Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 maja 2005, o 20:50
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
Jak dla mnie to po prostu Dawid zrobil to co do niego nalezalo , gdyz pokonac nie w pelni sprawnego Czechowicza to on musial w sumie :p , i choc wygral z Zetterstroem`em to znowu jako jedyny dal zdobyc pkt Fajerowi. Mam nadzieje ze w Ostrowie tez bedzie tak samo i choc w 1 biegu pokonaja z Pawlem gosp 5-1 gdyz mysle ze Brucheiser jest w jego zasiegu.


           
Post 9 maja 2005, o 20:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Wkoncu w Reszowie nadszedl czas, kiedy to mlodziezowcy sie bardzo przyczyniaja do ogolniego wyniku meczu......Dawid jest coraz lepszy, szacunek dla niego za wyjechanie w Krosnie z popazona reka na tor, no i jeszcze zdobycie 3 oczek. Wczoraj jak i Pawel tak i Dawid pojechali bardzo dobrze i mozna powiedziec ze glownie sie przyczynili do wygrania meczu, bo chyba tylko ich nie lekaly defekty :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 maja 2005, o 22:09
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
szkoda ze nasi juniorzy nie popisali sie tak w meczu z gorzowem fakt ze pojechali oni w niedziele bardzo dobrze ale nie sa jeszcze niewiadomo jakimi zawodnikami poczynili male postepy ale nie rob z nich gwiazdorow cieszy ze jezdza w miare rowno i ze wreszcie dawid jakos tak jezdzi z jajami :D i sie nie boi :wink: ( bardzo bym chcial zeby punktowali jak najlepiej zarowno dawid i pawel a takie mecze jak z krosnem czy grudziadzem moga ich czegos nauczyc)


           
Post 10 maja 2005, o 19:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Dawid to super gosc.Mecz z Ostrowem pojechal dobrze ale wkurzaja mnie niektore teksty gdy ktos robi z niego mistrza juniorow.Bez przesady.Napewno jest dobrym duchem druzyny.

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 10 maja 2005, o 19:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Prezes napisał(a):
Dawid to super gosc.Mecz z Ostrowem pojechal dobrze ale wkurzaja mnie niektore teksty gdy ktos robi z niego mistrza juniorow.Bez przesady.Napewno jest dobrym duchem druzyny.


A oswiecisz nas kiedy w tym sezonie to Dawid jechał z Ostrowem :P Chyba bardziej chodziło o Grudziadz ;]


           
Post 10 maja 2005, o 19:37
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Prezes napisał(a):
Dawid to super gosc.Mecz z Ostrowem pojechal dobrze ale wkurzaja mnie niektore teksty gdy ktos robi z niego mistrza juniorow.Bez przesady.Napewno jest dobrym duchem druzyny.


A oswiecisz nas kiedy w tym sezonie to Dawid jechał z Ostrowem :P Chyba bardziej chodziło o Grudziadz ;]


Ja mam nadzieje, ze post Prezesa bedzie aktualny po niedzielnym meczu z Ostrowem, zreszta chyba nikt poza ostrowianami nie ma nic przeciwko :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 maja 2005, o 20:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2005, o 17:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 80

Zobacz profil 
mysle ze naleza sie duze brawa za postawe naszych mlodziezowcow we wszystkich dotychczasowych meczach,na poczatku sezonu nie uwierzylbym ze nasi juniorzy beda jezdzili tak rowno i zdobywali razem okolo 10 pkt. na mecz/ BRAWO BRAWO

mimo to i tak jeszcze duzo pracy przed nimi ale np.ostatni mecz z grudziądzem to dobry prognostyk


           
Post 10 maja 2005, o 20:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Dawid bardzo ladnie pojechal z Grudziadzem, przywozil wazne punkty. Nie mozna jednak popadac w zachwyt, wydaje mi sie ze Dawid wchodzi zbyt pasywnie w luki, wytraca predkosc, przeciwienstwem jest Pawel, ktory dosyc ostro i agresywnie wchodzi w luk.


           
Post 9 cze 2005, o 23:58
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Brawo Dawid :!: :!: :!:
Pokazujesz, na co Cię stać i zamykasz niektórym kibicom usta, którzy Cię krytykowali.
1/2 SK w Lublinie - REWELKA :D :D :D
Zostawić w pokonanym polu zawodników z ekstraligi, bardziej znanych, to wielkie wyróżnienie i radość :)

Powodzenia :!: :!: :!:

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 cze 2005, o 07:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
dawid rzeczywiście coraz lepiej jeździ jak do nas przyjechał to myślałem żę będzie buty lizać miesiącowi xD
a teraz widać że ma talent chłopak na miare swego ojca :D
po prostu trza się cieszyć z jazdy dawida :)

_________________
.


           
Post 10 cze 2005, o 08:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
strasznie cieszy postawa dawida. a szczegolnie ostatni wystep w lublinie. tym samym udowodnil ze wiekszosc lubliniakow ("wypasionych koz") nie miala racji mowiac ze z dawida nie bedzie dobrego zawodnika.

a na moje argumenty ze oddali juz jednego stachyre a teraz robia to z drugim odpowiadali "dawida juz znamy ...z niego nic nie bedzie"


BRAWO DAWID. TAK TRZYMAC.!!!


           
Post 10 cze 2005, o 22:42
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 20:14
Skąd: z norki
Posty: 133

Zobacz profil 
Dawid z meczu na mecz jest coraz lepszy. Mniej pasywny, coraz bardziej walczy nie boi się iść łokieć w łokieć. Może uczy się od Pawła ale chyba ma większy talent. Na początku sezonu go nie doceniałem ale teraz muszę przyznać, że może z niego być junior na świtowym poziomie.


           
Post 4 lip 2005, o 12:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2005, o 08:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 83

Zobacz profil 
Ze światowym poziomem przesadziłeś. Nie ma w nim tego błysku. Doceniam go jako zawodnika, ale wszystko na co go stać to dorównanie ojcu.


           
Post 4 lip 2005, o 13:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
żwirekmahumorek napisał(a):
Ze światowym poziomem przesadziłeś. Nie ma w nim tego błysku. Doceniam go jako zawodnika, ale wszystko na co go stać to dorównanie ojcu.


Jeśli dorówna Jaśkowi to już będzie naprawdę dobrze a my będziemy mieć dobrego zawodnika. Trudno wyrokować jak potoczy się kariera Dawida ale z meczu na mecz radzi sobie lepiej i teraz co warete podkreślenia nie miota się po torze tylko mysli gdzie pojechać, jak zaatakować, walczy i jeździ po prostu bardziej rozsądnie. Jednym słowem chłopak się rozwija i oby tak dalej.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 6 lip 2005, o 18:50
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Jak narazie to młody Stachyra jest o klase słabszy od Pawła Miesiąca.Ma pewne wyskoki formy ale ze słabszymi rywalami. 8-)Obrazek


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, o 16:45 przez SADAM18, łącznie edytowano 13 razy

           
Post 6 lip 2005, o 20:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak narazie to młody Stachyra jest o klase słabszy od Pawła Miesiąca.Ma pewne wyskoki formy ale ze słabszymi rywalami.


Pewnie dlatego że jada zapiekanki na budkach pod dworcem , w Poniedziałek go tam przyłapałem 2 zjadł :!: :!: :!: widziałem na własne oczy i to o 1 w nocy :!: :!: :!:

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 6 lip 2005, o 20:59
 


Dawid sam stwierdzil, ze ostatnio musial duzo czasu posiwecic uczelni, co przelozylo sie na jego wyniki. Warto takze zaznaczyc, ze do niedawno mial niemale problemy sprzetowe, ale jak widac szybko sie z nimi uporal :)


           
Post 6 lip 2005, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
sztandar napisał(a):
Cytuj:
Jak narazie to młody Stachyra jest o klase słabszy od Pawła Miesiąca.Ma pewne wyskoki formy ale ze słabszymi rywalami.


Pewnie dlatego że jada zapiekanki na budkach pod dworcem , w Poniedziałek go tam przyłapałem 2 zjadł :!: :!: :!: widziałem na własne oczy i to o 1 w nocy :!: :!: :!:


cholera, jakie wy to macie informacje...BIG BROTHER :lol:
człowiekowi nie wolno zjeść 2 zapiekanek bo mu wypominaja odrazu :P
następnym razem, powiedz mu żeby i mi kupił ze 2 to zjem z nim.... ja też tam lubie pojeść sobie aha i jeszcze duże frytki z majonezem i podwójnego cheesburgera, do przepicia dużą cole :P
niech je chłopak dużo, bo kierownice nikt za niego nie będzie trzymał, musi mieć powera :D
pozostałych juniorków też bym tam wysłał :twisted:

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 6 lip 2005, o 23:44
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Z doświadczenia zawodowego wiem że smarzą tam szczególnie frytki na miesięcznym oleju. Dlatego nie Radze się tam stołować przedewszystkim Dawidowi . :D :P Bo może się to odbić jeszcze bardziej na jego formie meczowej. :lol: :banana: Obrazek


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, o 16:44 przez SADAM18, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 lip 2005, o 07:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
sew66 napisał(a):
sztandar napisał(a):
Cytuj:
Jak narazie to młody Stachyra jest o klase słabszy od Pawła Miesiąca.Ma pewne wyskoki formy ale ze słabszymi rywalami.


Pewnie dlatego że jada zapiekanki na budkach pod dworcem , w Poniedziałek go tam przyłapałem 2 zjadł :!: :!: :!: widziałem na własne oczy i to o 1 w nocy :!: :!: :!:


cholera, jakie wy to macie informacje...BIG BROTHER :lol:
człowiekowi nie wolno zjeść 2 zapiekanek bo mu wypominaja odrazu :P
następnym razem, powiedz mu żeby i mi kupił ze 2 to zjem z nim.... ja też tam lubie pojeść sobie aha i jeszcze duże frytki z majonezem i podwójnego cheesburgera, do przepicia dużą cole :P
niech je chłopak dużo, bo kierownice nikt za niego nie będzie trzymał, musi mieć powera :D
pozostałych juniorków też bym tam wysłał :twisted:


to nie bylo o 1 w nocy!!!!

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: frater, RychuZKS i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi