Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 paź 2009, o 19:57
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
ładnie Dawid ładnie :tak: tak trzymać, + takze za to że od razu mowi że chce zostać a nie mydlenie oczu by więcej kasiory dostać :)

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 6 paź 2009, o 08:31
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior

Dołączył: 22 lip 2005, o 10:01
Skąd: z kątowni
Posty: 144

Zobacz profil 
jaki "+" :wysmiewacz:
Mówi tak bo jest ciniok i wie ze w obliczu budowy przez władczynie składu na awans moze byc problem z angażem.
Na tym forum jest bardzo "dziwne uwielbienie" dla Stachyry; nie wiem dlaczego ale dla mnie nie jest to zawodnik gwarantujący punkty w walce o awans. Z mocniejszymi drużynami jedzie kiepsko (na wyspach nawet dramatycznie słabo), ze słabszymi przywozi coś punktów i już "forma przyszła z końcem sezonu" :uklony:
Bardzo się zdziwię jak będzie jeździł w Rzeszowie w przyszłym sezonie.

_________________
tylko STAL RZESZÓW


           
Post 6 paź 2009, o 10:19
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Na tym forum jest bardzo "dziwne uwielbienie" dla Stachyry


czy to dziwne ? dawid wsrod kibicow (tych z forum tez ) ma bardzo duzo znajomych, kumpli itp itd.
podejrzewam, ze gdyby nie ten fakt to dawid tutal by fruwal :hahaha:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 6 paź 2009, o 10:43
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Slaby jest, to fakt. Rownie slaby jak Miesiac, czy Kuciapa. Z drugiej strony jednak jako jedyny jezdzil regularnie poza Rzeszowem i jesli tak bedzie robil nadal, to moze bedzie z niego przyzwoita druga linia w e-lidze?


           
Post 6 paź 2009, o 10:59
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Faktycznie to "orłem" Dawid nie jest - no ale może jako rezerwa II-giej linii :tak:
Jeżeli mówimy o wychowankach Stali to lepiej tu bym widział Kuciapę !
Można by też pomyśleć o Trojanowskim i ewentualnie o Baranie.
No bo Lampi jako junior uważam, ze jest pewny !


           
Post 6 paź 2009, o 17:34
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Czy cieniak czy nie rzecz gustu,jak na razie ja bym powiedział ze średniak pierwszoligowy,ale jezdzi w Anglii coś ze sobą robi wiec może coś z niego będzie.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 6 paź 2009, o 20:05
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Ja tam gościa podziwiam za to, że potrafi ogarnąć studia, ligę angielską, polską i treningi. Naprawdę szacun dla niego. I szczerze mówiąc jego bym prędzej widział w składzie niż Miesiąca. Wygląda o wiele stabilniej na motorze i jest jakby trochę spokojniejszy niż Paul Month.


           
Post 7 paź 2009, o 20:22
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
A co w tym dziwnego po prostu ma trochę oleju w głowie ... swoją drogą może właśnie przez ten natłok obowiązków nie może rozwinąć skrzydeł, ale przynajmniej jeśli się nie spełni jako żużlowiec to będzie miał wykształcenie i będzie mógł zostać nie wiem co tam Dawid studiuje, ale chyba zaczynał studia w Lublinie z tego co pamiętam i przenosił się do Rzeszowa na uniwerek więc pewnie coś z pedagogiką związanego, ale to strzał.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 7 paź 2009, o 21:41
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 paź 2006, o 18:03
Posty: 189

Zobacz profil 
filologie rosyjska.

jezeli chodzi o angaz na nastepny sezon, to bardzo fajne, ze dawid jasno sie okreslil. chetnie bym go widzial w STALI. w porownaniu z innymi wychowankami to cos smigal na wyjazdach. mam nadzieje, ze w przyszly sezon bedzie dla niego lepszy zarowno w polsce jak i anglii, czego mu z calego serca zycze.


           
Post 7 paź 2009, o 22:18
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Dawid jest gosciem z glowa na karku, dlatego juz dzis mysli nad tym, co zrobi, jak bedzie za stary, zeby jezdzic. Pamietam go jeszcze jak byl maly, na podworku ojciec zawsze uczyl go pewnego rodzaju dyscypliny. I Dawid taki pozostal do dzisiaj - mily, kulturalny, z glowa na karku, a nie w oblokach.

A ze zuzlowym mistrzem swiata nie jest to juz inna sprawa.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 paź 2009, o 10:39
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Jest takie niepisane powiedzenie, albo chcesz być magistrem albo mistrzem świata. Żużel to bardzo niewdzięczny sport, jeśli nie jest sie dostatecznie dobrym i nie podłapie po zakończeniu kariery funkcji jako trener/menedżer etc. to zaczyna się życie praktycznie od zera. Dawid wiedział od początku, że nigdy mistrzem świata nie zostanie więc postanowił w szybki sposób zabezpieczyć swoją przyszłość.
Ale patrząc na zacięcie Stachyry, mógłby spokojnie po zakończeniu kariery w przyszłości działać w żużlu, w przeciwieństwie np. do Kuciapy czy Miesiąca.

_________________
Obrazek


           
Post 23 paź 2009, o 07:50
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Dobry wystep Dawida w 16laps classic:) niema to jak szesnasto-okrazeniowy maraton w finalowym wyscigu:) Brawo dla Miśka za zwyciestwo

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/ ... 16-lapper/

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 23 paź 2009, o 11:16
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
To wyzej i to nizej utwierdza mnie w przekonaniu, ze z trojki lokalnych matadorow to wlasnie Dawid powinien pozostac na przyszly sezon. I nie chodzi tylko o wyniki a o jazde - Maciej pewnie juz schowal bajki i odpoczywa po meczacym sezonie na Hetmanskiej.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/10/23/stachyra-i-skornicki-pojada-w-memoriale-kennyego-smitha/


           
Post 23 paź 2009, o 15:21
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
I nie chodzi tylko o wyniki a o jazde

Masz na myśli ilość czy jakość? Jeżeli to pierwsze to ok, ale jeżeli chodzi o sposób jeżdżenia Dawida, to choć go prywatnie lubię, to jednak podsumuje to w krótki sposób: masakra :( Od połowy sezonu, gdy Charlie zakończył jazdę w Rzeszowie, nie chodziłem na meczę, ale trafiałem na nie w tv. I tak np. w meczu play-off z Dauga, Dawid praktycznie ani raz nie odszedł od krawężnika dalej nić metr. W dodatku w łuki wchodził na pół gazu i prostym motocyklem. Ja wiem, że tor był ciężki, ale skoro taki np. nastoletni Bogdanovs potrafił, to czemu Dawid nie? Sądziłem, że rok startów na Wyspach da mu wiele, otworzy się i zacznie jeździć bardziej hardcorowo. Niestety - smutno mi było patrzeć na jego jazdę...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 paź 2009, o 23:28
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ilosc, ktora mam nadzieje przejdzie w jakosc ;) Z powodu lokalizacji niezbyt czesto bywam na Hetmanskiej, wiec nie do konca moge sie na ten temat wypowiedziec. Ale jesli zakladamy, ze budujemy sklad na awans, to z trojki lokalnych matadorow w klubie zostawilbym jednego. I tym jednym wg mnie jest Dawid. Dlaczego? Dlatego, ze wszyscy trzej maja podobna srednia, ale... Maciej bardziej mysli o zakonczeniu kariery i jego wyjazdy poza Hetmanska zwiazane sa z meczami wyjazdowymi (jak to sie konczy, kazdy widzial). Pawel caly czas narzekal na brak szansy, a jak ja dostawal to byl dramat. Dawida w minionym sezonie widzialem w Poznaniu w rundzie zasadniczej, gdzie z tego co pamietam jechal jako rezerwowy. Jako jedyny z naszego teamu znalazl fajna sciezke wasko, przy wyjsciu z pierwszego luku, tak zupelnie nie po rzeszowsku. I wtedy pomyslalem, ze mimo, ze tych punktow w Anglii nie robi, to jakos to przenosi sie jednak na jego myslenie na torze. I wydaje mnie sie, ze bedzie lepiej - pojawia sie punkty w Anglii i pewnosc w Polsce. Reasumujac, powinna byc jasna wizja skladu, temat dopiety przed swietami i wtedy mozna decydowac - jesli poza Maxem uda sie znalezc 4 zawodnikow na zblizonym poziomie, to OK. Ale jesli mamy sciagac jakies wynalazki, tudziez emerytow, to jestem za pozostawieniem jednego lokalnego matadora w osobie Dawida.


           
Post 23 paź 2009, o 23:52
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Cytuj:
Jako jedyny z naszego teamu znalazl fajna sciezke wasko, przy wyjsciu z pierwszego luku, tak zupelnie nie po rzeszowsku.


Nic nowego u Dawida on tylko kredę trzyma, w Rzeszowie też... Powiem szczerze, że już wolę Kuciapę, z Dawida nic nie będzie, jak to ładnie określacie kolejny lokalny matador... Nie czarujmy się, ale nawet jeśli nasi wychowankowie jadą jako tako jako juniorzy, w seniorce robi się kicha, maksymalnie na I ligę... taka prawda... i z Lampartem może być bardzo podobnie, więc mam dylemat, z jednej strony dobrze, żeby został, bo w przeciwnym razie zostaniemy z nikim na juniorce (Szostek, Kret - litości), a z drugiej, jeśli ma zacząć jeździć z głową, to ktoś powinien wziąć go mocno w obroty, ale na pewno nie tutaj... Może mam czarne wizje, no ale popatrzcie i porównajcie go np. z Janowskim. Pomijam mistrzostwo świata Lamparta... w upadkach, ale różnica się powoli robi coraz bardziej widoczna... no ale sorki, bo nieco odbiegłam od tematu.
Jak dla mnie, to Dawid S. powinien pomyśleć o nowym klubie na sezon 2010..., chciałabym się co do niego mylić, ale...

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 24 paź 2009, o 09:27
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
moze lepiej jeszcze zaczekac z ocena dawida :-) jak to powiedzial jeden kolega z forum
"jasiek stachyra do 25roku zycia tez byl pi..a"

jakos ciezko mi sobie wyobrazic jaska stachyre jako :cenzura: :-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 31 paź 2009, o 15:10
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Dawid "królem bonusów" w Ipswich :arrow: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/ ... -stachyry/


           
Post 14 lis 2009, o 15:33
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Dawid w barwach Fjeslted

Obrazek

Nie ma strachu. Anette to urocza kobiecina. :) Wszedzie prezeski. Jeszcze w Ipswich dac Magde :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 16 lis 2009, o 11:06
 Re: Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
niestety ze wzgledu na awans do grupy A zawodników w przyszlym roku nie bedzie Davida w Fjested

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08, tdk i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi