Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Finał MPPK - Toruń 30.07.2004


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 lip 2004, o 16:50
 Finał MPPK - Toruń 30.07.2004
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
Nie wiem czy wiecie ale juz chlopaki jada..:)

W pierwszym biegu waszym coss nie poszlo i przegrali 1:5 z para Chrzanowski - Kościecha :) Kuciapa trzeci ,Baran ostatni....

Ktos wspominal zeby Karola dac do DPŚ :):)


Ulamek lezy i podobno bedzie zlamany obojczyk lub pekniety... oczywiscie zostal wykluczony bo z wlasnej winy upadl na wyjsciu z pierwszego wirazu 1 okrazenia gdy Czewa prowadzila 5:1...

Rywale traca pkt.... :):)

_________________
Obrazek


           
Post 30 lip 2004, o 17:34
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
A czy jest transmisja w jakims radiu??????????


           
Post 30 lip 2004, o 17:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/live_zuzel2.htm
Tu jest relacja

Jest także w Radiu Bieszczady gdzie komentuje duet Noga&Syzdek :)

Nasi w drugim biegu zremisowali z ZKŻ 3-3 wygrał Karol, Maciek znów zabiezpieczał tyły...
trzeba zmienić Kuciapę na Trojanowskiego może nie zajmiemy ostatniego miejsca :D

Z ciekawszych wydarzeń to fakt, że Uśmiechnięty złamał obojczyk.
Widać za mało się uśmiechał :lol:


           
Post 30 lip 2004, o 17:54
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
a na jakich to jest falach bo nie moge znalezc tego radia


           
Post 30 lip 2004, o 18:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
w biegu 8 wygrywamy 5:1 z Grudziadzem :)))Baran Kuciapa Buczkowski Puszakowski


           
Post 30 lip 2004, o 18:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
a teraz w 11 przegrywamy 5:1 z Tarnowem:(((Gollob Rempala Baran Kuciapa:((no i juz praktycznie po medalu:)))


           
Post 30 lip 2004, o 18:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
A teraz przegrywacie z Unia 5:1 Gollob,Rempala,Baran,Trojanowski :):)

_________________
Obrazek


           
Post 30 lip 2004, o 18:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Czekaja nas jeszcze dwa trudne pojedynki z Toruniem i Czestochowa
!!!


Ostatnio edytowano 30 lip 2004, o 18:13 przez dutche, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 lip 2004, o 18:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2003, o 17:14
Posty: 23

Zobacz profil 
dutche napisał(a):
Czekaja nas jeszcze dwa trudne pojedynki z Toruniem i Zielona Gora!!!


Z Zielona Gora wygracie 5:1... no z Toruniem bedzie ciezko choc jak nigdy chce zebyscie z nimi wygrali :D:D pomozecie Jaskolka wtedy hehe :):):)


Radio Maks 98.10

_________________
Obrazek


           
Post 30 lip 2004, o 19:35
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
5 miejsce naszych zawodników :!:
Do medalu brakło 3 punkty :| gdyby Woźniak od początku postawił na Trojana zamiast słabiutkiego Kuciapy to kto wie... A tak po raz kolejny zostaje niedosyt.
Znakomicie spisał się Karol Baran - 11 punktów!
To co mógł zrobił Rafał - pokonał Jagusia i Osumka.
Niestety postawę naszego lidera pominę milczeniem. Złe samopoczucie po upadku to jedno, ale gołym okiem widać, że z Kuciapą dzieją się ostatnio złe rzeczy. Coś musi zmienić, mechanika, silniki nie wiem.


           
Post 30 lip 2004, o 20:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Tak jak myslalem ze zajma 5 pozycje. Szkoda tylko ze Grudziadza nie wyprzedzili. A co do Kuciapy to on po meczu z Gorzowym powiedzial ze czuje sie jak jezdzi. Wiec moze cos jeszcze po upadku w Krosnie go pobolewa. Ale zobaczymy jak to bedzie. Zycze zeby jezdzil jak najlepiej.


           
Post 30 lip 2004, o 21:26
 Re: Finał MPPK - Toruń 30.07.2004
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Cytuj:
Nawet w relacji radiowej Pawlowski mowil ze Jagus jak to okreslil.. "nie ma specjalnie ochoty na wyprzedzenie Trojanowskiego".... i mnie nawet nie rozsmieszaj bo gosc ktory wygrywa wszystkie biegi i nagle przywozi zero bez defektu ...Paranoja z reszta co ja bede Ci tlumaczyl...


Pawłowski sobie tak gada bo tak samo jak Ty jest buczokiem i zapewne co mówił w radiu było przeciw Stali.Skoro Unia przegrała z Apatorem 5:1 to musiał się jakoś usprawiedliwić tym, że Stal zremisowała, żebyśmy czasem nie okazali się lepsi od Tarnowa, to sobie wymyślił, że Jaguś nie mial ochoty na wyprzedzenie tylko Ciekawe co taki Pawłowski k**** wie jak siedzi i dupe płaszczy na trybunach, dlaczego Apator miał odpuscić akurat Stali?Weż mnie nie kituj .. i co z tego ze przywozi same 3, moze jagusiowi akurat start nie wyszed? Smieszy mnie ze komentator radiowy wie z trybun czy zawodnik chce czy nie chce wyprzedzic, niech wypierdala, a co do Barana zrobił 11 pkt tyle co walasek protas itp a zreszta nie bede teraz ja Tobie tlumaczyl ze kazdy mial takich samych rywali jak inni zawodnicy wiec nie wiem co Ty mi rozpisujesz z kim baran wygral, guzik Cie to obchodzi zrobil 11? Zrobil i mozesz mu tylko pogratulowac, jakos wasz kolodziejek czy marcinek jechali z tymi samymi parami co nasi i nie potrafili tego pokazac co pokazał karol, a Stadionu nam nie zaleje, nie boj nic, spokojna Twoja zreszta cos sie tak nagle zatroszczyl? Idz chlopie raz na zawsze stad i nie wracaj ! Jak nasza Stal jezdzila w elidze to Twoja Unia obstawiala tyly 1 czy tam 2 ligi wiec wiesz .. kiedys role sie musialy odwrocic i odwroca sie pewnie jeszcze nie raz !! 3 lata temu ciekawe czy byles taki kibol jak 2 liga byla ogladales kurde liderow cierniaka kuzdzala wardzalke i burze mmmmmmm


           
Post 30 lip 2004, o 21:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Chciałbym zapytaćpo co na tym forum zabierają głos Tarnowianie ??? Jak masz pisać takie rzeczy to sobie pisz to u siebie. Macie swoje forum to tam wyrażajcie swoje nic nie warte opinie , a szczytem już jest to że Tarnowianie cieszą się z dramatu ludzi którzy tracą swój cały dobytek przez powódź poniekąd ciesząc sięz zalania stadionu TO ŚWIADCZY O POZIOMIE LUDZI KTÓRZY TAKIE POSTY UMIESZCZAJĄ Ja nie jestem chamem i nie wpadam na forum tarnowskie i nie pisze pierdół wyciągniętych nie wiem skąd żeby stadion w Tarnowie spłonął litości ....

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 30 lip 2004, o 22:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Prawda jest taka ze Kolodziej sie zajebisie zapowiada i jesli nie bedzie mial jakies przykrej niespodzianki to...........
zycze mu tytulu IMS
Marcin Rempala jest naszym wychowankiem wiec smialo mozna mowic ze to nasza :D gwiazda
ale Golloba wam nie zazdroszcze i nigdy nie bede
bo jak by byl waszym wychowankiem to moglbym sie wkurzac ze nie ma w rzeszowie takiej gwiazdy ale ostatnio stracil w moich oczach po incydencie z Bajerem
mam nadzieje ze za rok sie spotkamy w ekstralidze i przekonamy sie ktora druzyna jest lepsza

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 30 lip 2004, o 22:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o Golloba,to powiem że jego najlepsze lata już mineły.Teraz bedzie walczył w GP tylko o miejsce w pierwszej 10.Teraz nadchodzą nowi zawodnicy np.Hampel,Kołodziej,Marcin Rempała.Rickardsson też już takim fenomenem nie jest.Jeżeli chodzi o jego brata Jacka to jak jeżdził w GP z dziką kartą"to niczym sie nie wyróżniał

Pozdrowienia dla całego KK :ninja:


           
Post 30 lip 2004, o 23:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
patrzac na to jak w wiekszosci jezdzili pozostali Polscy zawodnicy z DK, to Jaca zaprezentowal sie nawet, nawet. O ile mnie pamiec nie myli to byl raz 5,6 w GP Polski.


           
Post 31 lip 2004, o 00:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Przeciez temat o wystepach naszych zawodnikow w MPPK juz istnieje, wiec ten zamykam. Opinie po zawodach wyrazajcie w pierwotnym

Zapraszam tutaj http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1423&start=0

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi