Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 maja 2005, o 13:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:09
Posty: 156

Zobacz profil 
Dawid pojechal w meczu jak na jego forme przystalo az do biegu 12.. :P Jak do tej pory zawsze jezdzil bez szarz, spokojnie i bral co "dawali" ale akurat po tym upadq jakby nabral wiary w siebie i pojechal :) Mi ten bieg sie podobal mimo ze byl w 2 osobowej obstawie :) Slychac bylo obok mnie glosy ze przy okazji sanitariusze zmrozili mu "lęk" na ten bieg :) Blokowal, kontrowal i ladnie odchodzil od Barana oby mu tak zostalo, bo zacietosc w tym sporcie to podstawa :) (oczywiscie w miare rozsadq). A przedewszystkim gratuluje mu pomimo takiego upadq jechal dalej i 3mal motor jakby nigdy nic.
Bedzie cos z niego jak nic go nie zje :). Tylko prosba do trenera.. niech troszke wiecej wypuszcza naszych zuzlowcow na treningi, jemu synowi tez sie zdadza one...
Co do juniorow jeszcze to bardzo ladnie prezentowal sie na probie toru Grzegorz Szyszka, szkoda ze trener nie zobaczyl go w parq maszyn.


           
Post 2 maja 2005, o 13:33
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Fakt, trzeba przyznać, że Stachyra pierwszy raz sie nie przestraszył. Ale to pewnie było skutkiem upadku. Chłopak jeszcze oszołomiony, nie wiedział pewnie co robi - i mu sie udało :D :lol: :lol:


           
Post 2 maja 2005, o 16:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Wiecie Wy naprawde umiecie tylko krytykować i nie potraficie docenić nikogo najpierw najechaliście na Śledzia fakt słabo pojechał- ale nie każdy ma zawsze dobre dni. Teraz jedziecie na Stachyrę mimo, że nie pojechał najgorezj!! Nie wszyscy są tak dosokalni i tak świetnie jeżdża jak Maciek czy Max!! Zauważcie, że to jest dopiero młodzieżowiec!! Wy chcielibyscie żeby wszyscy zawodnicy zdobywali 15 punktow a to nie możliwe!!


           
Post 2 maja 2005, o 16:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Lubie Dawida tym bardziej że jeździ coraz lepiej, ale nadal uważam iż Miesiąc jest lepszy może tak mi sie zdaje bo Paweł jest wychowankiem Stali. Stachyra - Miesiąc najlepsza para juniorska 2005 w 1 lidze :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 2 maja 2005, o 16:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
M napisał(a):
Fakt, trzeba przyznać, że Stachyra pierwszy raz sie nie przestraszył. Ale to pewnie było skutkiem upadku. Chłopak jeszcze oszołomiony, nie wiedział pewnie co robi - i mu sie udało :D :lol: :lol:


Naprawde to taki powod do smiechu? :roll: Boze skad sie biora tacy ludzie.....

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 2 maja 2005, o 16:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Uważam, że Dawida stać na bardzo wiele i niedługo się o tym przekonamy.
Jego ciężka praca powinna zaprocentować.
W zasięgu jego możliwości jest nawet zdobycie tytułu MIMP jak nie w tym roku, to w następnym 2006 :wink:

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 2 maja 2005, o 16:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Uważam, że Dawida stać na bardzo wiele i niedługo się o tym przekonamy.
Jego ciężka praca powinna zaprocentować.
W zasięgu jego możliwości jest nawet zdobycie tytułu MIMP jak nie w tym roku, to w następnym 2006 :wink:


bez przesady.... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 2 maja 2005, o 16:36
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Blue System napisał(a):
Uważam, że Dawida stać na bardzo wiele i niedługo się o tym przekonamy.
Jego ciężka praca powinna zaprocentować.
W zasięgu jego możliwości jest nawet zdobycie tytułu MIMP jak nie w tym roku, to w następnym 2006 :wink:


bez przesady.... :roll:


Kamilu, a Łukasz Romanek niespodziewanie zdobył ten tytuł w 2003 roku.
Kto na niego stawiał?
Chyba tylko najwierniejsi kibice.

Obu cechuje wola walki, pracowitość i dążenie do wyznaczonego celu.
Zatem wszystko może się zdarzyć....

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 2 maja 2005, o 16:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Uważam, że Dawida stać na bardzo wiele i niedługo się o tym przekonamy.
Jego ciężka praca powinna zaprocentować.
W zasięgu jego możliwości jest nawet zdobycie tytułu MIMP jak nie w tym roku, to w następnym 2006 :wink:


mnie tam zadowoli jego awans do finalu... a jak bedzie 10 to bedzie pieknie. Chcialbym przypomniec, ze o tytul w tym roku beda raczej walczyc Karol Zabik, Krzysiek Kasprzak, Adrian Miedzunski, moze Janusz Kolodziej, Marcin Rempala... i raczej w tym gronie Dawid nie ma zbyt wielkich szans...

PS: Final MIMP podobnie jak IMP jest w Tarnowie ????

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 maja 2005, o 17:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2005, o 01:51
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
To dla niego jest konieczne zeby sie dobrze prezentowal... bo wiadomo ze jako syn trenera zawsze beda podejrzenia ze to tak troszke "po ojcowsku" go J.Stachyra wystawia... ale wierze ze tak nie jest... chociaz chodza sluchy ze nie do konca... :D ale niewazne... nie ma co suchac wszystkich plotek... :wink: zycze wszystkiego najlepszego Dawidowi... przeciez jak bedzie dobrze jezdzil to wszyscy beda zadowoleni... pzdr


           
Post 2 maja 2005, o 19:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 827

Zobacz profil 
Dawid pojechał wczoraj ładnie widać,że rozkręca.Najważniejsze żeby jezdził dobrze w 1 biegu.Ciesze sie,że wczoraj mimo upadku wygrał w powtórce.Oby tak dalej!


           
Post 2 maja 2005, o 20:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Waci napisał(a):
Dawid pojechał wczoraj ładnie widać,że rozkręca.Najważniejsze żeby jezdził dobrze w 1 biegu.Ciesze sie,że wczoraj mimo upadku wygrał w powtórce.Oby tak dalej!

i tu sie zgdzam wrescie ktos inteligentnie pisze!! Napewno sie rozkreci i pokarze to co potrafi!!


           
Post 2 maja 2005, o 20:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Co Wy chcecie od Dawida, Dawid zajebiście pojechał 6pkt w sumie dwie trójki i pare zer jak dla mnie za***cie oby tak dalej Dawid jeździł ale lepiej było by jak by jeździł jeszcze lepiej :>

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 2 maja 2005, o 21:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Lubie Dawida tym bardziej że jeździ coraz lepiej, ale nadal uważam iż Miesiąc jest lepszy może tak mi sie zdaje bo Paweł jest wychowankiem Stali. Stachyra - Miesiąc najlepsza para juniorska 2005 w 1 lidze :wink:


Oj nie, z tym zgodzić się nie mogę. Proponuje spojrzeć na Gorzów. Hlib i Rajkowski mimo wszystko są lepsi od Pawła i Dawida. Trzeba to przyznać i wstydzić też nie ma się czego.

Kamil napisał(a):
Blue System napisał(a):
Uważam, że Dawida stać na bardzo wiele i niedługo się o tym przekonamy.
Jego ciężka praca powinna zaprocentować.
W zasięgu jego możliwości jest nawet zdobycie tytułu MIMP jak nie w tym roku, to w następnym 2006 :wink:


bez przesady.... :roll:


Jest jeszcze rok czasu, nie można zapomnieć, że w tym roku również odpadnie kilku klasowych juniorów, a Dawid będzie nim nadal. Jeszcze przez 2(??) lata? No na pewno w przyszłym roku. Sądze, że ma szanse sprawić mimo wszystko niespodzianke, chociaż szczerze mówiąc osobiście twierdzę, że Paweł Miesiąc ma od niego większe zapasy i większe możliwości. Paweł z żużla w przyszłości wyżyje ;) czego i Dawidowi życzę.

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2005, o 21:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Fakt zawodnicy Gorzowa tzn Hlib i Rajkowsy byli i są dobrzy ale to nie oznacza ze Dawid i Paweł są najgorsi wszczególności, że z meczu na mecz pokazują się coraz lepszej strony i jak tak dalej bedą jeździć to może pomalu im uda sie dorownac poziomowi z zawodnikom Gorzowa!! Tylko czasami trzeba uwiezyc w zawodnika!!


           
Post 2 maja 2005, o 21:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie ma co narzekac, juz dawno nie mielismy w druzynie dwoch wartosciowych juniorow, ktorzy potrafia robic punkty nie tylko na juniorach...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 maja 2005, o 21:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Karolcia13 napisał(a):
Fakt zawodnicy Gorzowa tzn Hlib i Rajkowsy byli i są dobrzy ale to nie oznacza ze Dawid i Paweł są najgorsi wszczególności, że z meczu na mecz pokazują się coraz lepszej strony i jak tak dalej bedą jeździć to może pomalu im uda sie dorownac poziomowi z zawodnikom Gorzowa!! Tylko czasami trzeba uwiezyc w zawodnika!!


Przepraszam Cię bardzo, a w którym miejscu ja napisałem, że są najgorsi? Nie bardzo mogę znależć to w moim tekście.. jeżeli chodzi o wiarę to też nie rozumiem gdyż troszkę niżej napisałem, że sądze, iż Dawid może nas mile rozczarować. To chyba jednoznaczne jest z t ym, że wierze w jego możliwości, a w możliwości Pawła Miesiąca jeszcze bardziej.

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2005, o 21:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
ale wiesz to co napisalam to bylo co ja mysle na ten temat i nie tyczylo sie w 100% tego co Ty napisales!! ale czesto jest tak "Cudze chwalicie swego nie znacie"- nie dotyczy to tylko Dawida czy Pawła tylko ogolnie wszystkich naszych zawodnikow


           
Post 2 maja 2005, o 22:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Sądziłem, że tyczy się to mojego postu, gdyż ja tutaj zacząłem pisać o gorzowskich młodzieżowcach. No nic w każdym razie przepraszam za mój wyskok.

Natomiast jeżeli chodzi o to co napisałaś przed chwilką, cóż jeżeli chodzi o mnie to lubie chwalić naszych zawodników gdyż bardzo często zasługują na to. Chodzi mi tutaj głównie o naszych wychowanków. Cudze pochwalić można, lecz ze swoim też trzeba się liczyć i zauważyć w nim swoje plusy. Tak samo należy traktować naszych zawodników i do słów wyżej przez Ciebie napisanych przykładam swoje obie dłonie.

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2005, o 22:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Ja też lubie chwalić zawdodnik Stali!! Ponieważ to oni są dla mnie najważniejsi mimo, że jednych lubie barzdiej innych mnie to jednak uważam, że naprawde mam drużyne do pozazdroszczenia- nie wszystko jest idealne ale mimo to potrafimy wygrywac i nie przeszkadzaja nam w tym ani kontuzje ani defekty a przegrana czasem też sie zdaża tak jak w szkole gała. Ktoś kiedyś powiedział mądrze"żołnierz bez karabinu to tak jak uczeń bez pały" wiec mieliśmy swoją pierwszą porażkę tak wiec na niej się skończy i reszta wygranych należy do nas!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi