Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 maja 2005, o 22:31
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2005, o 14:34
Posty: 97

Zobacz profil 
jesli chodzi o Dawida to naprawde dobra postawa w meczu wczorjszym jeszcze niedawno tylko moglibysmy marzyc zeby 2 mlodzierzowiec przywoził 6 pkt w meczu. Chlopak zrobil to co do niego nalezalo przywozi z pawłem 5:1 w młodziezowym i wygrywa kolejny wyscig po upadku , a jeden pajac z drugim sugeruje na forum ,ze mial tylko jednego przeciwnika, chlopczyq jeden z drugim zareczam ze gdybys wyciol orla na takiej predkosci to motocykla przez tydzien na oczy nie chcial bys widziec, wiem po sobie to rowniez bo jezdzac na motocrosie czesta mialem dzwony na duzo mniejszch predkosciach i momentalnie sie jazdy odechciewa. Dawid caly czas sie rozwija. nie jest typem zawodnika ktory stanie sie pogromca wszystkich z sezonu na sezon. Podobnie jak jego ojciec jego jako mlodzierzowiec nie blyszczal a pozniej wspaniała i bogata kariera, miejmy nadziej ze Dawid pojdzie w slady ojca.. Koniec

_________________
"skleiło mi na 3 zaworach"- PIOTREK"SIWY"WINIARZ


           
Post 2 maja 2005, o 22:40
 


zgadzam sie z wieloma opiniami, ze Dawid poczyna sobie w tym roku calkiem niezle. Jak powiedzial Damon, poza torem nasz junior jest takze niezwykle symaptucznym czlowiekiem i przynajmniej nie jest "zydkiem" ;)

Moze sie to wydac glupie, ale mysle, ze mlody Stachyra faktycznie wcale nie musi byc znakmitym zuzlowcem. Czemu?Po prostu chlopak jest na tyle inteligentny, ze zdaje sobie sprawe, ze nie tylko z zuzla moze wyzyc i wie, co go moze czekac, jesli pojdzie na calosc ;) To moje subiektywne zdanie, ale zaznaczam, ze wciaz wierze w Dawida, ale jesli mialbym wskazac zawodnika, ktory w najblizszych kilku latach moglby wejsc na stale do seniorskiej kadry, to wskazalbym Pawla...Styl jazdy naszego wychowanka jakos bardziej do mnie przemawia.


           
Post 2 maja 2005, o 23:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 03:14
Skąd: Lublin
Posty: 150

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Moze sie to wydac glupie, ale mysle, ze mlody Stachyra faktycznie wcale nie musi byc znakmitym zuzlowcem. Czemu?Po prostu chlopak jest na tyle inteligentny, ze zdaje sobie sprawe, ze nie tylko z zuzla moze wyzyc i wie, co go moze czekac, jesli pojdzie na calosc ;)


Wybierajac Uniwersytet Rzeszowski i rezygnujac z KULu pokazal ze jednak bardziej stawia na zuzel niz dobra edukacje :wink:

_________________
Robert Dados-Mistrz Świata Juniorów 1998.
Motor Lublin, klub którego barw w latach 1990-1993 bronił Hans Nielsen.
www.zuzel.lublin.pl


           
Post 3 maja 2005, o 11:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Na uznanie u Dawida zasługuje przede wszystkim umiejętność bardzo dobrych startów, czego często pozostałym naszym zawodnikom (nie tylko juniorom) brakuje. Jeżeli popracuje jeszcze nad techniką i taktyką jazdy "na trasie", to na pewno będziemy oklaskiwać go często, a i w finale eliminacji krajowych do MIMŚ pokaże sie z dobrej strony. Paweł i Dawid - trzymamy kciuki we wtorek :!: :!: :!:

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2005, o 11:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Jeżeli popracuje jeszcze nad techniką i taktyką jazdy "na trasie

A więc dużo pracy przed nim bo narazie jest tragedia :!:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 3 maja 2005, o 11:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
ireneusz napisał(a):
Jeżeli popracuje jeszcze nad techniką i taktyką jazdy "na trasie

A więc dużo pracy przed nim bo narazie jest tragedia :!:


Nic nie ma w życiu za darmo, na wszystko trzeba zapracować :wink:
A efekty własnej pracy daja najwięcej satysfakcji ...

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2005, o 12:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Dawid napewno bedzie wartościowym zawodnikiem (juz jest dobrym juniorem) i mam nadzieje ,że nawiąże do sukcesów ojca a nawet bedzie od niego lepszy :wink: . Sam Dawid powiedział mi niedawno ,że jeszcze w Rzeszowie pali sie psychicznie ,że jeszcze niemoże sie odblokowac przed własna publicznością. Lecz wszystko zmierza w dobrą strone.Chłopak ma napewno ambicje i chciałby cos w żużlu osiągnąc lecz jeszcze troche gubi sie na torze.Zobaczymy jak pojedzie w finale i w MDMP w Bydzi osobiście mam nadzieje że się załapia z Pawłem będzie to trudne zadanie ale wiara czyni cuda. :wink:

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 3 maja 2005, o 15:41
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
Nie rozumiem ludzi którzy tak sie podniecają jego jazdą w Krośnie. Ludzie zrobił tylko 2 trójki jak już ktoś powiedział na najsłabszych zawodnikach Krosna do tego na jakim sprzęcie był on a na jakim młodzieżowcy i P. Baran!! Prawdą jest jedynie to, że był twardy w biegu XII i że coś atakował po zewnętrznej. ale to tylko słabe Krosno. Jestem niestety przekonany że u siebie z lepszą drużyną będą same 0. A to jaki jest prywatnie to inna sprawa, bo tez gościa lubię. Pozdrawiam


           
Post 3 maja 2005, o 17:21
 


Cytuj:
Ludzie zrobił tylko 2 trójki jak już ktoś powiedział na najsłabszych zawodnikach Krosna do tego na jakim sprzęcie był on a na jakim młodzieżowcy i P. Baran!!


podobno Spiewanek ostatnio zainwestowal w sprzet, wiec wielkiej roznicy na pewno nie bylo. Zreszta i Baran i Spiewanek w tym sezonie pokonali niejednego "ciekaawego" zawodnika, dlatego tez nie umniejszalbym "zaslug" Dawida ;)


           
Post 3 maja 2005, o 18:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
dawid,pawel. jak dla mnie na dzien dzisiejszy lepszy jest pawel. zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze od zeszlego sezony poczynil ogromne postepy.
co do dawida to wydaje mi sie ze on moze jezdzic o wiele lepiej niz obecnie.
generalnie uwazam ze sprowadzenie dawida do rzeszowa to strzal w 10. dzieki temu pawel ma konkurencje i razem musza gonic sie nawzajem :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 maja 2005, o 22:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 22:45
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Zdobycie tytułu MIMP przez Dawida w roku 2006 może być na wyciągnięcie ręki.
Seniorami wtedy będą Rempała Marcin, Kołodziej, Kasprzak Krzysztof, Ząbik, Jaguś Marcin :wink:
Tak więc najgroźniejsi rywale odpadną z tej rywalizacji :)


           
Post 4 maja 2005, o 13:02
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
QuickWitted napisał(a):
Zdobycie tytułu MIMP przez Dawida w roku 2006 może być na wyciągnięcie ręki.
Seniorami wtedy będą Rempała Marcin, Kołodziej, Kasprzak Krzysztof, Ząbik, Jaguś Marcin :wink:
Tak więc najgroźniejsi rywale odpadną z tej rywalizacji :)


A Paweł M. to co, nie groźny?? :wink: :) :)


           
Post 4 maja 2005, o 13:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Jeśli tak mają jeździć przyszli mistrzowie Polski to czeka nas niewątpliwie upadek polskiego żużla...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 4 maja 2005, o 17:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nie wiem czy wy tu sobie jaja robicie? Mamy sezon 2005 a wy juz przyznaliscie Dawidowi złoto w MIMP 2006? Czy wyscie z konia pospadali? To forum czytaja równiez kibice innych zespołów i po zobaczeniu takich wpisów mogą sobie zrobić krzywdę po tym jak po wybuchu niepohamowanego smiechu spadna z krzesła...
To ze ubędzie kilku mocnych rywali (Kasprzak, Kolodziej, Rempala) nie znaczy ze nie bedzie z kim walczyc. Oprócz obecnie lepszych od Stachyry zawodników (Miedzinski, Zabik, Hlib, Buczkowski, R.Kasprzak, Szczepaniak itp.) przybędą nowi groźni rywale. Przyklad? Patryk Pawlaszczyk. 3 tygodnie temu dostawał u nas straszny łomot a wczoraj juz z łatwością ogrywał Pawła Miesiąca. Poza tym ładnie zaczyna jechac w lidze. A ma 17 lat. Oczywiscie niczego nie mozna byc pewnym ale jak tak dalej pojdzie to za rok bedzie w czołówce polskich juniorów. A to nie koniec przykladow. Dlatego mozna darowac sobie przypisywanie Dawidowi medali... równie dobrze moze wygrac i w tym roku jak trafi na dzien "konia" jak Boginczuk w tej imprezie czy Kujawa w IMSJ.


           
Post 5 maja 2005, o 17:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
No faktycznie złoto MIMP 2006 to byłby cud nad Wisłą ;) Wielu dobrych juniorów zostanie (Miedziak,Ząbik,Szczepaniak,Jamroży,Hlib,Buczkowski,Brzozowski [wymieniałem z kadry juniorów 2005]) , ale kto wie kto wie :P Dawid robi postepy, ale nie przesadzajmy, do IMŚ wiele mu jeszcze brakuje :)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 5 maja 2005, o 20:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Jak dla mnie to Dawid jest zawodnikiem ktory narazie nic jak dla mnie szczegolnego nie pokazal. praktycznie wszystkie stary ktore pokazal na torze w Rzeszowie to byly tylko dobre wyjscia ze staru, w ktorych albo dojechal niekiedy na 1 miejscu albo na trasie mijali go inni bo popelnial bledy. Jak narazie nie widzialem by chlopak strasznie walczyl z zawodnikami jak mu nie wyjdzie start. Ale to dopieru junior ma jeszcze czas wierze ze napewno sie rozjezdzi. moze poprostu to tylko kwestia czasu kiedy odblokuje sie przed swoja publicznoscia. Bo to na pewno jest jeszcze troszke stresujace dla niego. To sa tylko moje spostrzezenia nie musza one byc zgodne z zeczywistoscia :wink: Moze poprostu malo widzialem bo po za rzeszowem jeszcze nigdzie narazie nie by na wyjezdzie wiec malo widzialem Dawida w akcji. Ale po maturze sie to zmieni napewno pojade na pare wyjazdow tych dalszych rownierz. pasowalo by was poznac chlopaki. :D


           
Post 6 maja 2005, o 12:54
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Dajcie sobie spokoj.Czepcie sie jakies roboty a nie piszecie bzdury.Stachyra jak narzie jest slabiutki.Nawet w Krosnie nic ciekawego nie pokazał.Badzie obiektywni

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 8 maja 2005, o 23:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Prezes napisał(a):
Dajcie sobie spokoj.Czepcie sie jakies roboty a nie piszecie bzdury.Stachyra jak narzie jest slabiutki.Nawet w Krosnie nic ciekawego nie pokazał.Badzie obiektywni


Dziś, gdyby nie jego punkty i walka o utrzymanie trzeciej pozycji, wygrana popłynęłaby do Grudziądza :lol:

Słaby jest?
NIE !!!

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 9 maja 2005, o 09:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Dajce Goscie spokoj Dawidowi .. czy wy myslicie ze to wszystko takie łatwe proste jest? :roll:

Dawid wczoraj jechał z kontuzja i zdobył 6 oczek za co naleza mu sie ogromne brawa i szacunek.Mecz wczorajszy kosztował go bardzo duzo zdrowia szkoda ze niekotrzy niepotrafia tego docenic .. :roll:

P.S
Zacznijcie wkoncu cos robic a nie siedzicie non stop przed kompem i potraficie tylko krytykowac .. <sciana>

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 maja 2005, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
I Dawid kolejny mecz pięknie pojechał oby tak w Ostrowie :> teraz to chyba młodzieżowcy zaczną robić punkty na wage zwycięstwa :) oby tak dalej i lepiej jeździł z Pawłem :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi