym temacie piszesz że nie zrobi 7 pkt zdecyduj się w końcu a nie jedziesz na dwa fronty

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 9 sie 2004, o 20:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
do sztandar. Kołodziej walczy z Rickardssonem Adamsem Crumpem Gollobem a MIesiąc z... Rajkowskim. nadal nie wyjaśniłeś dlaczego Hlib to bandyta cytujesz fragmencik mojej wypowiedzi a pierwsza cześć.
...Baran myśle że od takiego zawodnika - jeśłi chcemy mieć klasowego zawodnika musimy wymagać wyników, nawet starty w GP, czy nie macie już dosyć średniactwa???

_________________
joo


           
Post 9 sie 2004, o 20:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
sztandar napisał(a):
Cytuj:
Paweł ma 19 lat ale nie zmienia to faktu ze jak na swoj wiek jest dobrym zawodnikiem (zawody indywidulane oraz nie ktore mecze). Ma jeszcze dwa seszony w juniorach wiec mysle ze jeszcze nie raz nas uszczesliwi:D


HAJ tu bronisz Miesiąca żę dobry zawodnik a w innym temacie piszesz że nie zrobi 7 pkt zdecyduj się w końcu a nie jedziesz na dwa fronty
Zobacz jak tam punktowali inni. Bylem w gorzowie, iwdzialem jak tam sie sprawy maja i nieco wiecej moge powiedziec niz Ty o naszych mozliwosicach tam.

pozdro

PS. Gollob jest jednym z najelpszych w Polsce a jak pojechal w finale SWC...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 9 sie 2004, o 21:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wydaje mi sięże na pograniczu faulu jeździł bardzo Fair zresztą tak jak i reszta Gorzowskiej drużyny ale zaimponował mi fantastycznym przygotowaniem maszyn i nietuzinkowymi umiejętnościami chłopak ma talent !!!!


To jest moja wypowiedź o Hlibie może czytasz nie moje wypowiedzi bo ja od początku pisałem że Hlib to bardzo dobry i zdolny zawodnik i nic do niego nie mam czemu miałbym pisać że to bandyta :D to ty przekręcasz moje wypowiedzi JOO

Cytuj:
Zobacz jak tam punktowali inni. Bylem w gorzowie, iwdzialem jak tam sie sprawy maja i nieco wiecej moge powiedziec niz Ty o naszych mozliwosicach tam.


I tu sięnie za bardzo mogę z Tobązgodzić HAJ bo każdy mecz jest inny jeszcze przed PLAY-OFF ograliśmy Stal Gorzów w krajówce a wczoraj męczyliśmy się w najsilniejszym skłądzie a Miesiąc jak to młodzieżowiec w jednym meczu zrobi 0 a w następnym może błysnąć formą

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 9 sie 2004, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Cytuj:
I tu sięnie za bardzo mogę z Tobązgodzić HAJ bo każdy mecz jest inny jeszcze przed PLAY-OFF ograliśmy Stal Gorzów w krajówce a wczoraj męczyliśmy się w najsilniejszym skłądzie a Miesiąc jak to młodzieżowiec w jednym meczu zrobi 0 a w następnym może błysnąć formą
Modlmy sie aby w tak waznym meczu Paweł i nie tylko on błysnął formą...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 sie 2004, o 00:57
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
joo napisał(a):
do sztandar. Kołodziej walczy z Rickardssonem Adamsem Crumpem Gollobem a MIesiąc z... Rajkowskim. nadal nie wyjaśniłeś dlaczego Hlib to bandyta cytujesz fragmencik mojej wypowiedzi a pierwsza cześć.
...Baran myśle że od takiego zawodnika - jeśłi chcemy mieć klasowego zawodnika musimy wymagać wyników, nawet starty w GP, czy nie macie już dosyć średniactwa???


tylko ze chyba pasowaloby najpierw pościgac sie w Anglii Szwecji w polskiej extralidze a poźniej mozna cos wojować w GP


a co do Tomka Golloba to napisze tylko tyle gosciowi nie wyszedł FINAL DPS i juz od razu krytyka a powiedzcie mi kto jest lepszy??? znajde Wam tyle meczy co owy zawodnik robil po kilka pkt w lidze... lub w gp spisywal się gorzej od Tomka Golloba!!!!! tylko prosze nie piszcie mi tu nagle o Cegielskim... ze co by było gdyby... może hampel? a noż kontuzja.... a czemu nikt nie napisze ze Gollob nie pamietam gdzie ale miał wypadek a wtedy byl w zajebistej formie i na 100% był by MISTRZEM ŚWIATA!!! pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 sie 2004, o 01:31
 


Cytuj:
a czemu nikt nie napisze ze Gollob nie pamietam gdzie ale miał
wypadek a wtedy byl w zajebistej formie i na 100% był by MISTRZEM
ŚWIATA!!! pozdro


Bo to tylko gdybanie. Przed ostatnim turniejem Gollob mial 4 punkty
przewagi nad Rickardssonem, ktory wtedy byl w wielkiej formie i wygral
ostatni turniej w Vojens. Mysle, ze Gollob w swojej normalnej formie
wszedlby do finalu, ale nie zdolalby pokonac idealnie spasowanego
Tony'ego i tak czy inaczej przegralby tytul.

Poza tym, w tamtym pamietnym sezonie, Tomasz wygral dwa turnieje GP
a w pozostalych ani razu nie wszedl do finalu - tylko i wylacznie przez
wlasna glupote. Moze i forme mial dobra, ale tez znacznie wczesniej, przed
kontuzja popelnil sporo bledow, ktore pozbawily go tytulu.


           
Post 10 sie 2004, o 19:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.


           
Post 10 sie 2004, o 22:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Tomi napisał(a):
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.

Dlaczego do końca sezonu ?? Gollob został zawieszony na jeden mecz, czemu Karol miałby byc inaczej traktowany ??

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 sie 2004, o 23:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Tomi napisał(a):
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.

Dlaczego do końca sezonu ?? Gollob został zawieszony na jeden mecz, czemu Karol miałby byc inaczej traktowany ??

No bo Gollob to Gollob, a Baran to Baran... To chyba proste... Są równi i równiejsi...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 sie 2004, o 16:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Tomi napisał(a):
Panowie cieszmy sie poniewaz Pawel Hlib przyjal przeprosiny i obeszlo sie bez konsekwencji. Jak by nie przyjol to prawdopodobnie Karol Baran muglby zostac zawieszony do konca sezonu albo dluzej. Wiec cieszmy sie ze mamy sklad naj mocniejszy jaki mozemy miec w tym sezonie.


No i sami widzicie Hlib przyjął przeprosiny, a wy z powodu jakiś głupiej gadki z jego strony, nazwaliście go od razu kurwą - jaskółką - pozostawie to bez komentarza.



"Dlaczego do końca sezonu ?? Gollob został zawieszony na jeden mecz, czemu Karol miałby byc inaczej traktowany ??"


Co ma piernik do wiatraka???????



No bo Gollob to Gollob, a Baran to Baran... To chyba proste... Są równi i równiejsi...


I tutaj masz niestety rację...Ci lepsi będą zawsze mieli tzw. taryfę ulgową, co jest oczywiście paranoją.


a tak na marginesie to nie wierze ze Baran by dostał karę zakazu startu do końca sezonu...

pozdrawiam.


           
Post 11 sie 2004, o 17:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Spokojnie. Żadnych kar nie będzie. Rozmawiałem z arbitrem niedzielnych zawodów. Powiedział, że nic takiego nie odnotowano w protokole! Po meczu wszyscy uczestniczyli we wspólnym grillu : )


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi