Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 kwi 2006, o 12:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
dupman napisał(a):
nie pamietam janusza stachyry jak byl mlodziezowcem ale podobno tez jako mlodzieniec nie blyszczal.


Okresliles to najdelikatniej jak mogles. Za mlodu byl o wiele slabszy niz Dawid. Przynajmniej wedle tego, co mi opowiadano, bo ja tych czasow nie mam prawa pamietac.


hehehe w sumie to uklada sie w logike :) dlatego wypasione go nam oddaly hehehe

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 22 kwi 2006, o 15:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
...
gosc jest ambitny bo nie tylko jezdzi ale laczy to ze studiami...np. pawel nie ma takich obciazen...

A że studiuje to już jest jego sprawa, zobacz ilu jest innych ludzi którzy cięzko pracują żeby zarobić na życie a także studiują. Co by nie mówić ja myśle że Dawid za niedługo błyśnie formą i będą razem z Miesiącem w pierwych biegach przywozić 5:1 :)


           
Post 22 kwi 2006, o 16:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Co by nie mówić ja myśle że Dawid za niedługo błyśnie formą i będą razem z Miesiącem w pierwych biegach przywozić 5:1


mysle ze znakomita wiekszosc fanow chce tego samego.
cierpliwie czekamy na "powrot" dawida :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 23 kwi 2006, o 09:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Daro ja rozumiem ze studiuje to jest jego sprawa ale wez pod uwage ze treningi sa wyznaczne o danej godzinie i do tego sie treba dostosowac.
w moim poscie wyzej nie neguje wcale pawla ale zrozumcie tez ze on ma poprostu wiecej czasu na sprawy zwiazane ze sprzetem, treningami itd.
sadze ze dawid juz niedlugo dojdzie do wysokij dyspozycji jaka powinien prezentowac



jeszcze slowo do dupmana...odnosnie karola. ja go wcale nie neguje jako zawodnika tylko jako czlowieka...gosc ma talent moznaby powiedziec nieprzecietny talent ale wkur... mnie to ze na naszych oczach go marnuje.
mam nadzieje ze jeszcze sie otrzasnie i pokaze na co go stac

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 2 maja 2006, o 18:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1363

Zobacz profil 
Dobrze ze Dawid jedzie do Lesznamoze choc to pomoze Stali osiagnac dobry wynik jestem dobrej mysli tylko zeby Rune wystapil :?


           
Post 25 maja 2006, o 19:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Po meczu pierwszych treningach oraz spotkaniu z Czewa, liczylem ze obecny sezon bedzie nalezal do Davida, z calym szacunkiem dla tego sympatycznego zawodnika, jednak sie przeliczylem, obecny sezon to ostatni w sezonie juniorskim, z roku na rok bedzie coraz ciezszej o korzystny wynik w ligowych spotkaniach wsrod seniorow, w zawodach indywidualnyhc w tym sezonie Dawid narazie moze mowic w kwestii katastrofy(brak awansu do el IMSJ), dzis kolejny slaby wystep a wlasciwie tylko bycie statysta d,d,0

:?


           
Post 25 maja 2006, o 19:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Pewnie jedzie na drugim motocyklu, bo jego ligowy motor nie defektuje. Olał zawody i tyle.

PS. A Miesiąc jaką fuszerke odstawia...


           
Post 26 maja 2006, o 11:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
co Ty niby oczekujesz od Miesiaca? a on nie mogl sobie olac zawodow, tak jak zrobil to stachyra? eh :/

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 26 maja 2006, o 15:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2003, o 13:03
Skąd: Przemyśl/Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
StormerDSR napisał(a):
Pewnie jedzie na drugim motocyklu, bo jego ligowy motor nie defektuje. Olał zawody i tyle.

PS. A Miesiąc jaką fuszerke odstawia...


hehehehe już dawno się tak nie uśmiałem. Co to za motor, który nie defektuje? Czary jakieś, czy jak? heheheheh Cała żużlowa brać zazdrości mu takiego bezawaryjnego sprzętu. Ewenement na skalę światową heheheh


           
Post 26 maja 2006, o 22:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Marilyn napisał(a):
co Ty niby oczekujesz od Miesiaca? a on nie mogl sobie olac zawodow, tak jak zrobil to stachyra? eh :/


Poprostu martwi mnie, że się kiepsko prezentuje na tle takich zawodników jak np Buczkowski. Jeśli Paweł wygra z nim w niedziele, to będzie ok.


           
Post 27 maja 2006, o 12:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
StormerDSR napisał(a):
Marilyn napisał(a):
co Ty niby oczekujesz od Miesiaca? a on nie mogl sobie olac zawodow, tak jak zrobil to stachyra? eh :/


Poprostu martwi mnie, że się kiepsko prezentuje na tle takich zawodników jak np Buczkowski. Jeśli Paweł wygra z nim w niedziele, to będzie ok.


Wcale nie nalezy sie bać Buczkowskiego bo jest tylko cieniem zawodnika z własnego toru - zobaczcie na jego zdobycze punktowe i jego średnią biegową na wyjeździe:

Dom 2,167
Wyjazd 1,091

Mlodziezowcy Bydzi są spokojnie do objechania jak i przez Dawida jak i przez Pawła bo na obcych torach naprawde nie błyszczą.


           
Post 27 maja 2006, o 13:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Tak, ale Buczek jeździł u nas niedawno w eliminacjach do IMŚJ i coprawda przegrywał z Pawłem, ale jego jazda mogła się podobać. Widać, że nasz tor mu "leży". No ale zobaczymy jak będzie w niedziele. Napewno ci dwaj zawodnicy nie odpuszczą walki między sobą.


           
Post 28 maja 2006, o 00:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
To mu nic nie daje, raz ze tor zmieniony przez glinke a dwa, że bedzie niezła kopa w niedziele :P jak dojdzie jeszcze deszcz to niektorzy mogą łapać niezłej zadyszki na 3 okrążeniu :D Jak przegrywał z Pawłem to tym bardziej z seniorami może mieć problem :D Ale to temat to Dawidzie a nie o Buczkowskim wiec tyle tego dobrego juz odemnie ;)


           
Post 13 lip 2006, o 20:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1363

Zobacz profil 
Chyba warto odswiezyc ten temat a to z tego wzgledu ze Dawid byl dzisiaj drugi w polfinale SK BRAWO


           
Post 13 lip 2006, o 21:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Przed zawodami mowilem, ze Dawid wygra, ostatecznie troszke mnie zawiodl :P W ostatnim wyscigu jednak... upadl na prowadzeniu, po czym wstal i dojechal po jeden punkt. Oby tak jutro!


           
Post 13 lip 2006, o 23:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Niestety, ale upadł na drugim miejscu jadąc za Brucheiserem. Ważne jednak, że wstał i kontynuował jazdę, dzięki czemu zdobył jeden punkt.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 14 lip 2006, o 10:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
W ostatnim wyscigu jednak... upadl na prowadzeniu, po czym wstal i dojechal po jeden punkt. Oby tak jutro!
He he ale to zabrzmialo ;] Ja bym wolał zeby Dawid dziś nie upadał, bo nawet jak wstanie i dojedzie to cięzko w ten sposób zdobyc duzo punktow. A na Dawida trzeba dzis liczyc, nigdy nie oczekuje sie od niego zwycięstw nad seniorami ale dzis musi sie postarac! W koncu słabszych niż Jajacek czy Burza w ekstralidze po prostu nie ma (no zeby byc sprawiedliwym to tylko Maciek im dorównuje :/)


           
Post 14 lip 2006, o 22:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
<<< Dawid Stachyra jest w szpitalu na ranke ktora poprostu trzeba zaszyc.... skarzył sie na bol reki ale ruszał palcami prawdopodobnie złamania nie ma ale to potwierdzi badanie RTG!! ogolnie wszystko oki!! dobrze ze tylko tak sie to skonczylo.../>>>>>


           
Post 14 lip 2006, o 23:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
wracaj do zrrowia hej Dawid wracaj do zdrowia!!!

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 14 lip 2006, o 23:53
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 11:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 189

Zobacz profil 
Ale ten upadek to strasznie wygladal :( oBy wiecej takich nie bylo.
Dawid wracaj do zdrowia szybko STAL CIE POTRZEBUJE :D:D::D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi