Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wyjazdy z Klubem Kibica....


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 lut 2005, o 13:58
 Wyjazdy z Klubem Kibica....
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
Witam, chciałbym się dowiedzieć coś na temat wyjazdów naszych kibiców w tym sezonie na mecze wyjazdowe Stali. W tamtym roku było to fajnie zorganizowane i chciałbym wiedzieć czy i w tym sezonie takie wyjazdy będą? Na pewno do Lublina i Krosna znalazło by się wielu chętnych :D Czy Marma daje coś na KK?? I czy można będzie się załapać na wyjazd jeśli się nie należy do KK?


           
Post 23 lut 2005, o 15:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
A czy osoby nie należące do KK również mogą brać udział w wjazdach na mecze :?:


           
Post 23 lut 2005, o 15:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Nazim napisał(a):
Witam, chciałbym się dowiedzieć coś na temat wyjazdów naszych kibiców w tym sezonie na mecze wyjazdowe Stali. W tamtym roku było to fajnie zorganizowane i chciałbym wiedzieć czy i w tym sezonie takie wyjazdy będą? Na pewno do Lublina i Krosna znalazło by się wielu chętnych :D Czy Marma daje coś na KK?? I czy można będzie się załapać na wyjazd jeśli się nie należy do KK?


Oczywiście, że osoby nie należące do KK mogą jeździć na wyjazdy. KK organizuje wyjazdy także z myślą o innych kibicach którym trudno się zorganizować i wyjechać gdzieś w większej grupie.

Do sezonu jeszcze jest troszke czasu, ale w dziale "ogólnym" na pewno pojawi się temat dotyczący wyjazdów gdzie będzie można uzyskać informacje dotyczące terminów, cen i zapisów :)


           
Post 23 lut 2005, o 15:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Ja też jestem tym zainteresowany i mam nadzieję ze zostanie to dogłębnie opisane, wyjaśnione i po prostu.... kibice zostaną zaproszeni... .

_________________
Obrazek


           
Post 23 lut 2005, o 15:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Ja też jestem tym zainteresowany i mam nadzieję ze zostanie to dogłębnie opisane, wyjaśnione i po prostu.... kibice zostaną zaproszeni... .


Na pewno tak będzie. Przecież im więcej kibiców z Rzeszowa na stadionie "rywala" tym lepiej :)


           
Post 23 lut 2005, o 15:24
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Ja też jestem tym zainteresowany i mam nadzieję ze zostanie to dogłębnie opisane, wyjaśnione i po prostu.... kibice zostaną zaproszeni... .


Zostanie. Myśle, że pierwszy wyjazd, czyli Lublin będzie organizowany już gdzieś w marcu. Info na pewno będzie na forum.

P.S Można to było napisać w temacie o kk.


Ostatnio edytowano 23 lut 2005, o 18:52 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 lut 2005, o 15:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
KAMELEON napisał(a):
Ja też jestem tym zainteresowany i mam nadzieję ze zostanie to dogłębnie opisane, wyjaśnione i po prostu.... kibice zostaną zaproszeni... .


Zostanie. Myśle, że pierwszy wyjazd, czyli Lublin będzie organizowany już pod gdzieś w marcu. Info na pewno będzie na forum.

P.S Można to było napisać w temacie o kk.

Niestety do działu KK mają dostęp tylko ci z uprawnieniami dostępu a ja takowych nie mam.


           
Post 23 lut 2005, o 15:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Nazim napisał(a):
Niestety do działu KK mają dostęp tylko ci z uprawnieniami dostępu a ja takowych nie mam.


Kezmanowi chodziło o temat dotyczący KK: http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1818&start=240 :)


           
Post 23 lut 2005, o 16:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lut 2005, o 09:09
Posty: 11

Zobacz profil 
Czy jest możliwość bycia w KKjeśli bym przychodził raz na kilka sobot :?:


           
Post 23 lut 2005, o 16:56
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
Cytuj:
Czy jest możliwość bycia w KKjeśli bym przychodził raz na kilka sobot

Nie jestem dlugo w KK ale staram sie czesto uczeszcac na spotkania i mysle ze nie taktem by bylo gdybys sie zapisal a nie chodzil (no raz w miesiacu :P )

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 lut 2005, o 17:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
gruby88 napisał(a):
Cytuj:
Czy jest możliwość bycia w KKjeśli bym przychodził raz na kilka sobot

Nie jestem dlugo w KK ale staram sie czesto uczeszcac na spotkania i mysle ze nie taktem by bylo gdybys sie zapisal a nie chodzil (no raz w miesiacu :P )

Ale przeciez jezeli nie moze, bo na przyklad mieszka poza Rzeszowem, lub ma w sobote szkole to nie jego wina, ze nie moze regularnie uczestniczyc w spotkaniach... :roll:

W ogole to ja bym proponowal robic spotkania w czasie sezonu na przyklad 30 minut po meczu...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 lut 2005, o 14:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
Cytuj:
Cytuj:
gruby88 napisał:
Cytuj:
cytat:
Czy jest możliwość bycia w KKjeśli bym przychodził raz na kilka sobot


Nie jestem dlugo w KK ale staram sie czesto uczeszcac na spotkania i mysle ze nie taktem by bylo gdybys sie zapisal a nie chodzil (no raz w miesiacu )


Ale przeciez jezeli nie moze, bo na przyklad mieszka poza Rzeszowem, lub ma w sobote szkole to nie jego wina, ze nie moze regularnie uczestniczyc w spotkaniach...

W ogole to ja bym proponowal robic spotkania w czasie sezonu na przyklad 30 minut po meczu...


No luz ale ja tez jestesm z poza Rzeszowa hehe ale nie no luz...

A tak to dobry pomysl z tymi spotkaniami po meczach bo wiecej osob by na spotkaniach bylo

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 lut 2005, o 18:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
Ciekawe czy ktoś weźmie trąby na wyjazdy...W tamtym sezonie przed wyjazdem do Lublina poruszyłem temat żeby brać trąby, to mnie każdy po kolei zjechał, że trąbią tylko barany jednak w autokarach KK nie dało się jechać tak wszystko trąbiło...Tak więc ciekawe jak to będzie teraz, ja osobiście przywykłem do odgłosu trąb, to tworzy klimat meczu i osobiście jestem za trąbami. A może ktoś mi poda konkretne argumenty przeciwko trąbom?


           
Post 24 lut 2005, o 18:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Moze ja jako glowny przeciwnik trabek wypowiem sie.

Jestem przeciwnikiem trabek, poniewaz zagluszaja one spiew kibicow. Zamiast spiewow i dopingu slychac tylko ryk trabek.

Na miejscu zawodnika wolalbym slychac jak kibice skanduja moje nazwisko albo nazwe druzyne, a nie ryk "losiow" :P

Jezeli chodzi o to, ze w autokarach KK ktos trabil na wyjezdzie do Lublina, to byc moze w innych autokarach tak bylo, ja jechalem w autokarze pierwszym, ktorym jechal KK i jakos nie przypominam sobie jakiekolwiek trabienia.


           
Post 24 lut 2005, o 18:49
 


A po co ma sie gardla? Lepiej zadzierac ow narzad glosu(;) ) zeby pokibicowac swojej druzynie, a nie dmuchac w te traby :roll: Abstrahujac od tego, ze to strasznie denerwujace dla osob ,ktore siedza obok - trabki niekiedy zagluszaja spiewy kibicow ;) W gruncie rzeczy te atrybut "kibica" mi tak bardzo nie przeszkadza, ale w pelni rozumiem osoby, ktore nie moga zniec tego typu rzeczy :P


           
Post 24 lut 2005, o 18:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Dla zainteresowanych podaje adres pewnej strony:

http://www.husaria.org/trabki/

Rzecz tyczy sie pilki noznej, ale warto poczytac :)

Do poprzedniego wpisu, dodam, ze mam nadzieje, ze na stadionach zuzlowych nie bedzie takiego trabienia jak na skokach czy siatkowce.

P.S. Ciekawe kiedy wypowie sie Monis, ktory jest sporym oredownikiem trabienia na stadionach :)

A oto wyjasnienie powodu trabienia, ktore pochodzi z podanej przeze mnie strony:

Cytuj:
Popularna nazwa choroby: trąbkofilia

Naukowa nazwa choroby: Zespół Napięcia Trąbkowego (ZNT)

Mutacje choroby: głównie spotykamy się z dwoma odmianami: trąbkofilia płucna (osobnik samodzielnie trąbi używając własnych narządów płucnych) i trąbkofilia urojona (w celu trąbienia osobnik chory posługuje się sprężonym sztucznie powietrzem).

Grupy ryzyka: zachorować może każdy początkujący kibic sportowy pozbawiony właściwej opieki i nieostrzeżony na czas.

Sposób zakażenia: nieznany, prawdopodobnie przez bliski kontakt z osobą sprzedającą trąbki (tzw. nosicielem trąbek).

Objawy:
• Częściowa utrata słuchu
• Zwiększona potrzeba zwracania na siebie uwagi
• Całkowita utrata (dobrego) smaku
• Przekrwione białka oczne (w odmianie płucnej)
• Brak jakiejkolwiek formy dopingu (poza charakterystycznym „buuuuuuu” – co jak wiemy dopingiem nie jest)

Historia choroby: nieznana, pojawiły się wprawdzie głosy, że początki choroby sięgają tzw. „Trąb Jerychońskich” bądź, że jest to nowa mutacja broni biologicznej wykorzystywana przez terrorystów – brak jednak na to wystarczających dowodów.

Przebieg: Choroba trwa cały mecz piłkarski, (czyli ok. 90 minut), w ekstremalnych przypadkach jej przebieg rozpoczyna się kilkanaście minut przed meczem i kończy w pół godziny po meczu.

Leczenie: choroba całkowicie uleczalna – po amputacji trąbki chory wraca błyskawicznie do zdrowia. Osobnicy uzależnieni od trąbek mogą jeszcze przez kilka minut po amputacji odczuwać lekkie rozdrażnienie.

Nawroty: w zasadzie po jednorazowym przebyciu choroby i zastosowaniu terapii chirurgicznej nawrotów ZNT nie stwierdzono.



           
Post 24 lut 2005, o 19:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Chce ktos trabic to wysylam do Tarnowa tam to jest normalne... :D

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 lut 2005, o 21:46
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Moze ja jako glowny przeciwnik trabek wypowiem sie.

Jestem przeciwnikiem trabek, poniewaz zagluszaja one spiew kibicow. Zamiast spiewow i dopingu slychac tylko ryk trabek.

Na miejscu zawodnika wolalbym slychac jak kibice skanduja moje nazwisko albo nazwe druzyne, a nie ryk "losiow" :P

Jezeli chodzi o to, ze w autokarach KK ktos trabil na wyjezdzie do Lublina, to byc moze w innych autokarach tak bylo, ja jechalem w autokarze pierwszym, ktorym jechal KK i jakos nie przypominam sobie jakiekolwiek trabienia.


przeciez zawodnicy i tak tego nie słysza...podczas jazdy... :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 24 lut 2005, o 22:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
K 2 napisał(a):
Moze ja jako glowny przeciwnik trabek wypowiem sie.

Jestem przeciwnikiem trabek, poniewaz zagluszaja one spiew kibicow. Zamiast spiewow i dopingu slychac tylko ryk trabek.

Na miejscu zawodnika wolalbym slychac jak kibice skanduja moje nazwisko albo nazwe druzyne, a nie ryk "losiow" :P

Jezeli chodzi o to, ze w autokarach KK ktos trabil na wyjezdzie do Lublina, to byc moze w innych autokarach tak bylo, ja jechalem w autokarze pierwszym, ktorym jechal KK i jakos nie przypominam sobie jakiekolwiek trabienia.


przeciez zawodnicy i tak tego nie słysza...podczas jazdy... :lol:


Zazwyczaj podczas biegu się nie śpiewa... :lol:


           
Post 24 lut 2005, o 22:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja tam jestem zwolennikiem trabek... No jest naprawde fajna sprawa potrabic sobie w czasie meczu, to robi swietna atmosfere... WSZYSTKI TRABKI NA STADION

p.s. :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi