Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Śląska Liga Południowa


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 lut 2005, o 15:06
 Śląska Liga Południowa
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Kluby z Rzeszowa, Tarnowa, Częstochowy, Opola i Rybnika ustaliły harmonogram oraz terminarz rozgrywania Młodzieżowej Ligi Południowej. Na stadionie Marmy odbędą się dwa turnieje drużynowe i jedna impreza indywidualna. Zawody rozgrywane będą zgodnie z regulaminem i tabelą biegów MDMP.


Po zakończeniu każdych zawodów drużynowych odbędą się trzy dodatkowe wyścigi tj. dwa półfinały i finał. W półfinałach drużyny, które zajmą pierwsze trzy miejsca będą reprezentowane przez dwóch zawodników, a czwarta drużyna wystawi jednego zawodnika. Drużyny, które zajmą miejsca 5 i 6 będą reprezentowane w półfinale przez jednego zawodnika, który w turnieju drużynowym wywalczył największą ilość punktów. Do finału awansuje po 2 zawodników z każdego półfinału. Składy półfinałów oraz pola startowe w półfinałach i finałach będą losowane przez sędziego zawodów.
Zwycięzca wyścigu finałowego otrzymuje 4 punkty kolejni zawodnicy odpowiednio 3, 2, 1 punkt.
Po rozegraniu ostatnich zawodów zostanie ogłoszona kwalifikacja drużynowa i indywidualna na podstawie ilości punktów zdobytych w całym cyklu imprez. W przypadku równej ilości punktów:

- w zawodach drużynowych o ostatecznej klasyfikacji decydują tzw. małe punkty całego cyklu, natomiast przy równej ilości dużych i małych punktów (jeżeli dotyczy to I miejsca) zostanie rozegrany dodatkowy wyścig zawodników wyznaczonych przez kierowników zainteresowanych drużyn.

- w zawodach indywidualnych odbędzie się wyścig dodatkowy z udziałem zainteresowanych zawodników, jeżeli dotyczy to klasyfikacji na miejscach I-IV.

Przewidziano także rozegranie pięciu turniejów indywidualnych (zgodnie z art. 56 Regulaminu Zawodów na Torach Żużlowych) według następujących zasad:

- organizator zawodów wystawia 4 zawodników, pozostałe drużyny będą reprezentowane przez 3 zawodników. W wyjątkowych przypadkach podział miejsc może ulec zmianie.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK
MŁODZIEŻOWA LIGA POŁUDNIOWA 2005
Pod patronatem Prezesa ZO PZM Katowice.


1. 19.04.2005. Rzeszów
2. 10.05.2005. Opole
3. 24.05.2005. Tarnów
4. 07.06.2005. Częstochowa
5. 21.06.2005. Rybnik
6. 12.07.2005. Rzeszów
7. 29.07.2005. Opole
8. 16.08.2005. Częstochowa
9. 23.08.2005. Tarnów
10. 06.09.2005. Rybnik

Terminy Turniejów Indywidualnych:

04.08.2005. Częstochowa
20.09.2005. Opole
02.10.2005. Rzeszów
09.10.2005. Tarnów
16 lub 23.10.2005. Rybnik

Źródło: Justyna Jurczyk - Rzecznik Prasowy RKM-u Rybnik
http://www.rkm.rybnik.pl


Nareszcie doczekaliśmy się :) będzie to super sprawa dla Szyszków oraz Lesia, a i Dawid z Pawłem będą mieli więcej startów. Zastanawia mnie tylko dlaczego Lublin i Krosno nie zgłosili się, ale to już nie nasz problem. 8-)


           
Post 28 lut 2005, o 16:10
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
naprawde bardzo mnie ta liga cieszy gdyz starty w takich zawodach sa bardzo wazne dla rozwoju zawodnikow mlodziezowych skorzystaja na tym nasi swiezo upieczeni juniorzy(szyszki i les) troszke sie objezdza nabiora doswiadczenia a i pawlowi i dawidowi taki start nie zaszkodzi no i bedzie wiecej zawodow na naszym stadionie :D moze krosno nie zglosilo sie do rozgrywek dlatego ze nie maja az takiego bogatego budzetu zeby juniorzy mogli wozic sie po polsce napewno maja oni inne wazne wydatki oraz glowy cel :arrow: utrzymanie sie w lidze a lublin tez nie ma zawesolej sytuacji


           
Post 28 lut 2005, o 16:49
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Super sprawa, narescie mlodzi beda mogli pojezdzic i szlifowac swoje umiejetnosci, napewno najwiecej zyskaja Szyszkowie i Les ktorzy pewnie beda mieli okazje startowac tylko w takich zawodach, a Miesiacowi i Stachyrze napewno tez to nie zaszkodzi tylko moze pomoc. Mysle ze wrescie w Rzeszowie zaczna sie lepsze czasy na wychowankow i moze dzoczekamy sie Pawla Hliba w wydaniu Rzeszowskim.

Cytuj:
moze krosno nie zglosilo sie do rozgrywek dlatego ze nie maja az takiego bogatego budzetu zeby juniorzy mogli wozic sie po polsce napewno maja oni inne wazne wydatki oraz glowy cel utrzymanie sie w lidze


Tu jak najbardziej sie zgadzam

Cytuj:
a lublin tez nie ma zawesolej sytuacji

Ale tu nie moge sie zgodzic pszecierz w Lublinski budrzet ma bic nas na leb, i czytalem to od osob z Rzeszowa nie tylko z Lublina. Mysle jednak ze jesli poczytal bys forum Lublinskie to bys wiedzil czemu sie nie zglosili. Przy Kepie to Hlib jest zero pszeciesz to super talent, zobaczysz jak bedzie wymiatal od pierwszego meczu.
A wiecej junirow Lublinowi nie trzeba jeden pszecierz wystarczy, ktory bedzie same komplety strzelal, mial byc tez Alan ale sie rozmyslil chyba dlatego ze sie bal ze nie bedzie mial szans z Kepa a pewnie wogole mu zabraknie miejsca w skladzie bo kto wie jakie asy sa w Lublinie :wink: :wink: :wink:


           
Post 28 lut 2005, o 18:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Również uważam że takie rozgrywki to świetne rozwiązanie. Co do Lublina i Krosna, to lepiej że w ich miejsce mamy Częstochowę i Rybnik, bo to gwarancja, że turnieje nie będą kadłubowe bo obydwa zespoły mają dość szeroką ławkę juniorów i jestem pewny że w miarę poważnie potraktują takie rozgrywki. Podobnie Opole.
Z drugiej strony zdziwiło mnie dlaczego Lublin nie zgłosił się do tych rozgrywek. Śmiem twierdzić, że żaden z ich obecnych juniorów nie przewyższa jakoś wyraźnie poziomem Lesia czy Szyszków. Krosno rozumiem, że zaważyły problemy ekonomiczne, choć myślę że zawodnicy z tego klubu i tak zaprezentują się w tych turniejach jako jakaś rezerwa toru itp...


           
Post 28 lut 2005, o 19:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
western napisał(a):

Cytuj:
a lublin tez nie ma zawesolej sytuacji

Ale tu nie moge sie zgodzic pszecierz w Lublinski budrzet ma bic nas na leb, i czytalem to od osob z Rzeszowa nie tylko z Lublina. Mysle jednak ze jesli poczytal bys forum Lublinskie to bys wiedzil czemu sie nie zglosili. Przy Kepie to Hlib jest zero pszeciesz to super talent, zobaczysz jak bedzie wymiatal od pierwszego meczu.
A wiecej junirow Lublinowi nie trzeba jeden pszecierz wystarczy, ktory bedzie same komplety strzelal, mial byc tez Alan ale sie rozmyslil chyba dlatego ze sie bal ze nie bedzie mial szans z Kepa a pewnie wogole mu zabraknie miejsca w skladzie bo kto wie jakie asy sa w Lublinie :wink: :wink: :wink:

Ty chyba człowieku na głowe upadłeś,cały Lublin trąbi że trzeba nam juniora, bo Kępa to zacznie jeździć najszybciej w połowie sezonu a prędzej to dopiero za rok,a Ty tu takie głupoty wypisujesz.Weź najpierw zajrzyj na lubelskie forum a potem wypisuj głupoty.Bo coś Ci się chyba w głowe stało jeśli tam ktos pisze,że Kępa będzie lepszy od Hliba.Wszyscy mają nadzieję,że będzie dobrym zawodnikiem,bo ma do tego predyspozycje,ale wszyscy wiedza że jeszcze nie w tym sezonie,więc zanim znów zaczniesz pisac głupoty to dwa razy się zastanów.
P.S.Prosze adminów o jakieś reakcje na głupotę, bo ja już długo nie wytrzymam :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 lut 2005, o 21:36
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Jesli bys zauwazyl to na koncu miales :wink: :wink: :wink: ale i tak podam ci kilka pszykladow

Cytuj:
po co nam Marcinkowski jak jest na poziomie Balabucha czy Wrony


Cytuj:
Uwazam ,ze Marcinkowski jest lepszy od Dawida Stachyry!!!!!!!!! To jest dobry junior!!!!!!!!!!!!!!


Cytuj:
liczę na ... Kacpra Kępę, nie boi się prędkości, jest objeżdżony w "tłumie"
a jeśli ma talent po ojcu to do sierpnia wiele może się wydażyć....


Cytuj:
więc dlatego pisze, że do sierpnia (play-off) wiele się może się Kacper nauczyć, a kto dwa lata temu znał nazwisko Hlib?[/quote]

Cytuj:
Brzozowski - to jest bardziej realne - tylko po co? Jest to zawodnik rozwojowy, o potencjale prawdopodobnie większym od naszej młodzieży, ale na tą chwilę na 2-3pkt w meczu.

To na te 2 czy 3 pkt w meczu moze byc Kacper w meczu z Krosnem czy Opolem w od polowy sezonu moze i w kazdym meczu


Cytuj:
Trzeba na szybką rękę pożyczyć na jeden sezon np.Kościucha z Leszna i uratować sprawę. Nic szczególnego ale zawsze lepszy od Dawida.



I jest jeszcze wiecej ale jakos nie chce mi sie szukac, a apropo banow to proponuje pierwsze zaczac od swojego forum a nie zabierasz sie od czyjegos, jesli admini uznaja ze obrazilem kogos to mnie zbanuja a ty im podpowiadac nie musisz, wiekszej pomocy potrzebuja twoi admini

           
Post 28 lut 2005, o 21:40
 


western nie przejmuj sie naszym lubelskim forumowiczem. NIestety cierpi On na przykra przypadlosc - chce naprawiac swiat, szkoda tylko, ze robi to wszedzie tylko nie na wlasnym podworku, gdzie Jego pomoc przydalaby sie najbardziej...


           
Post 28 lut 2005, o 23:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Wszystko pięknie tylko weź pod uwagę,że ty napisałeś że niby kibice pisali że Kacper ma "wymiatać" od pierwszego meczu a zacytowałeś że jednak kibic napisał że od sierpnia może będzie jeździł(i nie napisał że będzie "wymiatał" tylko że wiele może się nauczyć) czy coś w tym dziwnego??
KOlejny wpis zacytowany przez ciebie to to że w meczach z najsłabszymi drużynami Kacper na początku może przywieźc 2-3 pkt a dopiero od połowy sezonu może tyle bedzie w stanie przywozić z każdą drużyną.Czy to nie prawda.Ja myślę ze jest to możliwe przy sprzyjających okolicznościach(popatrzmy na juniorów Ostrowa z poprzedniego sezonu,a Kacper dodatkowo bardzo dobrze jeździł na crossie i odnosił tam sukcesy,więc argumenty kibica z Lublina które zacytowałeś wyżej są jak najbardziej trafione).
W sumie polową tych cytatów(e tam połowa 90% :D ) udowodniłeś że miałem rację,a nawet jak ze dwie osoby napisały że wolą Bałabucha czy Wrone zamiast Marcinkowskiego to w porównaniu z ilością wpisów na lubelskim forum,które wyrażały dokładnie odwrotne zdanie to jest może 1%,więc wyciąganie wpisów które stanowią zdecydowaną miniejszość wypowiedzi na forum i pisanie że jest to zdanie kibiców z Lublina jest conajmniej nie na miejscu.(nawet przytoczony przez Ciebie cytat z Kościuchem zaprzecza temu co napisałeś ,bo jego autor przecież wyraźnie pisze,że trzeba nam wypożyczyć juniora na miejsce Dawida)
P.S. I nie lublińskie a lubelskie się po polsku pisze i mówi. A o bany dla nikogo nie prosze,bo to nie moja działka i niech zajmują się tym Ci którzy od tego są. I czy ja gdzieś napisałem,że kogoś obraziłeś?? To już prędzej ja Ciebie gdyby sie uprzeć,ale jakoś wydaje mi się,że tym razem ostrzejsza reakcja była wskazana.
P.S.2 Michal_m nie naprawiam świata a walcze z głupotą i ignoranctwem oraz bronię kibiców z mojego miasta i mojego klubu jeśli ktoś pisze głupoty i nic więcej.

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 mar 2005, o 00:40
 


Cytuj:
P.S.2 Michal_m nie naprawiam świata a walcze z głupotą i ignoranctwem oraz bronię kibiców z mojego miasta i mojego klubu jeśli ktoś pisze głupoty i nic więcej.


walcz, walcz Don Kichocie z Koziego Grodu...

PS szkoda tylko,ze w tej jakze ambitnej batalii, gdzies sie chyba pogubiles :cry:


           
Post 1 mar 2005, o 10:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Jeśli ktoś się pogubił to chyba Ty,po raz kolejny Twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tematem o którym się dyskutuje a skierowana jest na kolejne docinki w moją stronę.
P.S. Odbierz sobie moja wiadomość na PW,bo znów robisz burdel z forum,jak masz mi cos do powiedzenia nie związanego z tematem to pisz na PW,a najlepiej zrobisz jak porozmawiasz ze mną w kwietniu na meczu,bedziesz mógł wtedy wylać swoje wszystkie żale na żywo,bo teraz to tylko chojraczysz zza komputera i nic więcej.

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 mar 2005, o 10:43
 


Cytuj:
a najlepiej zrobisz jak porozmawiasz ze mną w kwietniu na meczu,bedziesz mógł wtedy wylać swoje wszystkie żale na żywo,bo teraz to tylko chojraczysz zza komputera i nic więcej


powialo groza 8-)

PS nie wiedzialem nawet, ze dostalem jakies PW :P Ale niebawem si do niego ustosunkuje ;) Lepiej juz skoncze, bo jeszcze sir MIcson zacznie dzialac ;)


           
Post 5 mar 2005, o 16:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Bardzo dobrzee że ruszyła tak liga :!: Nasi nowi juniorzy będą mogli zmierzyć się nie tylko na terningach ale powalczyć o swoje pierwsze pkt :!:


           
Post 6 mar 2005, o 01:27
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Nareszcie coś się dzieje w młodzieżowym speedwayu :!: Może wyrosną następcy Kuciapy, Winiarza, Trojanowskiego czy Wilka !!


           
Post 2 kwi 2005, o 21:45
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2005, o 23:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 178

Zobacz profil 
M napisał(a):
Nareszcie coś się dzieje w młodzieżowym speedwayu :!: Może wyrosną następcy Kuciapy, Winiarza, Trojanowskiego czy Wilka !!

Miejmy nadzieję że coś ruszy, bo jak popatrzeć w przeszłość to od 92 roku, czyli sezonu gdy Kuciapa, Winiarz i Trojanowski zdobyli licencje to oprócz Barana nie udało się wychować żadnego zawodnika spośród licznej rzeszy młodzieżowców startujących w Stali.
Wracając do obecnych juniorów to ciekawi mnie jak swoją szansę wykorzysta Leś, gdyż muszę przyznać że na treningach radzi sobie całkiem, całkiem.


           
Post 5 kwi 2005, o 20:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2005, o 14:15
Skąd: ROW RYBNIK
Posty: 6

Zobacz profil 
Mam pytanie czy ktoś wie na jaka godzine planowane jest rozpoczecie zawodow 19.04.2005 :?: :?: :?:


           
Post 16 kwi 2005, o 22:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
hm... a wiec we wtorek zawody o 19? dobrze slyszlalem?

_________________
Obrazek


           
Post 16 kwi 2005, o 22:53
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
bodzia napisał(a):
hm... a wiec we wtorek zawody o 19? dobrze slyszlalem?

Chyba 19-tego... :P

O 19 zapada powoli juz zmrok wiec to raczej malo prawdopodobne... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 16 kwi 2005, o 22:54
 


Damon napisał(a):
bodzia napisał(a):
hm... a wiec we wtorek zawody o 19? dobrze slyszlalem?

Chyba 19-tego... :P

O 19 zapada powoli juz zmrok wiec to raczej malo prawdopodobne... :P


Damon,al o dizwo ja tez uslyszalem ,ze o 19 :lol: Jednak ta informacja nie wydaje mi sie zbytnio pewna :P


           
Post 16 kwi 2005, o 23:16
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2005, o 23:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 178

Zobacz profil 
Z tego co ja słyszałem to spiker powiedział że o 19 by za chwilę przypomnieć, że o...16 :lol: Bilety po 4 zł program 1zł o ile dobrze usłyszałem :P


           
Post 17 kwi 2005, o 15:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Czy to jest pewne że 4 zł cena biletów :?: :?: :?:
dzieki z góry


Ostatnio edytowano 17 kwi 2005, o 15:39 przez Mat!, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 466 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi