Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 maja 2005, o 00:01
 Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Nareszcie doczekałam się tej chwili, kiedy mogę założyć taki temacik :wink:
Miałam już wcześniej tak uczynić, ale niestety zostałabym zjechana przez innych :cry: , którzy krytykowali Dawida.

Ja cały czas wierzyłam w Niego i proszę, chłopak pokazuje swoje możliwości.

Największe brawa za IMŚJ i dziś - wielki podziw za to, że pomimo upadku trzy punkty dowiezione.

Z Grudziądzem będzie jeszcze lepiej :D

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 2 maja 2005, o 04:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie to zebym sie czepial ale zakladajac tematy przynajmniej gramatycznie zeby to jakosc bylo poukladane...

coraz bardziej lepiej jezdzacy.... :lol: :wink: brzmi troche dziwnie.... :wink:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 2 maja 2005, o 07:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Czy ja wiem czy Dawid jeździ tak nadzwyczajnie? W tamtym sezonie w barwach Motoru też miewał od czasu do czasu dobre występy, np. przeciwko nam :> Poki co nie prezentuje sie rewelacyjnie, ale oby wkrótce było lepiej.


           
Post 2 maja 2005, o 08:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
No tak w IMŚJ mnie bardzo zadziwił, ale w Krośnie nie pojechał tak rewelacyjnie. Zrobił łatwe 3 punkty na P.Baranie i w I wyścigu na 5-1 z Miesiącem. Pozostałe biegi to dość zachowawcza jazda Dawida. Zdobył o ile pamiętam 2 punkty mniej od Miesiąca ale to nie odzwierciedla postawy obu zawodników na torze. Miesiąc atakował, rozpędzał się i walczył. Dawid dobrze rozgrywa I łuk trzeba mu to przyznać ale jak przegra start to później jest ciężko. Podsumowując nie widzę znacznej poprawy :wink:


           
Post 2 maja 2005, o 08:27
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
6 punktow z krosnem na wyjezdzie gdzie prawie pewne bylo ze on i pawel przyjada na 5-1 :wink: kolejny 3 punkty fakt po ciezkim upadku tu sie naleza brawa ale jechal tylko bodajze z pawlem baranem brakuje mi jakiegos dobrego startu z utytulowanym rywalem gorzow,ostrow ale moze jeszcze sie rozjezdzi :wink:


           
Post 2 maja 2005, o 08:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
fans napisał(a):
6 punktow z krosnem na wyjezdzie gdzie prawie pewne bylo ze on i pawel przyjada na 5-1 :wink: kolejny 3 punkty fakt po ciezkim upadku tu sie naleza brawa ale jechal tylko bodajze z pawlem baranem brakuje mi jakiegos dobrego startu z utytulowanym rywalem gorzow,ostrow ale moze jeszcze sie rozjezdzi :wink:

No a poza tym jak by byl taki niesamowity to nie meczyl by sie tak przez caly bieg z bardzo przecietnym P.Baranem tylko ucieklby mu juz na starcie i spokojnie jechal do przodu....(poo rekord toru :wink: )


           
Post 2 maja 2005, o 09:07
 


Nazim napisał(a):
No tak w IMŚJ mnie bardzo zadziwił, ale w Krośnie nie pojechał tak rewelacyjnie. Zrobił łatwe 3 punkty na P.Baranie i w I wyścigu na 5-1 z Miesiącem. Pozostałe biegi to dość zachowawcza jazda Dawida. Zdobył o ile pamiętam 2 punkty mniej od Miesiąca ale to nie odzwierciedla postawy obu zawodników na torze. Miesiąc atakował, rozpędzał się i walczył. Dawid dobrze rozgrywa I łuk trzeba mu to przyznać ale jak przegra start to później jest ciężko. Podsumowując nie widzę znacznej poprawy :wink:


owszem, Pawel prezentowal sie lepiej, ale Dawid byl takze znakomity. Byc moze w srodkowej fazie zawodow nie jezdzil nadzwyczajnie, choc zawsze probowal "uszczypnac", ale ostatni za ostatni jego bieg naleza mu sie ogromne slowa uznania. Tuz po upadka Dawid wsiadl na motor i przy wejsciu w pierwszy luku poszedl niemal na lokcie z Pawlem Baranem jednak sie nie przestraszyl i zwyciesko wyszedl z tej konfrontacji ;)


           
Post 2 maja 2005, o 09:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
fans napisał(a):
6 punktow z krosnem na wyjezdzie gdzie prawie pewne bylo ze on i pawel przyjada na 5-1 :wink: kolejny 3 punkty fakt po ciezkim upadku tu sie naleza brawa ale jechal tylko bodajze z pawlem baranem brakuje mi jakiegos dobrego startu z utytulowanym rywalem gorzow,ostrow ale moze jeszcze sie rozjezdzi :wink:

No a poza tym jak by byl taki niesamowity to nie meczyl by sie tak przez caly bieg z bardzo przecietnym P.Baranem tylko ucieklby mu juz na starcie i spokojnie jechal do przodu....(poo rekord toru :wink: )

ale zauwaz duscher ze dawid jechal po bardzo ciezkim upadku i widac bylo ze wiele sil kosztowal go ten bieg :wink: i tak dobrze ze wogole wystartowal


           
Post 2 maja 2005, o 09:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 mar 2005, o 15:59
Skąd: rzeszow
Posty: 13

Zobacz profil 
Wy tak narzekacie na tego Stachyre a biorac pod uwage, ze u nas jezdzil jeszcze niedawno Mical to z dwojga wole jednak Dawida bo Marian byl totalnie beznadziejny!!!


           
Post 2 maja 2005, o 09:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mnie nawet nie cieszy ilość zodbytych punktów w Krośnie, ale styl w jakim jechał. Dawid dwa razy został pięknie przyciśnięty do bandy przez Pawła Barana i ani razu nie odpuścił, jak to zobaczyłem przyznam, że byłem w lekkim szoku :wink:

P.S Gdybyśmy połączyli Miesiąca ze Stachyrą wyszedłby junior światowej klasy :D :D


           
Post 2 maja 2005, o 09:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
dla mnie jednak Dawid jeździ w tym momencie gorzej od Pawła, ale to początek sezonu :lol:


           
Post 2 maja 2005, o 09:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
Damian napisał(a):
dla mnie jednak Dawid jeździ w tym momencie gorzej od Pawła, ale to początek sezonu :lol:


hmm ... ja wiem czy to jest początek sezonu ... :| :P? W niedziele już szósta kolejka :P

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 2 maja 2005, o 10:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2005, o 09:21
Posty: 10

Zobacz profil 
Paweł Miesiąc Paweł

Spoko Paweł walczyles zawsze do konca oby tak dalej to ekstraliga !!


           
Post 2 maja 2005, o 11:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Zdobył o ile pamiętam 2 punkty mniej od Miesiąca ale to nie odzwierciedla postawy obu zawodników na torze.

Miesiacowi trzeba doliczyć 2 bonusy czyli 8+2 :wink:

Cytuj:
Gdybyśmy połączyli Miesiąca ze Stachyrą wyszedłby junior światowej klasy


może jakas tranformacja ? :wink:

Jednak wracając do tematu, oby to co pisał Kezman potwierdzilo sie w nastepnych meczach, ze Dawid nie bedzie odpuszczazł bo to co zrobił np. w 1 biegu z Gorzowem nie może sie zdarzać....
Niemniejednak, uwazam, ze z Miesiaca wyrośnie lepszy zawodnik od Stachyry 8-) Jednak mam nadzieje,ze obaj bede prezentowali za 2 lata klase która pozwoli im wystpeowac w pierwszej piątce :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 maja 2005, o 11:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sie 2004, o 16:07
Skąd: NM
Posty: 68

Zobacz profil 
Nie przesadzacie ze Dawid pojechal wczoraj znakomicie, trzy zera o czyms swiadcza. Znakomicie zachowal sie tylko w powtorce biegu 12, gdzie po groznie wygladajacym upadku, wsiadl na motor i pojechal po 3 pkt. :)

Pozdrowiena


           
Post 2 maja 2005, o 11:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Dawid to najsympatyczniejszy zawodnik naszej druzyny (zaraz po Siwym)!

Mam nadzieje i zycze mu tego, zeby nawiazal do sukcesow swego ojca!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 maja 2005, o 11:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):

Jednak wracając do tematu, oby to co pisał Kezman potwierdzilo sie w nastepnych meczach, ze Dawid nie bedzie odpuszczazł bo to co zrobił np. w 1 biegu z Gorzowem nie może sie zdarzać....
Niemniejednak, uwazam, ze z Miesiaca wyrośnie lepszy zawodnik od Stachyry 8-) Jednak mam nadzieje,ze obaj bede prezentowali za 2 lata klase która pozwoli im wystpeowac w pierwszej piątce :wink:


Jest tylko jedna zła rzecz, otóż jak twierdzi ojciec, Dawid nie czuje kompletnie naszego toru, po prostu nosi go po nim i nie wie którędy pojechać, oby to szybko mu minęło bo w końcu to jest jego tor. Co do meczu w Krośnie to faktycznie Dawid jechał z głową, po prostu myslał na torze i były tego efekty, brawa za bieg po upadku !!!
A jeszcze jesli chodzi o postawę poza torem to faktycznie Dawid jest bardzo sympatyczny i b. dobrze wychowany, wielokrotnie ma mądrzejsze wypowiedzi od swojego ojca :P

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 2 maja 2005, o 12:11
 Liczyłem na więcej
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Dla mnie Stachyra to nie dorasta do pięt Miesiącowi. dwa razy wygrał bieg z najgorszymi zawodnikami drużyny która walczy o utrzymanie i to oznacza że juz jest taki dobry?? Gratuluje mu biegu podajże 12!! ale ogólnie liczyłem z jego strony na więcej bo to co robił np z Gorzowem to miałem gościa dość. a tak wogóle to jest ciekaw jak teraz pojedzie z grudziądzem i jeszcze jak pojadą baran ze śledziem bo krosno to jest bardzo słaba drużyna. Zobaczymy co pokażą np w ostrowie i z ostrowem u nas bo narazie to dziadostwo!!


           
Post 2 maja 2005, o 12:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sty 2005, o 23:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
Dawid jest w porządku zawodnik. Jeździ przyzwoicie. Nie należy wymagać od niego 10 punktów bo on jest dopiero młodzieżowcem. i tak kiedyś będzie jednym z najlepszych juniorów w kraju. :D


           
Post 2 maja 2005, o 12:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
hm... treba przyznac ze jak dawid spadl juz na ostatnia pozycje to jezdzil po szerokiej i dystansu nie skracal
ale za to zywciestwo w jego ostatnim biegu naleza mu sie duze slowa uznania, spodziewalem sie ze znowu zjedzie na szeroka i spokojnie pojedzie po 2 punkty a tu psikus, walka :) nie jezdzil moze znakomicie ale walczyl a ambicja przeciez najwazniejsza

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi