Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasze lotnisko....


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2004, o 12:54
 Nasze lotnisko....
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
To co wiedza wszyscy od kilku lat, a sie nie zmienia :( Boadjze w 1999 roku przed tym nieszczesnym sezonem w którym spadlismy, przeczytałem taką wypowiedź bodajże J.Krzyzaniaka cos w tym stylu "W tym roku spadnie Rzeszów boo ma najprostszy techniczne tor"
Wtedy smiałem sie z tej wypowiedzi, jednak okazała sie ona prawdziwa :( W nastepnym sezonie cos było robione chyba z torem, ale piłka sie nei zgodziła i nie mozna było zmienic jego profilu. Co prawda wychowało sie na nim kilku dobrych zawodników, jednak trzeba sobie powiedziec ze Kuciapa tak naprawde dopiero roziwnał sie w Zielonej Górze, a Winiarz w Wrocławiu. Trojan dopiero po kilku latach w seniorach zaczyna jeźdic jak na swój niespełniony talent. Ostatnim wychowankiem jest Baran jednak i on tak naprawde bardzo dorbrze jeździ tylko na naszym torze. I poprostu jest on tak prosty technicznie, ze pozniej jedzi taki Miesiąc do Rawicza i na 10 biegów ukańcza 4 :( TO jest jedna sprawa ! :!: Nalezała by go przebudowac
Natomiast Druga Sprawa równiez miałem okazje przysłuchiwac sie wczoraj rozmowy min. Stronga :D z panem Kawą i mówił, ze na tor poprostu trzeba nawieść nowej nawierzchni. Bo nie mozna z piasku jak to ujął zrobic czy śliskiego toru czy przyczepnego jedynie co mozna zrobic to Twardy. Cos w tym stylu nie chciałbym cos zle przekazac, wiec jesli cos zle napisałem poprawcie mnie :D. I tu jest własnie sens tego wszystkiego co z tego, ze mamy porównywalne składy z innymi jak na wyjazdach przegrywamy bo oni maja przewage własnego toru, a my u siebie jej niestety nie mamy :(
Podsumowująć Po pierwsze nalezało by przebudowac tor , bo nie bedziemy miec dobrych wychowanków, i imprez innych tez juz raczej nie jak np. Drabik mówił ze dla niego to nie było sciganie sie :(
Po drugie jesli nie ma kasy na przebudowe to troche dowieść nawierzchni po widac było jaki dziury sie robią zawodnikami rzucało po torze Gjedde i Jabłoński złapali dziury i zeby mozna było cos z tym torem robic ustawiac go pod siebie :(
Jednak pewnie wszystko znowu odbije sie na pieniadzach :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 13:01
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kamil po pierwsze to przebudowy toru nie zrobisz!!! bo u nas jak wiadomo jest boisko prawda?:)

po drugie bodajze w 99 roku co pisałes ze sie ktos tam z sekcji piłkarskiej nie zgodzil to nie jest prawdą tylko u nas były robione wtedy prace na I luku(na 100% nie wiem czy na II) wszystko już było gites i przyjechał jakis człowiek z zewnątrz i powiedział, żeby zrobili tor taki jaki był wcześniej!!!

a Pan Kawa z tym dowiezieniem mówił dobrze ale co to da??? jak na wszystko trzeba miec pieniążki!!!

a jeszcze ponoć ta nasza extra banda ma licencje jeszcze rok tak? i władze z PZMotu chyba za rok nam nie dadzą licencji jak się nie przebuduje bandy!!:) pozro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 kwi 2004, o 13:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Napisałem ze pewnie sie wszystko rozbije o kase :( Ale mozna podyskutowac :D
CO do tego ze jakis kole przyjechał z zewnatrz to co on miał do tego, bo ja nic o tym nie wiem :roll:
Cytuj:
bo u nas jak wiadomo jest boisko prawda?

Tak jak wczoraj ten star dziadek mówi c szydera z niego była :D ze trzeba kopaczy stad wywalic :D jednak tego sie nie da zrobic to moze tor zuzlowy gdzie indziej :) tylko skad wziaść $$$$$$$$ :(
I Fransik przeciez tor na łukach nie jest odrazu przy bramkach tylko tam msc troche jest.
I ktos to mówi chyba wojti, ze jest jakis plan przebudowy toru ze lezy nawet kasy u marszałka tzn. połowa, a połowe miałby wyłozyc klub.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 13:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
chodzilo mi o to że ten koleś miał podjąć decyzje czy mogą byc te poprawk na naszym torze a on się nie zgodził... cos takiego to było wiem ze z kumplem na laby chodzilismy jak oni cos na tym torze robili...jak sie okazało bezskutecznie;/;/

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 kwi 2004, o 13:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Nie wiedziałem o tym :] Ja słyszałem, ze mieli cos tam boiska piłkarskiego obciąć i sie sekcja piłkarska nie zgodziła bo jakby weszli do 1 ligi to by chyba było za małe boisko czy cos takiego :)
Moze ktos kto sie bardziej wtedy w klubie krecił powie jak to dokłądnie było :D Moze pan Andrzej Heanhe bo był wtedy chyba prezesem :) :?:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 13:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
oni sie nie zgodzili bo by nie mogli w pucharach uefa grac. dlatego sie nie zgodzili


           
Post 13 kwi 2004, o 14:05
 


nyks napisał(a):
oni sie nie zgodzili bo by nie mogli w pucharach uefa grac. dlatego sie nie zgodzili

:lol: :lol: :lol:


           
Post 13 kwi 2004, o 14:08
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 mar 2004, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Z tą przebudową to jedna sprawa ale np. na treningi można by było czasami pojechać na jakiś inny tor!!
Nie wiem jak sie przedstawia sprawa z Machową, ale tam o ile pamiętam był bardziej techniczny tor niż nasz a i wcale to nie jest daleko!! Zresztą w Rzeszowie też był jeszcze jeden tor, za marketem polan ale niestety nikt nie miał zamiaru go utrzymywać, a przynajmniej by było mozna od czasu do czasu potrenować tam!!
Jeśli chodzi o przebudowę naszego to niewiele można wymyślić bo jest jeszcze piłka której również jestem kibicem i mam nadzieje że Stal awansuje!! Rozumie działaczy Stali z sekcji piłki nożnej że nie chcą zmiejszyć boiska bo mogliby sobie w ten sposób zamknąć szanse na rganizację ciekawych meczy lub też grę w wyższej lidze


           
Post 13 kwi 2004, o 15:04
 


Co do treningów to nie wiem czy pamiętacie jak to robił Jasiek Stachyra? Stawiał pachłoki czyniąć w ten sposób tor bardziej techniczny i węższy, wg mnie było to dobre rozwiązanie...


           
Post 13 kwi 2004, o 15:16
 


moim zdaniem nie mozna wszytskiego sprowadzac do toru...Owszem z trudniejhszym torem byc moze mielibysmy lepszych wychowankow, ale mowienie, ze Kuciapa ,Siwy itd swoje umiejetnosci zawdzieczja jezdzie w innych klubach jest nieporozumieniem...Przeciez medlae MDMP zdobywali jezdzac wlasnie w naszych barwach...A stwierdzenie, ze Karol to jezdziec tylko naszego toru tez przesadzone...Moim zdaniem wszystko roizbija sie o kase, gdybysmy po prostu mieli jej wiecej, mlodzicy mieliby na czym jezdzic, a tym samym, mogliby podnosic swoje umiejetnosci


           
Post 13 kwi 2004, o 15:25
 


michal_m napisał(a):
moim zdaniem nie mozna wszytskiego sprowadzac do toru...Owszem z trudniejhszym torem byc moze mielibysmy lepszych wychowankow, ale mowienie, ze Kuciapa ,Siwy itd swoje umiejetnosci zawdzieczja jezdzie w innych klubach jest nieporozumieniem...Przeciez medlae MDMP zdobywali jezdzac wlasnie w naszych barwach...A stwierdzenie, ze Karol to jezdziec tylko naszego toru tez przesadzone...Moim zdaniem wszystko roizbija sie o kase, gdybysmy po prostu mieli jej wiecej, mlodzicy mieliby na czym jezdzic, a tym samym, mogliby podnosic swoje umiejetnosci

Tak tylko zauważ, że Rzeszów odkąd ja pamiętam zawsze był drużyną, która potrafiła jeździć tylko na własnym torze, jak w sezonie przytrafiło się 1-2 zwycięstwa na wyjazdach to było to olbrzymim sukcesem... Spowodowane jest to tym, że nasi zawodnicy nie są przyzwyczajeni do torów, które są krótkie i techniczne, gdybyśmy mieli taki tor jak np. w Gorzowie, to wydaje mi się, że zwojować moglibyśmy o wiele więcej...

Aha i jeden medal MDMP zdobyliśmy na torze w Rzeszowie... :P więc atut własnego toru na pewno nie był bez znaczenia... A drugi odziwo w Gorzowie, na trudnym, technicznym torze...


           
Post 13 kwi 2004, o 15:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
nasi piłkarze tez zdobywaja laury w rozgrywkach juniorskich, a pozniej NIe mówie, ze umiejetnosci ale taka jest prawda ze ich talenty sie rozwineły tam Siwy poszedł do Wrocławia dalczego ? BO byl najsłabyszm z naszych Wilk wtedy jechał a nie on ! A jak wrócił to był niekwestionowanym liderem! Maciek jak odchodził był juz niezłym jeźdcem ale przewaznie pkt w oklicach 13 pkt u sibe na wyjazdach robił po 8-9 jak wrócił to nie ma dla niego róznicy w cudzysłowiu mówiac gdzie jedzie.
I to co napisał Damon do czego zdazam, ze oni objezdzili sie na trudniejszych torach Siwy z Mackiem trenowali równiez tam dlatego moim zdaniem szybciej rozwinał sie ten talent, Trojan dopiero po objezdzeniu ilus tam letnim po torach.
Nie zmienia to faktu ze moim zdaniem mogi to byc jedni z najlepszych zuzlowców w Polsce...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 kwi 2004, o 15:46
 


Kamil napisał(a):
nasi piłkarze tez zdobywaja laury w rozgrywkach juniorskich, a pozniej NIe mówie, ze umiejetnosci ale taka jest prawda ze ich talenty sie rozwineły tam Siwy poszedł do Wrocławia dalczego ? BO byl najsłabyszm z naszych Wilk wtedy jechał a nie on ! A jak wrócił to był niekwestionowanym liderem! Maciek jak odchodził był juz niezłym jeźdcem ale przewaznie pkt w oklicach 13 pkt u sibe na wyjazdach robił po 8-9 jak wrócił to nie ma dla niego róznicy w cudzysłowiu mówiac gdzie jedzie.

co ma pilka do zuzla? :roll: Nie ma sensu porownywac, nie ta bajka...
Niekoniecznie akurat lepsza dyspozycje wymienionych zawodnikow nalezy przywiazywac jezdzie na innych torach...Moze to po prostu naturalny rozwoj ich kariery, moze duzo nauczyli sie od ekstraligowych zawodnikow, moze ktos im pomogl w kwestii sprzetu, nie mnie to oceniac, ja twierdze, ze wcale nie nasz tor jest przyczyna tego, z emamy ostatnio mizernych wwychowankow;] (oprocz karola i miesiaca :wink: ...
Nad torem nie ma sie co zastanawiac, bo nie wybuduja przeciez nowego...


           
Post 13 kwi 2004, o 16:27
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
rzuci ktos pieniazkami to wtedy wszyscy sie pogodza porozumieja i bedzie git ... moze ktos jest chetny i jakis milionik dwa,trzy i bedziemy mieli lepszy tor lepsza nawierzchnie jupitery dmuchane bandy lepszych mlodziezowcow(kto teraz jest chetny uprawiac zuzel jak nie ma efektow ZADNYCH w lidze bo nie ma KASY ) dobrego trenera mniej defektow przychylnego sedziego fale na stadionie......:) wyluzujcie ludzie popatrzcie sobie na chociazby krosno kto kocha zuzel to bedzie inwestowal ile sie da szkoda ze takich ludzi jest coraz mniej, jak slysze wasze smety to wymiekam wogole co to ma byc ten klub kibica?? bo jakos nie widac i nie slychac.... chociaz podziwiam ludzi ktorzy sie w to angazuja i chca cos zrobic wiecej pozytywnego myslenia baty przegrali z wybrzezem trudno przeciez to bylo pewne(chociaz nadzieja byla) na stadionie w ciul ludzi przyszlo wiec klimat jest...

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 13 kwi 2004, o 16:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
qrwa tor jest dla wszystkich taki sam. A to ze mamy cienkich zawodnikow ktorzy nie potrafia na wlasnych smieciach walczyc to nie jest wina toru. taki sam byl w 1998 roku i wozilismy wszystkich jak tylo chcielismy. Pozdro!

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 kwi 2004, o 18:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Nie Nie, niech nie skracaja bo niedlugo sekcja pilkarska moze faktycznie grac w pierwszej lidze a moze i w lidze mistrzow wszystko zmierza ku dobremu :)

A tor? Moznaby na Polanie cwiczyc, tam jest krotki i bardziej techniczny tor :) a i mozna tak jak J.Stachyra robic, pacholki stawiac, moze duzo duzo innych rzeczy, tylko trzeba chciec w ogole trenowac (a u nas sie nikomu nie chce)

Swoja droga jakie sa wymogi toru, ile moze miec minimalnie a ile maksymalnie metrow dlugosci/szerokosci... i jaki kat moga miec luki? Ma ktos dokladnie wyjasnione przepisy?


           
Post 13 kwi 2004, o 18:31
 


Ja się wcale nie dziwię, że kto tu przyjedzie to mówi, że ten tor jest łatwy... Skoro szkilił się na trudnych, technicznych torach, gdzie trzeba się trochę napracować na łukach, to nic dziwnego, że jak przyjedzie na nasze lotnisko, które ma łuki od cyrkla, to bez problemu jeździ...


           
Post 13 kwi 2004, o 19:20
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przecież przebudowa toru wcale nie musi się wiązać ze zmianą wymiarów boiska! Wystarczyłoby przesunąć bandy 2 metrów wewnątrz i wystarczy... po prostu zwęzić tor, który jest najszerszy w Polsce, jeśli nie na świecie! Byłby wówczas podobny do tarnowskiego (ciut dłuższy, ale równie wąski) i po kłopocie. Przecież u nas z powodzeniem jeżdżono w sześciu w latach osiemdziesiątych. Teraz jak jedzie się parą to nadal jest miejsce do wyprzedzania. Gdyby było wężej to trzeba by było się zdrowo nakombinować i o to chodzi.
Poza tym - ile jest minimalny wymiar boiska aby było dopuszczone do gry w UEFA?


           
Post 13 kwi 2004, o 21:59
 


micson napisał(a):
Przecież przebudowa toru wcale nie musi się wiązać ze zmianą wymiarów boiska! Wystarczyłoby przesunąć bandy 2 metrów wewnątrz i wystarczy... po prostu zwęzić tor, który jest najszerszy w Polsce, jeśli nie na świecie! Byłby wówczas podobny do tarnowskiego (ciut dłuższy, ale równie wąski) i po kłopocie. Przecież u nas z powodzeniem jeżdżono w sześciu w latach osiemdziesiątych. Teraz jak jedzie się parą to nadal jest miejsce do wyprzedzania. Gdyby było wężej to trzeba by było się zdrowo nakombinować i o to chodzi.
Poza tym - ile jest minimalny wymiar boiska aby było dopuszczone do gry w UEFA?

O tym samym myślałem co micson, właśnie, żeby zwęzić tor, bo faktycznie szeroki to on jest, był chyba budowany z myślą o jeździe w sześciu... Tylko zastanawiałem się czy jest to realne, ale wydaje mi się, że tak...


           
Post 13 kwi 2004, o 22:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Przecież przebudowa toru wcale nie musi się wiązać ze zmianą wymiarów boiska! Wystarczyłoby przesunąć bandy 2 metrów wewnątrz i wystarczy... po prostu zwęzić tor, który jest najszerszy w Polsce, jeśli nie na świecie! Byłby wówczas podobny do tarnowskiego (ciut dłuższy, ale równie wąski) i po kłopocie. Przecież u nas z powodzeniem jeżdżono w sześciu w latach osiemdziesiątych. Teraz jak jedzie się parą to nadal jest miejsce do wyprzedzania. Gdyby było wężej to trzeba by było się zdrowo nakombinować i o to chodzi.
Poza tym - ile jest minimalny wymiar boiska aby było dopuszczone do gry w UEFA?


na pewno rzeszowski tor nie jest najszerszy na świecie :wink:
kidyś czytałam w tygodniku zuzlowym, że jeden tor we włoszech (chyba ten w lonigo) ma 19 metrów szerokości na wirażach. :o

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi