Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mecze towarzyskie


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 lip 2005, o 20:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
WiHuRa napisał(a):
pytanie w jakis skadzie Marma pojedzie? bedzie Darek? wiadomo nastepny mecz wyjazd wiec raczej musialby specjalnie przyjezdzać?

rozumie ze Karol jest w Rzeszowie i takze bedzie na sparingu?


http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rzes ... 1089883033

Tutaj znajdują się składy jakie prawdopodobnie zobaczymy w jutrzejszym sparingu. Jednak nie wiadomo teraz co z Wieśkiem Jagusiem skoro piszą o upadku. O wszystkim dowiemy sie jutro po 18. Ja nie widze pożliwości żeby sparing sie nie odbyl :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2005, o 21:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):

Ja nie widze pożliwości żeby sparing sie nie odbyl :wink:


A moim zdaniem szkoda sobie zawracać gitary z takim składem Apatora, bo wygląda na to ze z rasowych zuzlowców będzie można w składzie Apatora zobaczyć tylko Puszakowskiego i Miedzińskiego, natomiast reszta to raczej poziom naszej drugiej lini młodzieżowej.
Tak więc ja myślę ze najlepszym wyjściem będzie odpuszczenie tego sparingu niż jazda na siłe i niedaj boże kontuzja któregoś z naszych zawodników, a znając nasze szczęście jest to jak najbardziej prawdopodobne..........

PS wiadomośc z ostatniej chwili - Jaguś ma prawdopodobnie pęknietą miednice - skąd ja to znam :?


           
Post 21 lip 2005, o 21:24
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Mecz towarzyski z Apatorem w piątek o godzinie 18.00.
Toruń w podstawowym-najsilniejszym składzie bez Crumpa.


A i jeszcze jedno - śmiać mi się chce :D jak czytam to ostatnie zdanie Kameleona. Nie ma to jak dobry zart na forum :wink:

szkoda jeszcze ze bilety nie dali w cenie podobnej do meczy ligowych :cry: ......
chyba więc pójde w piątek na festiwal zespołów polonijnych - pewnie tam będą większe emocje :wink:


           
Post 21 lip 2005, o 21:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
WiHuRa napisał(a):
pytanie w jakis skadzie Marma pojedzie? bedzie Darek? wiadomo nastepny mecz wyjazd wiec raczej musialby specjalnie przyjezdzać?

rozumie ze Karol jest w Rzeszowie i takze bedzie na sparingu?


http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rzes ... 1089883033



dzieki.

a na taki sparing to wjazd powinnien byc za free albo za cene programu. coz ale i tak pewnie z nudów sie wybiore pooglądać młodzież jak sie uczy jezdzić po naszym torze.

oby z Jagusiem nic powaznego choć jutro i tak na pewno nie wystąpi.


           
Post 21 lip 2005, o 22:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
Zaintrygował mnie także ten program na sparing za 1 zł, pewnie będzie zawierał 10 stron reklam :D 1 jedna (czarno białą na gorszym papierze chyba - nie toaletowym :wink: ) z rozpiska biegów, ale nie ma co jak poogladać sobie reklamy na kolorowym, błyszczacym papierze....................

A moze Marma szykuje niespodzianke dla kibiców i zamiast rozpiski biegów znajdzie sie na tej jednej stronie program TV na cały tydzień :wink: - fajnie by było ......... nie :lol:


           
Post 21 lip 2005, o 22:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Tunio napisał(a):
KAMELEON napisał(a):
Mecz towarzyski z Apatorem w piątek o godzinie 18.00.
Toruń w podstawowym-najsilniejszym składzie bez Crumpa.


A i jeszcze jedno - śmiać mi się chce :D jak czytam to ostatnie zdanie Kameleona. Nie ma to jak dobry zart na forum :wink:

szkoda jeszcze ze bilety nie dali w cenie podobnej do meczy ligowych :cry: ......
chyba więc pójde w piątek na festiwal zespołów polonijnych - pewnie tam będą większe emocje :wink:


jenyyy ja uwielbiam po prostu takich typów jak Ty. nie podoba sie to nie idź. Od poczatku mówi się, że Toruń przyjedzie najsilniejszym składem prócz Crumpa. Dla nich tos potkanie bedzie bardzo ważne, a poza tym od nas do Tarnowa jest bardzo blisko. Pogramu równierz kupować nie musisz, zawsze za te 1 zł możesz sobie przed stadionem kupić paczkę słoneczniku. Co do biletów to ja uważam, że lepszej ceny się ustalić nie dało. Błędem jest chyba tylko zdzieranie z ludzi 5 zł na takie turnieje jak mdmp czy mlp.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 21 lip 2005, o 22:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
parodia z tymi biletami :roll: z kazdej strony chcac zedrzec kase z kibiców...no co by sie takiego stało jakby puscili to za darmo...ile na tym zarobia 100 zł... :? :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 lip 2005, o 22:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
parodia z tymi biletami :roll: z kazdej strony chcac zedrzec kase z kibiców...no co by sie takiego stało jakby puscili to za darmo...ile na tym zarobia 100 zł... :? :?


zgubiłeś jedno zero :P
200 osob x 5 zl = 1000 zl

tak sobie myśle że klub powinnien podchodzić do tego inaczej - np bilet za 5 zl ale jest info ze cala kwota z biletów idzie np na szkółke zuzlowa i jest juz jakis cel ku temu. i takiego adepta puscic miedzy biegami zeby bylo widać na kogo pojdzie ta kasa, jakoś tak od razu inaczej wydane te pieniadze zwlaszcza ze na taki sparing przyjda tylko zagorzali fani Stali ktorzy beda zadowoleni ze ich marny grosz poszedl przynajmniej na dobry cel.


           
Post 22 lip 2005, o 00:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
parodia z tymi biletami :roll: z kazdej strony chcac zedrzec kase z kibiców...no co by sie takiego stało jakby puscili to za darmo...ile na tym zarobia 100 zł... :? :?


moze juz zbieraja na bandy? 8-)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 22 lip 2005, o 08:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Mi sie wydaje, że oni sobie myślą, że skoro robią sparing z drużyną z ekstraligii to przyjdzie im nie wiadomo ile ludzi. Liczą pewnie na z 2-3 tys ( :lol: ) i ze nawali im kasy. Taa jasne już to widze... :?

_________________
Obrazek


           
Post 22 lip 2005, o 08:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lis 2003, o 13:01
Skąd: Toruń
Posty: 197

Zobacz profil 
Wiesiu Jaguś opuścił szpital.. jest tylko poobijany.. szanse na start w sparingu bardzo małe.. raczej zostanie w łóżku :(

Pojedzie Karol Zabik z usztywniaczem.. no i Chyżewski, Stachowiak... ta ostatnia dwójka nie potrafi jeździć .... Stachowiak zagrożenie ogromne :evil:


           
Post 22 lip 2005, o 08:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Volter_Apator napisał(a):
no i Chyżewski, Stachowiak... ta ostatnia dwójka nie potrafi jeździć .... Stachowiak zagrożenie ogromne :evil:
To ich pojedynki z Lesiem czy Szyszkami będa z pewnością tylko dla widzów o mocnych nerwach :-)
Dobrze ze Ząbik juz jedzie bedzie miał przetarcie przed niedzielą, oby tam pokazał formę z początku sezonu i Apator zdobył bonusa a nawet wygrał z buczą :lol:


           
Post 22 lip 2005, o 08:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Przynajmniej Leś albo Szyszki będą mieli okazje pojeździć z juniorami z extraligi.Najprawdopodobniej W.Jaguś dzisiaj nie wystartuje.Będziemy miec za to okazje obejrzeć innych "asów" Aniołów-Miedzińskiego,Puszakowskiego i Ząbika


           
Post 22 lip 2005, o 10:44
 


Eisenhower napisał(a):
Mi sie wydaje, że oni sobie myślą, że skoro robią sparing z drużyną z ekstraligii to przyjdzie im nie wiadomo ile ludzi. Liczą pewnie na z 2-3 tys ( :lol: ) i ze nawali im kasy. Taa jasne już to widze... :?


Boze, jak zal Wam tych 5-ciu zlotych, aby poogladac naszych w akcji i kilku niezlych jezdzcow ekstraligowych to zostamncie w domach! Nic bardziej latwego...

5 zl, jak dla mnie to niezbyt wielka sumka. Oczywiscie na zawody PLM to byc moze za duzo kwota, ale jak na taki sparing, to calkiem przytepna...

Klub to nie organizacja charytatywna...


           
Post 22 lip 2005, o 10:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Eisenhower napisał(a):
Mi sie wydaje, że oni sobie myślą, że skoro robią sparing z drużyną z ekstraligii to przyjdzie im nie wiadomo ile ludzi. Liczą pewnie na z 2-3 tys ( :lol: ) i ze nawali im kasy. Taa jasne już to widze... :?


Boze, jak zal Wam tych 5-ciu zlotych, aby poogladac naszych w akcji i kilku niezlych jezdzcow ekstraligowych to zostamncie w domach! Nic bardziej latwego...

5 zl, jak dla mnie to niezbyt wielka sumka. Oczywiscie na zawody PLM to byc moze za duzo kwota, ale jak na taki sparing, to calkiem przytepna...

Klub to nie organizacja charytatywna...


KLUB JEST DLA KIBICÓW!
I nie musi w każdej możliwej sytuacji zdzierac od nich kase, tym bardziej, ze poczatkow ustalił bilety po 7 zł!
Dobrych zawodników? Miedziński i Ząbik....oh, roi sie od wspaniały jeźdzców rzeczywiscie.... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 22 lip 2005, o 10:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):

Boze, jak zal Wam tych 5-ciu zlotych, aby poogladac naszych w akcji i kilku niezlych jezdzcow ekstraligowych to zostamncie w domach! Nic bardziej latwego...


dokładnie dwóch :P Ząbki i Miedziński choć i tak w nie najwyzszej formie ostatnio, zwłaszcza ten drugi.

Jagusia nie bedzie a Puszakowski na pewno do tej grupy nie należy, reszta będzie siała postrach na torze :D


           
Post 22 lip 2005, o 10:57
 


oczywiscie, Puszakowskiego nawet nie mialem zamiaru zaliczac do grona tych "dobrych"...

Cytuj:
KLUB JEST DLA KIBICÓW!
I nie musi w każdej możliwej sytuacji zdzierac od nich kase, tym bardziej, ze poczatkow ustalił bilety po 7 zł!
Dobrych zawodników? Miedziński i Ząbik....oh, roi sie od wspaniały jeźdzców rzeczywiscie....


zdzieraja kase, to w innych klubach pierwsozligowych. Powtarzam - jesli nie chce ci sie wydawac kilku ztea, to...nie idz! Jak dla mnie nawet nie ma o czym dyskutowac. I tyle w tym temacie 8-)


           
Post 22 lip 2005, o 11:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
dla mnie to samo, czy bilet byłby za 1 zł czy za 7 zł i tak pójde 8-) kasa w tym momencie nie gra roli :wink:


           
Post 22 lip 2005, o 12:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Eisenhower napisał(a):
Mi sie wydaje, że oni sobie myślą, że skoro robią sparing z drużyną z ekstraligii to przyjdzie im nie wiadomo ile ludzi. Liczą pewnie na z 2-3 tys ( :lol: ) i ze nawali im kasy. Taa jasne już to widze... :?


Boze, jak zal Wam tych 5-ciu zlotych, aby poogladac naszych w akcji i kilku niezlych jezdzcow ekstraligowych to zostamncie w domach! Nic bardziej latwego...

5 zl, jak dla mnie to niezbyt wielka sumka. Oczywiscie na zawody PLM to byc moze za duzo kwota, ale jak na taki sparing, to calkiem przytepna...

Klub to nie organizacja charytatywna...

popieram w 100%

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 22 lip 2005, o 12:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 54

Zobacz profil 
Marudzicie jak my nieraz.
Ja bym tak z chęcią obejrzał "pierniki" w starciu ze swoimi, ale brak takiej możliwości.
Mieliśmy "sparować" z wami, ale jakoś nie wyszło bo ponoć nie mieliście kim. Pozdro. :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ssaczq i 196 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi